Pusiau automatiniai kavos aparatai

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 173

Besilankant kavinėse ar baruose dažnai pastebėjote kavos ruošimo procesą: kavos pupelės pradedamos malti ir kavos aromatas pasklinda po patalpas. Vėliau kava suberiama į rankenėlę, specialiai suspaudžiama tam tikru įrankiu ir prisukama prie aparato – po kelių akimirkų mėgaujatės gardžia kava. Šie aparatai yra pusiau automatiniai kavos aparatai. Tai espresso technologiją naudojantys aparatai, kurie gamina kavą iš maltos kavos. Kavos aparatai skirti tiems, kas mėgsta dalyvauti kavos ruošimo procese ir mokytis baristos meno. Prieš gaminant kavą, kavos pupeles reikėtų patiems susimalti. Jeigu nenorite kavos malti patys, rinkitės pusiau automatinius kavos aparatus, kurie naudoja kavos tabletes arba pagalvėles. Kavą pagardinsite pienu, išplaktu garo antgaliu. Šie kavos aparatai kartu yra ir madinga stiliaus interjero detalė. Besirenkant pusiau automatinį kavos aparatą, svarbu žinoti porą aspektų. Jeigu tarp aparatų funkcijų radote užrašą „Steam Espresso“ – tai reiškia, kad kava gamina 100 °C temperatūros garais. Tokia kava pasižymi didesniu kofeino kiekiu ir mažesniu aromatu. O jeigu radote užrašą „Pump Espresso“, reiškia, kad kavos gėrimas ruošiamas dideliu spaudimu mažesnėje 87–95 °C temperatūroje. Tokia kava pasižymi ryškesniu aromatu. Taip pat yra nuomonių, jei kava yra plikoma ragelyje su metaliniu filtru, toks kavos gėrimas yra stipresnis ir skanesnis. Mūsų asortimente rasite pusiau automatinių kavos aparatų skirtų nedidelėms kavinėms, biurams ir namams.

Kokios yra kavos gaminimo taisyklės, ruošiant ją pusiau automatiniu kavos aparatu?

Pusiau automtinio kavos aparato pagrindas - tai tikras itališkos kilmės…
Skaityti daugiau

Pusiau automtinio kavos aparato pagrindas - tai tikras itališkos kilmės espresso gėrimas. Todėl ir pagrindinės gaminimo taisyklės yra paremtos būtent šio gėrimo proporcijomis. Taigi jei norite pasitikrinti ar jūsų paruošta espresso kava yra aukščiausios klasės, žinokite - turite gauti 25 ml kavos ekstrakto, išgauto 8-9 bar slėgiu per 20-30 s. Būtent tokie parametrai laikomi klasikiniais kavos pasaulyje. Žinant, kad espresso gėrimas yra visų kitų kavos gėrimų pagrindas - išmokę jį ruošti taisyklingai, galėsite eksperimentuoti toliau.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo skiriasi pusiau automatiniai kavos aparatai?

Pusiau automatiniai kavos aparatai būna skirti namams arba profesionaliam naudojimui,…
Skaityti daugiau

Pusiau automatiniai kavos aparatai būna skirti namams arba profesionaliam naudojimui, t.y. viešojo maitinimo įstaigoms - restoranams, kavinėms ir pan. Be abejo, jei atsiranda norinčių tobulėti kavos gaminime namuose, visada galima rasti profesionalų modelį tinkamą ir namams. Tam, kad paruoštumėte kokybišką kavą, reikės išmokti tinkamai sumalti, supresuoti ir tinkamu metu bei tinkamu kiekiu paleisti vandenį.

Namams skirti pusiau automatinių kavos aparatų modeliai yra šiek tiek supaprastinti ir jų naudojimas mažai kuo skiriasi nuo automatinio kavos aparato. Tiesa, tokiam kavos aparatui skirtingai nuo automatinio, vis gi reikės šviežiai maltos kavos (bent jau kuo šviežesnės) ir tinkamo spaudimo. O vandens kiekį užprogramavę iš anksto, jį kiekvieną kartą galėsite pakartoti vos vieno mygtuko paspaudimu.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kodėl verta rinktis pusiau automatinį kavos aparatą?

Jei mylite kavos gaminimo procesą dar labiau nei pačią kavą,…
Skaityti daugiau

Jei mylite kavos gaminimo procesą dar labiau nei pačią kavą, tuomet pusiau automatinis kavos aparatas kaip jums! Gaminant kavą su šio tipo kavos aparatais turite laisvę improvizacijai ir daugybę erdvės eksperimentams. Tiesa, norėdami išgauti tobulą kavą turėsite įdėti pastangų - susipažinti su kavos gaminimo taisyklėmis, atrasti tinkamą kavos malimo lygį ir pasitikrinti savo gebėjimus tinkamai ją suspaudžiant. Tad jei esate pasiruošę kavos gaminimui skirti daugiau nei keletą minučių, drąsiai rinkitės iš pusiau automatinių kavos aparatų kategorijos.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau