Visai C. Liégeois Magnifico kavai -40% Žiūrėti

Kavos aparatas De’Longhi „Dinamica ECAM 350.55.B“

 • + Dovana
Specifikacija Apie produktą
Kiekis

Pratęsti garantiją 2 metams (+ 54,90 €) Papildomai gausite PRO SERVISO garantiją. Garantija suteikiama tik fiziniams asmenims.

999,00  549,00 
 • Pristatysime per 2 - 7 darbo dienas
10 mėn. - 54,90 /mėn.*
12 mėn. - 45,75 /mėn.*
Kaip įsigyti kavos aparatą lizingu? Suformavus pirkinių krepšelį, apmokėjimo žingsnyje pasirinkite vieną iš galimų lizingo paslaugos tiekėjų. Pasirinkus tiekėją, spauskite mygtuką „Pirkti“ ir būsite automatiškai nukreiptas į lizingo tiekėjo el. paslaugų puslapį.
Įsigykite bet kurį De'Longhi kavos aparatą su pieno sistema ir gaukite 4 kg kavos dovanų. Dovana bus pridėta automatiškai. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2021 11 02.

Apie produktą

Modernaus dizaino visiškai automatinis kavos aparatas De’Longhi „Dinamica ECAM 350.55.B“ kas kartą šviežiai sumala kavos pupeles ir vos vienu mygtuko palietimu gamina net 10 kavos gėrimų. Rinkitės tiek tradicinius juodos kavos gėrimus, tiek ir populiarias kavas su pienu. Naudodamiesi „My Menu“ funkcija sukurkite ir išsaugokite savo atskirą visų gėrimų meniu pagal savo skonį. Intuityvus valdymas ir paprasta priežiūra leidžia greitai ir paprastai mėgautis kava.

NET 10 KAVOS GĖRIMŲ VIENU MYGTUKO PALIETIMU

Pagrindiniame gėrimų meniu rinkitės keturis populiariausius kavos gėrimus: espresso, juodą kavą, cappuccino ir latte macchiato. Paspaudę „Drinks Menu“ mygtuką rinkitės papildomus 6 kavos gėrimus: ristretto, dvigubą espresso, lungo, long kavą, latte ir flat white, bei karštą pieną ir karštą vandenį.

„MY MENU“ FUNKCIJA

Paspaudę „My Menu“ mygtuką, užprogramuokite visus gėrimus pagal individualų skonį (tai lyg atskiras individualus meniu). Keiskite kavos stiprumą bei porcijos dydį (kavos ir pieno kiekį).

AUTOMATINĖ PIENO PLAKIMO SISTEMA „LATTECREMA“

Dėl atskirtos nuo kavos ruošimo pieno plakimo sistemos kavos aparatas nuolat pasiruošęs pagaminti tobulą pieno putą. Ant integruotos pieno talpos esantis jungiklis leidžia pasirinkti norimą pieno konsistenciją. „Clean“ funkcija užtikrina pieno sistemos švarą. Nenaudojamą pieno talpą patogiai laikykite šaldytuve. Visos dalys yra plaunamos indaplovėje.

LCD EKRANAS IR JUTIKLINIAI MYGTYKAI

Naudodamiesi aiškiu LCD ekranu ir patogiai išdėstytais jutikliniais mygtukais patogiai valdysite kavos aparatą.

MODERNUS DIZAINAS

Itališko stiliaus, spindinčio juodos spalvos korpuso aparatas puikiai derės prie šiuolaikiško interjero.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Automatinė kalkių nuosėdų šalinimo programa, galimybė naudoti vandens filtrą, kavos ruošimo ir pieno sistemos skalavimosi programosi bei išimamas kavos virimo mechanizmas leidžia užtikrinti kavos aparato švarą bei visuomet gerti skanią kavą.

Lizingas

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Automatiniai
Gamintojas De'Longhi
Spalva Juoda
Garantijos laikotarpis 24 mėnesiai
Kavos aparatas naudoja Kavos pupelės, Malta kava
Pieno sistemos tipas Integruota pieno talpa
Kavos malūnėlio tipas Plieninis
Galia 1450 W
Vandens pompos slėgis 15 BAR
Kilmės šalis Rumunija
EAN 8004399331167

Valdymas

Ekranas Juoda/balta
Meniu kalba Anglų, Ispanų, Italų, Lenkų, Norvegų, Olandų, Prancūzų, Rusų, Suomių, Švedų, Turkų, Ukrainiečių, Vokiečių
Valdymo tipas Jutikliniai mygtukai

Talpos

Vandens talpa 1.8 l
Kavos pupelių talpa 300 g
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis (-iki) 135 mm
Kavos tirščių talpa (porcijomis) 14
Pieno talpa 0.6 l

Nustatymai

Porcijų pasirinkimas juodai kavai 2
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu 1
Vartotojo sukuriami receptai 12
Programuojama vandens temperatūra Taip
Reguliuojamas malimo rupumas (lygiai) 13
Porcijos dydis Programuojamas
Reguliuojamas pieno putos dydis Taip
Kavos stiprumas (lygiai) 5
Kavos temperatūra (lygiai) 4

Priežiūros programos

Nukalkinimo programa Taip
Pieno sistemos valymo programa Taip
Automatinis skalavimas Taip

Matmenys ir svoris

Gylis 42.9 cm
Aukštis 34.8 cm
Plotis 23.6 cm
Svoris 9.5 kg

Ruošiami gėrimai

Kiti Karštas pienas, Karštas vanduo, Pieno puta
Kava Cappuccino, Dvigubas espresso, Espresso, Flat white, Juoda kava, Latte, Latte Macchiato, Long black, Lungo, Ristretto

Komplektacija

Komplektacija Karšto vandens kranelis, Maltos kavos dozavimo šaukštas, Nukalkinimo skystis, Pieno indas, Valymo šepetėlis, Vandens filtras, Vandens kietumo tikrinimo juostelė

Kavos aparato priedai

Su šiais kavos aparato priedais kavos ruošimo procesas bus dar patogesnis ir malonesnis, o paruošta kava – skanesnė.

+ produktas(-ai):

Dažniausiai užduodami klausimai

Kavos aparatas rodo, kad reikia išmesti tirščius, nors tirščių konteineris yra tuščias.

Taip atsitinka, kai tirščiau buvo išmesti kavos aparatui esant išjungtam. Tuomet aparato sistema „nesupranta“, kad jie buvo išmesti. Dabar, kai aparatas yra įjungtas, išimkite nulašėjimo padėklą su tirščių konteineriu ir vėl įstatykite.

Ar šis atsakymas naudingas? 13 6
Kaip reguliuoti kavos malimo rupumą?

Kavos malimo rupumo reguliatorius yra pupelių konteineryje.
Jeigu norite pastambinti malimo rupumą: malimo metu pasukite reguliatorių skaičiaus 7 link (vienu kartu sukite tik per vieną padalą). Jeigu norite pasmulinti malimo rupumą: malimo metu pasukite reguliatorių skaičiaus 1 link (vienu kartu sukite tik per vieną padalą).
Labai svarbu reguliuoti malimo rupumą malimo metu, kitaip galite sulaužyti malimo mechanizmą. Rezultatą pajusite tik po kelių pagamintų porcijų.

Ar šis atsakymas naudingas? 2 1
Ką daryti, kai užstringa kavos virimo mechanizmas?

Tai reiškia, kad kavos virimo mechanizmas negrįžo į savo pradinę padėtį. Visiškai išjunkite kavos aparatą (naudodamiesi mygtuku esančiu gale), vėl įjunkite kavos aparatą ir leiskite jam atlikti visą pilną skalavvimosi ciklą, bei vėl išjunkite. Kavos virimo mechanizmas turėjo atsistatyti į savo vietą. Pabandykite išimti.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 1
Kavos aparatas nebesuplaka tinkamos pieno putos.

1. Įsitikinkite, kad naudojamas pienas yra šviežias ir atšaldytas (kai keičiate pieną, visuomet pilkite naują pieną tik į gerai išplautą pieno konteinerį).
2. Išvalykite pieno sistemą. Atlikite programėlę naudodami pieno sistemos valymo skytį (žr. instrukciją). Išrinkite pieno sistemą dalimis ir kruopščiai išplaukite rankiniu būdu. Jeigu reikia, pamirkykite visas dalis tirpale su pieno sistemos valymo skysčiu.

Ar šis atsakymas naudingas? 2 0
Ar yra galimybė įsigyti išsimokėtinai?

Taip, galite įsigyti išsimokėtinai. Visas sąlygas ir detalesnę informaciją kaip tai padaryti galite gauti susisiekę su mumis telefonu: 8699 44844

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
4.88
24 atsiliepimas(ai)
87%
12%
0%
0%
0%
 • 25 birželio, 2021

  Super kavos aparatas, su daugybe funkcijų ir kavos gėrimo pasirinkimų. Galima mėgautis skanią, kokybiška kava namuose. Rekomenduoju!

 • 3 gegužės, 2021

  Nusipirkome šį kavos aparatą 04.27 panaudojome 3dienas ir išplovus pieno konteinerį jį palikome ir išvažiavome į kaimą, tad grįžę po savaitgalio susiruošėm pasidaryti kavos, bet pieno putos taip ir nesuplakė, bėgo karštas pienas, bet putos nebuvo, ir niekaip nepavyko tai sutvarkyti, tad paskambinus į kavos draugą, patarė nukalkinti sistemą,{be jokios priemonės, tiesiog su vandeniu} nors sako abejoju, kad ji bus užkalkėjusi per tris dienas, bet jai nepasikeis situacija atvežti į Europos pr. tad taip ir padarėme, nukalkinus situacija nepasikeitė, tad nuvežiau į servisą, tačiau gedimo nerado, atliko taip pat kalkinimo programą, ir sako kad jau daro tą putą, parsivežus namie bandėm daryti, taip ji gaunasi, bet mums atrodo, kad buvo geresnė ir standesnė pradžioje, ir pagal stiklinę į kurią darydavom karštą pieną tikrai kiekis pasikeitęs. Nusipirkus labai džiaugėmės , bet šiuo metu abejojam.

 • 3 gegužės, 2021

  Nusipirkome šį kavos aparatą 04.27 panaudojome 3dienas ir išplovus pieno konteinerį jį palikome ir išvažiavome į kaimą, tad grįžę po savaitgalio susiruošėm pasidaryti kavos, bet pieno putos taip ir nesuplakė, bėgo karštas pienas, bet putos nebuvo, ir niekaip nepavyko tai sutvarkyti, tad paskambinus į kavos draugą, patarė nukalkinti sistemą,{be jokios priemonės, tiesiog su vandeniu} nors sako abejoju, kad ji bus užkalkėjusi per tris dienas, bet jai nepasikeis situacija atvežti į Europos pr. tad taip ir padarėme, nukalkinus situacija nepasikeitė, tad nuvežiau į servisą, tačiau gedimo nerado, atliko taip pat kalkinimo programą, ir sako kad jau daro tą putą, parsivežus namie bandėm daryti, taip ji gaunasi, bet mums atrodo, kad buvo geresnė ir standesnė pradžioje, ir pagal stiklinę į kurią darydavom karštą pieną tikrai kiekis pasikeitęs. Nusipirkus labai džiaugėmės , bet šiuo metu abejojam.

 • 21 balandžio, 2021

  Aprašyme teigiama, kad galima gaminti flat white, tačiau konsultantė prekybos vietoje patikino, jog negalima. Ar aprašyme įsivėlusi klaida?

 • 28 kovo, 2021

  Kavos aparatas atrodo geras, tik iškart, per pirmą vakare susibraižė tos metalinės grotelės. Suprantame, kad visiems taip būna ir kad gamintojas kol kas šios problemos nesprendžia. Galima ignoruoti:) Nepanaudojus nė du mėnesius, sugedo pieno plakimo funkcija. Dabar aparatas išvežtas garantiniams taisytojams, dar nežinome, koks bus jų verdiktas.

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą