Siemens kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Siemens kavos aparatus

Kava yra daugiau nei gėrimas – tinkamai paruošta kava yra tikras malonumas. Siemens kavos aparatas atskleidžia geriausias kiekvienos kavos pupelės savybes, o tai padaryti padeda ilgamečiai moksliniai tyrimai ir nuolatinis naujų technologijų kūrimas. Išsirinkite savo poreikius atitinkantį modelį ir mėgaukitės gardžia kava kasdien!

Platus Siemens kavos aparatų pasirinkimas

Siemens kavos aparatai yra patvarūs, patikimi ir aukštos kokybės prietaisai, sukurti vokiečių inžinierių. Jie pasižymi tyliu veikimu, elegantišku dizainu ir lengva priežiūra. Be to, galite rinktis dviejų tipų prietaisus: įmontuojamą arba pastatomą automatinį kavos aparatą.

Siemens įmontuojami kavos aparatai

Siemens įmontuojami kavos aparatai puikiai dera virtuvėje, neužimdami vietos ant stalviršio. Jie tikrai taps kavą mėgstančių šeimų pasididžiavimu. Dėl unikalaus dizaino ir naujoviškų funkcijų Siemens įmontuojamas kavos aparatas yra ir gražus, ir patogus naudoti, o jo nepaprastas efektyvumas atlaisvina šiek tiek laiko, kad galėtumėte tiesiog prisėsti ir mėgautis kasdieniais malonumais.

Išmanus ir specializuotas. Kavos Draugas siūlo Siemens kavos aparatą CT636LES6 su integruota Home Connect galimybe, kuri jį leidžia valdyti nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Naudodami šį Siemens įmontuojamą kavos aparatą galite mėgautis įvairiais kavos gėrimais, įskaitant ristretto ir latte macchiato, o išmaniojoje programėlėje rasite 17 papildomų receptų.

Efektyvus ir aromatingas. Šis Siemens kavos aparatas, naudodamas aukštos kokybės keraminį malūnėlį, ruošia šviežią ir kvapnią kavą. Kavos aparato OneTouch DoubleCup funkcija leidžia lengvai paruošti tiek juodą kavą, tiek kavos gėrimus vos vienu mygtuko paspaudimu – ir jis gali patiekti net dvi porcijas vienu metu. SensoFlow kaitinimo sistema užtikrina optimalią kavos virimo temperatūrą, todėl išryškėja visi kavoje slypintys skoniai ir aromatai.

Kavos Draugas asortimente įmontuojami kavos aparatai esti ir kitų prekinių ženklų, tad jei nesate tikri, kad Siemens tas vienintelis – užsukite pasidairyti.

Pastatomi Siemens automatiniai kavos aparatai

Pastatomas Siemens automatinis kavos aparatas paruoš išskirtinę kavą, pritaikytą pagal jūsų pageidavimus. Mūsų svetainėje rasite kelias Siemens serijas, kurias vieną nuo kitos skiria papildomos funkcijos, o keletas jų išvardintos toliau. 

Siemens EQ 500

Visi Siemens automatiniai kavos aparatai, tarp jų ir EQ 500, turi daugybę privalumų: iAroma sistema užtikrina idealų skonį, keraminis malūnėlis tyliai ir tolygiai mala kavą, lietimui jautrus spalvotas ekranas palengvina naudojimąsi, o oneTouch DoubleCup funkcija leidžia paruošti dvi porcijas kavos vienu metu.

Siemens EQ 500 kavos aparatai turi integruotą pieno talpą, tad neabejotinai turėsite galimybę paruošti ne tik klasikinį espresso ar americano, bet ir cappuccino ar latte macchiato. 

Siemens EQ.6

Be jau minėtosios iAroma sistemos, keraminio malūnėlio, lietimui jautraus spalvoto ekrano ir oneTouch DoubleCup funkcijos, Siemens EQ.6 serijos kavos aparatai dar turi ir Favourite Drinks nustatymą, kuris leidžia aparatui įsiminti jūsų dažnai pasirenkamus pageidavimus ar net susikurti 4 asmeninius vartotojo profilius. 

Siemens EQ.6 plus kavos aparatų modeliuose yra naudojamas ir padidintas 19 barų slėgis, todėl kava bus dar aromatingesnė ir tirštesnė.

Siemens EQ.700

Naujausi Siemens EQ.700 kavos aparatai leis išbandyti daugiau nei 30 skirtingų kavos receptų. Taip pat Siemens EQ.700 galima valdyti nuotoliniu būdu tiesiai iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudojant naujovišką Home Connect programėlę.  Funkcija coffeeWorld leis susipažinti su įvairiais tarptautiniais kavos receptais, o dėka funkcijos aromaSelect galėsite juos suderinti pagal savo asmeninį skonį. Taip pat naudokite coffeePlaylist, kad į sąrašą įtrauktumėte kelis gėrimus ir juos paruoštumėte vieną po kito, tam tikra eilės tvarka.

Siemens EQ.9

Siemens EQ.9 serijos kavos aparatai be jau anksčiau išvardintų funkcijų turi ir Siemens EQ9 Plus programėlę, kurioje pateikiama daugybė naudingos informacijos apie kavą, taip pat naudotojo vadovas. Pažangūs EQ9 Plus ir EQ900 modeliai pasižymi Barista Mode parinktimi, skirta padėti reguliuoti penkis pagrindinius kavos parametrus, t. y. kavos stiprumą, tūrį, temperatūrą, kavos ir pieno santykį bei virimo greitį.

Naujausioje šio prekės ženklo serijoje rasite daugybę naujų funkcijų, pavyzdžiui, naujovišką SuperSilent technologiją ir optimizuotą garso izoliaciją, dėl kurių jie veikia tyliai. Siemens EQ9 Plus kavos aparatas gali pasigirti dualBean sistema, kurią sudaro dvi atskiros pupelių talpos bei du malūnėliai, ir kuri užtikrina, kad skirtingos pupelių rūšys niekada nebus sumaišytos.

Visi šie Siemens kavos aparatai pasižymi itin lengva priežiūra: AutoMilk Clean programa padeda išlaikyti pieno sistemą nepriekaištingą, o patogios priekinės durelės leidžia naudotojams lengvai prižiūrėti prietaisus išimant ir valant nulašėjimo padėklą, kavos tirščių talpą.

Taip pat kitų prekių ženklų automatiniai kavos aparatai Kavos Draugas e-parduotuvėje – galimas pasirinkimas, tereikia užsukti į šią kategoriją ir išsirinkti.

Siemens kavos aparato valymas

Siemens kavos aparatai nereikalauja sudėtingos priežiūros, o dėl pažangių technologijų ji dar ir automatizuota. Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, kiekvieną kavos aparatą reikia reguliariai išvalyti nuo susikaupusių kalkių. Siemens priežiūros priemonės ne tik pašalins susikaupusias kalkes, bet ir padės prailginti kavos aparato tarnavimo laiką ir užtikrins, kad kava visada būtų vienodai skani. Tačiau jei norite gerokai sumažinti kalkių šalinimo procedūros dažnumą, naudokite Siemens vandens filtrus: jie neleidžia kavos aparato viduje kauptis kalkėms. Nepamirškite, kad juos taip pat reikia keisti kas du mėnesius.

Profesionali pagalba renkantis kavos aparatą

Jei vis dar negalite išsirinkti geriausio varianto iš plataus Siemens asortimento ar domina kiti kavos aparatai, visada kviečiame kreiptis į mūsų ekspertus konsultantus! Jie mielai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti sprendimą.

Skaityti daugiau