Automatiniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kuris kavos aparatas yra geriausias?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Renkantis kavos aparatą, gali padėti statistiniai duomenys - šį pirkinį žmonės perka maždaug 5-7 metams. Kodėl šis faktas svarbus? Nes tokiam laikotarpiui svarbu įsigyti patikimą ir, svarbiausia, visus poreikius atitinkantį modelį. Be to, kiekvieno kliento norai ir lūkesčiai yra skirtingi, tad sakome atvirai - tai, kas tinka jūsų kolegoms ar kaimynams, ne visada bus tinkamiausias variantas jums ir jūsų šeimai.

Visuomet rekomenduojame atvirai papasakoti apie savo lūkesčius pardavėjui. Tam, kad būtų lengviau savo norus suprasti ir įvardinti, pagalvokite:

  1. Kokią kavą labiausiai mėgstate - juodą, espresso ar visuomet renkatės vieną iš pieniškų kavos gėrimų? Yra prekinių ženklų, kurių technologijos sukurtos tam, kad gautumėte tobulą espresso gėrimą. Taip pat yra galimybė rinktis iš skirtingų pieno sistemų, kurios yra pritaikytos skirtingiems poreikiams.
  2. Kiek vietos kavos aparatui planuojate skirti savo namuose? Gali pasirodyti, jog tai tik detalė, bet visgi susiduriame su atvejais, kuomet klientams išsirinkus labiausiai lūkesčius atitinkantį kavos aparatą, tenka spręsti dilemą, kaip jį sutalpinti jam numatytoje nišoje.
  3. Ko tikitės iš savo naujojo kavos aparato? Jei esate nusižiūrėję kokį nors modelį internete arba naudojotės svečiuose, paminėkite tai pardavėjui. Jei tai nebe pirmas jūsų kavos aparatas, tuomet net neabejojame, jog žinote, kokios savybės jums svarbios, į ką norite atkreipti dėmesį. Naujausios technologijos, itin tylus veikimas, išskirtinai paprasta priežiūra - viskas yra įmanoma!

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuri pieno sistema yra pati patogiausia?

Renkantis automatinį kavos aparatą, patariame pasvarstyti, kaip dažnai bus gaminami pieniški gėrimai, kokį biudžetą planuojate skirti kavos aparatui ir kokios kokybės pieniškų kavos gėrimų tikitės? Pagal šiuos kriterijus, kiekviena pieno sistema atitinka specifinį kliento profilį: Garinis (rankinis) kapučinatorius. Dažnai sutinkamas vidutinės kainų kategorijos kavos aparatuose. Šiuo būdu pasigaminti pieno putą nėra sudėtinga, vis dėl to reikia šiek tiek žinių ir praktikos. Kavos aparatus su gariniu pieno plakikliu renkasi klientai, kurie nori įsigyti kavos aparatą už mažesnę kainą ir turėti galimybę retkarčiais pasigaminti pienišką gėrimą. Taip pat, rankinio pieno putos gaminimo proceso neišsigąsta turintys patirties kavos gaminime. Automatinė pieno sistema su žarnele arba integruota pieno talpa. Ši pieno sistema yra viena populiariausių ir mėgstamiausių. Jos ypatumas - galimybė pasigaminti pieniškus gėrimus be didelių įgūdžių ir, dažnai, vos vienu ar dviem mygtuko paspaudimais. Pieno sistemą su žarnele labiausiai mėgsta klientai, kurie nori itin paprastos priežiūros ir kokybiškos pieno putos. Tuo tarpu integruota pieno talpa praverčia tiems, kurie šalia kavos aparato neturi vietos pieno pakeliui ir nori mėgautis puikia pieniška kava. Latte go sistema. Tai naujausia pieno sistema, pasižyminti išskirtinai paprasta priežiūra. Užtenka vos praskalauti ir pieno indas lieka švarus. Šioje sistemoje nėra kapučinatoriaus, todėl vengiantiems daug laiko skirti kavos aparato priežiūrai - ši sistema gali tapti pačia patogiausia.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo skiriasi keraminis ir nerūdijančio plieno malūnai?

Yra įvairių nuomonių, kuomet diskutuojama, kuris iš šių malūnų tipų yra geresnis. Vis dėlto, visi malūnai yra pritaikyti pagrindinei jų funkcijai, t.y. sumalti pupeles ir šią funkciją atlieka tinkamai. Jei kavos aparatą naudosite namuose ir per dieną pagaminsite iki 20 puodelių, tuomet malūno pasirinkimas didelės įtakos neturės. Visgi, yra keli kiekvieno malūno išskirtinumai.

Keraminis malūnas:

  • Priklausomai nuo padėties kavos aparate gali būti tylesnis;
  • Ilgai ir pastoviai dirbant, mažiau įkaista ir papildomai nešildo (nedegina) pupelių.
Nerūdijančio plieno malūnas:

  • Laikomas ilgaamžiškesniu ir atsparesniu, kuomet yra gaminami itin dideli kiekiai kavos;
  • Gali būti mažiau jautrus į kavą papuolusioms šiukšlėms (neskrudintos kavos pupelėms, akmenukams ir pan.)

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kada galime vadinti kavos aparatą automatiniu?

Automatiniu kavos aparatu vadinami tokie kavos ruošimo prietaisai, kurie turi integruotą malūną ir kavos virimo mechanizmą.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie automatinius kavos aparatus

Automatiniai kavos aparatai iš esmės pakeitė mūsų kasdienio kavos puodelio vartojimo įpročius. Šio tipo kavos aparatai,  vos vienu mygtuko paspaudimu, paruošia aromatingą ir skanią kavą, kiekvienam puodeliui šviežiai sumaldami kavos pupeles. Nesvarbu, ar mėgstate stiprią espresso kavą, ar kreminį cappuccino, automatinis kavos aparatas patenkins visus jūsų troškimus.

Kokį automatinį kavos aparatą pirkti?

Automatinis kavos aparatas jūsų namams ar biurui gali būti pasirinktas tiek iš žinomiausių, tiek labai specifinių/išskirtinių prekės ženklų. Todėl, išskyrėme keletą veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, norint priimti teisingą sprendimą, besirenkant automatinį kavos aparatą.

Automatiniai kavos aparatai su malūnėliu

Automatiniai kavos aparatai turi vieną pagrindinių privalumų – integruotą malūnėlį. Naudojamo malūnėlio tipas gali turėti didelę įtaką kavos skoniui ir aromatui. Mūsų asortimente rasite ir espresso arba filtrinius kavos aparatus, kurie taip pat šviežiai sumala kavos pupeles kiekvienam puodeliui. Tačiau, renkantis automatinį kavos aparatą su integruotu malūnėliu, pirmiausia rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, kaip bus malamos kavos pupelės. 

Girnos vs peiliukai. Girninės kavamalės yra žinomos dėl savo tikslumo ir nuoseklumo malant kavos pupeles, užtikrinant vienodą rupumą ir sodresnį kavos skonį puodelyje. Tuo tarpu kavamalės su peiliukais yra ekonomiškesnės ir pasižymi ne tokiu tolygiu malimo rupumu, kas gali turėti įtakos bendrai kavos kokybei. Be to, labai svarbu ir tai, iš ko malūnėliai yra pagaminti. 

Keraminės kavamalės pasižymi ilgaamžiškumu ir pastovumu. Keraminės girnos yra kietesnės už girnas su peiliukais, todėl laikui bėgant jos rečiau susidėvi. Taip pat, sumaltų kavos pupelių granulių dydis yra pastovesnis, o tai lemia kokybišką kavos puodelį kaskart. Kalbant apie keramines girnas, Siemens kavos aparatai yra vienas iš mūsų siūlomų prekės ženklų, kurio asortimente rasite šį malūnėlių tipą.

Kita vertus, kavamalės su peiliukais pasižymi universalumu ir prieinamumu. Automatiniai kavos aparatai dažniausiai komplektuojami integruojant kavamales su peiliukais, kadangi jas lengviau pagaminti, o vėliau ir pakeisti. Nors kavamalės su peiliukais gali malti ne taip tolygiai kaip keraminės, jos vis vien tinkamai sumala kavą daugeliui kavos mėgėjų. Todėl, pavyzdžiui, De’Longhi kavos aparatai mūsų el. parduotuvėje galėtų būti puikus būtent tokių kavos aparatų tipų pasirinkimas. 

Įdomu ir tai, kad kai kurių kavos aparatų kavos malūnėliai veikia ypatingai tyliai. Melitta kavos aparatai vieni pirmųjų rinkoje buvo įvertinti „Quiet Mark” ženklu. Tad kavą virdami net ir ankstyvą rytą galėsite nesibaiminti, kad malimo garsas pažadins namiškius.

Automatiniai kavos aparatai su pieno sistema

Jei mėgstate kavos gėrimus, pavyzdžiui, latte ar cappucino, rinktis kavos aparatą su pieno sistema – neabejotinai tinkamas pasirinkimas. Rinkoje yra du pagrindiniai pieno sistemų tipai: garinio kapučinatorius arba integruota pieno talpa.

Automatinė pieno sistema pieną išplaka ir putą paruošia be Jūsų įsikišimo. Užtenka pasirinkti norimą kavos gėrimą, paspausti mygtuką ir išplaktas pienas bus automatiškai supiltas tiesiai į puodelį. Tačiau verta pabrėžti, kad automatinė pieno sistema taip pat gali būti kelių tipų: su žarnele arba integruota pieno talpa. Pieno sistemos žarnelė gali būti prijungta prie specialios pieno talpos ar įmerkiama į indą su pienu, pieno pakelį. Na o integruota pieno talpa tiesiog pripildoma pienu, kuris naudojamas gėrimams ruošti (ją, pavyzdžiui, turi Gaggia kavos aparatai).

Garinis kapučinatorius arba garų antgalis laikomas klasikiniu pieno plakimo įrankiu, kurį bene dažniausiai galima pamatyti kavinėse. Jo veikimo principas pakankamai paprastas: antgalis yra įkišamas į pieną ir įjungiami karšti garai. Būtent oro ir karštų garų pagalba pienas yra įkaitinamas, o šiek tiek judinant puodelį pienas yra išplakamas ir taip sukuriama daugelio mėgstama pieno puta. Garinis kapučinatorius reikalauja šiek tiek specifinių žinių ir praktikos, tačiau pramokus juo naudotis paprasta.

Įmontuojami automatiniai kavos aparatai

Tiems, kuriems norisi vientiso virtuvės interjero, tinka įmontuojami automatiniai kavos aparatai. Šie automatiniai kavos aparatai skirti būti įmontuoti tiesiai į virtuvinę spintelę, todėl virtuvė atrodo tvarkingai ir vientisai. Nors įmontuojami automatiniai kavos aparatai gali pareikalauti šiek tiek daugiau planavimo ir montavimo darbų, tačiau galutinis rezultatas patenkins kiekvieno norus. Mūsų asortimente rasite kelių prekės ženklų visiškai automatinių įmontuojamų kavos aparatų su įvairiomis funkcijomis, tai Siemens, Electrolux ir Bosch įmontuojami automatiniai kavos aparatai. Visi jie siūlo tas pačias (ir net papildomas) funkcijas kaip ir laisvai pastatomi kavos aparatai, be to, taupo vietą ir atrodo moderniai. Tai ypač naudinga turintiems mažesnes virtuves arba tiems, kurie nepageidauja netvarkos virtuvėje. 

Automatiniai kavos aparatai biurams

Automatiniai kavos aparatai puikiai tinka ne tik namams, bet ir biurams. Šio tipo kavos aparatai gali patenkinti tiek mažesnių, tiek didesnių biurų poreikius. Mažesniems biurams puikiai tiks kompaktiški Siemens arba Saeco kavos aparatai, kurie jūsų komandai suteiks patogų ir efektyvų kavos ruošimo sprendimą. Didesniuose biuruose galima rinktis Dr. Coffee arba Franke automatinius kavos aparatus su didesnėmis talpyklomis, galinčius paruošti didesnį kiekį kavos per dieną.

Automatinių kavos aparatų funkcijos

Be pagrindinių, automatiniai kavos aparatai dažnai turi ir papildomų funkcijų, kurios pagerina bendrą kavos ruošimo patirtį. Štai keletas jų, į kurias verta atsižvelgti:

Daugybė gėrimų receptų

Vienas iš pagrindinių automatinių kavos aparatų privalumų – galimybė paruošti daugybę įvairių kavos gėrimų. Automatiniai kavos aparatai gali patenkinti visus troškimus – ar tai būtų klasikinė espresso, juoda kava, ar gardžiosios latte bei cappuccino. Pavyzdžiui, kai kurie pažangūs Nivona kavos aparatai siūlo daugiau kaip 15 skirtingų gėrimų receptų, todėl galite tyrinėti ir eksperimentuoti su įvairiais skoniais ir virimo būdais.

Kavos gėrimų pritaikymas pagal savo skonį

Automatiniai kavos aparatai suteikia galimybę lanksčiai reguliuoti įvairius parametrus ir personalizuoti kavos gėrimus pagal savo skonį. Galite nusistatyti kavos stiprumą, pupelių malimo rupumą, pieno putos kiekį ir net vandens temperatūrą. Toks reguliavimo lygis užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis būtų pritaikytas pagal unikalius pageidavimus.

Dviejų talpų automatinis kavos aparatas. Jei esate kavos gurmanas, mėgstantis eksperimentuoti su skirtingomis kavos pupelėmis, kai kuriuose Melitta ir Siemens automatiniuose kavos aparatuose yra dvejos kavos pupelių talpos. Tai reiškia, kad tame pačiame kavos aparate galima naudoti dvi skirtingas kavos pupelių rūšis, todėl be vargo galėsite keisti skonius ir aromatus.

Ruoškite 2 gėrimus vienu metu

Jei dažnai kava mėgaujatės su partneriu arba norite pavaišinti kelis svečius, apsvarstykite galimybę įsigyti kavos aparatą, kuris vienu metu gali paruošti du pasirinktus gėrimus. Dėl šios funkcijos nereikia virti kelių puodelių vienas po kito, todėl sutaupysite laiko ir visi kartu galės mėgautis kava. Pavyzdžiui, kai kurie Miele kavos aparatai leidžia vienu metu paruošti netgi du pieno pagrindu pagamintus kavos gėrimus, todėl idealiai tinka pobūviams ar įtemptiems rytams.

Pasirinkite pagal dizainą arba spalvą 

Kavos aparatai turėtų ne tik gaminti puikią kavą, bet ir papildyti jūsų virtuvės ar biuro interjerą. Automatiniai kavos aparatai būna įvairių dizainų ir spalvų, todėl galite rasti tokį, kuris tiktų jūsų virtuvės stiliui. Nuo aptakių ir modernių formų bei medžiagų dizaino iki ryškių ir spalvingų variantų – mūsų asortimente rasite kavos aparatą, kuris geriausiai derėtų prie bet kokio interjero. Taigi naudokitės filtravimo parinktimis, kad surūšiuotumėte kavos aparatus pagal savo troškimus. Pavyzdžiui, jei norite klasikinės juodos, sidabrinės ar baltos spalvos modernumu alsuojančių aparatų, tuomet JURA kavos aparatai skirti būtent jūsų virtuvės interjerui. 

Automatiniai kavos aparatai pagal kainų intervalą

Automatiniai kavos aparatai yra įvairių kainų, todėl gali atitikti skirtingus nusistatytus biudžetus ir pageidavimus. Štai keletas pasirinkimų pagal skirtingus kainų intervalus:

Geriausias automatinis kavos aparatas iki 400 eur.

Tie, kurie turi limituotą biudžetą, automatinį kavos aparatą gali rinktis ir iš nebrangių, tačiau našių modelių variantų. Šiuose aparatuose rasite pagrindines funkcijas, tokias kaip integruoti malūnėliai, pieno sistemos ar pritaikomi gėrimų nustatymai. Nors šiame kainų intervale nėra tiek daug pasirinkimų, vis tiek galite rasti puikių modelių arba pasinaudoti akcija ir įsigyti ką nors ypatingesnio už konkurencingą kainą.

Geriausias automatinis kavos aparatas iki 600 eur.

Jei esate pasirengę investuoti šiek tiek daugiau, rasite visiškai automatinių kavos aparatų su pažangiomis funkcijomis ir didesnėmis pritaikymo galimybėmis. Šie automatiniai kavos aparatai dažnai turi patikimesnes malimo sistemas, interaktyvius valdymo skydelius ir papildomus gėrimų receptus. Šiame kainų intervale rasite ir įvairių naujoviškų kavos aparatų (pabandykite patikrinti išfiltrą Philips kavos aparatai iki 600 eurų), o jei pasiseks ir bus taikoma nuolaida, galėsite įsigyti ir dar išmanesnį modelį, kuris kasdien pasiūlys rinktis net iš 19 skirtingų gėrimų receptų!

Geriausias automatinis kavos aparatas iki 1000 eur.

Tie, kurie trokšta aukščiausios kokybės kavos, iki 1000 eurų kainuojantys automatiniai kavos aparatai siūlo aukščiausios klasės funkcijas ir išskirtinę kokybę. Šiuose aparatuose dažniausiai montuojami keraminiai malūnėliai, automatinės pieno sistemos, sukūrta integracija su išmaniųjų telefonų programėlėmis, o taip pat siūlomas ir platus gėrimų receptų asortimentas. Šiai kategorijai priskiriami net pusiau arba visiškai profesionalūs automatiniai kavos aparatai, skirti dideliam kiekiui kavos puodelių kiekvieną dieną (Saeco Royal OTC kavos aparatas) arba šiek tiek brangesni, bet labai mėgstami biuruose (Dr. Coffee F10).

Norėdami atsirinkti geriausius kavos aparatus pagal kainą, naudokite puslapio viršuje esančius filtrus.

Kaip išvalyti automatinį kavos aparatą?

Tinkama priežiūra ir valymas yra būtini, kad automatinis kavos aparatas veiktų sklandžiai ir gamintų puikaus skonio kavą. Viena dažniausių šių kavos aparatų problemų yra kalkių nuosėdos, kurios gali turėti įtakos kavos aparato veikimui ir ruošiamos kavos skoniui. Laimei, daugumoje automatinių kavos aparatų yra integruota kalkių šalinimo programa, kuri nurodo, kada reikia pašalinti kalkes. Naikinant kalkes rekomenduojama naudoti specialiai kavos aparatams skirtas kalkių šalinimo priemones, nes naudojant actą ar kitas medžiagas galima sugadinti kavos aparatą. Visas profesionalias kavos aparatų valymo priemones rasite mūsų svetainėje.

Be kalkių šalinimo, svarbu reguliariai valyti pieno sistemą, jei tokia yra jūsų kavos aparate. Laikykitės aparato vadove pateiktų nurodymų, kaip tinkamai išvalyti ir prižiūrėti pieno sistemą. Kai kuriuose aparatuose netgi yra automatinio valymo programos, kurios šį procesą padaro nesudėtingą.

Jei reikia pagalbos

Išsirinkti tinkamą automatinį kavos aparatą gali būti nelengva užduotis, nes yra tiek daug galimybių. Laimei, Kavos Draugas konsultantai padės jums rasti tobulą kavos ruošimo draugą. Nesvarbu, ar turite klausimų dėl dydžio, įrengimo, dizaino, ar reikia patarimo kokių tipų kavos aparatai jums dar galėtų patikti, mūsų ekspertai pasirengę patarti ir padėti priimti pagrįstą sprendimą.

Skaityti daugiau