left-image right-image
Iki Valentino d. liko:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Parodykite meilę su  Valentino dienos kava
„Be My Valentine ...“
bottom-image
Jūsų Valentinui
1+1 PARALLEL 1 kg kavos pupelėms. Ieškok čia.

Melitta kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Kavos indo tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Akcija

Apie Melitta kavos aparatus

Melitta prekinis ženklas atsirado 1908 metais, kai vokietė Melitta Bentz, įkvėpta meilės kavai, sukūrė įrenginį, skirtą filtrinei kavai ruošti. Nors paties pirmojo aparato technologija jau paseno ir ją pakeitė daugybė atnaujintų modelių, per visą šį laiką sukaupta patirtis pasitarnavo kuriant itin pažangius, modernius aparatus. Beveik 100 metų kūrę filtrinius aparatus (geriausius modelius galite rasti mūsų asortimente), Melitta nusprendė savo žinias apie kavą panaudoti ir automatiniams kavos aparatams. Vis dar degdama meile kavai ir pasitelkusi vokišką preciziškumą, kompanija netruko užkopti į geriausių automatinių kavos aparatų gamintojų aukštumas. Tai ypač atsispindi aparatų patvarume bei ruošiamos kavos kokybėje. Negana to, Melitta aparatai pasižymi minimalistiniu stiliumi bei kompaktiškumu, todėl jie itin populiarūs tarp žmonių, neturinčių daug vietos, bet mėgstančių gerą kavą.

Melitta funkcionalumas 

Kavos receptų įvairovė ir kokybė

Net ir pradinio lygio Melitta modeliai pasižymi klasikinių gėrimų gausa, tačiau labiausiai stebina ne jų skaičius, o kokybė. Gamintojas įdiegia receptą tik tuo atveju, jei gali užtikrinti, kad jis bus paruoštas tinkamai. Tai atsispindi aukštesnės klasės modeliuose, į kuriuos Melitta sudėjo ir tokius išskirtinius receptus kaip Red eye ar Dead eye – jie čia atsidūrė ne tik dėl receptų skaičiaus, bet ir 100% atitinka šių kavų standartą. 

Bean Select funkcija

Aukštesnės klasės modeliuose kavos talpa yra padalinta į dvi dalis, todėl galite ruošti gėrimus iš dviejų skirtingų pupelių rūšių. Tai labai didelis pranašumas, kadangi vienas pupeles galite naudoti  pieniškoms kavoms, o kitas –  juodoms. Pastarųjų skonis gali būti švelnesnis ir subtilesnis, kadangi juodoje kavoje puikiai jausite visus skonio niuansus.Tuo tarpu pieniškoms kavoms pasirinkus stipresnes pupeles, kavos skonį jausite net ir užpylę jas tiršta puta. 

Intense aroma funkcija

Jei prieš ruošdami kavą įjungsite šią funkciją, aparatas, naudodamas tą patį kiekį vandens, paruoš jūsų gėrimą daug tirštesnį ir sodresnį, Šią funkciją naudokite gamindami espresso. Ji taip pat pasitarnaus ieškant geriausių pupelių, kadangi intensyvesnis skonis leis pajusti visus kavos niuansus, kurie, ruošiant be šios technologijos, liktų neįžvelgiami.

Originalaus kavos ruošimo funkcija 

Aktyvavus šią funkciją pieniškos kavos bus ruošiamos pagal originalų itališką receptą, pilant jas tinkamu eiliškumu. Latte macchiato kavai pirmiau suplakamas pienas ir tuomet pilamas espresso,  tuo tarpu cappuccino – atvirkščiai. Tikri itališki gėrimai, ruošiami su vokišku preciziškumu, kiekvieną kartą nustebins jus iš naujo, todėl turėdami šio gamintojo aparatą jausitės taip, tarsi namuose turėtumėte baristą. 

Tylus malūnas

Dažnai aparatuose daugiausiai triukšmo sukelia garsiai besisukančios ir kavos pupeles traiškančios girnos. Melitta aparatuose ši dalis veikia itin tyliai, todėl galėsite mėgautis kava ankstyvą rytą, nebijodami pažadinti dar miegančių namiškių. Be tylumo malūnas pasižymi ir dideliu greičiu, todėl kavos puodeliui laiko atrasite net ir kur nors skubėdami. 

Atskiri vartotojų profiliai

Pažangiausiuose Melitta modeliuose galite susikurti net 8 atskirus vartotojo meniu ir juose išsaugoti savo mėgstamiausius receptus, nekeisdami jų kitiems vartotojams. Taip kelias iki kavos taps dar trumpesnis. Norėdami pasigaminti kavą pagal savo mėgstamiausią receptą, tiesiog  įjunkite savo profilį ir jame vieno mygtuko paspaudimu pasirinkite savo norimą gėrimą. 

Patogi valymo sistema

Melitta aparatuose yra ne tik automatizuotos nukalkinimo ir kavos valymo sistemos, bet ir itin patogi pieno praskalavimo funkcija. Pieno įsiurbimo vamzdelį galite prijungti tiesiai prie  padėklo, taip sukurdami uždarą sistemą, kurioje prasiskalaus pienas. Tuo pačiu užtikrinsite, kad skalavimo metu neapsitaškys paviršiai. Indas skirtas pienui, ne tik lengvai plaunamas po kranu, bet ir yra tinkamas plauti indaplovėje. 

Melitta Connect programėlė

Pažangiausi Melitta aparatai turi galimybę būti valdomi iš išmanaus įrenginio atsisiuntus programėlę. Išmaniąja Melitta Connect programėle kavą galima paruošti net ir per atstumą. Negana to, šios technologijos dėka galite sukurti ne tik savo profilį ir išsaugoti jame esančius receptus, bet ir nustatyti savo mėgstamos kavos ruošimo subtilybes bei ingredientų supylimo tvarką. Jums nereikės prisiminti šio recepto kiekvieną kartą ruošiant kavą, nes jį turėsite savo telefone ir vieno mygtuko paspaudimu galėsite paruošti net ir būdami kitame kambaryje. 

Populiariausi Melitta modeliai

Melitta automatiniai kavos aparatai skirstomi į tris pagrindines linijas: Premium, Comfort ir Standard. Kiekvienas kavos mėgėjas, priklausomai nuo savo poreikių ir norų, gali atrasti labiausiai jam tinkantį kavos aparatą.

STANDARD linija 

Standard linija yra skirta ieškantiems itin kompaktiško kavos aparato ir dažniau besimėgaujantiems tiesiog gera espresso bei juoda kava. Šiai linijai priklausau Solo® ir Purista® serijų kavos aparatai. 

SOLO®

Melitta Solo® automatiniai kavos aparatai yra vos 20 cm pločio, 32.5 cm aukščio ir 45.5 cm gylio – tai vieni mažiausių kavos aparatų pasaulyje, todėl puikiai tiks tiems, kas neturi didelės erdvės. Kavos skonio valdymas yra itin paprastas – norint pakeisti porcijos dydį tereikia pasukti kairėje pusėje esantį valdiklį, o norint pakeisti kavos stiprumą, tiesiog paspausti mygtuką su ant jo pavaizduota pupele. Šiai serijai priklauso trys aparatai: Solo®, Solo® & Milk, Solo® & Perfect Milk. Pirmasis yra skirtas tik espresso ir juodos kavos mėgėjams, antrasis – tiems, kas karts nuo karto nori tapti barista ir susiplakti pieną pats, o trečiasis – tiems, kas karts nuo karto nori mėgautis gėrimais su pienu, bet šiek tiek paprasčiau. Solo® & Perfect Milk modelis turi automatinį pieno sistemos plakiklį, todėl pieno putą pagamins automatiškai. Minimalistinio stiliaus mėgėjai bus sužavėti šių kavos aparatų minimalistiniu dizainu. 

Purista® 

Melitta Purista® modelis yra ne tik toks pats kompaktiškas kaip ir Solo® modeliai, bet turi ir papildomų funkcijų bei patobulinimų, kuriuos įvertins kavos mėgėjai. Tai ypatingai tyliai veikiantis kavos aparatas, turintis integruotą itin tylų malūną. Melitta taip pat patobulino nulašėjimo padėklo padėkliuko paviršių – padengė specialia nesibraižančia danga, todėl net ir ilgai naudojant kavos aparatą šis nesusibraižys nuo čia statomų puodelių. Dar didesniam patogumui yra įdiegtas atskiras mygtukas “Mano kavos” receptui, kurį galite užsiprogramuoti ir išsisaugoti – taip kas kartą pasieksite mėgstamiausią kavą vienu paspaudimu. Valdymo patogumui – atskiras “Service” mygtukas kavos aparato priekinėje dalyje. Jį paspaudus pasieksite visas priežiūros programas. Mėgstantys eksperimentuoti su kavos skoniu apsidžiaugs atradę dar daugiau kavos rupumo lygių – net 5. 

COMFORT linija 

Melitta Comfort kavos aparatų linija skirta vertinantiems patogumą ir norintiems maksimaliai patogiai ir paprastai pagaminti skanią kavą. Šiai linijai priklauso Avanza® ir Passione® modeliai. 

Avanza® 

Avanza Iš išvaizdos itin panašus modelis į Purista®, bet ypatingas tuo, kad turi jau didesnes talpas, todėl juo patogiau naudotis ruošiant daugiau kavų. Be to, jis jau vienu mygtuko paspaudimu ruošia ne tik espresso ir juodas kavas, bet ir turi automatinę pieno sistemą. Tereikia įkišti žarnelę į pieno pakelį ir aparatas pats suplaks debesies purumo putą. Ją galėsite užpilti espresso kava, pastatę puodelį po reguliuojamo aukščio piltuvėliu. Avanza Plus modelis turi papildomą pieno vamzdelį (milk lance), su kuriuo ruošti gėrimus su pienu dar patogiau. 

Passione®

Prie aukščiau paminėtų Melitta modelių funkcijų pridėkite spalvotą TFT ekraną, universalų piltuvėlį su integruotu kapučinatoriumi, autentišką receptų ruošimą ir gausite Melitta Passione® OT modelį. Kalbant apie receptus, jų šiame modelyje yra net 10, tarp jų yra: ristretto, espresso, lungo, juoda kava, americano, cappuccino, latte macchiato, espresso macchiato, café latte, café au lait. Dėl universalaus piltuvėlio, gaminant pieniškus gėrimus nereikės stumdyti puodelio, tiek pienas, tiek kava išbėgs pro tą pačią vietą. Spalvotas LED ekranas padės nepasiklysti norimuose kavų receptuose ir leis stebėti visą kavos ruošimo procesą. Šiame kavos aparate jau rasite įdiegtą ir autentišką gėrimų gaminimą.Visi gėrimai yra ruošiami pagal originalius itališkus receptus, tai yra, surikiuojant ingredientus (kavą ir pieną) tam tikru eiliškumu. Visus šiuos kavos ruošimo patogumus vainikuoja lengva ir automatizuota aparato priežiūra. Passione® serijos įprasta versija (be OT – One Touch funkcijos) skirta daugiau juodos kavos mėgėjams, tik kartais besimėgaujantiems gėrimais su pienu. Pastarasis kavos aparatas ruošia atskirai pieno putą – ne vieno mygtuko paspaudimu. Todėl paruošus pieno putą reikia perstumti puodelį prie kavos piltuvėlio. Taip pat šis modelis turi šiek tiek paprastesnį LED ekraną su simboliais. 

PREMIUM linija 

Melitta Premium linijos kavos aparatai skirti tiems, kas neieško kompromisų ir visada renkasi tai, kas geriausia. Šiai linijai priklauso CI®, LatteSelect® ir Barista® serijų kavos aparatai. 

CI®

Šioje serijoje yra du modeliai – Melitta CI® ir Melitta CI Touch®. Šie modeliai ypatingi tuo, kad virš malūno esanti pupelių talpa yra padalinta į dvi dalis, todėl galite vienu metu aparate laikyti dviejų rūšių pupeles ir vieno mygtuko paspaudimu pasirinkti iš kurių bus gaminama jūsų mėgstama kava. Abu šie modeliai jau gamina ne tik po 2 juodų kavų receptus venu metu, bet ir su pienu! Abiejuose modeliuose rasite integruotus 4 vartotojų profilius asmeniniams receptams sukurti ir išsaugoti. Melitta CI® modelis turi tekstinį LCD ekranėlį, o CI Touch® modelis – jutiklinį spalvotą TFT ekraną. CI® modelis vienu mygtuko paspaudimu ruošia 4 klasikinius, populiariausius juodos kavos ir kavų su pienu receptus, o CI Touch® modelis siūlo net 10 receptų. CI Touch® Plus modelis turi papildomą pieno vamzdelį (milk lance), su kuriuo ruošti gėrimus su pienu dar patogiau. 

LatteSelect®

Su LatteSelect® ruošti kavą dar maloniau – Melitta pakeitė kavos gėrimų simbolių piktogramas – jos tapo spalvotomis ir atrodo lyg tikri gėrimai. Šiame kavos aparate dar daugiau receptų, pasirenkamų vienu paspaudimu – net 12! Be to, nulašėjimo padėklo padėkliuko danga padengta nesusibraižančia danga, todėl ilgiau išliks nesubraižyta. Profiliai pasipildė dar 2 papildomais – šių kavos aparatas turi net 6. Kaip ir CI® modeliuose, galite mėgautis rinkdamiesi iš 2 pupelių rūšių (2 pupelių talpos) bei ruošti 2 gėrimus su pienu vienu metu. 

Barista®

Tai pati pažangiausia Melitta kavos aparatų linija, skirta tiems, kas nori, kad jų kavos aparatas būtų lyg geriausias barista. Šie aparatai vienu mygtuko paspaudimu gamina net 18-21 kavos receptų. Juose integruotos visos naujausios ir geriausios Melitta technologijos, aptartos pradžioje. Pačiame inovatyviausiame Barista TS Smart modelyje ne tik galėsite rinktis ir ruošti iš 2 pupelių rūšių, bet ir išsaugoti nustatymuose, kuris receptas bus ruošiamas iš kurių pupelių. Naudokitės net 8 vartotojų profiliais ir valdykite kavos aparatą iš išmanaus įrenginio. Visos priežiūros programos yra maksimaliai automatizuotos, todėl jums belieka tik mėgautis skania kava. 

Išsamiau apie kiekvieną modelį skaitykite konkretaus kavos aparato puslapyje. O jeigu išsirinkti bus vis tiek sudėtinga, Kavos Draugo konsultantai visada su malonumu patars ir parinks tinkamiausią jums kavos aparatą.

Skaityti daugiau