2+2

Siemens EQ.500

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Siemens EQ.500 kavos aparatus

Per pastaruosius kelis dešimtmečius kavos kultūra sparčiai išpopuliarėjo visame pasaulyje, vis daugiau žmonių ieško aukštos kokybės kavos. Viena iš svarbiausių naujovių kavos pasaulyje buvo kavos aparatų atsiradimas. Būtent siekiant skleisti kokybiškos kavos gėrimo namuose kultūrą ir buvo sukurti Siemens kavos aparatai, o šią patirtį mums suteikia Siemens EQ.500 kavos aparatai.

Siemens EQ.500 kavos aparatų savybės

Išmanioji technologija. Vokiškos technologijos viską padarys už jus! Pirmiausia iAroma sistema užtikrins, kad visi prietaiso komponentai veiktų kuo efektyviau. Siemens EQ.500 kavos aparatas su malūnėliu maksimaliai atskleis kavos aromatą, išmanioji kaitinimo sistema SensoFlow užtikrins optimalią temperatūrą, o 15 barų kavos ruošimo slėgis – maksimalų aromato ištraukimą ir tankumą.

Paprastas valymas. Kalbant apie techninę priežiūrą, Siemens EQ.500 automatinio kavos aparato atveju ji labai paprasta. Aukštos kokybės kavos virimo įrenginį labai greitai ir lengvai išvalysite: tereikia jį nuplauti po tekančiu vandeniu. Be to, kombinuota Calc’n’Clean programa leidžia vienu metu vykdyti dvi priežiūros programas, o funkcija AutoMilk Clean po kiekvieno pieno gėrimo paruošimo karštais garais išvalo pieno sistemą. Siemens EQ.500 kavos aparatas sutaupys daug laiko ir leis pamiršti visus priežiūros rūpesčius.

Patogumas. Jei jūsų namuose yra daug kavos mėgėjų, štai dar vienas argumentas Siemens EQ.500 serijos kavos aparato naudai: jis puikiai tinka, jei ieškote kavos aparato 2 puodeliams. Tiesiog paspauskite mygtuką ir iš karto paruoškite dvi porcijas kavos! Be to, Siemens EQ.500 kavos aparatas pasižymi spalvingu ir intuityviu coffeeSelect ekranu, todėl jums beliks tik pasirinkti norimą gėrimą.

Siemens EQ.500 kavos aparatų modeliai

Kavos Draugas siūlo du Siemens EQ.500 kavos aparatų modelius: EQ.500 Classic – klasikinių kavos gėrimų mėgėjams, o EQ.500 Integral – mėgstantiems kavos gėrimus. Abu šie modeliai pasižymi pirmiau aprašytomis funkcijomis, na o skirtumai išdėstyti toliau:

Siemens EQ.500 Classic kavos aparatas

Siemens kavos aparatas EQ.500 TP503R09 vienu prisilietimu gali paruošti 4 klasikinius kavos gėrimus: pasirinkti juodą kavą, espresso, cappuccino arba latte macchiato. Siemens EQ.500 TP503R09 taip pat turi viską, ko galima tikitės iš aukštos kokybės vokiško prietaiso: tai kavos aparatas su pieno sistema, kuris leidžia mėgautis tobulai puriomis pieno putomis.

Siemens EQ.500 Integral kavos aparatas

Siemens EQ.500 TQ505R09 kavos aparatas siūlo daugiau kavos gėrimų receptų: espresso macchiato, flat white ir americano. Siemens EQ.500 TQ505R09 kavos aparatas yra su pieno rezervuaru, todėl paruošti mėgstamus pieno gėrimus bus daug paprasčiau. Taip pat yra nuostabus puodelio apšvietimas: jis puikiai atrodo šalia priekinio skydelio plieninės apdailos.

Reikia pagalbos?

Apskritai bet kuris Siemens EQ.500 kavos aparatas yra aukščiausios kokybės vokiškas šedevras, puikiai tinkantis kavos mėgėjams, trokštantiems profesionalios kavos namuose. Ši serija išsiskiria galimybe namuose ruošti baristos stiliaus kavą, įskaitant pritaikomus nustatymus ir patogų valdymą. Jei ieškote kavos aparato naudojimui namuose, apsvarstykite galimybę įsigyti Siemens EQ.500 modelį arba pasižvalgykite ką dar gali pasiūlyti Siemens kavos aparatai. Turite klausimų, į kuriuos liko neatsakyta? Susisiekite su mumis: mūsų kavos draugai išspręs visas jūsų problemas ir padės rasti jums tinkamiausią kavos aparatą.

Skaityti daugiau