1+1

Lelit kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Lelit kavos aparatus 

Lelit – Italijoje įsikūrusi kompanija, gaminanti namams bei restoranams skirtus pusiau automatinius kavos aparatus. Šios kompanijos, kaip ir daugelio kitų itališkų kompanijų, ypatumas – jai vadovaujanti viena šeima. Būtent tai lemia išskirtinę ištikimybę bei pagarbą itališkos kavos tradicijoms. Lelit kompanija laikosi itin aukštų standartų dizaino ir aptarnavimo srityje, ypatingą dėmesį suteikia kiekvienai detalei. Kompanija, kurdama kavos aparatus, puikiai derina tradicinius itališkų kavos aparatų elementus su naujausiomis moderniomis technologijomis.

Lelit ideologija

Kurdama ir gamindama pusiau automatinius kavos aparatus Lelit vadovaujasi 6 pagrindiniais kriterijais: 

  • Kavos aparate tik reikalingos dalys – jos visos turi būti funkcionalios. 
  • Sistemiškas vidinių aparato dalių išdėstymas, kuris užtikrina funkcionalumą ir akiai nematomoje aparato dalyje.
  • Nesivaikydama madingų vėjų kompanija kuria aparatus, kurie yra nepavaldūs laikui.
  • Sukauptą patirtį gaminant restoranams skirtus aparatus, Lelit stengiasi perkelti ir į buitinius kavos aparatus.  
  • Kaip ir kava, ruošiama Lelit aparatu, taip ir patys aparatai yra gaminami rankomis. 
  • Itališka širdis, europietiška dvasia. 

Jūsų rankomis pagaminta kava 

Lelit kavos aparatai suteikia laisvę kurti. Kiekvienas tikras kavos žmogus žino, kad norint paruošti tobulą espresso, reikia keisti galybę nustatymų, prie kurių daugelis gamintojų naudotojui prisiliesti neleidžia. Tik ne Lelit. Šio gamintojo aparatuose galėsite keisti viską: vandens temperatūrą, vandens kiekį, vandens slėgį, o aparatuose su integruotu malūnu net ir kavos rupumą. Ieškodami skonių balanso ir tirštos espresso konsistencijos, galėsite keisti visus parametrus, taip suteikdami kavai tą savybę, kurios reikia norint atskleisti pilną jūsų turimų kavos pupelių skonio potencialą. Kiekvienas Lelit aparatas turi garų vamzdelį, kuriuo galėsite išplakti šilkinį, purų pieną latte ar cappuccino kavai. Išugdę  įgūdžius namuose jausitės tarsi barista, o prie jūsų ruošiamos kavos nusidrieks visų šeimos narių eilė. Lelit nustebins ne tik ruošiamos kavos kokybe, bet ir paties aparato konstrukcijų tvirtumu. Būtent tvirtumas verčia pasitikėti šio gamintojo aparatais, o dalių, kurias ruošiant kavą reikia laikyti rankoje (portafiltras, tamperis) švelnumas verčia šį aparatą įsimylėti kiekvieną kartą iš naujo. Žinoma, nei kavos, nei aparatų kokybė nieko nereikštų, jei aparatą būtų sunku prižiūrėti ir susitvarkymas po savęs užimtų daugiau laiko nei kavos ruošimas. Laimei, Lelit prižiūrėti yra itin lengva, o jo paviršius nors ir blizgus, nusivalo be jokių pastangų. Su šiais aparatais jausite, kad viskas yra jūsų rankose, todėl įsigyję Lelit tapsite savo kavos “kalviais”. 

Lelit kavos aparatu paruoštas espresso 

Niekas pasaulyje už jus geriau nežino, koks espresso jums patinka, todėl galimybė viską sureguliuoti pagal save ir paruošti kavinės lygio espresso namuose yra tikras išsilaisvinimas kiekvienam kavos mėgėjui. Pradėkite nuo kavos rupumo pasirinkimo integruotame malūne arba atskirai pastatomame Lelit kavos malūne, radę tinkamiausią malimą, patys suspauskite kavą portafiltre, ir paleidę vandenį, sustabdykite tada, kai vandens kiekis jums atrodo tinkamiausias. Gaminant espresso vandens slėgis turi laikytis apie 9 barus, o rekomenduojamas espresso bėgimo laikas 20-25 sekundės. Tiršta puta, pamažu tirpstanti sodrioje kavoje išduos, kad jums pavyko puikiai.

Pieniškos kavos 

Prisijaukinę garų vamzdelį pieno plakimui, tapsite tikri pieniškų kavų ruošimo meistrai. Tobulai, šilkinei pieno putai išplakti būtinai naudokite šaltą pieną. Pripylę pusę metalinio ąsotėlio įmerkite į jį vamzdelį ir atsukite garo rankenėlę iki galo. Laikydami vamzdelio skylutes pieno paviršiuje, gaminsite putą. Nuleidę vamzdelį giliau ir pakreipę taip, kad pienas pradėtų suktis kaip sukurys, putą sumaišysite su skystu pienu, taip sukurdami debesies purumo šiltą pieną, iš kurio galėsite pagaminti tiek latte, tiek cappuccino. Abu šie kavos gėrimai daromi espresso pagrindu, o pagrindinis skirtumas tarp jų – putos kiekis. Latte turi putos mažiau, o cappuccino kavoje jos yra daugiau. 

Kava kaip restorane 

Niekam ne paslaptis, kad espresso kultūrą pasaulyje išpopuliarino italai. Palaikydami šį tautos užtarnautą vardą, Lelit atveria galimybę vystyti tikros kavos kultūrą ir savo namuose. Bet kuriuo Lelit aparatu paruošite espresso, juodą kavą, americano, latte ar cappucino. Visgi labiausiai džiugina ne tik galimų receptų kiekis, bet ir jų kokybė. Lelit namų linijos aparatuose naudoja technologijas, kurios jau pasitvirtino restoranams skirtuose modeliuose, todėl šio gamintojo aparatu pagaminta kava namie niekuo nenusileis kavai, kurią esate įpratę gerti restorane, o galbūt netgi bus ir dar geresnė. 

Nesenstantis aparato dizainas

Kompanijai, kurios viena svarbiausių vertybių pastabumas detalėms, nesunku sukurti gražų aparatą, bet to negana. Įsigiję Lelit ne tik būsite tikri, kad jis tiks prie bet kokio interjero, bet ir būsite ramūs, kad per visus naudojimo metus jis neišeis iš mados. Žinoma, tai neatsitinka savaime, prie kiekvieno aparato dizaino dirba didžiulė italų dizainerių komanda. Kartu su ja koja kojon sprendimus priiminėja ir technologijų vystymo skyrius, užtikrinantis, kad aparato dizaino detalės nebūtų bereikšmės ir atliktų konkrečią funkciją. Rezultatas – laikui nepavaldaus dizaino itin funkcionalūs Lelit kavos aparatai. 

Lelit ir ekologija 

Tvarumas šiai kompanijai nėra tiesiog skambus žodis, tai – jų tikslas. Visi Lelit fabrikai naudoja energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Rinkdamasi transporto partnerius kompanija taiko itin griežtus kriterijus, kad būsimi partneriai būtų kuo arčiau pagrindinio Lelit biuro – taip važiuojant bus sudeginta kuo mažiau kuro. Negana to, įmonė yra skaitmenizavusi daugelį procesų ir dokumentų, todėl šioje kompanijoje sunaudojama labai mažai popieriaus. Na ir galiausiai, Lelit produkcija gaminama iš perdirbamų medžiagų, todėl aparatui baigus ilgus tarnavimo metus, jo dalys yra prikeliamos antram gyvenimui kitu pavidalu. Galima drąsiai teigti, kad Lelit ne tik kelią tvarumo standartus sau, bet ir rodo pavyzdį, kaip tai daryti mums visiems.

Lelit 50’s aparatų serija

Ši aparatų serija yra įkvėpta šeštojo dvidešimtojo amžiaus dešimtmečio. Būtent tuo metu Italijoje atsirado kūriniai dabar jau tapę Italijos simboliais. Tarp jų Fiat 500 automobilis ir Vespa motoroleris. Remdamiesi tų dienų madomis, Lelit sukūrė 50’s seriją, pasižyminčią itin dideliu nerūdijančio plieno kiekiu, minimalistiniu dizainu ir, žinoma, funkcionalumu, kuriuo gamintojas pabrėžia itališką tobulumo siekimą. Visi šios serijos modeliai yra pavadinti garsių moterų – aktorių bei garsių kino filmo veikėjų – vardais. 

Anna 

Pirmasis rikiuotėje Anna kavos aparatas pasižymi tuo, kad yra itin kompaktiškas ir turintis tik pačias reikalingiausias funkcijas. Turėdami šį aparatą nepasiklysite tarp galybės nustatymų ir svirčių, tačiau ir be jų šiuo aparatu, kaip tikras barista, galėsite paruošti bet kurį gėrimą, pradedant espresso ir baigiant cappuccino. Norėdami iki maksimumo išnaudoti šio aparato galimybes, į kompaniją jam turėsite įsigyti ir kavos malūną. 

Anita 

Anita – tai integruotu malūnu patobulinta aparato Anna versija. Šiame aparate yra būtent su malūno reguliavimu susijusių papildomų mygtukų, kuriais galėsite keisti kavos rupumo nustatymus. Tai pasitarnaus siekiant geriausio espresso rezultato. Kaip ir Anna, Anita, net ir būdamas kompaktiškas aparatas, turi galingą garų vamzdelį, kuriuo galėsite išplakti Latte ar Cappuccino putą. 

Glenda 

Didžiausias kavos aparato Glenda pranašumas yra didelis vandens katilas, kuriame esančio vandens užteks gaminant seriją kavų iš eilės. Negana to, aparate įmontuotas mechanizmas užtikrina tai, kad net ir mažėjant vandens kiekiui, jo temperatūra išlieka pastovi. Dėl didelės katilo talpos net ir paruošę keletą espresso kavų iš eilės, galėsite išplakti pieno putą iš naujo, nepildydami vandens talpos . 

Diana

Diana aparatai skirti žmonėms, kurių namai pasidaliję į espresso ir pieniškų kavų mėgėjus. Šio aparato viduje yra net du boileriai – vienas kavai, kitas garui, todėl gamindami espresso nepadarysite jokios įtakos garo stiprumui, norėdami iškart susiplakti ir pieną. Diana modelis džiugins ne tik kavos, bet ir arbatos mėgėjus, kadangi jame yra integruotas papildomas čiaupas karštam vandeniui. Jo dėka arbatą galėsite paruošti nelaukdami, kol užkais virdulys.  

Lelit VIP kavos aparatų serija

Tai naujausia šio gamintojo serija. Ji skirta žmonėms, kurie nori gėrėtis Lelit tobulumu, ne tik kai jis gamina kavą, bet ir kai išjungtas savo elegantiškomis formomis puošia namų interjerą. Tam, kad šie aparatai būtų dar patrauklesni akiai, jų korpusas yra pagamintas iš šlifuoto nerūdijančio plieno. Kaip ir visos kitos serijos, VIP yra pagaminta su itin dideliu dėmesiu detalėms, todėl jo elegantiškumas ir funkcionalumas nepalieka abejingų. Kavos aparatai pavadinti princesių ir karalienių vardais.

Grace

Grace – tai pradinio lygio aparatas VIP aparatų serijoje. Nepaisant to, kad eilėje jis pirmas, jis turi viską, ko galima tikėtis iš šios Lelit serijos. Kompaktiškas ir elegantiškas aparatas yra pakankamai galingas, kad paruoštų jums tobulo balanso espresso, o jo garų vamzdeliu suplaktumėte šilkinę pieno putą. Jame, kaip ir kituose VIP modeliuose, yra net du ekranai, kurie rodo vandens temperatūrą ir vandens slėgį ruošiant kavą. 

Victoria

Victoria – tai kompaktiškas, bet pajėgus aparatas tikrų espresso kavų mėgėjams. Net ir mažame jo kūne telpa pakankamai didelis boileris, kurio dėka galėsite gaminti net kelis espresso iš eilės ir nedarydami pertraukos susiplakti pieną cappuccino kavai. Jame integruota ir 58 mm grupė, tokia, kokią naudoja profesionaliems, komerciniams aparatams – taigi, kava, kurią ruošite namuose, tikrai prilygs tai, kurią geriate kavinėse. 

