Malta kava

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 44

Kai maltos kavos pasiūla itin didelė, gali būti sunkiau atrasti mėgstamiausią skonį. Dėl to, renkantis kavą, reikėtų žinoti porą faktų: malta kava ir kavos pupelės negali per daug sukaisti ir sušilti – taip kava gali prarasti savo stipriąsias aromato ir natūralių eterinių medžiagų savybes. Tačiau tikrasis kavos skonis ir stiprumas priklauso nuo kavos sumalimo. Malta kava skirstoma į dvi rūšis: plikoma malta kava, kuri yra stambesnės ir rūpesnės struktūros bei vidutinio malimo kava, kitaip vadinama espresso, kuri yra ypatingai smulki ir švelni. Mūsų asortimente rasite ne tik jau gerai žinomus bei įvertintus maltos kavos gamintojus, tokius kaip Café Liégeois, bet ir pagal mūsų sukurtus specialius kavos receptų mišinius paruoštas maltas kavas. O mūsų maltos kavos ypatingos tuo, kad visuomet yra šviežios – jos skrudinamos bei malamos nedideliais kiekiais pagal užsakymą.

Kaip gaminama kava be kofeino?

Kofeinas - vandenyje tirpi medžiaga, todėl jo pašalinimas iš kavos…
Skaityti daugiau

Kofeinas - vandenyje tirpi medžiaga, todėl jo pašalinimas iš kavos yra labai paprastas ir natūralus. Žalios (neskrudintos) kavos pupelės yra išbrinkinamos. Tam naudojami garai ir vanduo. Vėliau aktyviosios anglies filtrų pagalba kofeinas lieka vandenyje, o išdžiovintos pupelės yra skrudinamos. Tiesa, galutiniame rezultate gali likti nedidelė dalis kofeino - iki 0,1 proc. (3 mg).

Svarbu paminėti, kad pats kofeinas yra beskonis ir bekvapis. Todėl jo pašalinimas iš kavos neturi didelės įtakos jos skoniui. Ieškantiems mėgstamiausios kavos be kofeino, reikėtų žinoti - kaip ir visos kitos kavos, jos gali būti užaugintos skirtingose šalyse, būti skirtingų rūšių ar skrudinimo lygių.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kokią maltą kavą geriausiai dovanoti?

Jei žinote žmogaus, kuriam dovanojate kavą, pomėgius - tuomet kavą…
Skaityti daugiau

Jei žinote žmogaus, kuriam dovanojate kavą, pomėgius - tuomet kavą išrinkti bus kur kas lengviau. Galite rinkti pagal kilmės šalį arba dovanoti itin aukštos kokybės kavą. Tuo tarpu, jei turite mažiau informacijos ir norite, kad tiktų visiems - asortimente atkreipkite dėmesį, kad kavoje dominuotų saldumas, o ne rūgštelė. Itin mėgstami mišiniai universalioms dovanoms yra iš Amerikos ar Azijos regionų. Tuo tarpu kavos gurmanams dažniau parenkame Afrikoje augintas kavas ar turinčias ekologiškos kavos sertifikatą. Tokios kavos pasižymi vaisine rūgštele, yra ryškaus, išraiškingo skonio ir aromato.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kaip išsirinkti maltą kavą?

Renkantis maltą kavą, rekomenduojama pagalvoti, ko iš jos tikitės ir…
Skaityti daugiau

Renkantis maltą kavą, rekomenduojama pagalvoti, ko iš jos tikitės ir kokias būdais ji bus gaminama. Kiekviena kava turi unikalius skonius, aromatus ir priklausomai nuo kavos rūšies, skrudinimo lygio, apdorojimo ir pagaminimo būdų gali atsiskleisti vis kitomis spalvomis. Pvz. užpilamai kavai rekomenduojama naudoti vidutinio skrudinimo ir vidutinio malimo kavą, nes tokiems tiršiams lengviau nusėsti puodelyje, o pilamo vandens temperatūra jos smarkiai nesudegins.

Tuo tarpu, jei maltą kavą naudosite pusiau automatiniame kavos aparate arba prancūziškame kavinuke, galite rinktis ir smulkesnį malimą. Ruošiant kavą šiais būdais naudojamas spaudimas, o tai reiškia, kad vanduo pro kavą prabėga pakankamai greitai, bet spėja pasisavinti aromatus ir skonius.

Gaminant gėrimus iš maltos kavos, reikėtų žinoti, kad kuo vanduo karštesnis - tuo daugiau kartumo gali atsiskleisti pačiame gėrime. Taip pat kuo malimas smulkesnis, tuo lėčiau vanduo teka per kavą. todėl kava bus intensyvesnė, aromatingesnė, sodresnė.

Jei dvejojate, kuri asortimente esanti kava labiausiai tinka jūsų mėgstamam ruošimo būdui, mūsų darbuotojai visuomet jums padės išsirinkti telefonu ar atvykus į artimiausią parduotuvę.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau