Rinkis iš juodžiausių Kavos Draugo pasiūlymų iki -50%!

Stengiamės, kad apsipirkti Kavos Draugo el. parduotuvėje būtų kuo patogiau, o Jūsų užsakymai pristatyti sklandžiai bei laiku. Tam reikalinga tiksli Jūsų asmeninė informacija, kurią mes renkame ir prižiūrime.

Kada renkama asmeninė informacija?

Jūsų asmeninė informacija renkama Jums užsakant prekes Kavos Draugo el. parduotuvėje bei pateikiant užklausas dėl papildomos informacijos apie produktus, užsakymus, jų apdorojimą ir kt. Taip pat, prenumeruojant mūsų naujienlaiškius.

Kokiu tikslu renkama asmeninė informacija?

Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:
a) Užsakymo informacijai pateikti (informuoti kada, kur ir kaip bus pristatytas Jūsų užsakymas);
b) Žinučių, būtinų mūsų paslaugų teikimui, užtikrinti siuntimui;
c) Užklausoms apie prekes ar kitais klausimais atsakyti;
d) Naujienoms, susijusioms su UAB „Maina & Co“ valdomais prekiniais ženklais, siųsti.

Kokia asmeninė informacija renkama?

Renkama informacija būtina užsakymams bei tiesioginės rinkodaros veiksmams vykdyti:
a) Užsakovo duomenys (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas ir kt.);
b) Pristatymo duomenys;
c) Kontaktiniai duomenys (el. paštas, telefono nr.).

Kaip prižiūrima asmeninė informacija?

Visa asmeninė bei su mokėjimais susijusi informacija surenkama ir tvarkoma saugiai (užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas), pagal numatytuosius įstatymus ir yra konfidenciali. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų (ir kitų klientų) asmeninės informacijos trečiosioms šalims (šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais). Jūs visada galite kreiptis ir sužinoti, kokią Jūsų asmeninę informaciją mes saugome, ir ją koreguoti ar ištrinti.

Kiek laiko saugomi duomenys?

Nebent būtų nurodyta kitaip, jūsų duomenis saugosime:

  • Pagal LR teisės aktus, su užsakymais susiję duomenys ir sąskaitos yra saugomos 10 metų nuo užsakymo atlikimo;
  • Prisijungimo sesijos informaciją yra saugoma 30 dienų nuo jos užfiksavimo;
  • Visus kitus asmens Duomenis, nurodytus šioje duomenų apsaugos politikoje – iki jūsų paskyros ištrynimo ar jūsų atsisakymo suteikti mums šiuos duomenis.

Kada ir kokie rinkodaros laiškai bus siunčiami?

Mes tvarkome jūsų asmens duomenis, norėdami siųsti jums tiesioginės rinkodaros informaciją, pvz., siųsti asmeninę ir svarbią informaciją bei pasiūlymus jūsų pasirinktu bendravimo būdu: el. paštu ar SMS žinutėmis. Šią informaciją gausite tik jei būsite davę tam leidimą. Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti mūsų naujienlaiškių ar SMS žinučių. Tai padaryti galite paspaudę tam skirtą nuorodą mūsų siunčiamų naujienlaiškių ar SMS žinučių apačioje.

Ar duomenys bus perduodami trečiosioms šalims?

UAB „Maina & Co“ gali dalintis jūsų duomenimis su kitomis šios įmonių grupės įmonėmis („Amicum team Ltd.“, „Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.“, „KahviKaveri OY“, „KohviSemu OÜ“, „SIA Kafijas Draugs“). UAB „Maina & Co“ yra įstatymu įpareigota teikti duomenis valstybinėms ar priežiūros institucijoms, kai tai reikalinga siekiant išvengti rizikos visuomenei bei vykdyti persekiojimą už nusikaltimus.
Jūsų duomenys trečiosioms šalims gali būti perduodami tada, kai tai yra būtina mūsų paslaugoms ar funkcijoms užtikrinti (pvz. jūsų adresas perduodamas kurjeriui prekės pristatymui). Užtikriname, kad šios šalys įsipareigoja šiuos duomenis tvarkyti atsakingai ir pagal galiojančius teisės aktus.
Visais kitais atvejais jūsų duomenys trečiosioms šalims bus perduodami tik tada, jei esate davę leidimą ar suteikę joms prieigą.

