Iki pasiūlymo pabaigos liko:
 • 00

  d.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kavai
Antra tokia pati pakuotė – dovanų. 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatus

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai užkariavo tūkstančių kavos mėgėjų širdis dėl patrauklios kainos, kompaktiškumo, mobilumo, paprasto valdymo, lengvos priežiūros ir, žinoma, galimybės ruošti įvairiausius gėrimus. Šioje sėkmės istorijoje ne mažiau svarbu ir tai, kad šie kavos aparatai gali paruošti gardžią kavą vos vienu mygtuko paspaudimu.

Didelė kapsulių įvairovė. Viena iš pagrindinių priežasčių, lėmusių įspūdingą šių kapsulinių kavos aparatų populiarumą, yra jų gebėjimas paruošti daugybę skirtingų rūšių gėrimų. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos kapsulės leis mėgautis espresso, cappuccino, latte, karameliniu latte macchiato ar net karštu šokoladu! 

Be to, galite rinktis įvairių gamintojų kapsules. Mūsų asortimente esančios kapsulės NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatams gaminamos Kavos Draugas, Charles Liégeois, Mokito ir Starbucks prekių ženklų. Taip pat yra galimybė rinktis daugkartinio naudojimo kapsules ir ruošiant gėrimus kapsuliniu kavos aparatu naudoti bet kokią mėgstamą kavą. Todėl kiekvienas kavos – ar kitų gėrimų – mėgėjas tikrai ras tai, kas jam patiks.

Karšti ir šalti gėrimai. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai su Integruota Hot & Cold funkcija pagamins ne tik karštus, bet ir šaltus gėrimus. Jei jūsų modelis valdomas rankiniu būdu, tereikia pasukti vandens svirtį į vieną ar kitą pusę. Tačiau jei jūsų kavos aparatas yra automatinis, jums net nereikės to daryti: pakaks tiesiog paspausti reikiamą mygtuką.

Patogi pieno sistema. Skirtingai nei kitų gamintojų aparatai, NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai gaminant pieno gėrimus naudojama kapsules su pieno milteliais. Tai ypač patogu, kai šalia nėra šviežio, šalto pieno. Tai taip pat puikus sprendimas tiems, kurie norėtų išvengti būtinybės prižiūrėti kavos aparato pieno sistemą. Tiesiog įdėkite kapsulę į aparatą ir mėgaukitės tiršta, gardžia pieno puta!

15 barų slėgio technologija. Ruošiant kavą šiuose aparatuose naudojamas 15 barų slėgis – dėl to paruošti gėrimai yra tokie pat geri, kaip ir tie, kuriuos jums patiektų restorane.

Energijos taupymo režimas. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai turi integruotą energijos taupymo režimą. Po 1-5 minučių neveikimo (priklausomai nuo modelio) prietaisas išsijungs automatiškai, todėl padės jums sutaupyti elektros sąskaitą.

XL puodelio funkcija. Dauguma automatinių NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatų taip pat turi XL puodelio funkciją. Naudodamiesi ja galėsite mėgstama kava pripildyti didesnį išsinešimui skirtą puodelį ar net visą termosą.

Espresso Boost funkcija. Naujausiuose NESCAFÉ® Dolce Gusto® modeliuose įdiegta vadinamoji Espresso Boost funkcija, leidžianti kavos mėgėjams paruošti intensyvesnę espresso kavą. Naudodamiesi šia funkcija galite pritaikyti kavą pagal savo individualų skonį ir mėgautis papildomu skoniu, kai tik panorėsite.

Kapsuliniai kavos aparatai Kavos Draugas asortimente gali būti pasirinkti ir iš kitų gamintojų, tad jei nesate tikri – užsukite pasižvalgyti.

Kaip pasirinkti jums tinkamą modelį?  

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniai kavos aparatai pasižymi skirtingu dizainu, dydžiu, vandens rezervuaro forma ir talpa, valdymo būdais (vieni aparatai valdomi rankiniu būdu, kiti – automatiniu) ir papildomomis integruotomis funkcijomis. Kad būtų lengviau apsispręsti, toliau pateikiame pagrindines kiekvieno modelio charakteristikas.

Dolce Gusto® Piccolo XS

Vos 16 cm pločio, 29 cm aukščio ir 29 cm ilgio Dolce Gusto Piccolo XS yra vienas kompaktiškiausių Dolce Gusto® kada nors pagamintų kavos aparatų. Be abejo, įdomu pastebėti, kad, nepaisant mažesnio dydžio, šio kavos aparato vandens rezervuare telpa 0,8 l vandens. Tačiau prietaisas valdomas rankiniu būdu – tai reiškia, kad, norėdami išvirti puodelį, turėsite patys nuleisti svirtį ir vėl ją pakelti, kai būsite pasiruošę nutraukti virimo procesą.

Dolce Gusto® Infinissima

Šio Dolce Gusto Infinissima modelio dizainas – unikalus. Jei ieškote ypač siauro kavos aparato, 15,5 cm pločio Infinissima tikrai verta apsvarstyti. Be to, šiame modelyje įrengtas kol kas didžiausias vandens rezervuaras: jo talpa 1,2 l, todėl jis puikiai tinka tiems, kurie mėgsta gerti didesnes kavos porcijas arba yra linkę išvirti kelis puodelius per dieną. Prietaisas valdomas rankiniu būdu.

Dolce Gusto® Mini Me 

Skirtingai nei ankstesniuose modeliuose, šiame Dolce Gusto Mini Me kavos aparate įdiegta automatizuota veikimo sistema. Valdymo pulte pasirinkite norimą porcijos dydį ir, išpylus nurodytą vandens kiekį, kavos aparatas automatiškai sustos. Verta paminėti, kad skydelyje rodoma skalė yra identiška skalės, esančios ant Dolce Gusto kapsulių pakuočių, skalei. Pastaroji nurodo vandens kiekį, rekomenduojamą tam tikros rūšies kavai ar tam tikram receptui, todėl ši maža funkcija yra itin patogi. Į Mini Me vandens talpyklą telpa 0,8 l vandens.

Dolce Gusto® Genio S 

Dolce Gusto Genio S linijoje gamintojas ne tik išsaugojo vertingiausias pirmiau aprašyto Genio modelio savybes, bet ir pridėjo keletą naujų funkcijų. Šiame konkrečiame modelyje įrengtas didesnis vandens rezervuaras, kuriame telpa iki 0,8 l vandens. Be to, rezervuarą daug patogiau išimti ir pripildyti. Atnaujintas šio kavos aparato dizainas suteikia prietaisui išskirtinę, modernią išvaizdą. Jo valdymas yra automatizuotas.

Dolce Gusto® Genio S Plus 

Dolce Gusto Genio S Plus kavos aparatas vilioja kavos mėgėjus atnaujintu dizainu, patobulintu vandens rezervuaru, automatiniu valdymu ir, žinoma, papildomomis funkcijomis, kurios tikrai pravers. Intensyvaus skonio mėgėjai pamėgs Espresso Boost funkciją, kurios dėka kava būna daug stipresnė nei įprastai. Galimybė reguliuoti vandens temperatūrą ne mažiau vertinga mėgstantiems eksperimentuoti su skirtingais skoniais.

Dolce Gusto® Genio S Touch

Iš visų Dolce Gusto Genio S linijos kavos aparatų Dolce Gusto Genio S Touch neabejotinai yra pats išmaniausias. Jis ne tik turi nuostabias kitų Genio S modelių funkcijas, tokias kaip išskirtinis dizainas, patobulinta vandens talpykla, automatinis veikimas, Espresso Boost funkcija ir reguliuojama vandens temperatūra, bet ir itin modernų lietimui jautrų valdymo skydelį.

Kaip prižiūrėti Dolce Gusto® kavos aparatus?

Nors Dolce Gusto® kavos aparato priežiūra nėra sudėtinga, ją reikia atlikti reguliariai, kad išlaikytumėte aukščiausią kavos kokybę ir skonį. Paprastai kalkes rekomenduojama išvalyti bent kartą per tris mėnesius. Pripildykite vandens talpyklą kalkių šalinimo skysčiu ir reikiamu kiekiu vandens. Paleiskite kavos aparatą, kol jis išleis visą vandenį. Išleidę vandenį, kruopščiai išplaukite vandens rezervuarą, pripilkite į jį švaraus vandens ir dar kartą išplaukite vandens sistemą. Taip iš kavos aparato pašalinsite kalkes ar kitus nešvarumus.

Tačiau nepamirškite kitų Dolce Gusto® valymo etapų:

 • Nepalikite lašėjimo padėklo nešvaraus – kaskart išpylus gėrimą nuvalykite jį po tekančiu vandeniu arba drėgnu skudurėliu. Tą patį darykite ir su kavos kapsulių laikikliu.
 • Reguliariai tikrinkite ir valykite aparato galvutę aplink perkošimo adatą.
 • Atjungę aparatą, suraskite valymo adatą ir išvalykite injektorių.

Reikia pagalbos?

Įvairių tipų kavos aparatai Kavos Draugas asortimente susideda ir iš kapsulinių aparatų, kurie šiais laikais yra itin populiarūs. Vienas iš jų – NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai, kuriuos ypač vertina ieškantys kompaktiškumo, patogumo ir greičio. Tikimės, kad čia pateikta informacija padės išsirinkti kapsulinį kavos aparatą, kuris patenkins visus jūsų individualius poreikius ir norus. Tačiau jei vis dar nesate tikri, kuris aparatas jums tinka, arba turite klausimų, kviečiame kreiptis į Kavos Draugas konsultantus, kurie mielai jums padės ir pateiks informatyvius atsakymus!

Skaityti daugiau