1+1

Profesionalūs kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie profesionalius kavos aparatus

Profesionalūs kavos aparatai yra skirti kavinėms, restoranams, biurams ir kitoms vietoms, kuriose tenka aptarnauti didesnį vartotojų skaičių. Šie tvirti ir universalūs kavos aparatai sukurti taip, kad nuolat tiektų aukštos kokybės kavą, nesvarbu, ar tai būtų tobulai paruošta espresso kava, ar sodrus cappuccino. Įvairių tipų ir dydžių profesionalūs kavos aparatai bus tinkami tiek mažesnėms kavinėms, tiek šurmuliuojančių įmonių biurams.

Kokį profesionalų kavos aparatą rinktis?

Pagal veikimo principą profesionalūs kavos aparatai skirstomi į dvi skirtingas kategorijas. Tai profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai ir profesionalūs automatiniai kavos aparatai. Pirmieji reikalauja profesionalaus baristos įgūdžių ir nuolatinių pastangų, o antrieji gali puikiai apsieiti ir be baristos pagalbos.

Profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai

Šio tipo prietaisais laikomi profesionalūs kavos aparatai kavinėms ir restoranams, kuriais turi naudotis patyrę baristos. Jei aukštos kokybės kava yra neatsiejama jūsų meniu dalis, jums tikrai reikės būtent šio tipo kavos aparato. Rinkdamiesi sau priimtiniausią atsižvelkite į šiuos kriterijus:

Įmonės dydis

Viskas priklauso nuo to, kiek porcijų jūsų profesionalus pusiau automatinis kavos aparatas gali patiekti per labiausiai užimtą dienos laiką. Tik atsakius į šį klausimą vertėtų rinktis koks boilerio dydis yra reikalingas, kelių grupių ir kelių garų vamzdelių reikėtų. 

Kiekvieną kartą, kai iš profesionalaus kavos aparato išnaudojame karštą vandenį, jis pakeičiamas šaltu, kurį kaitinimo elementas vėliau turi pašildyti, kad pasiektų norimą temperatūrą. Pavyzdžiui, jei pasirinksite 1 grupės profesionalų espresso kavos aparatą su mažesniu boileriu, jam prireiks daugiau laiko pašildyti gaunamą šaltą vandenį iki norimos temperatūros. Vadinasi, jis bus tinkamiausias paruošti nedidelį kiekį kavos (apie 100-150 puodelių per dieną). Tokie profesionalūs kavos aparatai su 1-2 grupėmis, gali būti Lelit, La Marzocco, Rocket Espresso, ECM ir Sanremo modeliai. 

Tačiau jei ketinate aptarnauti didelį klientų skaičių – nuo 150 iki daugiau kaip 400 kavos puodelių per dieną, rinkitės profesionalų kavos aparatą su keliomis grupėmis. Šis pasirinkimas leidžia baristai vienu metu paruošti didesnį kiekį kavos. Pavyzdžiui, naudodami 3 grupių kavos aparatą, vienu metu galite paruošti iki 6 kavų, o paruošimo laikas sutrumpėja vos iki kelių minučių. Profesionalūs kavos aparatai su trimis grupėmis mūsų asortimente yra prie La Marzocco prekės ženklo kavos aparatų.

Galimybė įrenginį prijungti prie vandentiekio

Verslo vystymas atima daug laiko, todėl svarbu taupyti kiekvieną akimirką. Jei norite įsigyti profesionalų kavos aparatą ir išvengti nuolatinio vandens pildymo, rinkitės modelį, kurį galima prijungti tiesiai prie vandentiekio tinklo. Šią funkciją siūlo La Marzocco GS3, Rancilio modeliai nuo CLASSE 5 iki CLASSE 11, Elektra Verve, Ascaso Baby T Plus ir Sanremo Café Racer Naked kavos aparatai.

Išlaidos

Reikėtų įsivertinti turimą ar planuojamą biudžetą bei pagal tai rinktis vidutinės ar aukštesnės klasės kavos aparatą. Aukštesnės klasės profesionalūs kavos aparatai turi patogesnį valdymą (ekraną ir patogias programavimo funkcijas), plačias galimybes kontroliuoti kavos ruošimo procesą (išankstinį plikymą, slėgį ruošimo metu, vandens temperatūrą), automatizuotas priežiūros programas. Ir be jokios abejonės, dažnai prabangesnį dizainą. Juk toks kavos aparatas gali būti ir pagrindine interjero detale ar traukos objektu.  

Profesionalūs kavos aparatai už prieinamą kainą – Ascaso ar Elektra kavos aparatai. Tuo tarpu La Marzocco kavos aparatai yra kiek brangesni, bet su platesniu grupių pasirinkimu. Kita vertus, Rocket Espresso savo asortimente turi ir 3 grupių espresso aparatų, kurių kaina gali siekti net ir 19 600 eurų. 

Profesionalūs automatiniai kavos aparatai biurams

Profesionalūs kavos aparatai biurams, dažnai naudojami viešbučiuose, degalinėse, greitojo maisto užkandinėse, savitarnos vietose. Jie yra skirti greitai ir patogiai paruošti daug skanios kavos vienu mygtuko paspaudimu. Taigi, koks yra geriausias profesionalus automatinis kavos aparatas ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį jį renkantis? Toliau pateikiame pagrindinius kriterijus:

Produktyvumas

Kaip ir pusiau automatinių profesionalių kavos aparatų atveju, pirmiausia reikia užduoti sau klausimą, kiek puodelių kavos tikitės paruošti per dieną. Profesionalus automatinis kavos aparatas gali būti pasirenkamas pagal jo našumą. Rekomenduojamą dienos porcijų skaičių rasite nurodytą aparato aprašyme arba tarp jo techninių specifikacijų.

Pavyzdžiui, mažam verslui skirtas profesionalus kavos aparatas per dieną gali paruošti maždaug 20-30 puodelių. Tokie modeliai kaip Saeco Royal, Dr. Coffee F10 ir H2 yra puikus pasirinkimas šiam tikslui. Vidutinėms įmonėms labiau tinka Saeco Aulika ir Dr. Coffee F11 kavos aparatai, galintys paruošti 70-100 puodelių kavos per dieną. Tačiau jei jūsų verslas didelis ir per dieną reikia paruošti nuo 150 iki 300 puodelių kavos, verta pagalvoti apie galingesnį kavos aparato variantą. Mūsų asortimente tokią galimybę šiuo metu turi Dr. Coffee F3 automatiniai kavos aparatai.

Kavos gėrimai

Be to, labai svarbu nuspręsti, ar jums reikia tik juodos kavos (galbūt jūsų biure dirba tik prisiekę espresso kavos gerbėjai?), ar savo darbuotojams ar klientams taip pat tieksite ir kavos gėrimų. Jei jūsų prioritetas yra tik juoda kava, galite apsvarstyti galimybę įsigyti espresso kavos aparatą arba Saeco Royal ar Lirika automatinius kavos aparatų modelius. Tačiau jei jums svarbūs ir kavos gėrimai, rinkitės gerą komercinį kavos aparatą su pieno sistema. Profesionalių automatinių kavos aparatų modelių pagalba galima ruošti kavą su pienu, todėl tereikia išsirinkti tokį, kuriame pateikiami jūsų poreikius atitinkantys kavos gėrimų receptai.

Galimybė įrenginį prijungti prie vandentiekio

Besirinkdami profesionalų kavos aparatą galėsite nuspręsti, ar ieškoti tokio, kuris vandenį imtų iš indo, ar tokio, kuris jungtųsi prie vandentiekio ir kanalizacijos sistemų. Kai kurie profesionalūs automatiniai kavos aparatai būna dviejų skirtingų versijų, todėl prieš pirkdami būtinai patikrinkite tai gaminio specifikacijose. Šiuo metu keli mūsų asortimente esantys Dr. Coffee ir Saeco modeliai siūlo šią galimybę.

Kavos malūnėliai ir kavos pupelių talpos

Mūsų asortimente kai kurie profesionalūs kavos aparatai turi įmontuotą malūnėlį ir net dvi kavos pupelių talpas. Tai suteikia lankstumo renkantis kavos pupeles, kai yra skirtingo skrudinimo lygio ar skonio poreikis. Tačiau šią funkciją turi tik keli kavos aparatai, vienas iš jų – Dr. Coffee F3 modelis. Todėl, jei ši funkcija jums svarbi, galite ją filtruoti naudodami puslapio viršuje esantį filtrą.

Lengva priežiūra

Lengvos techninės priežiūros galimybės tiek pusiau automatiniuose, tiek automatiniuose kavos aparatuose apima tokias funkcijas kaip nuimami ir indaplovėje plaunami komponentai, automatinės valymo programos ir įspėjimai apie techninę priežiūrą. Tai supaprastina valymą ir priežiūrą, užtikrina, kad prietaisai veiktų efektyviai ir išlaikytų kavos kokybę. Mūsų asortimente rasite visas svarbiausias kavos aparatų valymo priemones. Taigi nepamirškite naudoti šių specializuotų produktų ir valykite kavos aparatą taip, kaip rekomenduojama jo instrukcijose. Taip kavos aparatas veiks sklandžiai, o jūsų kava bus nepakitusio skonio.

Nitro kavos aparatai

Mūsų asortimente yra ir dar vienas tikrai įdomus prietaisas – nitro kavos aparatas. Šis aparatas puikiai tinka įmonėms, siekiančioms pagerinti savo kavos pasiūlą, ypač madingose, aukščiausios klasės kavinėse. Nitro kavos aparato dėka į kavą patenka azoto dujų, todėl kava tampa ne tik švelni, kreminė, bet ir šiek tiek putojanti. Savo asortimente siūlome Brood nitro kavos aparatus, garsėjančius meistriškumu ir preciziškumu. Šie prietaisai suslėgia kavą šaltomis azoto dujomis, kurios paprastai laikomos kanistre, tai padarydamas per specialią čiaupų sistemą. Tai patrauklus pasirinkimas įmonėms, siekiančioms pasiūlyti unikalią ir įsimintiną kavos patirtį.

Geriausi profesionalūs kavos aparatai

Kalbant apie profesionalius kavos aparatus, egzistuoja daugybė pripažintų prekės ženklų, kurių kiekvienas siekia suteikti unikalią kavos ruošimo patirtį.

Kavos Draugas asortimente yra ir nebrangūs profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai, tokie kaip Lelit, Ascaso, ECM, ir ypač prabangūs – Rancilio, La Marzocco, Sanremo. Jie vienas nuo kito skiriasi grupių skaičiumi, boilerio talpa, medžiaga ir funkcijomis. Be jokios abejonės, jūsų klientas tikrai galės mėgautis gardžia kava pasirinkęs bet kurį variantą.

Svarstydami apie automatinį kavos aparatą verslui, galite rinktis iš tokių prekės ženklų kaip Saeco, JURA, Franke ir Dr.Coffee. Kiekvienas prekės ženklas siūlo įvairių kavos receptų ir funkcijų, įskaitant naujoviškas pieno sistemas, jutiklinius ekranus ir kt.

Profesionalių kavos aparatų kaina, mūsų siūlomų prietaisų asortimente prasideda nuo 600 eur. Be to, siūlome pasinaudoti mūsų svetainėje esančia filtro parinktimi, kuri leidžia ieškoti pagal jūsų biudžeto pageidavimus.

Jei reikia pagalbos

Kavos Draugas asortimente rasite profesionalių kavos aparatų už įvairias kainas, o jei ieškote tobulo kavos aparato verslui, Kavos Draugas konsultantai padės kiekviename žingsnyje. Be to, ir kiti mūsų kavos aparatai (tiksliau jų asortimentas) siūlo įvairias galimybes. Nors kuris jų gali ir netikti jūsų verslui, galbūt atrasite idealiai tinkantį savo namams!

Skaityti daugiau