Kokie slapukai (angl. cookies ) bus/ yra naudojami?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai yra būtini mūsų svetainės funkcionalumui ir veikimui. Šie slapukai leidžia jums sėkmingai įsigyti prekę ar naudotis elektronine mokėjimų sistema. Dauguma šių slapukų iš jūsų įrenginio ištrinami pasibaigus jūsų naršyklės sesijai. Būtinuose slapukuose saugomą informaciją naudojame tik tam, kad teiktume pageidaujamas paslaugas ir funkcijas.
Pirmą kartą jums įėjus į mūsų svetainę, paprašome sutikimo į jūsų įrenginį atsiųsti papildomus slapukus. Šių slapukų galima atsisakyti, tačiau jie mums padeda:

  • Identifikuoti, kiek lankytojų apsilanko mūsų svetainėje, kokia yra jų elgsena, kokiuose svetainės puslapiuose yra lankomasi. Tai padeda mums gerinti mūsų svetainės veikimą ir ją geriau pritaikyti vartotojų poreikiams.
  • Identifikuoti, kai jūs pakartotinai apsilankote mūsų svetainėje.
KodasVeikimasInformacija
siunčiama į
Šaltinis / tiekėjasTipasGaliojimo periodas
__cfduidNaudojamas identifikuoti patikimą ryšį.Jungtinės Valstijosfreegeoip.netHTTP1 metai
sidNaudojamas inicijuoti ir palaikyti pokalbių su pardavimų vadybininkais internetu įskiepą.Jungtinės Valstijoschat.freshdesk.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
wc_fragments_#Slapukas būtinas puslapio veikimui – puslapiavimui ir turinio atvaizdavimui. Lietuvakavosdraugas.ltHTMLIki naršymo pabaigos (1 sesija)
@@History/@@scroll|#Slapukas naudojamas patogesniai navigacijai per puslapius. „Prisimena“ kur buvote – skaitėte ar žiūrėjote praeitame puslapyje ir grįžtant jus gražins į tą pačią poziciją puslapyje. Lietuvakavosdraugas.ltHTMLIki naršymo pabaigos (1 sesija)
dc_gtm_UA-# Naudojama „Google analytics“ rinkti duomenis (be galimybes identifikuoti vartotoją).Jungtinės Valstijosgoogletagmanager.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
_gaSuteikia kiekvienam vartotojui unikalų vartotojo ID. Kiekvienas vartotojas yra anonimiškas ir jo identifikuoti mes negalime. Surinkta informacija naudojama pagerinti vartotojo naršymo patirtį el. parduotuvėje.Jungtinės Valstijosgoogletagmanager.comHTTP2 metai
_galiLeidžia mums sekti vartotojų elgseną puslapyje (be galimybes identifikuoti vartotoją).Lietuvakavosdraugas.ltHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
gatLeidžia mums sekti vartotojų elgseną puslapyje (be galimybes identifikuoti vartotoją).Jungtinės Valstijosgoogletagmanager.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
_gidLeidžia mums sekti vartotojų elgseną puslapyje (be galimybes identifikuoti vartotoją).Jungtinės Valstijosgoogletagmanager.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
ads/ga-audiencesNaudojamas „Google“ – slapukas skirtas rodyti reklamas grupėms vartotojų, kurie yra labiau linkę atlikti tam tikrus veiksmus el. parduotuvėje. Jungtinės Valstijosgoogle.comPikselisIki naršymo pabaigos (1 sesija)
collectSlapukas skirtas rinkti informaciją (be galimybės identifikuoti vartotoją).Jungtinės Valstijosgoogle-analytics.comPikselisIki naršymo pabaigos (1 sesija)
fr„Facebook“ slapukas, kuris yra skirtas susieti vartotoją su tam tikru ID (be galimybės identifikuoti vartotoją) ir leidžia rinkti informaciją apie jo veiksmus puslapyje.Jungtinės Valstijosfacebook.comHTTP3 mėnesiai
IDESkirtas atskirti vartotoją ir parodyti vartotojui aktualias reklamas.Jungtinės Valstijosdoubleclick.netHTTP1 metai
impression.php/#Skirtas registruoti reklamų parodymu vartotojui. Jungtinės Valstijosfacebook.comPikselisIki naršymo pabaigos (1 sesija)
NID Prisimena Jūsų pasirinktus nustatymus (pvz. kalbos nustatymus) ir saugo juos patogesniam naršymui. Jungtinės Valstijosgoogle.comHTTP6 mėnesiai
test_cookieNaudojamas atpažinti naršyklę ir nustatyti slapukų palaikymą.Jungtinės Valstijosdoubleclick.netHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
tr„Facebook“ slapukas, kuris yra skirtas susieti vartotoją su tam tikru ID (be galimybės identifikuoti vartotoją) ir leidžia rinkti informaciją apie jo veiksmus puslapyje.Jungtinės Valstijosfacebook.comPikselisIki naršymo pabaigos (1 sesija)
5805bc15e881e37b5c33836c-aIDNaujienlaiškių įrankio slapukas, skirtas rinkti informaciją apie vartotojo atliekamus veiksmus puslapyje.Olandijasoundestlink.comHTTP1 metai
5805bc15e881e37b5c33836c-sIDNaujienlaiškių įrankio slapukas, skirtas rinkti informaciją apie vartotojo atliekamus veiksmus puslapyje.Olandijasoundestlink.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
AWSALBSkirtas atpažinti parduotuvėje atsiradusias klaidasJungtinės Valstijosapp.trackduck.comHTTP6 dienos
CHATSESSSkirtas pokalbių su pardavimų vadybininkais internetu palaikymui.Jungtinės Valstijoschat.freshdesk.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
omnisendAnonymousIDSkirtas užšifruoti kiekvieno vartotojo duomenis ir sekti veiksmus atliktus el. parduotuvėje. Kiekvienas vartotojas yra anonimiškas ir jo identifikuoti mes negalime.Lietuvakavosdraugas.ltHTTP1 metai
omnisendCartProductsNaujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas, leidžiantis identifikuoti prekes, esančias krepšelyje ir pagal tai siųsti pakartotinius pranešimus.Lietuvakavosdraugas.ltHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
omnisendSessionID Naujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas, leidžiantis identifikuoti prekes, esančias krepšelyje ir pagal tai siųsti pakartotinius pranešimus.Lietuvakavosdraugas.ltHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
pnctest„PubNub“ slapukas skirtas testuoti slapukų veikimą vartotojo pusėje.Lietuvakavosdraugas.ltHTTP436 dienos
popup_statusSkirtas iššokantiems langams el. parduotuvėje.Lietuvakavosdraugas.ltHTTP4 dienos
REST/webTracking/v1/eventOmnisend partnerio slapukas skirtas atpažinti vartotoją.Lietuvawt.soundestlink.comPikselisIki naršymo pabaigos (1 sesija)
sdataSkirtas pokalbių su pardavimų vadybininkais internetu palaikymui.Jungtinės Valstijoschat.freshdesk.comHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
soundestIDNaujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas. Suteikia unikalų ID kiekvienam vartotojui. Renkama informacija yra skirta reklaminio turinio tobulinimui. Lietuvakavosdraugas.ltHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)
soundest-viewsNaujienlaiškių siuntimo įrankio slapukas. Renkama informacija yra skirta reklaminio turinio tobulinimui. Lietuvakavosdraugas.ltHTTPIki naršymo pabaigos (1 sesija)