-40%

Arbatos rinkiniai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie arbatos rinkinius 

Kavos Draugas turi daug draugų – tiek senų, gerų ir ištikimų, tiek ir naujas aromatų patirtis atveriančių. Vienas tokių yra arbata. O šiuo atveju – net visas draugų rinkinys. Tai maloni pažintis, galinti virsti tikra draugyste, nes rinkinyje visada galima sutikti tai, kam lieki ištikimas. Arbata gali būti kasdienis įprotis, kai įmerkiame jos maišelį į puodelį vandens, ir kartu – subtilus patyrimo ritualas, kai atidžiai plikome birią arbatą. Taigi rinkiniuose rasite arbatos skonių įvairovę, pritaikytą skirtingiems šio gėrimo mėgėjų įpročiams ir poreikiams. Nepaisant to, gali vis tik iškilti paprastas klausimas… 

…kodėl verta įsigyti arbatos rinkinį?

Arbatos rinkinių pirkėjai dažniausiai nurodo tris pagrindines priežastis, kodėl renkasi ne atskirą konkrečios arbatos pakuotę, o būtent rinkinius. Ieškantiems mėgstamiausios arbatos – tai puikus būdas degustuoti ir išsigryninti savo favoritą. Siekiantiems įvairovės – galimybė kiekvieną dieną ar progą paįvairinti skirtingais aromatais. Galvojantiems apie dovaną – tai ypatingas būdas pradžiuginti kitą įteikiant skonį, aromatą, kvapą, o gal net kažką daugiau. Pradėkime nuo pirmosios priežasties. 

Galimybė susipažinti su arbatos gamintojo asortimentu

Kavos Draugas atidžiai ieško ir atsirenka, kuriuos arbatos gamintojus pristatyti. Svarbiausia – kad tai būtų įdomu, įvairu ir pradžiugintų arbatos mėgėjus. Jei vieniems kažkuris gamintojas yra nauja pažintis, tai kitiems – gerai žinomas ir išlauktas. Šiuo metu siūlome išbandyti legendinio britų gamintojo „Whittard of Chelsea“ arbatos rinkinius. O skirtingų tipų ir rūšių arbatos asortimente taip pat rasite Roqberry“, Dammann Freres“, Babingtons“, Good and Proper“, „Stick Tea“ ir kitų gamintojų produkcijos. Natūralu, kad nežinant gamintojo ir jo produkcijos, sudėtinga išsirinkti arbatą arba tiesiog nedrąsu pirkti didesnę vienos rūšies pakuotę. Dėl šios priežasties arbatos kompanijos kuria rinkinius, į kuriuos įeina skirtingų rūšių ir skonių arbatos. Tokiu būdu pirkėjas gali susipažinti su arbatos asortimentu, įvertinti jo skonį bei kokybę, ir išsirinkti mėgstamiausią ar kelias rūšis, kuriomis mėgausis ateityje. 

Skonių įvairovė 

Tie, kurie atviri naujiems skoniams, nuolat ieško kažko neragauto. Arbatos rinkiniai yra pats paprasčiausias būdas gauti didelę įvairovę rūšių ir skonių per trumpą laiką. Net ir tiems, kurie renkasi tik vienos rūšies arbatą, rinkiniai gali išplėsti pažinties ribas ir suteikti naujų žinių ar net padėti rasti favoritų. Kiti tiesiog mėgsta įvairovę, kuri yra tapusi savotiška dienos rutina: pvz., stipraus skonio juodoji arbata – ryte, žalioji arbata – dienos metu ir kofeino neturinti vaisinė ar žolelių arbata – vėlyvam vakarui. Tačiau neturėtų likti pamiršti ir tie, kuriems baltoji arbata yra skaniausia, arba tie, kas pertraukėlės metu renkasi matcha puodelį arba mėgaujasi aromatizuotais arbatos mišiniais. Būtent tokiu atveju arbatos rinkiniai yra puikus sprendimas, nes suteikia galimybę patenkinti skirtingų arbatos mėgėjų skonį. 

Dovana arbatos mėgėjui

Arbata dažnai pasirenkama dovanai. Tačiau čia galima susidurti su dvejonėmis dėl pasirinkimo – ar tikrai žinau, kokia arbata patiks dovanos gavėjui? Tokiu atveju arbatos rinkiniai taip pat yra puikus pasirinkimas, nes juose galima rasti ir tai, apie ką jau minėjome tekste aukščiau (tai įvairios arbatos rūšys), ir tai, apie ką rasite tekste žemiau (tai arbatos įpakavimo tipai). Dar vienas labai svarbus dalykas – įprastai arbatos rinkiniai yra supakuoti taip patraukliai, kad jie savaime atrodo kaip dovana, net nesvarbu, kam ji skirta – sau ar kitam. Tad jei sukate galvą, ką padovanoti kolegai ar draugui, mėgstančiam arbatą, siūlome pasižvalgyti po Kavos Draugo siūlomus arbatos rinkinius. O jei norite prie arbatos pridėti ką nors malonaus, siūlome atkreipkite dėmesį į įvairius priedus prie arbatos ar delikatesus. Pavyzdžiui, sirupai ar uogų tyrės gali išskirtinai papildyti tam tikros rūšies arbatas. O geras šokoladas – visada malonus priedas prie bet kokios dovanos.

Arbatos rinkiniai – į ką atkreipti dėmesį renkantis? 

Tai labai natūralus klausimas, galintis kilti daugeliui, besidominčių arbatos rinkiniais. Jį galima papildyti dar vienu – ko tikėtis iš arbatos rinkinio? Kalba gali būti labai plati ir nesibaigianti, tačiau apibendrinant, aiškiai ir trumpai viską galima pateikti įvardinant tris kriterijus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį. 

Arbatos rūšys

Rinkdamiesi arbatos rinkinį atkreipkite dėmesį į tai, kokios arbatos rūšys jį sudaro. Vienuose rasite skirtingų arbatos rūšių: juodosios, žaliosios, baltosios, raudonosios, ulongo, žolelių ir t.t. O kiti gali būti sudaryti ir iš skirtingų tos pačios rūšies arbatų. Tokie rinkiniai skirti konkrečios rūšies arbatą mėgstantiems ir norintiems gilintis bei mėgautis skirtingais, pvz., tik juodosios ar tik žaliosios arbatos aromatais. Atkreipę į tai dėmesį būsite tikri, kad pasirinksite tą rinkinį, kuris labiausiai atitinka jūsų ar dovanos gavėjo skonį. 

Arbatos įpakavimo tipai 

Tai aktualus kriterijus renkantis, kokią arbatą įsigyti. Įpročiai ir tradicijos, laiko stoka ar atvirkščiai – laikas, skiriamas šio gėrimo paruošimui, lemia tai, kaip supakuotą  arbatą pasirenkame. Ieškant priimtiniausio arba dar nebandyto arbatos įpakavimo būdo įprastai susiduriama su šiais pagrindiniais: biri arbata, skirta plikymui arbatinuke ar puodelyje su sieteliu, arbata piramidės formos maišeliuose, arbata pakeliuose, arbata lazdelėse bei tirpi arbata – visos pastarosios rūšys tinkamos užpilti vandeniu tiesiai puodelyje. Šiuo metu mūsų siūlomuose rinkiniuose rasite arbatos pakeliuose ir birios arbatos skardinėse. Trumpai apie arbatos įpakavimo tipus: 

  • Biri arbata. Tokia forma pateikiama arbata užtikrina geriausias atskleidžiamas skonio savybes, ji taip pat vertinama ne tik dėl aromatingumo patirties, bet ir dėl ekologiškumo – čia nepanaudota papildomų medžiagų pakavimui, tik natūraliai suyrantys arbatlapiai. Kalbant apie pačios arbatos kokybę: nesmulkintuose arbatlapiuose slypi daugybė aromatinių aliejų, todėl jie išsaugo savo skonines ir aromatines savybes. Užplikius nesmulkintus arbatlapius, jie perduoda savo savybes vandeniui lėtai – dėl to turime subtilesnį, daugiasluoksnį gėrimą. Be to, arbatlapių plotas yra didesnis nei smulkintos arbatos, todėl tinkamai laikoma ji ilgiau išlieka šviežesnė. Mitas yra tai, kad biri arbata yra brangesnė –  iš tiesų yra atvirkščiai. Puodeliui gėrimo užtenka kelių gramų arbatos. Be to, aukštos kokybės arbatlapiai plikomi po keletą kartų. 
  • Arbatos maišeliai. Tai tarpinis variantas tarp birios arbatos ir arbatos pakelių bei žingsnis ekologiškumo link. Į maišelius pakuojami nesmulkinti arba mažai smulkinti arbatlapiai, jiems palikta pakankamai vietos skleistis. Taip užtikrinamas puikus pagamintos arbatos skonis ir kokybė. Daugelis gamintojų stengiasi ieškoti ekologiškų sprendimų ir gamina maišelius, kurie būtų 100 % kompostuojami ir kuo mažiau kenktų aplinkai. Jau nekalbant apie maksimalų patogumą: nereikia turėti arbatinuko – pakanka įdėti arbatos maišelį į puodelį ir užplikyti. 
  • Arbatos pakeliai. Galima išgirsti sakant, kad į pakelius geros arbatos niekas nepakuoja – esą juose galima rasti tik jos dulkes. Kartais tai būna tiesa, tačiau kokybiškos arbatos gamintojai niekada negadins savo vardo ir į pakelius prastos arbatos nefasuos. Kavos Draugas siūlo būtent tokių gamintojų produktus. Be to, gamintojai nuolat ieško ekologiškų sprendimų ir šiam arbatos pakavimo būdui, todėl tiesiog reikia atkreipti dėmesį į ant pakuotės pateikiamą informaciją. Kita vertus, maksimalus patogumas vėlgi garantuotas: visai kaip arbatos maišelių atveju – tereikia užpilti vandeniu!
  • Arbata lazdelėse. Tai iš plono aliuminio pagaminti sieteliai su 450 skylučių, pripildyti arbatžolių. Toks arbatos pateikimo būdas leidžia mėgautis šiuo gėrimu paprastai ir greitai, ypač jeigu jus erzina plaukiojantys popieriniai arbatos pakeliai ar maišeliai, o su biriomis arbatžolėmis taip pat nesate nusiteikę žaisti. Į šias lazdeles pakuojamos nesmulkintos arbatžolės, todėl gėrimas pasižymi turtingu skoniu. 
  • Tirpi arbata. Maksimalaus komforto mėgėjams siūlome tirpią arbatą, kurią tereikia užpilti karštu vandeniu, o ją išgėrus nelieka jokių papildomų maišelių, pakelių, lazdelių ar pačių arbatžolių. Greita ir patogu, ar ne? 

Kas dar (be arbatos) gali būti rinkinyje? 

Dar vienas aspektas, į kurį patariame atkreipti dėmesį – tai arbatos rinkinio turinys. Dažniausiai tokius rinkinius sudaro įvairi arbata, tačiau kai kurie gamintojai juos dar papildo arbatos ruošimui naudingais priedais – pavyzdžiui, įvairios formos sieteliais arbatžolėms (tokį rasite šiame „Whittard of Chelsea“ arbatos rinkinyje), puodeliais, padėkliukais panaudotiems arbatos pakeliams ar maišeliams ir kt. Tokiais priedais praturtinti rinkiniai yra ypač puiki dovana.  

Džiaugiamės, jei šis tekstas jums padėjo apsispręsti. O jeigu vis dar abejojate, Kavos Draugo konsultantai su malonumu patars ir padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį arbatos rinkinį. 

Skaityti daugiau