-40%

Tabletiniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie tabletinius kavos aparatus

Tabletiniai kavos aparatai yra patogumo ir meistriškumo derinys. Tabletiniai aparatai iš esmės pakeitė espresso kavos ruošimo ir mėgavimosi ja būdus. Tabletiniai kavos aparatai sukurti taip, kad supaprastintų kavos ruošimo procesą ir užtikrintų, jog kiekvienas – nuo naujoko iki žinovo – galėtų mėgautis sodria, aromatinga espresso kava įdėdamas kuo mažiau pastangų.

Kas yra tabletinis kavos aparatas?

Tabletiniai espresso kavos aparatai laikomi universaliais, nes vartotojai gali rinktis ar kavą ruošti su kavos tabletėmis, ar su malta kava. Nors malta kava, kaip ir minėjome, galimas variantas, tačiau kavos tabletės užtikrina didesnį patogumą ir švarą. Tablečių dėka nereikia malti, matuoti ir tvarkyti birių kavos tirščių. Tačiau galimybė naudoti maltą kavą skirta tiems, kurie nori eksperimentuoti su įvairiais kavos mišiniais. 

Daugiau kavos aparatų, skirtų naudoti su malta kava, rasite “espresso kavos aparatai” kategorijoje.

Geriausias tabletinis kavos aparatas jūsų namams

Kaip jau ir minėjome, tabletinis kavos aparatas puikiai tiks norintiems paruošti nuostabią kavą namuose. Šiuo metu mūsų asortimente rasite vieno prekės ženklo kavos aparatus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie virtuvės interjero. 

De’Longhi tabletiniai kavos aparatai

De’Longhi tabletiniai kavos aparatai, įskaitant populiariuosius Dedica modelius, siūlo patogų ir universalų kavos ruošimą. De’Longhi Dedica linija garsėja elegantišku dizainu ir kompaktiškais matmenimis, todėl puikiai papildo bet kurią virtuvę. Šiem kavos aparatams gali būti naudojamos kavos tabletės, todėl kavos gaminimo procesas tampa paprastesnis. Tačiau, jei norite, kavą galite ruošti ir naudodami maltą kavą.

De’Longhi Dedica kavos aparatai vertinami dėl savo funkcijų. Tarp jų – tikslus temperatūros valdymas, užtikrinantis optimalią espresso kavos ekstrakciją, ir galingas 15 barų pompa, leidžianti paruošti sodrią ir kreminę kavą su nuostabiu putos sluoksniu. Be to, De’Longhi Dedica kavos aparatai turi putojimo lazdelę, todėl lengvai paruošite latte ir cappuccino.

Be to, viena iš išskirtinių De’Longhi Dedica kavos aparato savybių – spalvų įvairovė. Nesvarbu, ar pageidaujate klasikinės juodos, pilkos, baltos, ar ryškios raudonos spalvos, De’Longhi siūlo daugybę pasirinkimų, kad patenkintų individualius pageidavimus.

Electrolux tabletiniai kavos aparatai

Electrolux tabletiniai kavos aparatai yra tikras kavos ruošimo technologijos stebuklas. Šiuose aparatuose įdiegta naujoviška Thermo Block technologija, todėl galite tiksliai kontroliuoti kavos virimo temperatūrą ir užtikrinti, kad kiekvienas kavos puodelis būtų nepriekaištingai paruoštas per kelias sekundes. Dėl tokio tikslumo kiekvienas kavos virimas itin preciziškas, o skonis – tobulas kaskart.  Electrolux tabletiniai kavos aparatai išsiskiria universaliu filtrų rinkiniu, įskaitant filtrą 2 in 1 ir su kavos tabletėmis suderinamą įdėklą, sukurtą taip, kad galėtumėte lengvai reguliuoti virimo intensyvumą pagal savo asmeninius pageidavimus. Be to, Auto-Shot tūrio reguliavimo funkcija leidžia tiksliai pritaikyti espresso kavos kiekį, kad jis atitiktų jūsų mėgstamą puodelį ar stiklinę.

Todėl rinkdamiesi iš De’Longhi ar Electrolux tabletinių kavos aparatų, turėtumėte atsižvelgti į asmeninius kavos vartojimo įpročius, pomėgius.

Tabletinių kavos aparatų valymas

Norint nuolat gerti skanią kavą, labai svarbu prižiūrėti tabletinį kavos aparatą. Pradėkite nuo tablečių laikiklio ištuštinimo ir valymo po kiekvieno naudojimo. Šis paprastas veiksmas padeda išvengti kavos aliejaus likučių kaupimosi. Labai svarbu tinkamai panaikinti kalkes, kurias, priklausomai nuo vandens kietumo ir naudojimo dažnumo, gali prireikti pašalinti kas 1-3 mėnesius. Šį procesą atlikite naudodami specializuotas kavos aparatų priežiūros ir valymo priemones. Nepamirškite nuvalyti kavos aparato išorės minkšta šluoste, kad išlaikytumėte jo blizgesį. Galiausiai, kad kava būtų geriausios kokybės, visada naudokite šviežią vandenį ir aukštos kokybės kavos tabletes.

Išvada

Tabletiniai kavos aparatai yra puikus patogumo ir kokybės derinys, todėl jie yra populiarus kavos mėgėjų pasirinkimas. Nesvarbu, ar esate naujokas, ieškantis nesudėtingo būdo mėgautis espresso kava, ar žinovas, vertinantis pastovumą ir lankstumą, tabletinis kavos aparatas jums tinka.

Jei vis dar nesate tikri, kurį modelį pasirinkti, mūsų Kavos Draugas konsultantai tikrai pagelbės. Kavos aparatai mūsų asortimente atliepia kiekvieno kavos gurmano norą, tad mes galime padėti rasti idealų modelį, atitinkantį būtent jūsų poreikius ir pageidavimus. Leiskite mums palydėti jus į tobulo kavos kompaniono paieškos kelionę!

Skaityti daugiau