Jei reiktų antrą kartą rinktis, rinktumėmės šį kavos aparatą. Išbandėme šiuo kavos aparatu ruoštą kavą svečiuose ir supratome, kad ir mums tokio reikia, nes užpilama kava pradėjo neteikti džiaugsmo. Tikrai puikus! Tik bėda ta, kad dėl paprastumo ir skanumo, išgeriame po kelis puodelius 🙂
Philips Series 4400 EP4446/70 automatinis kavos aparatas, juodas/sidabrinis
Mums rekomendavo šį aparatą ir įsigiję jį džiaugiamės. Turi tikrai daug gerų savybių. Pirmiausiai, kad labai paprastas naudojimas. Nereikia skaityti instrukcijos, nes viskas suprantamai rašoma skydelyje. Pakuotėje yra filtras, tad galima iškart naudotis kavos aparatu turint pupelių. Pieno plakimas puikus. Pieno puta tiršta, valymas greitas.
Philips Series 4400 EP4446/70 automatinis kavos aparatas, juodas/sidabrinis
Kokybė lygi gal net aukstesne nei Jura aparatu, daugiau apgalvotu funkciju, naujoviskas dizainas, tylus malimas. Kava nuostabi, sildymo bloko praplovimas labai patiko, kadangi uztikrinama maksimali higiena. Patogus pieno slangutes automatinis plovimas.
Nivona NIVO 8101 automatinis kavos aparatas – juodas
Visa šios Itališkos kavos serija turi išskirtinį skonį. Na, gal truputį Roma bar pavedė. Bet šiaip puiki kava!
Kavos pupelės Bialetti Venezia Bar, 1 kg
Kavos skonis patiko, tačiau Nespresso aparatas ją suglamžo 🙁 , tada vanduo nebebėga arba bėga labai slpna srovė, tenka išimti ir vėl įdėti.
Ekologiškos kavos kapsulės Nespresso® aparatams Charles Liégeois Mano Mano, 50 vnt.
Puiki arbata ir skoniu, ir relaksacijai
Žolelių arbata Lune Tea Blissful Moment Tea, 45 g
Labai praktiški puodeliai.
Vienkartiniai puodeliai 180 ml/70 mm, 100 vnt.
Skaniausia iš Caprisette kavos rūšių (5 rūšių rinkinio). Vienintelė, tikrai skani ir be pieno; švelni, kremiška, pilno skonio
Kavos pupelės Caprisette Royale, 1 kg
Labai geras daiktas ruošti kavai: ir namie, ir kelionėje ir darbe ir tt. Kava skani, procesas paruošimas greitas ir lengva priežiura. Rekomenduoju:)
Kavos ruošimo prietaisas AeroPress
Ką tik nusprendžiau apsipirkti kitoje parduotuvėje, nes mano pamėgta kava nepraėjus nei pusmečiui pabrango beveik 15 %. 🙁
Patikrintas vartotojas
Kavos pupelės Caprisette Crema, 1 kg
Geriausias mūsų šeimos sprendimas išbandyti šį kavos aparatą ir jo galimybes. Labai patinka veikimas, aiškus ir lengvai valdomas ekranėlis, lengvai uždedama ir nuimama pieno sistema. Neturiu prie ko prikibti.
Philips Series 4400 EP4446/70 automatinis kavos aparatas, juodas/sidabrinis
Vertinu kokybišką kavą, o šis kavos aparatas tokią paruošia. Žinoma, reikėjo kelių bandymų, kol aparatą susireguliavome pagal savo šeimos skonį, bet dabar viskas super!
Philips Series 4400 EP4446/70 automatinis kavos aparatas, juodas/sidabrinis
Silpna kava,mano skoniui netiko.
Patikrintas vartotojas
Kavos pupelės Caprisette Fragrante, 250 g
Labai geras kavos aparatas ir pats papasakoja kai kažko trūksta,tik jau reikia atsižvelgti kokį vandenį pilsit į jį.
Patikrintas vartotojas
JURA E8 Piano Black (EB) automatinis kavos aparatas – juodas
Labai tylus, kompaktiškas , kiekvienas turime savo profilį , kavos gėrimų pasirinkimas labai platus . Puikus kavos aparatas ♥️ Džiaugiasi visa šeima !
Philips Series 5500 LatteGo EP5549/70 automatinis kavos aparatas – juodas