Automatiniai kavos aparatai

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 289

Skaniausia ir aromatingiausia kava yra gaminama iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Automatiniai kavos aparatai – tai espresso technologiją naudojantys aparatai su integruotais kavos malūnais. Šios kavamalės greitai sumals mėgstamiausias bet kokios rūšies kavos pupeles. Kadangi kavos skoniui svarbi kavos pupelių sumalimo struktūra, automatiniai kavos aparatai leis pasirinkti – rupiau ar švelniau sumalti kavos pupeles. O dėl įmontuotų karšto vandens ir pieno talpų mėgausitės skirtingų rūšių kava. Taip pat šie aparatai yra saugūs, ypatingai jeigu namuose auginate vaikus bei praktiški darbe, gaminant daug skirtingų kavų vienu metu. Vienu mygtuko paspaudimu paruošiamas puodelis kvapnios kavos iš šviežiai sumaltų pupelių. Apskritai, automatiniai kavos aparatai pasižymi greičiu – vos per porą akimirkų paruošite latte ar cappuccino kavas. Su automatiniais kavos aparatais ne tik lengvai mėgausitės kava, bet juos ir prižiūrėsite, nes dauguma jų turi integruotas specialias priežiūros funkcijas. Mūsų asortimente esantys automatiniai kavos aparatai leis greitai ragauti profesionalią, tikro aromato kavą savo namuose ar biure, kuria seniau mėgavotės tik kavinėse.

Kuris kavos aparatas yra geriausias?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Renkantis kavos aparatą, gali…
Skaityti daugiau

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Renkantis kavos aparatą, gali padėti statistiniai duomenys - šį pirkinį žmonės perka maždaug 5-7 metams. Kodėl šis faktas svarbus? Nes tokiam laikotarpiui svarbu įsigyti patikimą ir, svarbiausia, visus poreikius atitinkantį modelį. Be to, kiekvieno kliento norai ir lūkesčiai yra skirtingi, tad sakome atvirai - tai, kas tinka jūsų kolegoms ar kaimynams, ne visada bus tinkamiausias variantas jums ir jūsų šeimai.

Visuomet rekomenduojame atvirai papasakoti apie savo lūkesčius pardavėjui. Tam, kad būtų lengviau savo norus suprasti ir įvardinti, pagalvokite:

  1. Kokią kavą labiausiai mėgstate - juodą, espresso ar visuomet renkatės vieną iš pieniškų kavos gėrimų? Yra prekinių ženklų, kurių technologijos sukurtos tam, kad gautumėte tobulą espresso gėrimą. Taip pat yra galimybė rinktis iš skirtingų pieno sistemų, kurios yra pritaikytos skirtingiems poreikiams.
  2. Kiek vietos kavos aparatui planuojate skirti savo namuose? Gali pasirodyti, jog tai tik detalė, bet visgi susiduriame su atvejais, kuomet klientams išsirinkus labiausiai lūkesčius atitinkantį kavos aparatą, tenka spręsti dilemą, kaip jį sutalpinti jam numatytoje nišoje.
  3. Ko tikitės iš savo naujojo kavos aparato? Jei esate nusižiūrėję kokį nors modelį internete arba naudojotės svečiuose, paminėkite tai pardavėjui. Jei tai nebe pirmas jūsų kavos aparatas, tuomet net neabejojame, jog žinote, kokios savybės jums svarbios, į ką norite atkreipti dėmesį. Naujausios technologijos, itin tylus veikimas, išskirtinai paprasta priežiūra - viskas yra įmanoma!

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuri pieno sistema yra pati patogiausia?

Renkantis automatinį kavos aparatą, patariame pasvarstyti, kaip dažnai bus gaminami…
Skaityti daugiau

Renkantis automatinį kavos aparatą, patariame pasvarstyti, kaip dažnai bus gaminami pieniški gėrimai, kokį biudžetą planuojate skirti kavos aparatui ir kokios kokybės pieniškų kavos gėrimų tikitės? Pagal šiuos kriterijus, kiekviena pieno sistema atitinka specifinį kliento profilį: Garinis (rankinis) kapučinatorius. Dažnai sutinkamas vidutinės kainų kategorijos kavos aparatuose. Šiuo būdu pasigaminti pieno putą nėra sudėtinga, vis dėl to reikia šiek tiek žinių ir praktikos. Kavos aparatus su gariniu pieno plakikliu renkasi klientai, kurie nori įsigyti kavos aparatą už mažesnę kainą ir turėti galimybę retkarčiais pasigaminti pienišką gėrimą. Taip pat, rankinio pieno putos gaminimo proceso neišsigąsta turintys patirties kavos gaminime. Automatinė pieno sistema su žarnele arba integruota pieno talpa. Ši pieno sistema yra viena populiariausių ir mėgstamiausių. Jos ypatumas - galimybė pasigaminti pieniškus gėrimus be didelių įgūdžių ir, dažnai, vos vienu ar dviem mygtuko paspaudimais. Pieno sistemą su žarnele labiausiai mėgsta klientai, kurie nori itin paprastos priežiūros ir kokybiškos pieno putos. Tuo tarpu integruota pieno talpa praverčia tiems, kurie šalia kavos aparato neturi vietos pieno pakeliui ir nori mėgautis puikia pieniška kava. Latte go sistema. Tai naujausia pieno sistema, pasižyminti išskirtinai paprasta priežiūra. Užtenka vos praskalauti ir pieno indas lieka švarus. Šioje sistemoje nėra kapučinatoriaus, todėl vengiantiems daug laiko skirti kavos aparato priežiūrai - ši sistema gali tapti pačia patogiausia.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo skiriasi keraminis ir nerūdijančio plieno malūnai?

Yra įvairių nuomonių, kuomet diskutuojama, kuris iš šių malūnų tipų…
Skaityti daugiau

Yra įvairių nuomonių, kuomet diskutuojama, kuris iš šių malūnų tipų yra geresnis. Vis dėlto, visi malūnai yra pritaikyti pagrindinei jų funkcijai, t.y. sumalti pupeles ir šią funkciją atlieka tinkamai. Jei kavos aparatą naudosite namuose ir per dieną pagaminsite iki 20 puodelių, tuomet malūno pasirinkimas didelės įtakos neturės. Visgi, yra keli kiekvieno malūno išskirtinumai.

Keraminis malūnas:

  • Priklausomai nuo padėties kavos aparate gali būti tylesnis;
  • Ilgai ir pastoviai dirbant, mažiau įkaista ir papildomai nešildo (nedegina) pupelių.
Nerūdijančio plieno malūnas:

  • Laikomas ilgaamžiškesniu ir atsparesniu, kuomet yra gaminami itin dideli kiekiai kavos;
  • Gali būti mažiau jautrus į kavą papuolusioms šiukšlėms (neskrudintos kavos pupelėms, akmenukams ir pan.)

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kada galime vadinti kavos aparatą automatiniu?

Automatiniu kavos aparatu vadinami tokie kavos ruošimo prietaisai, kurie turi…
Skaityti daugiau

Automatiniu kavos aparatu vadinami tokie kavos ruošimo prietaisai, kurie turi integruotą malūną ir kavos virimo mechanizmą.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau