Philips kavos aparatai

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 37

Philips – tai olandiškas tradicijas puoselėjanti kompanija, 1891 metais įkurta sūnaus Gerardo ir tėvo Frederiko Philips. Specializuotis kavos sferoje jie pradėjo tik nuo 1965 metų, sukūrus unikalią „Boil and Brew“ sistemą. Ši sistema visų pirma užkaitina vandenį iki optimalios 93°C laipsnių temperatūros, taip kavos gėrimą pripildydama tikrųjų kavos aromatų. 2015 metais „Euromonitor International“ apdovanojo Philips kompaniją kaip Nr. 1 kavos aparatų prekės ženklą vakarų Europoje. Taigi olandų kompanija Philips per pastaruosius 120 metų nuolatos džiugino į rinką atnešamomis inovacijomis bei naujais produktais. Pagrindinis kompanijos tikslas – kurti naujoves sveikos gyvensenos ir kūrimo srityse, gerinant žmonių gyvenimą. Philips kavos aparatai išsiskiria atsinaujinančiais technologiniais sprendimais, paprastu valdymu, dizaino tobulumu ir, žinoma, išskirtinai gera kava. Philips kavos virimo aparatai sukurti taip, kad atitiktų ir patenkintų kiekvieno kavos mėgėjo individualų skonį. Šie kavos aparatai turi „CoffeSwitch“ funkciją, kuri veikia dviem režimais: norintiems stipraus espresso arba filtrinės kavos. Savo asortimente Philips siūlo visiškai automatinius kavos aparatus, kurie lengvai kontroliuojami ir pritaikomi ruošti kavą pagal Jūsų poreikius. O jeigu mėgstate įsilieti į kavos gaminimą, rinkitės pusiau automatinius kavos aparatus. Kavos malimo ir virimo būdai pritaikyti taip, kad kavos gėrimu galėtumėte mėgautis kartu su bendradarbiais ar šeimos nariais. Plačiame asortimente tikrai rasite Jums tinkantį bei patinkantį Philips kavos aparatą.

Ar verta rinktis aparatą su keraminiu malūnu?

Keraminis malūnas kai kuriais atvejais gali būti tylesnis ir ne…
Skaityti daugiau

Keraminis malūnas kai kuriais atvejais gali būti tylesnis ir ne taip įkaista, kaip nerūdijančios plieno malūnas. Labiausiai keraminio malūno privalumai juntami tuomet, kai per dieną pagaminama daugiau nei 10-15 puodelių kavos.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo ypatinga Latte go pieno sistema?

Latte go - tai inovatyvi ir itin paprasta priežiūra pasižyminti…
Skaityti daugiau

Latte go - tai inovatyvi ir itin paprasta priežiūra pasižyminti pieno plakimo sistema. Šios išskirtinai Philips prekinio ženklo sukurtos pieno sistemos ypatumas - tai itin dideliu greičiu apvalioje plakimo kameroje sumaišomas pienas ir oras. Dėl šio veikimo principo pieno putai pagaminti nereikalingas sudėtingas kapučinatoriaus mechanizmas. Kadangi aparatuose su Latte go plakimo indais nėra kapučinatoriaus - pieno sistemos priežiūra yra viena paprasčiausių, kokia tik gali būti. Pieno indą užtenka praskalauti po tekančiu vandeniu.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo Philips kavos aparatai skiriasi vieni nuo kitų?

Phillips Senseo gamina kavą, naudojant kavos pagalvėles. Šie kavos aparatai…
Skaityti daugiau

Phillips Senseo gamina kavą, naudojant kavos pagalvėles. Šie kavos aparatai užima mažai vietos, juos paprasta naudoti ir prižiūrėti. Tiesa, kava gaunasi  ir ganėtinai švelni. Tuo tarpu norintiems gerti šviežiai sumaltų pupelių kavą ir turėti galimybę reguliuoti kavos stiprumą bei rinktis iš kelių galimų rūšių rekomenduojame įsigyti automatinį kavos aparatą.

Dar vienas esminis skirtumas tarp Phillips kavos aparatų - tai skirtingos pieno sistemos. Patys paprasčiausi automatiniai kavos aparatai turėsi rankinį garinį kapučinatorių, tad norint pieniškos kavos reikės patobulinti savo įgūdžius pieno putos gamyboje. Tuo tarpu kavos aparatuose su integruota automatine pieno sistema užteks paspausti vieną mygtuką ir gardus cappuccino atsidurs jūsų puodelyje.  

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kada verta rinktis Philips kavos aparatą?

Phillips kavos aparatai suteikia galimybę pasigaminti kavą vieno mygtuko paspaudimu…
Skaityti daugiau

Phillips kavos aparatai suteikia galimybę pasigaminti kavą vieno mygtuko paspaudimu už sąlyginai nedidelę kainą. Tad jei ieškote ekonomiško varianto kasdieniam naudojimui namuose, šio gamintojo kavos aparatai gali atitikti jūsų poreikius. Philiips gamina tiek pagalvėlinius, tiek automatinius kavos aparatus, todėl pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka yra iš ko.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau