SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Rocket Espresso kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Rocket Espresso kavos aparatus

Rocket Espresso – tai aukščiausios kokybės kavos aparatai pagal tradiciją Fatto a Mano, kas, išvertus iš italų kalbos, reiškia „pagaminta rankomis“. Už Rocket Espresso vardo slypi nedidelė meistrų komanda iš Milano, kuri gamina buitinius ir komercinius pusiau automatinius kavos aparatus, kruopščiai ir su ypatingu dėmesiu kiekvienai detalei.

Dar svarbiau yra tai, kad Rocket Espresso pusiau automatiniai kavos aparatai kaskart užtikrina geriausią espresso kavą puodelyje. Naujazelandietis Andrew Meo ir italas Daniele Berenbrucho į savo Milano gamyklą perkėlė filosofiją iš skirtingų pasaulio pusių tam, kad pagamintų geriausius espresso aparatus. Kiekvienas jų modelis sukurtas taip, kad atitiktų reikliausių šiuolaikinių espresso kavos mėgėjų poreikius.

Namams skirtų modelių asortimentas 

EPICA

Pusiau automatinis kavos aparatas Rocket Espresso Epica su vintažinio stiliaus įkvėpta korpuso apdaila ir rankine valdymo svirtimi savyje apjungia geriausias tradicijas, pažangiausias technologijas bei nepriekaištingą veikimą. Jis gali pasigirti tiesiogiai prie boilerio prijungta grupe (fully saturated group), rankinės svirties pagalba valdomu siurblio slėgiu bei 3,6 litrų talpos boileriu. 

Jungiamas tiesiai prie vandentiekio arba naudojamas su integruota vandens talpa espresso aparatas sukurtas taip, kad dėl stabilumo ir valdymo parametrų lankstumo užtikrintų įspūdingus rezultatus jūsų kavos puodelyje. 

Epica siūlo nepralenkiamą tikslumą ir galimybę valdyti kiekvieną kavos ruošimo žingsnį – jis sukurtas tikriems profesionalams, vertinantiems tiek stilių, tiek funkcionalumą. 

R NINE ONE

Rocket Espresso pasididžiavimas – namams arba nedideliam biurui skirtas kavos aparatas R Nine One, į kurį buvo įdiegtos visos naujausios Rocket komercinių kavos aparatų technologijos. Šis kavos aparatas ne tik atrodys itin stilingai jūsų pasirinktoje erdvėje, bet ir paruoš tobulo skonio kavą. 

Čia užtikrinamas temperatūros stabilumas dėl tiesiogiai prie boilerio prijungtos Rocket Espresso kavos virimo grupės ir skaitmeninės PID temperatūros kontrolės. Be to, pažangią slėgio profiliavimo sistemą, reguliuojančią kavos plikymo procesą, galėsite valdyti naudodami 5 iš anksto užprogramuotas programas arba rankiniu būdu, Rocket Espresso svirties dėka. 

Integruota tūrinė pompa su nuolatiniais magnetais užtikrina preciziškumą ir itin tylų veikimą. 

R NINE ONE galima naudoti su integruota vandens talpa arba prijungti tiesiai prie vandentiekio.

R 60V

Espresso aparatas R 60V pasižymi tuo, jog turi du boilerius, valdomus PID sistema, bei slėgio profiliavimą. Tradiciškai 9 barų slėgis iš kavos ištraukia aromatus ir aliejus, kad būtų pagaminta espresso kava. R 60V su unikalia slėgio profilio sistema leidžia dar labiau pagerinti kavos kokybę puodelyje, nes čia galima tiksliai sureguliuoti siurblio slėgį ekstrakcijos metu. 

Rocket Espresso penkiapakopė slėgio profilių sistema padalina kavos ruošimo laiką į penkis lygius laiko intervalus, kur kiekvienam intervalui galima nustatyti skirtingą slėgį, o tai leidžia „atrakinti“ daug daugiau kavos skonių. Profesionaliuose kavos aparatuose naudojama rotacinė pompa dirba tyliai ir suteikia galimybę naudoti vandenį tiek iš vidinės vandens talpos, tiek pajungti kavos aparatą tiesiai prie vandentiekio. 

Valdymo skydelis leidžia atlikti įvairius pakeitimus naudojantis nuotoliniu valdymo pulteliu arba per aparato WI-FI sistemą. Taip pat galima stebėti realiu laiku esančią temperatūrą, slėgį ir kavos ekstrakcijos laiką.  

R CINQUANTOTTO

Rocket Espresso R Cinquantotto espresso aparate įdiegta technologija, tiesiogiai perimta iš profesionalių Rocket aparatų. Du atskiri boileriai, valdomi PID sistema – taip užtikrinamas temperatūros stabilumas ir tobulas kavos skonis. Profesionaliuose kavos aparatuose naudojamas rotacinis siurblys dirba tyliai ir suteikia galimybę naudoti vandenį tiek iš vidinės vandens talpos, tiek pajungti kavos aparatą tiesiai prie vandentiekio. 

Tobulam espresso itin svarbus ekstrakcijos laikas – kad būtų patogiau jį sekti, kavos aparate yra integruotas laikmatis. R Cinquantotto valdomas per atskirai prijungiamą lietimui jautrų valdymo skydelį, į kurį, be kita ko, integruota ir automatinio įsijungimo bei išsijungimo funkcija – kavos aparatas pasiruošęs veikti visuomet, kai tik jums to prireiks. Valdymo skydelis yra lengvai nuimamas, jei norima išsaugoti Rocket Espresso estetiką. 

CRONOMETRO R

Iš komercinių espresso aparatų asortimento „paskolintos“ funkcijos suteikia Cronometro aparatams aukščiausią technologiją, kuri paprastai būna tik dideliuose komerciniuose espresso kavos aparatuose. Cronometro R – su skaitmeniniu laikmačiu, PID temperatūros reguliavimu, izoliuotais katilais ir Rocket Espresso 9 mm katilo galinėmis plokštelėmis dar labiau užtikrina stabilumą ir temperatūros kontrolę. Dėka rotacinio siurblio (ką modelio pavadinime žymi raidė „R“) užtikrinamas tylus, bet tvirtas veikimas, o jūs galite pasirinkti, ar kavos aparatas ims vandenį iš vidinio rezervuaro, ar prijungsite jį tiesiai prie vandens tiekimo sistemos. 

Cronometro R aparatai siūlomi dviejų skirtingų korpusų: Giotto (garsusis „kampuotas“ itališkas Rocket dizainas, nuimama puodelių šildymo lentynėlė) arba Mozzafiato (lygus korpusas, integruota puodelių šildymo lentynėlė).

CRONOMETRO V

Kaip Cronometro R, taip ir Cronometro V aparatuose galima rinktis iš dviejų skirtingų korpuso variantų – Giotto arba Mozzafiato. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad Cronometro V modeliuose sumontuotas vibracinis siurblys (ką sufleruoja raidė „V“ šio modelio pavadinime). Abiejose yra šilumokaičio PID temperatūros reguliavimo technologija, o taip pat ir skaitmeninis laikmatis, leidžiantis geriau optimizuoti ekstrakcijos laiką. 

Ekranėlio pagalba galima pasirinkti individualią virimo temperatūrą skirtingoms kavos rūšims ir skrudinimo profiliams. Per Giotto ir Mozzafiato Cronometro V modelius vartotojai susipažįsta su Rocket Espresso judėjimu už tai, kad namuose būtų galima ruošti geresnę espresso kavą be jokių kompromisų.

APPARTAMENTO

Kompaktiškas ir labai stilingas espresso kavos aparatas Rocket Espresso Appartamento skirtas aplinkai, kurioje nedaug vietos – tai vienas populiariausių kavos aparatų namams. Rocket inžinieriai optimizavo važiuoklę ir vidinių komponentų išdėstymą, tuo pačiu nė trupučio nepakenkdami kokybei ir funkcijoms, kurių tikitės iš Rocket Espresso. Galima rinktis iš skirtingų spalvinių versijų. 

PORTA VIA

Porta Via – pirmasis pasaulyje išties nešiojamas espresso aparatas. Kavos aparatas iš karto yra paruoštas kelionei: jį įsigyjate kartu su lagaminu. Aparatą galima naudoti net neišėmus iš lagamino. Jis labai lengvai atsidaro ir pasijungia. Viduje telpa viskas, ko reikia aparato pajungimui. 

Turbūt jau supratote, kad nuo šiol jūsų kelionės taps daug įdomesnės, o tas rezervuotas 3 žvaigždučių viešbutis akimirksniu pavirs įvertintu 5*.

Rocket Espresso – tai aukščiausia kokybė jūsų namuose. Jeigu jau esate barista arba svajojate tokiu būti namuose – šie kavos aparatai kaip tik Jums. Kavos Draugo asortimente rasite visus Rocket Espresso namams gaminamus kavos aparatus.

Skaityti daugiau