Kavos aparatas Siemens „TI9553X1RW“ - Kavos Draugas
Pajusk švelnų rytinės kavos skonį – tik dabar „Caprissimo Professional“ su -40% nuolaida!

Kavos aparatas Siemens „TI9553X1RW“

( 0 )
Specifikacijos Apie produktą

Išvalyti
  • Pristatysime per vieną darbo dieną

Specifikacijos

Tipas

Automatiniai

Gamintojas

Siemens

Kavos aparatas naudoja

Kavos pupelės, Malta kava

Vandens talpos tūris

2.3 l

Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?

Taip

Ar kavos aparatas ruošia karštą pieną?

Taip

Programuojama vandens temperatūra

Taip

Nukalkinimo programa

Taip

Valymo programa

Taip

Automatinis skalavimas

Taip

Galia

1500 W

Vandens pompos slėgis

19 BAR

Kilmės šalis

Slovėnija

EAN

4242003832646

Svoris

11.3 kg

Puodelių šildytuvas

Taip

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Atraskite išskirtinę kavą su visiškai automatiniais Siemens EQ9 serijos kavos aparatais. Įdiegtos naujos technologijos leis mėgautis išskirtiniu kavos ruošimo procesu bei baristos lygio kava. Tyrinėk ir mėgaukis įvairiu bei turtingu kavos pasauliu savo namuose.

„BARISTA MODE“ FUNKCIJA TIKRIEMS KAVOS GURMANAMS 

„Barista Mode“ funkcija leidžia pasirinkti kavos stiprumą, kiekį, temperatūrą, pieno ir kavos santykį bei kavos ruošimo greitį kiekvienam ruošiamam gėrimui. Dar niekada nebuvo taip lengva mėgautis aukščiausios kokybės kava namuose.

„HOME CONNECT“ PROGRAMĖLĖ DAR DIDESNIAM PATOGUMUI

Atrask kavos pasaulį naudodamasis „Home Connect“ programėle. Pasirink savo norimą gėrimą, pakeisk nustatymus pagal savo skonį ir pradėk kavos ruošimo procesą tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio. „Coffee Playlist“ funkcija leis pasirinkti net kelis gėrimus iš eilės ir automatiškai paruošti vieną gėrimą po kito – svečiai bus sužavėti! Programėlėje rasi papildomus kavos receptus bei daug naudingos informacijos apie kavą ir netgi savo kavos aparato instrukciją. 

ASMENINIS GĖRIMŲ MENIU

Sukurk net iki 6 skirtingų vartotojų profilių su individualiu gėrimų meniu. Pritaikyk ir užprogramuok norimą kavos porcijos dydį, stiprumą bei pieno ir kavos santykį.

2 PUODELIAI KAVOS VIENU METU VOS VIENU MYGTUKO PASPAUDIMU

„Dviejų puodelių vienu paspaudimu“ funkcija leidžia paruošti visus kavos gėrimus – nuo intensyvaus espresso iki pieniškos cappuccino – vos vienu mygtuko paspaudimu ir netgi 2 porcijas vienu metu. Nuo dabar daugiau nebereikia laukti – tereikia paspausti mygtuką ir mėgautis!

AUTOMATINIS PIENO SISTEMOS IŠVALYMAS

Siemens sukūrė visiškai automatinį pieno sistemos išvalymą tobulai higienai užtikrinti. Valymo programa yra automatiškai aktyvuojama po kiekvieno gėrimo ir išvalo visus pieno likučius, todėl daugiau nebereikia rankiniu būdu jos valyti kiekvieną dieną.

TYLUS IR ILGAAMŽIŠKAS KERAMINIS MALŪNAS

Itin tyliai veikiantis malūnas yra pagamintas iš aukštos kokybės keramikos ir itin tyliai mala pupeles. Skirtingai nuo plieninių malūnų, keraminiai malūnai susidėvi lėčiau, todėl turite galimybę mėgautis kavos aparatu ir aukštos kokybės kava ilgiau.

„AROMA DOUBLE SHOT“ FUNKCIJA STIPRIOS KAVOS MĖGĖJAMS

Pasirinkus „Aroma Double Shot“ funkciją, kavos aparatas automatiškai ruošia du atskirus espresso vieną po kito vietoj vienos didesnės espresso porcijos, todėl paruoštas gėrimas turi mažiau kartumo ir daugiau aromato bei pasižymi sodresniu skoniu.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

( 0 )

Įvertinti:
Ačiū! Jūsų atsiliepimas jau greitai atsiras prie šio produkto!

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.