TOP PASIŪLYMAS
TOP PASIŪLYMAS
PASKUBĖKITE PASINAUDOTI
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

PASKUBĖKITE PASINAUDOTI

Šokolado plytelės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Kavos aparatas naudoja
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Kavamalės tipas
Skirta
Girnų tipas
Girnų konstrukcija
Tinka
Kavos rūšis
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Išsaugomi vartotojų profiliai
Vandens talpos dydis
Išmanioji programėlė
SCA reitingas
Kavos kiekis
Pieno talpos dydis
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Medžiaga
Rūšis
Arbatos tipas
Vienetai pakuotėje
Talpa
Kavos indo tipas
Filtro rankenėlės lizdo skersmuo
Atskiras karšto vandens antgalis
Manometras
Tūris
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Ciklų skaičius
Temperatūros reguliavimas
Tipas
Papildomos savybės
Piltuvėlio tipas
Apdorojimas
Akcija

Šokolado plytelės yra pirmoji sukurta šokolado forma bei populiariausia visame pasaulyje. Sukurta norint pasilepinti kilus saldžiai pagundai ar mėgaujantis draugija.

Kavos Draugo asortimente esančios Galler šokolado plytelės pažadina malonius potyrius: intensyviai švelnus skonis, stiprus aromatas nuo pirmojo kąsnelio. Galler šokoladas – tai aukščiausios rūšies belgiškas šokoladas, pasižymintis senaisiais šokolado amatininkų metodais. Šis belgiškas šokoladas yra Jean Galler meistriškumo kūrinys. Jau būdamas 16 metų šokolado meistras žinojo, kad jo gyvenimas bus skirtas šokoladui. Galler gamintojas gimė profesionalių gurmanų šeimoje – jo senelis buvo talentingas virtuvės šefas, kuris 1930 m. įkūrė savo prekinį ženklą. Taigi buvo aišku, kad Jean Galler DNR transliuoja saldumo ir kūrybiškumo genus. Šis Galler šokolado alchemikas 1976 m. įkūrė savo šokoladinę, kurioje tobulino įgūdžius ir žinias, siekdamas įgyvendinti šokolado plytelių tobulumą. Galler šokolado plytelės gaminamos tik iš natūralių aukštos kokybės ingredientų ir atitinka ekspertų lygio standartus. Kruopščiai atrinktos medžiagos sukuria tobulą Galler šokolado tekstūrą. O skonio balansas sukuriamas pasitelkiant vaisių, uogų, gėlių, riešutų akcentus, kurie įpinami į šokoladinio skonio simfoniją. Visi belgai žino, kad šio šokolado plytelės asocijuojasi su išskirtiniu skoniu.

Kviečiame rinktis iš plataus asortimento: kartus, tikras, stiprus – tai Galler juodasis šokoladas. Sušvelninti stiprų šokolado charakterį pasitelktos ir vaisių natos. Išgrynintos vanilės aromato baltasis šokoladas, kuris pakeis tavo nuomonę apie baltajį šokoladą. Sakoma, jei šis Galler šokoladas neįtikino – išmėginkite pienišką šokoladą, subalansuotą vaisiais ir uogomis. Šios šokolado plytelės yra džiaugsmas tiems, kurie vertina kokybę. Taigi, papildykite kavos gėrimo ritualus Galler šokolado subtilumu. Šokolado plytelės leis pajusti tai, ko nusipelnė toks šokolado mylėtojas kaip jūs. Skanaus!

Skaityti daugiau