Apie mus - Kavos Draugas
Už gerą kavą namie

Mes žinome: gera kava namie – tai pasimėgavimo akimirka. Kartais tai yra viskas, ko reikia. Mums rūpi, kad Tavo kava būtų tobula. Šviežia ir aromatinga.

Todėl daugelį metų gyvename domėdamiesi kavos rūšimis ir gamybos būdais. Žinome, kaip galima pasigaminti puikią kavą, jei nori, tik vieno mygtuko paspaudimu. Apie kavos aparatus nekalbame instrukcijų kalba – tam ir esame, kad pakalbėtume apie juos kaip draugai: paprastai, konkrečiai ir šiltai. Ir padėtume išsirinkti bei prižiūrėti viską, ko reikia, kad Tavo namuose visada rastųsi puodelis geros kavos.

”” ””
Mūsų vizija
Tapti patraukliausiu mažmeninės prekybos tinklu Europos kavos rinkoje.
Mūsu misija
Dirbame tam, kad visos geriausios gyvenimo akimirkos būtų pagardintos šviežia ir kokybiška kava.
Aistra kavai užvirusi palėpėje
„Kavos Draugas“ – tarptautinis kavos ir kavos aparatų mažmeninės prekybos tinklas, veikiantis Europoje pagal specialiai kiekvienai rinkai sukurtą vietinį vardą . Mes orientuojamės į išskirtinę pirkimo patirtį ir aukštos kokybės produkciją.

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo 2010-taisiais, Lietuvoje, dviem draugam nusprendus įgyvendinti savo svajonę kavos industrijoje. Aistra kavai, kaip ir draugų ratas, augo – dabar, pagal „Business research center group“ atliktus tyrimus, esame vieni iš lyderių kavos ir kavos aparatų rinkoje Baltijos šalyse. Čia nestojame – svajojame gera kava dalintis siekiame su visu pasauliu.
””
””
Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Suomija, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Austrija, Rusija ir Baltarusija.
””
””
16 parduotuvių!
””
””
Daugiau nei 80 kavos draugų 10 rinkų – ir tai ne pabaiga!
””
Internetinė prekyba UK, DE, AT, BY, RU.
Mūsų vertybės
Draugiškumas
Vertiname draugiškumą. Siekiame užmegzti nuoširdų ryšį su kiekvienu klientu, kolega ir verslo partneriu. Esame dėmesingi ir gebantys pasiūlyti tai, kas labiausiai tiktų kiekvienam.
Kompetencija
Esame savo srities ekspertai ir gyvename domėdamiesi naujovėmis kavos pasaulyje. Mes nuolat tobulėjame ir mielai dalinamės sukauptomis žiniomis apie kavą ir kavos aparatus.
Aistra kavai
Kava mums ne gėrimas, tai kultūra, gyvenimo būdas, tai laimingiausios akimirkos su draugais, nesibaigiantys skoniai ir potyriai. Kava - tai mūsų gyvenimas.
Paprastumas
Esame paprasti, nuoširdūs ir atviri. Paprastumas leidžia susitelkti į esmę ir skirti dėmesį svarbiausiems klausimams.
preloader