Iki -50%

Pusiau automatiniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kokios yra kavos gaminimo taisyklės, ruošiant ją pusiau automatiniu kavos aparatu?

Pusiau automtinio kavos aparato pagrindas - tai tikras itališkos kilmės espresso gėrimas. Todėl ir pagrindinės gaminimo taisyklės yra paremtos būtent šio gėrimo proporcijomis. Taigi jei norite pasitikrinti ar jūsų paruošta espresso kava yra aukščiausios klasės, žinokite - turite gauti 25 ml kavos ekstrakto, išgauto 8-9 bar slėgiu per 20-30 s. Būtent tokie parametrai laikomi klasikiniais kavos pasaulyje. Žinant, kad espresso gėrimas yra visų kitų kavos gėrimų pagrindas - išmokę jį ruošti taisyklingai, galėsite eksperimentuoti toliau.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo skiriasi pusiau automatiniai kavos aparatai?

Pusiau automatiniai kavos aparatai būna skirti namams arba profesionaliam naudojimui, t.y. viešojo maitinimo įstaigoms - restoranams, kavinėms ir pan. Be abejo, jei atsiranda norinčių tobulėti kavos gaminime namuose, visada galima rasti profesionalų modelį tinkamą ir namams. Tam, kad paruoštumėte kokybišką kavą, reikės išmokti tinkamai sumalti, supresuoti ir tinkamu metu bei tinkamu kiekiu paleisti vandenį.

Namams skirti pusiau automatinių kavos aparatų modeliai yra šiek tiek supaprastinti ir jų naudojimas mažai kuo skiriasi nuo automatinio kavos aparato. Tiesa, tokiam kavos aparatui skirtingai nuo automatinio, vis gi reikės šviežiai maltos kavos (bent jau kuo šviežesnės) ir tinkamo spaudimo. O vandens kiekį užprogramavę iš anksto, jį kiekvieną kartą galėsite pakartoti vos vieno mygtuko paspaudimu.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kodėl verta rinktis pusiau automatinį kavos aparatą?

Jei mylite kavos gaminimo procesą dar labiau nei pačią kavą, tuomet pusiau automatinis kavos aparatas kaip jums! Gaminant kavą su šio tipo kavos aparatais turite laisvę improvizacijai ir daugybę erdvės eksperimentams. Tiesa, norėdami išgauti tobulą kavą turėsite įdėti pastangų - susipažinti su kavos gaminimo taisyklėmis, atrasti tinkamą kavos malimo lygį ir pasitikrinti savo gebėjimus tinkamai ją suspaudžiant. Tad jei esate pasiruošę kavos gaminimui skirti daugiau nei keletą minučių, drąsiai rinkitės iš pusiau automatinių kavos aparatų kategorijos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie pusiau automatinius kavos aparatus

Espresso kavos aparatas – nepakartojamas prietaisas, kuris pagerina kavos gėrimo patirtį. Naudojant sudėtingą sistemą, kuriai reikalingas karštas vanduo ir slėgis, iš kavos pupelių išgaunama esencija (koncentruotas kavos gėrimas), kuri vadinama espresso. Pusiau automatinis kavos aparatas tapo pagrindiniu kavinių pagalbininku visame pasaulyje. Tačiau jis nebėra skirtas tik profesionalams. Dabar gardžiu espresso kavos puodeliu galite mėgautis ir tiesiog savo namuose.

Kokį pusiau automatinį kavos aparatą turėčiau įsigyti?

Atsižvelgiant į tai, kad rinkoje yra daugybė pasirinkimų, iš kurių kiekvienas pasižymi savitomis savybėmis ir kainomis, priimti teisingą sprendimą gali būti ganėtinai painu. Todėl panagrinėkime espresso kavos aparatų tipus ir veiksnius:

Pusiau automatiniai espresso kavos aparatai

Pusiau automatinis kavos aparatas užtikrina pusiausvyrą tarp rankinio valdymo ir automatizavimo. Įgudę galite reguliuoti tokius kintamuosius kaip malimo rupumas, vandens temperatūra ir ekstrakcijos laikas. Tuo tarpu pusiau automatinis kavos aparatas pasirūpina vandens srauto per kavos tirščius reguliavimu. Be to, pusiau automatiniuose kavos aparatuose yra garų lazdelė, skirta pienui plakti, todėl galėsite ruošti įvairius kavos gėrimus. 

Svirtinis (rankinis) kavos aparatas

Svirtinis kavos aparatas (arba kitaip rankinis espresso kavos aparatas), svirties pagalba, rankiniu būdu leidžia spausti vandenį per kavos tirščius. Toks valdymo lygis leidžia eksperimentuoti su skoniu, kad jis atitiktų jūsų pageidavimus. Be to, svirtiniai kavos aparatai dažnai yra kompaktiškesni už elektrinius. Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį, kad šis aparatas reikalauja daugiau įgūdžių ir praktikos, lyginant su pusiau automatiniais modeliais.

Espresso aparatas su malūnėliu

Pusiau automatiniai kavos aparatai dažniausiai neturi įmontuoto kavos malūnėlio, todėl tikriausiai teks jį įsigyti atskirai. Tačiau tie, kurie turi ribotą erdvę virtuvėje, rinkoje vis tiek galės rasti espresso kavos aparatų su jau įmontuotu malūnėliu. Be to, šiuose aparatuose paprastai būna siūlomi malimo dydžio reguliavimo nustatymai. Kavos Draugas asortimente vieni tokių yra Sage kavos aparatai

Pusiau automatinis kavos aparatas su pieno sistema

Ar jūsų netenkina paprastai suplaktas pienas? Norėtumėte tai daryti profesionaliai ar net išbandyti savo jėgas latte meno srityje? Jei taip, jums reikia espresso kavos aparato su kapučinatoriumi, kurio pagalba galėsite tai padaryti. Pagrindiniai espresso kavos aparatai turi plačius garų vamzdelius, tinkamus paprastam pieno plakimui. Tačiau norint tobulos šilkinės konsistencijos ir latte meno, reikia siauresnio vamzdelio su užapvalinta lazdele ir bent 2 skylutėmis. Naudodami pusiau automatinių kavos aparatų puslapio filtrus, galėsite susipažinti su šiais pieno sistemos tipais.

Kelioniniai kavos ruošimo prietaisai 

Lengvi, nešiojami kelioniniai kavos ruošimo prietaisai sukurti aktyviems kavos mėgėjams. Tai nedidelis prietaisas, skirtas kavai ruošti keliaujant arba lauke. Jis naudoja kavos tabletes arba maltą kavą greitam kavos puodeliui paruošti. Mūsų asortimente rasite rankinių arba akumuliatorinių kelioninių kavos ruošimo prietaisų.

Rankinis espresso kavos aparatas

Rankiniai espresso prietaisai – tai nešiojamųjų/kelioninių ir svirtinių espresso kavos aparatų terminas. Kaip jau buvo minėta anksčiau, šiuose prietaisuose spaudimą reikia reguliuoti rankiniu būdu. Tačiau nors ir abiem atvejais galite pasigaminti unikalų espresso kavos puodelį, kelioniniai espresso prietaisai yra patogesni ir mažesni.

Profesionalus pusiau automatinis kavos aparatas kavinėms

Profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai kavinėms skirti didelės paklausos aplinkai. Didesnės boilerių talpos ir pažangios funkcijos leidžia sklandžiai apdoroti nepertraukiamus užsakymus. Šiuose espresso kavos aparatuose galima programuoti porcijos kiekį, išankstinės infuzijos ir ekstrakcijos laiką ir net slėgio profiliavimo galimybes. Mūsų profesionalių prietaisų asortimente rasite daugybę La Marzocco espresso kavos aparatų. Šis prekės ženklas garsėja rankų darbo kokybe, aukščiausios kokybės komponentais ir pažangiausiomis technologijomis.

Į ką atkreipti dėmesį perkant pusiau automatinį kavos aparatą?

Espresso kavos aparatų būna nuo nebrangių buitinių modelių iki baristų svajones pildančių aukštos klasės aparatų. Norėdami išsirinkti tinkamą, vadovaukitės mūsų espresso kavos aparatų pirkimo vadovu.

Pusiau automatiniai kavos aparatai pagal įgūdžių lygį

Espresso kavos virimas yra menas, kuriam įvaldyti reikia laiko. Jei neturite patirties, įsigykite espresso kavos aparatą pradedančiajam, kuriame yra ir automatizacijos, išankstinių nustatymų ir patogių funkcijų. Jie dažnai turi mažesnius portafiltrus (apie 49-53 mm) ir termoblokų sistemas (jų savybės aprašytos toliau). Vienas iš galimų pasirinkimų – De’Longhi kavos aparatai. Jie garsėja paprastu valdymu, nesudėtingais elementais ir dažnai turi išsamias instrukcijas arba integruotas programas, padedančias pradedantiesiems gaminti espresso kavą.

Kita vertus, pažangūs pusiau automatiniai kavos aparatai reikalauja gilesnio kavos ekstrakcijos proceso supratimo. Juose naudojami vienas, du katilai arba HX sistema, didesnis portafiltras (57-58 mm), pažangios garų lazdelės. Galimas slėgio profiliavimas, programuojamas porcijos kiekis, išankstinis užpylimas ir ekstrakcijos laikas. Vienas iš tokių pavyzdžių – Rocket Espresso kavos aparatai. Jie skirti patiems išrankiausiems namų baristoms, o buitiniai modeliai turi du PID valdomus katilus ir integruotą ekstrakcijos laikmatį. Pažangesni modeliai pasižymi naujoviškomis slėgio profiliavimo sistemomis ir didesnėmis boilerių talpomis.

Pusiau automatiniai kavos aparatai pagal kainas

Espresso kavos aparatai skiriasi savo kainomis, tad štai keletas pasirinkimų, sugrupuotų pagal kainų lygius. Tačiau nepamirškite, kad kavos aparatus už norimą kainą galite atsirinkti naudodami kainų filtrą puslapio viršuje!

Pusiau automatiniai kavos aparatai iki 200 EUR.

Mūsų asortimente rasite De’Longhi Dedica, Krups Virtuoso, Flair Espresso, Chiato kavos aparatus. De’Longhi ir Krups kavos aparatai siūlo patogų mygtukų išdėstymą ir kokybiškus rankinius garų antgalius. Jų termoblokų sistemos užtikrina greitą pašildymą, o 15 barų siurblys greitai paruošia sodraus skonio espresso kavą. Kita vertus, Flair espresso kavos aparatui reikia papildomos įrangos, pavyzdžiui, virdulio vandeniui užvirinti ir pieno plakiklio pieniškiems kavos receptams. Tačiau jis suteikia praktinę autentiškos kavos gaminimo patirtį. Be to, jį galite pasiimti su savimi į keliones.

Espresso kavos aparatas iki 600 EUR.

Šioje kainų kategorijoje rasite Gaggia espresso kavos aparatus, kurie pasižymi 15 barų slėgiu, užtikrinančiu puikius kavos ruošimo rezultatus. Gaggia kavos aparatai turi profesionalią garų lazdelę ir aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno filtro laikiklį – visa tai skirta pastoviai kavos temperatūrai užtikrinti.

Espresso kavos aparatas iki 1000 EUR.

Šioje kainų kategorijoje galite rinktis iš tokių espresso kavos aparatų, kaip Bezzera, La Pavoni arba Ascaso. Šiuose modeliuose yra pažangių funkcijų, įskaitant PID temperatūros valdymą, kaitinimo sistemas ir galingas garų sistemas. La Pavoni kavos aparatai, ypač tie, kurie turi svirtį, leidžia dar geriau kontroliuoti espresso gaminimo procesą.

Į ką dar reikėtų atsižvelgti?

Vandens temperatūros reguliavimo parinktys. Vandens temperatūra daro didelę įtaką kavos skoniui, atskleisdama įvairius kavos pupelių aromatus. Norėdami įsitikinti, kad pusiau automatinis kavos aparatas atitinka jūsų temperatūros poreikius, patikrinkite, ar jame galima reguliuoti vandens temperatūrą ir kaip tai atliekama. Daugelyje aukštos klasės espresso kavos aparatų naudojami PID temperatūros valdikliai, kad būtų galima reguliuoti temperatūrą iki tikslaus laipsnio. Pavyzdžiui, kai kuriuose Rancilio espresso kavos aparatuose kavos ir garų virimo katiluose yra du PID valdikliai, užtikrinantys pastovią, tikslią ir stabilią temperatūrą kiekvieną kartą. Norėdami rasti daugiau modelių, naudokite filtrą!

Šildymo sistema. Espresso kavos aparato šildymo sistema atlieka svarbų vaidmenį, nes nuo jos priklauso, ar tuo pat metu ruošiant kavą galėsite išplakti ir pieną, ar reikės palaukti.

Pusiau automatinis kavos aparatas su termobloku dažniausiai neišlaiko vienodos temperatūros kavos ruošimo procese. Tačiau, kai kurie kavos aparatų gamintojai siūlo tobulesnius sprendimus. Ascaso kavos aparatai – geras pavyzdys kai kalbama apie padorų termobloką turinčius kavos aparatus. Jų aliuminio ir nerūdijančiojo plieno termoblokų grupė garantuoja pastovų garų tiekimą, užtikrindama kokybę ir nerizikuodama sugadinti kaitinimo elemento dėl mažo vandens kiekio.

Be to, rinkoje gali būti aptiktas ir espresso kavos aparatas su įmontuotu boileriu, kuris palaiko iš anksto pašildyto vandens tiekimą, kad ruošiant kavą temperatūra būtų stabili. Boilerio dydis turi įtakos kaitinimo laikui – tai gali trukti nuo kelių minučių iki šiek tiek ilgiau, kol kava bus paruošta.

Dviejų boilerių pusiau automatinis kavos aparatas skirtas virti kavą ir gaminti garus, o tai reiškia, kad vienu metu galėsite plakti pieną ir virti kavą. Tačiau atminkite, kad šie kainuoja brangiau, o ir kaitinimas trunka ilgiau. 

Išmatavimai. Svarbūs ir pusiau automatinio kavos aparato išmatavimai. Buitiniai modeliai vis dar ganėtinai dideli, todėl įsitikinkite, kad jūsų pageidaujamas modelis puikiai tilps ant virtuvės stalviršio. Jei ieškote nedidelio espresso kavos aparato, pasidomėkite rankiniais pusiau automatiniais kavos aparatais. Taip pat galite panagrinėti De’Longhi Dedica kavos aparatus, kurio gaminiai yra tik 15 cm pločio! Šie tabletiniai kavos aparatai yra unikalūs tuo, kad jiems gali būti naudojamos tiek kavos tabletės, tiek malta kava. 

Dizainas. Rinkdamiesi pusiau automatinį kavos aparatą apsvarstykite ir dizainą arba kilmės šalį. Tie, kurie vertina nostalgiškus retro stiliaus espresso kavos aparatus, gali rinktis Elektra espresso kavos aparatus. Juose panaudoti klasikinio dizaino elementai, pavyzdžiui, chromo akcentai, įmantrios detalės. Jums taip pat gali patikti ir žaismingi, įvairių ryškių spalvų Ascaso kavos aparatai. Kita vertus, jei jums labiau patinka aptakus ir modernus dizainas, kuris papildo virtuvę, galbūt elegantiški Stone espresso kavos aparatai pavogs jūsų širdį?

Kaip valyti pusiau automatinį kavos aparatą?

Tinkamas espresso kavos aparato valymas, įskaitant specialias kavos aparatų valymo priemones ir jų naudojimą, yra labai svarbus, norint pasiekti optimalių kavos gaminimo rezultatų. Kasdienei priežiūrai nepamirškite nuvalyti portafilterio ir įsitikinkite, kad ant tamperio nėra kavos tirščių. Kas savaitę ar kas mėnesį išplaukite prietaisą naudodami tam skirtą programą, jei tokia yra. Kitu atveju espresso aparatą išplaukite rankiniu būdu, praleisdami vandenį per grupės galvutę, pristabdydami ir pakartodami procesą. Pamirkykite portafilterį ir tinklelius šiltame vandenyje su valymo tablete ir išvalykite garo lazdelės skylutes.

Kaip dažnai valyti espresso kavos aparato nuosėdas?

Reguliariai valykite espresso kavos aparato nuosėdas naudodami kavos aparato kalkių šalinimo priemonę. Šią procedūrą kartokite kas 1-3 mėnesius, priklausomai nuo vandens kietumo ir kavos aparato naudojimo dažnumo.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų pusiau automatinio kavos aparato valymo vadovą.

Jei reikia pagalbos

Nepamirškite, kad mūsų asortimente kavos aparatai yra reguliariai atnaujinami. Čia rasite tiek geriausiai parduodamus espresso kavos aparatus, tiek automatinius, filtrinius ar kitų tipų modelius, atitinkančių įvairius jūsų poreikius. Perskaitykite informaciją apie kiekvieną prekės ženklą mūsų svetainėje arba pasikonsultuokite su Kavos Draugas ekspertais. Neatidėliokite, įsigykite espresso kavos aparatą ar kitą jūsų poreikius atitinkantį modelį ir kasdien mėgaukitės gardžiais gėrimais!

Skaityti daugiau