SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Siemens kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Kavos indo tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Akcija

Apie Siemens kavos aparatus 

Siemens – tai kompanija, siekianti tobulumo bei siūlanti vieną iš plačiausių pasaulyje elektros inžinerijos ir elektronikos produktų bei paslaugų pasirinkimą. Savo veiklą įmonė pradėjo 1847 m. Vokietijoje, kai Werner‘is von Siemens‘as telegrafe įdiegė adatų sistemą, naudojančią raides, o ne Morzės abėcėlę. Įdomu tai, kad Siemens I-ojo pasaulinio karo metu gamino lėktuvus, o tik nuo 1945-ųjų pradėjo orientuotis į buitinę techniką.

Ilgamečiai kompanijos darbai išryškino pagrindines Siemens vertybes – tai sveikos gyvensenos propagavimas, stropumas ir dėmesys energetikai, visad ieškant kūrybiškų sprendimų. Šią patirtį bei tendencijas galime įžvelgti ir Siemens buitinės technikos kokybėje: įmonės gaminiai įvertinti gausybe apdovanojimų, o puikūs įvairių bandymų rezultatai tik patvirtina nepriekaištingą jų kokybę. Prie viso to pridėjus vokišką inovatyvumą gauname nuolat atnaujinamus, žengiančius koja kojon su laikmečiu nepamainomus automatinius pagalbininkus mūsų namams. 

Siemens filosofija: kaip išgauti geriausia iš kiekvienos kavos pupelės

Kompanija Siemens siekia, kad jų gaminami kavos aparatai išgautų geriausias kiekvienos kavos pupelės savybes – nesvarbu, malta ji ar ne. Tai įmanoma tik dėka ilgametės patirties ir didelio atsidavimo moksliniams tyrimams bei technologijų naujovėms ir plėtrai. Juk kava – tai ne vien tik gėrimas, kava – tai malonumas.

Siemens automatiniai kavos aparatai – tai Vokietijos inžinierių kūriniai, pasižymintys aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir patikimumu. Iš kitų gamintojų kavos aparatų jie išsiskiria itin tyliu veikimu (dėka keraminio malūno), jų valdymas ypač patogus, priežiūra lengva, o dizainas – elegantiškai solidus. 

Mūsų siūlomame Siemens gaminių asortimente rasite įmontuojamus bei laisvai pastatomus automatinius Siemens kavos aparatus su skirtingomis funkcijomis, kurių svarbiausias čia aptarsime. 

iAroma System: inovacija tobulam kavos skoniui

Siemens automatinių kavos aparatų inovatyvus vidus talpina išskirtinę kavos ruošimo sistemą, kuri atskleidžia pilną kavos skonio paletę – iAroma. Ši sistema apjungia skirtingus elementus, kurių dėka kava įgyja tobulą aromatą ir skonį. Keraminis malūnas švelniai ir tolygiai sumala kavos pupeles, išsaugodamas jų geriausias aromatines bei skonines savybes. Išmanioji kaitinimo sistema SensoFlow užtikrina optimalią ir tolygią kavos ruošimo temperatūrą. Dėl naudojamo 15 barų slėgio pagaminta kava yra itin aromatinga ir tiršta. Aukščiausios kokybės kavos virimo mechanizmas veikia itin greitas ir yra lengvai išimamas, kas palengvina aparato priežiūrą.

AromaDouble Shot: kad nebūtų kartumo

Ši funkcija leidžia pasimėgauti stipria kava be kartumo. Kavos puodelis bus ruošiamas dvigubo proceso metu – dėl dvigubo kavos malimo ir dvigubo kavos ruošimo jūsų gėrimas įgaus optimalų skonį. Šis automatinis procesas garantuoja, kad kavoje nebūtų nemalonaus kartumo poskonio.

CoffeeSensor System: reikiamas kiekis kavos

Skirtingų rūšių pupelės pasižymi skirtingomis savybėmis, pavyzdžiui, dydžiu, drėgnumu ir aliejingumu. Išmanioji coffeeSensor sistema automatiškai reguliuoja malimo laiką pagal kavos pupelių rūšį, todėl visada gausite reikiamą kiekį norimo stiprumo kavos.

OneTouch DoubleCup: du puodeliai vienu mygtuko paspaudimu

Nesvarbu, ar tai būtų stiprus espresso, kreminis cappuccino ar latte macchiato – oneTouch DoubleCup funkcijos dėka bet kurio gėrimo dvi porcijos vienu metu gali būti paruošiamas vos vienu mygtuko paspaudimu. Tai itin patogu, kai norite mėgautis kava kartu su mylimu žmogumi, arba biure – kai jūsų laukia pokalbis prie kavos puodelio su kolega ar verslo partneriu.

IndividualCup Volume: norimos sudėties gėrimas

Naudodami funkciją individualCup Volume galite individualiai reguliuoti kavos ir pieno kiekį puodelyje. Tokiu būdu lengvai sukursite savo mėgstamos sudėties kavos gėrimą.

AutoMilk Clean: optimalios higienos užtikrinimui

Siemens automatiniai kavos aparatai turi itin patogią pieno sistemą su integruota žarnele, kurią galima įstatyti tiesiai į jūsų mėgiamo pieno pakelį. Automatinė skalavimo programa autoMilk Clean efektyviai praplauna pieno sistemą po kiekvieno pagaminto kavos gėrimo, kuriam buvo naudojamas pienas.

Home Connect App: valdymui per atstumą

Patogiai valdykite savo kavos aparatą per atstumą savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Atraskite išskirtinį Home Connect programėlės pasaulį. Pavyzdžiui, išbandykite „CoffeeWorld“, kurioje siūlomi kavos receptai iš viso pasaulio – jos dėka, lengvai tapsite puikiu vakarėlio šeimininku, kuris išmoningai patieks įvairiausių kavos gėrimų savo svečiams.

Įmontuojami automatiniai kavos aparatai IQ.700

Su įmontuojamais automatiniais Siemens kavos aparatais galite susikurti kavinę savo namuose. Toks aparatas puikiai derės prie kitų Siemens buitinių prietaisų, o tuo pačiu, dėka savo išskirtinumo, taps kiekvienos virtuvės puošmena bei pasididžiavimu.

Pristatome rinkoje šiuo metu esančius IQ.700 serijos įmontuojamus Siemens aparatus, kurie skiriasi dizainu, spalvomis bei funkcijomis.

Įmontuojamas kavos aparatas Siemens CT636LEW1

Tai išskirtinio, prestižiniu „iF Product Design Award“ prizu įvertinto dizaino – baltas su juodomis ir plieno detalėmis – įmontuojamas automatinis Siemens kavos aparatas. Viena svarbiausių jo funkcijų – oneTouch DoubleCup. Jos dėka bet koks juodos ar pieniškos kavos gėrimas gaunamas vos vienu mygtuko paspaudimu, o jei jums to reikia – net ir dvi porcijos vienu metu. Dėka funkcijos myCoffee galėsite išsaugoti net 8 mėgstamus gėrimus su individualiais pavadinimais ir reguliuojamu pieno-kavos santykiu.

Jei norėsite, kad jūsų kava būtų labai stipri, tačiau be kartumo – jums pasitarnaus funkcija aromaDouble Shot (pupelių malimas ir kavos plikymas kartojamas du kartus). Tuo tarpu keraminis kavos malūnėlis ne tik veikia labai tyliai, bet ir prisitaiko prie bet kokios rūšies kavos pupelių ir dėka coffeeSensor sistemos visada sumala tobulą jų kiekį. Šio įmontuojamo aparato priežiūra bus paprasta dėka funkcijos autoMilk Clean, kuri užtikrins aparato pieno sistemos valymą garais ir optimalią higieną.

Įmontuojamas kavos aparatas Siemens CT636LES6

Šis Siemens įmontuojamų aparatų modelis nuo savo pirmtako (CT636LEW1) skiriasi spalva – tai elegantiško dizaino juodas kavos aparatas su plieninėmis detalėmis. Tačiau didžiausias skirtumas – ne išvaizdoje, o „smegenyse“: dėka integruotos „Home Connect“ programėlės savo kavos aparatą galėsite patogiai valdyti per atstumą išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. 

Nepamirškite, kad išskirtiniame „Home Connect“ programėlės turinyje galima rasti įvairios naudingos informacijos apie kavą, pavyzdžiui, kavos receptų iš viso pasaulio. 

Įmontuojamas kavos aparatas Siemens CT836LEB6

Šis aparatas yra dar aukštesnės klasės – šalia visų jau minėtų įmontuojamų Siemens kavos aparatų privalumų, įskaitant ir galimybę valdyti per atstumą „Home Connect“ programėlės dėka, CT836LEB6 išsiskiria tuo, jog priklauso naujai „studioLine“ dizaino gaminių serijai, kurioje dominuoja juoda spalva.

Unikali Siemens „studioLine“ gaminių serija praturtins ne tik jūsų virtuvę, bet ir apskritai jūsų gyvenimą. Šios serijos prietaisai tiks tiems, kurie kelia aukštesnius reikalavimus ir nenori pasitenkinti tiesiog geru rezultatu. Išskirtinis „studioLine“ prietaisų dizainas ir naujoviškos funkcijos suteikia ne tik ypatingą vizualinį malonumą, bet ir maksimalią laisvę. Dėl ypatingo šių buitinių prietaisų efektyvumo visas laisvalaikis bus jūsų – jį galėsite skirti tam, kad patirtumėte dar daugiau nepaprastų akimirkų.

CT836LEB6 įmontuojamo kavos aparato dizainas taip pat įvertintas prestižiniu „iF Design Award“ prizu produktų kategorijoje.

Laisvai pastatomi automatiniai kavos aparatai

Ramų rytą ar linksmai vakarojant draugų kompanijoje kiekvienas kavos puodelis turi būti ypatingas. Tuo pasirūpins Siemens laisvai pastatomi automatiniai kavos aparatai, kurie ne tik papuoš jūsų virtuvę ir suteiks jai vokiškos kokybės bei patikimumo įspūdį, bet (o tai juk ir yra svarbiausia!) pagamins nepriekaištingą kavą pagal jūsų individualius poreikius.

Pagrindinės laisvai pastatomų Siemens automatinių kavos aparatų serijos yra šios: 

Siemens kavos aparatai: EQ.5 serija

Šios automatinių kavos aparatų serijos modeliai gali būti dviejų rūšių: vadinamieji integruotieji, t.y., su integruotu pieno indu, arba klasikiniai – su pieno žarnele, kurią patogiai galima įstatyti į savo norimą pieno talpą arba tiesiog į pieno pakelį. Abiejų rūšių įrenginiai turi daug Siemens kavos aparatams būdingų privalumų: optimalų kavos ruošimą ir tobulą skonį užtikrina pažangi iAroma System technologija, naudojant oneTouch funkciją vienu mygtuko paspaudimu paruošiamas bet koks kavos gėrimas, dėka priekinių durelių lengvai ištraukiamas nulašėjimo padėklas, tirščių talpa ir kavos virimo mechanizmas, kas labai palengvina šių aparatų priežiūrą. Be to, visi EQ.5 serijos modeliai turi spalvotą ekraną su didelėmis jutiklinėmis piktogramomis (coffeeSelect-Display), kas šių aparatų valdymą padaro itin lengvu ir džiugiu. 

Klasikiniai EQ.5 serijos modeliai labiau tinka juodos kavos mėgėjams, nes jie vienu mygtuko paspaudimu pagamins kiek mažiau kavos gėrimų, lyginant su modeliais, turinčiais integruotą pieno talpą – šių „vieno mygtuko gėrimų” paletė yra platesnė. Abiejų rūšių modeliai yra itin lengvai prižiūrimi dėka automatinės skalavimo programos autoMilk Clean. 

Siemens kavos aparatai: EQ.6 plus serija

Tai naujoviško, išskirtinio dizaino Siemens automatinių kavos aparatų serija, kurios modeliai turi pieno sistemą su žarnele (priklausomai nuo modelio, komplektacijoje gali būti ir kompaktiška, prie aparato puikiai derančio dizaino itin patogi plieninė pieno talpa, kurią nenaudojamą galima laikyti šaldytuve). Šios serijos modeliai pasižymi daugumai Siemens kavos aparatų būdingais privalumais: iAroma sistema atsakinga už tobulą kavą, keraminis malūnėlis – už itin tylų ir tolygų malimą, jutiklinis spalvotas ekranas (coffeeSelect Display) su didelėmis gėrimų piktogramomis – už lengvą aparato valdymą, oneTouch DoubleCup – už tai, kad vos vienu mygtuko paspaudimu tuo pačiu metu būtų pagaminti du puodeliai jūsų pasirinktos kavos, autoMilk Clean – už automatinis pieno sistemos valymą garais ir optimalią higieną. 

Be to, EQ.6 plus serijos aparatai pasižymi tuo, jog juose galima išsaugoti iki 4 savo mėgstamiausių gėrimų receptų ir mėgautis puodelių apšvietimu (priklausomai nuo modelio). Taip pat kai kurie šios serijos aparatai turi kavinuko funkciją, t.y. vienu mygtuko paspaudimu gali pagaminti didesnį kiekį juodos kavos – café crème. 

Siemens kavos aparatai: EQ.9 Plus serija

Tai naujausios kartos Siemens automatiniai kavos aparatai, pasižymintys novatoriškiausiais sprendimais ir šiol nematytomis technologijomis. Beje, visi šios serijos aparatai turi integruotą pieno talpą, lengvai valomą gerai žinomos autoMilk Clean sistemos dėka. Yra ir dar keletas mums jau žinomų, savo gerą vardą ankstesnėse Siemens automatinių kavos aparatų serijose pateisinusių funkcijų: oneTouch DoubleCup, aromaDouble Shot ir galiausiai – už tobulą kavos skonį atsakinga iAroma sistema. 

O toliau prasideda naujovės: dėl pažangios technologijos superSilent ir optimizuotos garso izoliacijos EQ.9 Plus serijos modeliuose labai sumažėja triukšmas, todėl jų veikimas yra itin tylus. Individualius naudotojų profilius (iki 6) ir jų asmeninius nustatymus šios serijos aparatuose galėsite įrašyti naudodami individualCoffee System funkciją. Su kita naująja funkcija – baristaMode – galėsite pasinerti į tobulo kavos ruošimo meną, mat ji suteiks galimybę pačiam reguliuoti penkis pagrindinius parametrus, kurie lemia individualų kavos skonį: stiprumą, kiekį, temperatūrą, kavos ir pieno santykį bei net kavos plikymo greitį. 

Pažangiausi EQ.9 Plus serijos kavos aparatai turi dualBean sistemą – tai dvi atskiros pupelių talpos ir du malūnėliai, kurių dėka užtikrinama, kad skirtingų rūšių pupelės nesusimaišys ir gausite būtent savo mėgiamiausios kavos. Na, ir, žinoma, daugumą EQ.9 Plus serijos modelių galima valdyti per atstumą išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu dėka inovatyviosios Home Connect programėlės, atveriančios ištisą kavos pasaulį. Pavyzdžiui, viena iš įdomių galimybių, kurias suteikia Home Connect, yra CoffeePlaylist: į programėlę įvedus keletą skirtingų jūsų pageidaujamų kavos gėrimų ir davus komandą, jūsų aparatas juos visus paruoš jūsų norima eilės tvarka.

Taigi EQ.9 Plus serijos kavos aparatai – tai viskas, apie ką gali svajoti pažangus ir išrankus kavos mylėtojas. 

Jei iš plataus mūsų siūlomo Siemens kavos aparatų asortimento vis dar sunku išsirinkti sau labiausiai tinkamą prietaisą, maloniai kviečiame kreiptis į patyrusius Kavos Draugo konsultantus, kurie mielai jums atsakys į visus klausimus ir padės priimti geriausią sprendimą. 

Skaityti daugiau