Kate 

Tai aparatas, kurio pajėgumas panašus į prieš tai minėto Victoria modelio, tačiau Kate turi integruotą malūną. Jis leis susimalti kavą šviežiai, tokiu rupumu, kokio reikia tobulam espresso paruošti. 

Elizabeth

Elizabeth modelis yra pačiame viduryje tarp namams ir restoranams skirtų kavos aparatų. Stipri aparato konstrukcija ir du dideli boileriai leis paruošti daug kavų iš eilės, nelaukiant, kol sušils vanduo, o kompaktiškas aparato dydis leis šį aparatą pasistatyti net ir neturint daugybės vietos tokiam galingam aparatui. Minimalistinis jo stilius derės su bet kokiu interjeru ir svarbiausia, neišeis iš mados per ilgus naudojimo metus.

Lelit Pro aparatų serija 

Šioje aparatų serijoje rasite tiek kavinėms skirtus kavos aparatus, tiek ir puikiai tinkančius namams – tiems, kas vertina aukščiausios kokybės kavą ir nori būti tikri baristos savo namuose. Šie aparatai pagaminti iš medžiagų, galinčių atlaikyti didelį krūvį, o juos kūrė eleganciją suprantantys dizaineriai, todėl net ir patvariausias aparatas yra stilingas, o jo dizainas nepavaldus laikui. 

Mara 

Mara kavos aparatas yra puikus pavyzdys, kad dydis yra ne taip svarbu kaip smūgis. Šiuo aparatu kavą itin preciziškai galėsite paruošti tiek nedidelėje kavinėje, tiek namuose. Jame integruoti barometrai leis stebėti duomenis siekiant geriausio rezultato. Gamindami kavą Mara aparatu pasijusite tarsi profesionalai, kadangi ne tik galėsite paruošti tobulą kavą, bet ir išmoksite keisti nustatymus norima linkme. 

Bianca 

Bianca yra standartus laužantis ir naujas normas kavos ruošime įvedantis aparatas. Jame integruotas slėgio keitimo mechanizmas leidžia nustatyti norimą vandens spaudimą, taip ieškant geriausio skonio ir balanso jūsų kavoje. Dėl minėtos svirtelės šis aparatas turi galimybę suvilgyti maltą kava silpnu slėgiu, taip užtikrinant, kad pradėjus ruošti kavą pilnu pajėgumu vanduo pasidalins per visą kavos porciją. Šis aparatas yra tinkamas tiek restoranui, tiek namams. Jo itin patrauklus dizainas sukurtas taip, kad stebintų jus net ir tada, kai aparatas išjungtas ir neruošia kavos. Bianca aparatu kavą ruošti norės net ir tie žmonės, kurie patys negeria kavos, kadangi šis modelis atveria duris į visai kitokį, intriguojantį ir įdomų kavos ruošimą. 

Giulietta 

Giulietta kavos aparatas papuošia kiekvieną kavinę, kurioje yra pastatytas. Jis turi dvi kavos ruošimo grupes ir yra skirtas atvejams, kai prie jūsų ruošiamos kavos nusidriekia klientų eilė. Savo kavinėje turint tokį modelį eilė nebūtų retenybė, kadangi žmonės greitai pastebėtų ruošiamos kavos kokybę ir skonio balansą. Šiuo aparatu galėsite užprogramuoti anksčiau minėtą maltos kavos drėkinimą bet kokiai porcijai, o tai reiškia, kad nepriklausomai nuo ruošiamos kavos rūšies ir dydžio, rezultatas visuomet gausis toks pats puikus. Aparate yra net 10 litrų boileris, kuris automatiškai užpildomas iš vandentiekio, todėl prie kavinės esant net ir ilgiausiai eilei, žmonėms nereikės laukti, kol jūs iš naujo pripildysite vandens ir stovėsite, kol jis sušils. Tai puikus pasirinkimas barui ar kavinei, kurie siekia, kad jų gaminama kava atitiktų aukščiausius standartus.

Skaityti daugiau