Kavos tabletės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie kavos tabletes 

Espresso  gali būti daugiau nei tiesiog juoda, nuobodi kava.  Margiaspalvyje kavos pasaulyje yra daugybė būdų, kaip pasigaminti skoniais ir aromatais viliojantį espresso. Vieni espresso kavos mėgėjai renkasi šviežias pupeles, kiti vertina kavos kapsulių patogumą, o dar kiti naudojasi kavos tabletėmis, dar vadinamomis E.S.E tabletėmis (angl. Easy Serving Espresso). E.S.E tabletės yra vienas greičiausių ir lengviausių būdų paruošti sodraus skonio ir aromato espresso kavą ar kitus espresso pagrindu ruošiamus kavos gėrimus – su pienu, sirupais ar kitais mėgstamais priedais. Tam reikia tik E.S.E tabletėms pritaikyto espresso kavos aparato, pasirinkto skonio tabletės, ir netrukus jūsų namuose paskvips aukštos kokybės kava.

Vis tik kavos tablečių pasirinkimas daugeliui kelia nemažai klausimų: ar kavos tabletės tinka mano turimam kavos aparatui? Kokia kava naudojama tabletėse? Ir kaip išsirinkti geriausias kavos tabletes? Esame pasiruošę atsakyti į šiuos klausimus aiškiai ir išsamiai, o mūsų kavos tablečių asortimentas yra paruoštas taip, kad patenkintų visų skubančių pasimėgauti gardžiu espresso kavos puodeliu poreikius. 

Kuo išskirtinės kavos tabletės?

E.S.E kavos tabletės – tai į popierinius maišelius supakuota, espresso ruošimo būdui tinkama malta kava. Kavos tablečių misija – palengvinti ir pagreitinti espresso kavos ruošimą tiems, kurie mėgsta gaminti šią kavą namuose. Naudojant kavos tabletes, espresso paruošimo darbai sumažinami iki minimumo: nereikia nieko sverti, malti, taip pat nėra jokių valymo darbų, nes panaudota tabletė tiesiog išmetama į šiukšlinę. Tačiau nors espresso kavos tabletės yra pamėgtos daugelio skubančių espresso entuziastų, vis dar dažnai sulaukiame klausimo: kuo kavos tabletės skiriasi nuo kavos pagalvėlių? Skirtumas  – didžiulis, tačiau galbūt painus. E. S. E  tabletės yra skirtos naudoti pusiau automatiniuose kavos aparatuose, turinčiuose atskirus filtrus kavos tabletėms. Juose kava ruošiama naudojant gerokai didesnį slėgį, tad kava tabletėje yra espresso malimo ir suslėgta. O štai kavos pagalvėlės yra sumaltos stambiau ir nesuspaustos popierinėje pagalvėlėje. Jos yra skirtos naudoti Senseo kavos aparatuose, kurie gamina kavą naudojant nedidelį spaudimą  – 1.5–3 barų. 

Kavos tabletės – jūsų tobulo skonio espresso

E.S.E tabletės turi privalumų – tai išraiškingi espresso ir espresso pagrindu ruošiamų kavos gėrimų skoniai.  Sodrūs, drąsūs itin koncentruoti,  su lengva vaisine rūgštele ar švelnesni, turintys daugiau saldžių natų – šią įvairią skonių paletę galima rasti savo espresso kavos puodelyje naudojant kavos tabletes. Kavos Draugo asortimente siūlomas aukščiausios kokybės kavos tablečių pasirinkimas, įtiksiantis visų skoniams. Vis tik norint išsirinkti geriausias kavos tabletes rekomenduojame atkreipti dėmesį į tam tikrus pasirinkimo kriterijus. 

Kavos rūšis. Kavos tablečių skonį stipriais įtakoja kavos rūšis. Kava tabletėse gali būti vieno regiono arba iš skirtingų regionų atkeliavusių kavų mišinys. Vieno regiono kava dar kitaip vadinama rūšine kava pasižymi itin ryškiai išreikštomis skonio natomis, gan dažnai netgi egzotiškomis. Kavos mišiniai sukurti švelnesnių skonių, itin subalansuotam kavos puodeliui. 

Skrudinimo lygis. Reikia žinoti, kad kavos tabletėse esanti kava gali būti tamsaus, vidutinio arba šviesaus skrudinimo. Tamsus skrudinimas įtiks itališko tipo kavų mėgėjams ir leis pajusti stiprius bei sodrius skonius. Vidutinio skrudinimo kava žavi skonių harmonija, kurioje kartu skleidžiasi stipresnės ir švelnesnės skonių natos. Šviesaus skrudinimo kava pasižymi gaivesniais, itin subtiliai išreikštais skoniais. 

Ekologiškumas. Vertinantys ekologiškus produktus, gali rinktis ekologiškas kavos tabletes. Ekologiška kava auginama be jokių cheminių trąšų, naudojant tik natūralius metodus. Dėl ypatingo dėmesio natūralumui, ekologiška kava dažnai pasižymi gilesniais bei sodresniais skoniais.

Norintiems greitai pasigaminti gardų ir aromatingą espresso gėrimą rekomenduojame išbandyti Charles Liégeois kavos tabletes. Pristatome itin gausų šio belgų gamintojo kavos tablečių asortimentą, kuriame kiekvienas atras savo tobulo espresso skonio natas: nuo stiprių juodojo šokolado, medienos ir kepintų dribsnių natų iki švelnių vaisinių ir laukinių gėlių natų. Pasimėgaukite nuostabaus skonio ir aromato kavos puodeliu.

Kavos tabletės pusiau automatiniams aparatams: ką svarbu žinoti? 

Anksčiau minėjome, kad E.S.E tabletės skirtos pusiau automatiniams espresso kavos aparatams. Tačiau ne visiems. Paprastai tai, ar jūsų turimas pusiau automatinis kavos aparatas yra tinkamas E. S. E kavos tabletėms būna nurodyta aparato specifikacijose. Dar vienas skiriamasis bruožas – aparatuose esantys specialūs filtrai ar sieteliai, skirti būtent kavos tabletėms. Pats kavos tablečių paruošimas naudojantis tam pritaikytu espresso kavos aparatu yra itin greitas bei nesudėtingas, trunkantis vos kelias sekundes.  Tiesiog vietoj maltos kavos į specialų filtrą ar sietelį įdėkite kavos tabletę ir nustatykite gaminimo procesą. Viskas  – netrukus jūsų namuose pakvips skania, intensyvaus skonio ir aromato kava. Mėgaukitės!

Kokias kavos tabletes rinktis: Arabikos ar Robustos? 

Renkantis kavos tabletes dažniausiai neišvengiama klausimo: kas užtikrins geriausius skonius Arabika ar Robusta? Šios dvi kavos pupelių rūšys yra populiariausios pasaulyje, o kavos tabletėse yra sutinkamos įvairiai. Galima rasti kavos tabletes, kurios bus užpildytos 100% Arabikos kava, skirtingu Arabikų mišiniu ar Arabikos ir Robustos mišiniu. Kokias pasirinkti? Arabika yra saldesnio, švelnesnio, dažnai vasiškesnio skonio. Todėl kavos tabletės su Arabika rekomenduojamos tiems, kurie ieško lengvesnių, mažiau karčių, itin malonių skonių. Robusta rekomenduojama tiems, kurie mėgsta, kad jų kava būtų stipri ir ganėtinai karti. Tad tobulam balansui geriausiai tinka kavos tabletės su Arabikos ir Robustos mišiniu. Ypatingai tokios kavos tabletės pamalonins itališko tipo kavų mėgėjus, nes Arabika kavai suteiks švelnumo, o Robusta – tvirtesnį „kūną“, kremiškumą ir stipresnį kofeino skonį. 

Norite pasitarti? 

Nesate iki galo įsitikinę, kokias kavos tabletes pasirinkti? Norite pabandyti kitus kavos tipus? EsRekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus ir su malonumu patars bei pakonsultuos. O galbūt turite laiko atvykti į svečius? Visada laukiame su gardžios kavos puodeliu. 

Skaityti daugiau