Specialus mėnesio kavos aparato pasiūlymas! Žiūrėti

Stengiamės, kad apsipirkti Kavos Draugo el. parduotuvėje būtų kuo patogiau, o Jūsų užsakymai pristatyti sklandžiai bei laiku. Tam reikalinga tiksli Jūsų asmeninė informacija, kurią mes renkame ir prižiūrime.

Kada renkama asmeninė informacija?

Jūsų asmeninė informacija renkama Jums užsakant prekes Kavos Draugo el. parduotuvėje bei pateikiant užklausas dėl papildomos informacijos apie produktus, užsakymus, jų apdorojimą ir kt. Taip pat, prenumeruojant mūsų naujienlaiškius.

Kokiu tikslu renkama asmeninė informacija?

Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:
a) Užsakymo informacijai pateikti (informuoti kada, kur ir kaip bus pristatytas Jūsų užsakymas);
b) Žinučių, būtinų mūsų paslaugų teikimui, užtikrinti siuntimui;
c) Užklausoms apie prekes ar kitais klausimais atsakyti;
d) Naujienoms, susijusioms su UAB „Maina & Co“ valdomais prekiniais ženklais, siųsti.
e) Akcijų ir konkursų administravimui, laimėtojų identifikavimui ir susisiekimui su jais.

Kokia asmeninė informacija renkama?

Renkama informacija būtina užsakymams bei tiesioginės rinkodaros veiksmams vykdyti:
a) Užsakovo duomenys (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas ir kt.);
b) Pristatymo duomenys;
c) Kontaktiniai duomenys (el. paštas, telefono nr.).

Kaip prižiūrima asmeninė informacija?

Visa asmeninė bei su mokėjimais susijusi informacija surenkama ir tvarkoma saugiai (užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas), pagal numatytuosius įstatymus ir yra konfidenciali. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų (ir kitų klientų) asmeninės informacijos trečiosioms šalims (šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais). Jūs visada galite kreiptis ir sužinoti, kokią Jūsų asmeninę informaciją mes saugome, ir ją koreguoti ar ištrinti.

Kiek laiko saugomi duomenys?

Nebent būtų nurodyta kitaip, jūsų duomenis saugosime:

  • Pagal LR teisės aktus, su užsakymais susiję duomenys ir sąskaitos yra saugomos 10 metų nuo užsakymo atlikimo;
  • Prisijungimo sesijos informaciją yra saugoma 30 dienų nuo jos užfiksavimo;
  • Akcijų ir konkursų dalyvių duomenys saugomis 3 mėnesius po konkurso pabaigos.
  • Visus kitus asmens Duomenis, nurodytus šioje duomenų apsaugos politikoje – iki jūsų paskyros ištrynimo ar jūsų atsisakymo suteikti mums šiuos duomenis.

Kada ir kokie rinkodaros laiškai bus siunčiami?

Mes tvarkome jūsų asmens duomenis, norėdami siųsti jums tiesioginės rinkodaros informaciją, pvz., siųsti asmeninę ir svarbią informaciją bei pasiūlymus jūsų pasirinktu bendravimo būdu: el. paštu ar SMS žinutėmis. Šią informaciją gausite tik jei būsite davę tam leidimą. Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti mūsų naujienlaiškių ar SMS žinučių. Tai padaryti galite paspaudę tam skirtą nuorodą mūsų siunčiamų naujienlaiškių ar SMS žinučių apačioje.

Ar duomenys bus perduodami trečiosioms šalims?

UAB „Maina & Co“ gali dalintis jūsų duomenimis su kitomis šios įmonių grupės įmonėmis („Amicum team Ltd.“, „Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.“, „KahviKaveri OY“, „KohviSemu OÜ“, „SIA Kafijas Draugs“). UAB „Maina & Co“ yra įstatymu įpareigota teikti duomenis valstybinėms ar priežiūros institucijoms, kai tai reikalinga siekiant išvengti rizikos visuomenei bei vykdyti persekiojimą už nusikaltimus.
Jūsų duomenys trečiosioms šalims gali būti perduodami tada, kai tai yra būtina mūsų paslaugoms ar funkcijoms užtikrinti (pvz. jūsų adresas perduodamas kurjeriui prekės pristatymui). Užtikriname, kad šios šalys įsipareigoja šiuos duomenis tvarkyti atsakingai ir pagal galiojančius teisės aktus.
Visais kitais atvejais jūsų duomenys trečiosioms šalims bus perduodami tik tada, jei esate davę leidimą ar suteikę joms prieigą.

Kokie slapukai (angl. cookies ) bus/ yra naudojami?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai yra būtini mūsų svetainės funkcionalumui ir veikimui. Šie slapukai leidžia jums sėkmingai įsigyti prekę ar naudotis elektronine mokėjimų sistema. Dauguma šių slapukų iš jūsų įrenginio ištrinami pasibaigus jūsų naršyklės sesijai. Būtinuose slapukuose saugomą informaciją naudojame tik tam, kad teiktume pageidaujamas paslaugas ir funkcijas.
Pirmą kartą jums įėjus į mūsų svetainę, paprašome sutikimo į jūsų įrenginį atsiųsti papildomus slapukus. Šių slapukų galima atsisakyti, tačiau jie mums padeda:

  • Identifikuoti, kiek lankytojų apsilanko mūsų svetainėje, kokia yra jų elgsena, kokiuose svetainės puslapiuose yra lankomasi. Tai padeda mums gerinti mūsų svetainės veikimą ir ją geriau pritaikyti vartotojų poreikiams.
  • Identifikuoti, kai jūs pakartotinai apsilankote mūsų svetainėje.
Kodas Veikimas Informacija
siunčiama į
Šaltinis / tiekėjas Tipas Galiojimo periodas
__cfduid Naudojamas identifikuoti patikimą ryšį. Jungtinės Valstijos freegeoip.net HTTP 1 metai
sid Naudojamas inicijuoti ir palaikyti pokalbių su pardavimų vadybininkais internetu įskiepą. Jungtinės Valstijos chat.freshdesk.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
wc_fragments_# Slapukas būtinas puslapio veikimui – puslapiavimui ir turinio atvaizdavimui.  Lietuva kavosdraugas.lt HTML Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
@@History/@@scroll|# Slapukas naudojamas patogesniai navigacijai per puslapius. „Prisimena“ kur buvote – skaitėte ar žiūrėjote praeitame puslapyje ir grįžtant jus gražins į tą pačią poziciją puslapyje.  Lietuva kavosdraugas.lt HTML Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
dc_gtm_UA-#  Naudojama „Google analytics“ rinkti duomenis (be galimybes identifikuoti vartotoją). Jungtinės Valstijos googletagmanager.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
_ga Suteikia kiekvienam vartotojui unikalų vartotojo ID. Kiekvienas vartotojas yra anonimiškas ir jo identifikuoti mes negalime. Surinkta informacija naudojama pagerinti vartotojo naršymo patirtį el. parduotuvėje. Jungtinės Valstijos googletagmanager.com HTTP 2 metai
_gali Leidžia mums sekti vartotojų elgseną puslapyje (be galimybes identifikuoti vartotoją). Lietuva kavosdraugas.lt HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
gat Leidžia mums sekti vartotojų elgseną puslapyje (be galimybes identifikuoti vartotoją). Jungtinės Valstijos googletagmanager.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
_gid Leidžia mums sekti vartotojų elgseną puslapyje (be galimybes identifikuoti vartotoją). Jungtinės Valstijos googletagmanager.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
ads/ga-audiences Naudojamas „Google“ – slapukas skirtas rodyti reklamas grupėms vartotojų, kurie yra labiau linkę atlikti tam tikrus veiksmus el. parduotuvėje.  Jungtinės Valstijos google.com Pikselis Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
collect Slapukas skirtas rinkti informaciją (be galimybės identifikuoti vartotoją). Jungtinės Valstijos google-analytics.com Pikselis Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
fr „Facebook“ slapukas, kuris yra skirtas susieti vartotoją su tam tikru ID (be galimybės identifikuoti vartotoją) ir leidžia rinkti informaciją apie jo veiksmus puslapyje. Jungtinės Valstijos facebook.com HTTP 3 mėnesiai
IDE Skirtas atskirti vartotoją ir parodyti vartotojui aktualias reklamas. Jungtinės Valstijos doubleclick.net HTTP 1 metai
impression.php/# Skirtas registruoti reklamų parodymu vartotojui.  Jungtinės Valstijos facebook.com Pikselis Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
NID  Prisimena Jūsų pasirinktus nustatymus (pvz. kalbos nustatymus) ir saugo juos patogesniam naršymui.  Jungtinės Valstijos google.com HTTP 6 mėnesiai
test_cookie Naudojamas atpažinti naršyklę ir nustatyti slapukų palaikymą. Jungtinės Valstijos doubleclick.net HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
tr „Facebook“ slapukas, kuris yra skirtas susieti vartotoją su tam tikru ID (be galimybės identifikuoti vartotoją) ir leidžia rinkti informaciją apie jo veiksmus puslapyje. Jungtinės Valstijos facebook.com Pikselis Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
5805bc15e881e37b5c33836c-aID Naujienlaiškių įrankio slapukas, skirtas rinkti informaciją apie vartotojo atliekamus veiksmus puslapyje. Olandija soundestlink.com HTTP 1 metai
5805bc15e881e37b5c33836c-sID Naujienlaiškių įrankio slapukas, skirtas rinkti informaciją apie vartotojo atliekamus veiksmus puslapyje. Olandija soundestlink.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
AWSALB Skirtas atpažinti parduotuvėje atsiradusias klaidas Jungtinės Valstijos app.trackduck.com HTTP 6 dienos
CHATSESS Skirtas pokalbių su pardavimų vadybininkais internetu palaikymui. Jungtinės Valstijos chat.freshdesk.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
omnisendAnonymousID Skirtas užšifruoti kiekvieno vartotojo duomenis ir sekti veiksmus atliktus el. parduotuvėje. Kiekvienas vartotojas yra anonimiškas ir jo identifikuoti mes negalime. Lietuva kavosdraugas.lt HTTP 1 metai
omnisendCartProducts Naujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas, leidžiantis identifikuoti prekes, esančias krepšelyje ir pagal tai siųsti pakartotinius pranešimus. Lietuva kavosdraugas.lt HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
omnisendSessionID Naujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas, leidžiantis identifikuoti prekes, esančias krepšelyje ir pagal tai siųsti pakartotinius pranešimus. Lietuva kavosdraugas.lt HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
pnctest „PubNub“ slapukas skirtas testuoti slapukų veikimą vartotojo pusėje. Lietuva kavosdraugas.lt HTTP 436 dienos
popup_status Skirtas iššokantiems langams el. parduotuvėje. Lietuva kavosdraugas.lt HTTP 4 dienos
REST/webTracking/v1/event Omnisend partnerio slapukas skirtas atpažinti vartotoją. Lietuva wt.soundestlink.com Pikselis Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
sdata Skirtas pokalbių su pardavimų vadybininkais internetu palaikymui. Jungtinės Valstijos chat.freshdesk.com HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
soundestID Naujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas. Suteikia unikalų ID kiekvienam vartotojui. Renkama informacija yra skirta reklaminio turinio tobulinimui.  Lietuva kavosdraugas.lt HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)
soundest-views Naujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas. Renkama informacija yra skirta reklaminio turinio tobulinimui.  Lietuva kavosdraugas.lt HTTP Iki naršymo pabaigos (1 sesija)