-40%

Kelioniniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie kelioninius kavos ruošimo prietaisus

Kelioniniai kavos ruošimo prietaisai žavi savo dizainu, funkcionalumu ir gebėjimu tiekti kokybišką kavą keliaujant. Šie prietaisai yra kompaktiški, lengvi ir dažnai rankiniai, jiems nereikia elektros energijos (išskyrus vandens pašildymą). Jie išsiskiria tuo, kad juose išradingai naudojami įvairūs virimo būdai ir technologijos. Čia rasite French Press, filtrinių metodų ir tradicinių kompaktiškų kavos virimo aparatų privalumus, sujungtus į vieną prietaisą. Tačiau asortimente taip pat galite atrasti prietaisų, kuriuose naudojamas hidraulinis vandens suspaudimas, užtikrinantis nuoseklų didelio slėgio kavos išgavimą.

Kelioninių kavos aparatų asortimentas

Nesvarbu, ar esate aistringas keliautojas, ar stovyklavimo entuziastas, kelioninis kavos virimo aparatas gali tapti jūsų pasu į gurmanišką kavą, kad ir kur būtumėte. Šie maži kelioniniai kavos ruošimo prietaisai, dažnai vadinami stovyklavimo arba kelioniniais espresso kavos virimo aparatais, sukurti taip, kad tilptų į kuprinę arba rankinį bagažą. Ir, žinoma, yra įvairių nešiojamųjų kavos virimo aparatų, atitinkančių skirtingus poreikius ir pageidavimus.

AeroPress kavinukai

AeroPress kavinukai įkūnija kavos ruošimo universalumą. Šiuose prietaisuose sklandžiai suderinti geriausi French Press, filtravimo metodo ir tradicinių kavos virimo aparatų aspektai. Naudodami AeroPress per kelias minutes galite paruošti iki 300 ml kavos (priklausomai nuo modelio), eksperimentuoti su skirtingomis temperatūromis ir malimo dydžiais. Kompaktiškas ir patvarus prietaisas užtikrina, kad kokybiškos kavos turėsite visur, kur tik keliaujate.

Cafflano kavos ruošimo prietaisai

Cafflano kavos ruošimo prietaisai, įskaitant Cafflano Kompresso ir Cafflano Klassic, yra įspūdinga naujovių ir patogumo sintezė kavos gaminimo pasaulyje. Unikalaus dizaino Cafflano Kompresso išsiskiria kaip rankinis espresso kavos aparatas, suteikiantis galimybę mėgautis espresso kava bet kur, nenaudojant elektros energijos. Tuo tarpu Cafflano Klassic nešiojamasis kavos ruošimo prietaisas turi malūnėlį, todėl juo galima sumalti kavos pupeles ir išsivirti šviežią kavą net keliaujant. Abiejų prietaisų privalumas – mobilumas, todėl nereikia didelių gabaritų įrenginių ar elektros šaltinių. Be to, šie Cafflano nešiojamieji kavos ruošimo prietaisai atitinka įvairius pageidavimus: Kompresso užtikrina intensyvias espresso porcijas, o Klassic – integruoto malūnėlio patogumą, kad galėtumėte mėgautis visapusiškesne kava. Taip pat galima naudoti šaltą espresso kavą su šaltu vandeniu, todėl šis kavos virimo prietaisas yra universalus jūsų kelionių įrangos priedas.

WACACO kavos ruošimo prietaisai

WACACO kavos ruošimo prietaisai, o tiksliau jų modeliai Nanopresso, Minipresso ir Cuppamoka, siūlo skirtingas funkcijas kavos mėgėjams.

WACACO Nanopresso nešiojamas espresso kavos ruošimo prietaisas išsiskiria naujai užpatentuota pumpavimo sistema, leidžiančia ekstrakcijos metu sukurti didžiausią 18 barų slėgį ir užtikrinti aukščiausią paruoštos kavos kokybę. Vos 336 g sveriantis aparatas turi išimamą puodelį viduje. Be to, abiejose dalyse yra šilumą sugeriančio „radiatoriaus“ rašto paviršius, apsaugantis jūsų rankas.

Vos 360 g sveriančiame WACACO Minipresso nešiojamame espresso kavos ruošimo prietaise naudojamas pusiau automatinis stūmoklis, kuris įpurškia vandenį į kavos adapterį. Po kelių paspaudimų pasiekiamas optimalus 8 barų ekstrakcijos slėgis ir išgaunamas sodrus, tirštas espresso kavos gėrimas.

Galiausiai WACACO Cuppamoka kavos ruošimo prietaise patogiai naudojami kūginiai popieriniai filtrai, todėl kiekvieną kartą užtikrinamas tobulai švarus skonis. Dvigubų sienelių nerūdijančiojo plieno puodelyje kava išlieka karšta iki 3 valandų, o sandarus dangtelis leidžia mėgautis ja laisvalaikiu, gurkšnojant tiesiai iš Cuppamoka.

Šie WACACO nešiojamieji kavos virimo prietaisai sukurti taip, kad atitiktų įvairius poreikius, tačiau kartu būtų patogūs ir lengvai naudojami. Taigi jums tereikia išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kavos aparatą.

Handpresso kavos aparatai

Handpresso kavos aparatai pritaikyti tiek kelionių entuziastams, tiek kasdieniams naudotojams. Handpresso automatiniame kavos aparate naudojama patentuota technologija ir aukščiausios klasės medžiagos, užtikrinančios tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Ypač išsiskiria akumuliatorinis Handpresso kavos aparatas, kuris pasižymi USB įkrovimo funkcija ir kelionėje gali paruošti iki keturių karštų espresso kavos puodelių. Kompaktiško dizaino kavos aparatas suderinamas ir su malta kava, ir su kavos tabletėmis, todėl puikiai tinka įvairiems nuotykiams – nuo žygių pėsčiomis iki plaukiojimo valtimi.

Kelioninis espresso kavos aparatas, kuris šildo vandenį

Nors daugumoje kelioninių kavos ruošimo prietaisų vandenį reikia šildyti atskirai, kai kuriuose modeliuose yra įmontuoti kaitinimo elementai. Handpresso kavos aparatas yra puikus nešiojamojo espresso kavos aparato, kuris šildo vandenį, pavyzdys. Handpreso Auto specialiai sukurtas naudoti automobilyje, todėl patogiai jungiamas į automobilio 12 V elektros lizdą. Šiame naujoviškame prietaise įmontuotas kaitinimo elementas, kuris ne tik pašildo vandenį iki idealios temperatūros espresso kavai ruošti, bet ir sukuria ekstrakcijai reikalingą slėgį. Tiesiog į prietaisą įpilkite vandens ir paspauskite mygtuką, kad galėtumėte mėgautis karšta ir šviežiai paruošta espresso kava keliaudami.

Kaip išsirinkti geriausią kelioninį kavos virimo prietaisą?

Renkantis nešiojamąjį kavos virimo aparatą, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių. Pirmiausia įvertinkite savo kavos ruošimo pageidavimus ir tai, ar pirmenybę teikiate espresso, ar filtrinei kavai. Ieškokite modelių, atitinkančių jūsų virimo stilių, nesvarbu, ar juose naudojamas rankinis spaudimas, elektrinis kaitinimas, ar kiti mechanizmai. Svarbiausia – nešiojimo galimybė, todėl rinkitės tokį dizainą, kuris atitiktų jūsų kelionių poreikius, nesvarbu ar tai būtų kelionė tik su kuprine, ar kelionė automobiliu. Be to, atkreipkite dėmesį į patvarumą, naudojimo paprastumą ir valymo reikalavimus, kad užtikrintumėte nepriekaištingą kavos gėrimo patirtį, kad ir kur būtumėte. Galiausiai, tobulas nešiojamasis kavos aparatas – tai aparatas, kuris lengvai prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo ir kavos pomėgių, kad galėtumėte mėgautis kokybišku kavos puodeliu net toli nuo namų.

Reikia pagalbos renkantis kelioninį kavos ruošimo prietaisą?

Pasirinkti tinkamą nešiojamą kavos ruošimo prietaisą gali būti tiek pat įdomu, kiek ir ganėtinai keblu. Nesvarbu, ar esate espresso aistruolis, ar mėgstate eksperimentuoti, ar ieškote paprasčiausio sprendimo, jums puikiai tiks šie nedideli kavos aparatai. 

Jei vis dar nežinote, kokį nešiojamą kavos ruošimo prietaisą pasirinkti, mūsų Kavos Draugas konsultantai visuomet mielai patars ir padės rasti jūsų poreikius atitinkantį prietaisą. Be to, kitų tipų kavos aparatai mūsų asortimente taip pat yra verti jūsų dėmesio. Kaip ir tobulos kavos puodeliui, taip ir tinkamam prietaisui išsirinkti reikia šiek tiek laiko pagalvoti, patyrinėti. Sėkmingo kavos ruošimo!

Skaityti daugiau