Svirtiniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie svirtinius espresso kavos aparatus

Svirtiniai kavos aparatai, dažnai vadinami rankiniais kavos aparatais, yra nesenstantis ir meistriškas būdas paruošti tobulą espresso kavos puodelį. Nors pasaulinėje rinkoje dominuoja automatiniai kavos aparatai, šie išskirtiniai aparatai liudija rankinio meistriškumo eleganciją. Kavos entuziastai gali pasigaminti tobulą rankinio spaudimo espresso kavos puodelį, kontroliuodami kiekvieną kavos ruošimo proceso aspektą.

Pusiau automatinis vs svirtinis espresso kavos aparatas

Skirtingai nuo kavos aparatų, kuriuose slėgis ir vandens srautas yra automatiniai, svirtiniuose kavos aparatuose šiuos parametrus reikia valdyti rankiniu būdu. Todėl, reikia turėti daugiau specialių žinių ir būti patyrusiu barista. Jei jau šioje vietoje matote, kad tai jums skamba pernelyg sudėtingai, pusiau automatiniai kavos aparatai turėtų labiau jus sudominti, nes juose naudojami mygtukai. Tačiau jei esate savimi užtikrinti – skaitykite toliau.

Kaip jau ir buvo minėta, šių pusiau automatinių kavos aparatų kavos gaminimo procesas valdomas svirtimi, todėl jiem įvaldyti reikia šiek tiek praktikos ir įgūdžių. Galite paruošti skoniu turtingą, subalansuoto rūgštumo ir tirštos bei kreminės putos espresso kavą. Be to, mažesni šių aparatų modeliai puikiai tinka kelionėms. Juos kartu su kitais patogiais kavos gaminimo prietaisais rasite rankinių espresso kavos aparatų kategorijoje.

Kaip naudoti svirtinį espresso kavos aparatą?

Rinkoje yra įvairių svirtinių espresso kavos aparatų tipų, kurių kiekvienas pritaikytas skirtingiems įgūdžių lygiams:

Tiesioginio sverto („direct lever“) espresso kavos aparatai

Tiesioginiai svirtiniai espresso kavos aparatai yra tradiciniai, klasikiniai svirtiniai kavos aparatai. Juose vandens srautui ir slėgiui valdyti naudojama svirtis, tiesiogiai sujungta su stūmokliu. Patraukus svirtį žemyn, pakeliamas stūmoklis ir vanduo teka pro kavos tirščius. Kai svirtį atleidžiate, stūmoklį atgal žemyn stumia spyruoklė, todėl susidaro slėgis, kuris priverčia vandenį prasiskverbti pro kavą ir patekti į jūsų puodelį. Kaip galite numanyti, norint pasiekti pastovių rezultatų, reikia šiek tiek įgūdžių ir praktikos, tačiau tiesioginio sverto espresso kavos aparatu galima maksimaliai kontroliuoti kavos ruošimo procesą. Galite rinktis iš La Pavoni Europiccola ir Professional modelių arba Flair espresso aparatų.

Spyruokliniai svirtiniai espresso kavos aparatai

Spyruokliniai svirtiniai kavos aparatai (pvz., Elektra Micro Casa) naudoja spyruoklę, o ne rankinę jėgą reikiamam slėgiui sukurti. Traukiant svirtį žemyn, ji suspaudžia spyruoklę ir kaupia energiją. Atleidus svirtį, spyruoklė stumia stūmoklį žemyn, stumdama vandenį per kavos tirščius. Spyruoklinis svirtinis espresso kavos aparatas užtikrina pastovesnį slėgio profilį ir paprastai jį lengviau naudoti, palyginti su tiesioginiu svirtiniu kavos aparatu. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems arba tiems, kurie pageidauja labiau kontroliuojamo kavos ruošimo proceso.

Svirtinio kavos aparato funkcijos

Šiandien svirtiniai kavos aparatai gali būti įvairių dizainų ir savyje turėti keletą funkcijų. Panagrinėkite esminius veiksnius, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, norėdami nusipirkti geriausią svirtinį kavos aparatą savo namams:

Valdymas ir pritaikymas. Vienas didžiausių rankinių kavos aparatų privalumų yra jų suteikiama kontrolė. Barista gali reguliuoti slėgį, ekstrakcijos laiką ir kitus kintamuosius, kad sukurtų individualius poreikius tenkinantį espresso kavos puodelį. Tokia reguliavimo laisvė leidžia be galo daug eksperimentuoti ir tiksliai sureguliuoti kavos ruošimo procesą, kad jis atitiktų individualius pageidavimus.

Patvarumas ir ilgaamžiškumas. Svirtiniai kavos aparatai sukurti taip, kad tarnautų ilgiau. Jie dažnai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančiojo plieno ir žalvario, todėl yra patvarūs ir ilgaamžiai. Taip pat, tinkamai prižiūrint ir rūpinantis rankiniu kavos aparatu, jis jums tarnaus daugelį metų.

Dydis ir mobilumas. Kai kurie espresso kavos aparatai su svirtimi iš tiesų yra nešiojami! Vienas iš pavyzdžių – Flair Espresso kavos aparatai. Taigi, jei negalite gyventi be kavos ir mėgstate keliauti, galite suderinti šiuos du dalykus ir mėgautis kalnų vaizdais, tuo pat metu gurkšnodami puodelį šiltos gardžios kavos!

P.S. Svirtiniai espresso kavos aparatai gali būti įvairių dydžių, atitinkantys skirtingus poreikius ir pageidavimus. Nors Elektra kavos aparatai nuotraukose gali atrodyti kompaktiški, iš tikrųjų jų plotis svyruoja nuo 26 iki 33 cm. Palyginimui, standartinio Rocket Espresso kavos aparato plotis yra 27,4 cm! Todėl labai svarbu atsižvelgti į norimo aparato matmenis, kad jis tiktų jūsų virtuvės erdvei. Ieškantiems nedidelio rankinio espresso kavos aparato, puikiai tinka Flair 58 (19 cm pločio) arba La Pavoni Europiccola (20 cm pločio).

Estetinis patrauklumas. Rankiniai espresso kavos aparatai dažnai giriami dėl nesenstančio dizaino ir elegancijos. Jie išsiskiria bet kurioje virtuvėje ar kavinėje, suteikdami rafinuotumo ir žavesio interjerui. Jei ieškote retro svirtinio espresso kavos aparato, La Pavoni arba Elektra prekės ženklai yra neprilygstami pasirinkimai. Jie žinomi dėl išskirtinio meistriškumo, funkcionalumo ir retro išvaizda. Ir atvirkščiai, kalbant apie minimalistinius rankinius espresso kavos aparatus, Flair Espresso neabejotinai pirmauja.

Išplėstinės funkcijos. Jei manote, kad svirtinis kavos aparatas negali turėti pažangių funkcijų, jūs klystate! Svirtiniuose kavos aparatuose dera ne tik unikalus dizainas, bet ir daugybė profesionalių funkcijų. Pavyzdžiui, priklausomai nuo modelio, La Pavoni kavos aparatai turi virimo slėgio profiliavimą, grupinį temperatūros indikatorių, dvi garų lazdeles (cappuccino niekada nebūna per daug), be to, naudotojai gali nepertraukiamai paruošti 8 ar net 16 puodelių espresso kavos.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad ne visi mūsų asortimente esantys rankiniai kavos aparatai turi boilerį. Flair Espresso kavos aparato atveju jums reikės papildomo virdulio, kad turėtumėte karštą vandenį kavai ruošti.

Kaip išvalyti svirtinį kavos aparatą?

Svirtiniai kavos aparatai reikalauja priežiūros, kuri yra labai svarbi jo ilgaamžiškumui ir veikimui. Išimkite filtro laikiklį ir jį nuplaukite šaltu vandeniu, kad pašalintumėte kavos likučius, ir būtinai kruopščiai jį nusausinkite. Nepamirškite išvalyti rankinio kavos aparato virimo įrenginio. Švariame vandenyje nuplaukite visus nuimamus komponentus, pavyzdžiui, filtro laikiklį, portafilterį, lašėjimo padėklą ir kruopščiai juos nusausinkite, kad neliktų drėgmės. Sutepkite svirties mechanizmą ir kitas judančias dalis, kaip rekomenduoja gamintojas, kad aparatas veiktų sklandžiai ir būtų išvengta galimų problemų. Apžiūrėkite katilą ir jei pastebėjote baltų ar žalių likučių, tai gali reikšti koroziją. Laikykitės gamintojo nurodymų dėl kalkių šalinimo, kad išvengtumėte tolesnės žalos.

Jei reikia pagalbos

Naudodami svirtinius kavos aparatus nepamirškite, kad kavos aparatų pasaulis yra platus ir įvairus. Jei trokštate ištirti daugiau galimybių arba jums reikia ekspertų patarimo, kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie padės jums atrasti, kokie kavos aparatai yra idealus variantas, atitinkantis jūsų pageidavimus.

Skaityti daugiau