1+1

Pagalvėliniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie pagalvėlinius kavos aparatus

Pagalvėliniai kavos aparatai – tai patogūs kavos virimo prietaisai, kuriems naudojamos iš anksto supakuotos kavos pagalvėlės, dažnai vadinamos su Senseo suderinamomis kavos pagalvėlėmis. Pagalvėlės pripildomos tiksliomis maltos kavos porcijomis, todėl kavą galima ruošti nuosekliai ir be rūpesčių. Pagalvėliniai kavos aparatai suprojektuoti taip, kad greitai pradurtų pagalvėlę ir praleistų per ją karštą vandenį, efektyviai išgaudami kavos skonį ir aromatą. Todėl kavos mėgėjai, norintys greitai ir be netvarkos paruošti kavą, dažnai renkasi šiuos kavos aparatus.

Atraskite geriausią pagalvėlinį kavos aparatą savo namams

Ne paslaptis, kad kapsuliniai kavos aparatai tapo populiariu pasirinkimu tarp kavos entuziastų dėl paprasto naudojimo ir greito kavos ruošimo proceso. Tačiau pagalvėliniai kavos aparatai, ypač tokio prekės ženklo kaip Philips Senseo, išsiskiria tuo, kad jie orientuoti į aplinkos tvarumą. Skirtingai nei kapsuliniai kavos aparatai, kurie naudoja plastikines kapsules, pagalvėliniai kavos aparatai naudoja suyrančias popierines arba medžiagines pagalvėles. Toks ekologiškas požiūris yra itin sveikintinas, ypač šių dienų kontekste. Todėl pagalvėliniai kavos aparatai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ir patogumą, ir atsakomybę už aplinką. Šio įsipareigojimo pavyzdys – jau minėtas  Senseo.

Philips Senseo pagalvėliniai kavos aparatai

Philips Senseo kavos aparatai – tai puikus patogumo, kokybės ir aplinkosauginio sąmoningumo derinys. Nors tvarumui skiriamas deramas dėmesys, Philips Senseo kavos aparatai taip pat siūlo daugybę įspūdingų funkcijų, kurios pagerins jūsų kavos gėrimo patirtį.

Coffee Boost technologija

Dėl integruotos Coffee Boost technologijos vanduo tolygiai paskirstomas ant kavos pagalvėles per 45 tikslias skylutes. Tai suteikia kavai aromatingą ir sodrų skonį.

Aksominė kavos puta

Be to, Philips Senseo Crema Plus technologija užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis būtų padengtas švelniausiu ir aksominiu kavos putos sluoksniu.

Kavos įvairovė renkantis pagalvėles

Vienas iš pagrindinių Philips Senseo pagalvėlinių kavos aparatų privalumų yra jų universalumas. Skirtingas kavos pagalvėlės leis mėgautis įvairiausiais kavos mišiniais ir skoniais. Tik nepamirškite rinktis iš su Senseo kavos aparatais suderinamų pagalvėlių. Tačiau jei norite labiau susipažinti su būtent Philips Senseo prekės ženklo teikiamomis kavos galimybėmis, Senseo kavos pagalvėlės yra tai, ko jums reikia.

Tiesioginis paleidimas

Tiesioginio paleidimo funkcija skirta paruošti kavą iškart po to, kai aparatas įkaista. Taip užtikrinama, kad galėtumėte mėgautis kava greitai ir be nereikalingo delsimo.

Automatinis išsijungimas taupant energiją ir užtikrinant tvarumą

Siekiant skatinti energijos vartojimo efektyvumą, Philips Senseo kavos aparatai užprogramuoti taip, kad po kavos paruošimo išsijungtų automatiškai. Ši funkcija ne tik taupo energiją, bet ir prisideda prie tvaresnio kavos ruošimo.

Aplinkai draugiškas dizainas

Įdomu tai, kad šie aparatai turi funkcijas, kurios mažina energijos suvartojimą, o jiems pagaminti naudojama daugiau perdirbto plastiko. 

Dėl Philips Senseo įsipareigojimo pagerinti jūsų kavos gėrimo kokybę inovatyviomis funkcijomis ir tuo pat metu pasisakyti už tvarumą, jų pagalvėliniai kavos aparatai puikus pasirinkimas ekologiškai sąmoningiems kavos entuziastams. Nesvarbu, ar jums reikia vieno, ar dviejų kavos puodelių, Philips Senseo kavą paruošia mažiau nei per minutę. 

Susisiekite su mumis 

Pagalvėliniai kavos aparatai – tai universalus ir ekologiškas būdas ruošti mėgstamą kavą. Philips Senseo – puikus pavyzdys, rodantis įsipareigojimą siekti kokybės, tvarumo ir aukščiausios kokybės kavos. Tačiau jei turite papildomų klausimų apie pagalvėlinius kavos aparatus arba nežinote kokie dar kavos aparatai jus domintų, mūsų Kavos Draugas konsultantai yra pasirengę suteikti profesionalių patarimų ir rekomendacijų.

Skaityti daugiau