Iki pasiūlymo pabaigos liko:
 • 00

  d.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kavai
Antra tokia pati pakuotė – dovanų. 

Kavos aparatai namams

Platus asortimentas tiek mėgstantiems espresso ar juodą kavą, tiek kavos gėrimų su pienu mėgėjams. JURA kavos aparatai pasižymi kokybe, o savo dizainu tampa ne prietiasu, o interjero detale.

Profesionalūs kavos aparatai

JURA yra žinomas lyderis profesionalių kavos aparatų linijoje. Šie aparatai skirti barams ir kavinėms, viešbučiams - vietoms, kur reikia paruošti didelius kiekius kavos gėrimų. Mūsų asortimente rasite platų JURA profesionalių kavos aparatų pasirinkimą - profesionalių ir sukurtų verslui!

Priežiūros priemonės

Priežiūra yra svarbi norint užtikrinti, jog kavos aparatas veiktų puikiai, o paruošiama kava visada atitiktų Jūsų poreikius. Kol JURA kavos aparatai didžiąją dalį priežiūros atlieka patys, pieno sistemos valymas ir kalkių šalinimas yra svarbi priežiūros dalis, norint visada mėgautis pačiu tobuliausiu gėrimu!

Apie Jura

JURA yra pelniusi gausybę apdovanojimų ir nominacijų. Daugiausia jų už inovacijas ir dizaino sprendimus. Šie šveicariški kavos aparatai išsiskiria savo elegantišku ir klasikiniu dizainu. Taip pat pasižymi aparatų valdymo meniu patogumu, specialiai pritaikytu kiekvienai šaliai, leidžia mėgautis tekstiniais ekranais savo gimtąja kalba.

Tobulas espresso

Naujausios ir tobuliausios technologijos užtikrina baristos lygio paruoštus gėrimus. Su meile ir kokybe - iš Šveicarijos!

Kava su pienu

Su JURA - patys populiariausi kavos su pienu gėrimai Jūsų puodelyje atsidurs vos vieno mygtuko paspaudimu

Išmanumas

JURA nuolatos tobulina kavos aparatuose naudojamas technologijas. Inovatyvumas ir dėmesys detalėms leidžia sukurti nepriekaištingą prietaisą - nepriekaištingam gėrimui!

Technologijos

Aksominės pieno putos technologija

Moderni pieno plakimo technologija leidžia paruošti nepriekaištingos kokybės pieno putą. Puta tampa švelni ir tanki, kremo tirštumo ir subtiliai saldi.

I.P.B.A.S.

JURA inžinieriai sukūrė ir užpatentavo kavos ruošimo sistemą leidžiančią išgauti maksimalų kavos skonį bei aromatą iš įvairių kavos pupelių rūšių. Ši sistema yra įdiegta visuose IMPRESSA kavos aparatuose.

„P.E.P.®“

Technologija puikiai atskleidžia tokių gėrimų kaip espresas ar ristretas skonines savybes, o ištobulintos pieno plakimo technologijos, kuri automatiškai persijungia nuo pieno prie pieno putos, dėka paruošite įspūdingus ir madingus kavos gėrimus.

CLARIS - visada šviežia!

Claris filtrai pasirūpins, jog ruošiant Jūsų gėrimą būtų naudojamas tik tyriausias vanduo!

Mokėjimo būdai

Ar “nepermokėsiu”, pasirinkęs (-us) JURA kavos aparatą?

Visi automatiniai kavos aparatai pritaikyti vienam tikslui - kavos gaminimui. Vis dėlto, kai kurie gamintojai turi specialias technologijas, skirtas kavos gėrimų kokybei užtikrinti. Tarp tokių gamintojų JURA tikrai išsiskiria. JURA kavos aparatais itin paprasta naudotis, tobulą skonį galima išgauti bet kurio tipo gėrime, o ir namų interjere turėsite išskirtinį akcentą. Šiuo atveju prestižas - tai ne produkto kaina, o savybės, už kurias sumokėję geros kavos mylėtojai nesigaili.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo ypatinga JURA kavos aparatų pieno sistema?

JURA kavos aparatuose integruoti kapučinatoriai turi dvi sekcijas, kuriose pienas yra perplakamas 2 kartus. Dėl šio plakimo būdo iš pieno putos yra pašalinami susidarę burbuliukai ir ji tampa ypatingai švelnia, tiršta ir netgi saldesne nei plakamos kitais būdais.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kas yra P.E.P technologija, nurodoma JURA kavos aparatų aprašymuose?

P.E.P technologija - tai speciali vandens padavimo technologija tobulam espresso/ristretto gėrimui išgauti. Vanduo pulsiuojamas pastoviais trumpais intervalais, tokiu būdu “pasiimdamas” iš kavos visas geriausias savybes. Ši funkcija itin svarbi mažo tūrio gėrimams (iki 40 ml), nes viename mažame puodelyje padeda pajusti visas kavos subtilybes - skonius, poskonius ir aromatus.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kodėl JURA yra laikomi vienais prestižiškiausių kavos aparatų rinkoje?

Šveicarų kompanija JURA buitinius prietaisus pradėjo gaminti dar 1931 metais, o kavos aparatų gaminimo lyderiais tapo 1980. Todėl juos galima laikyti vienais seniausių kavos aparatų rinkos dalyvių. Dar svarbiau, jog šis prekinis ženklas ne tik gyvuoja ne vieną dešimtmetį, bet kiekvienais metais tobulėja ir visuomet siekia geriausio rezultato, t.y. tobulo kavos skonio, aromatų ir konsistencijos. JURA specializuojasi tik kavos aparatų ir jų priedų gamyboje, todėl rūpinasi kiekvienu gamybos procesu iki smulkmenų - kiekviena aparato dalis, funkcija, išvaizdos detalė yra apgalvota taip, jog suteiktų daugiausia patogumo galutiniam vartotojui.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau