SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Registruokis ir laimėk NIVONA kavos aparatą!  Sužinok daugiau.

De'Longhi kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Delonghi kavos aparatų kainos labai skiriasi. Kokie yra pagrindiniai jų skirtumai?

Kaip ir visų kavos aparatų, taip ir Delonghi kainos priklauso nuo jame esančių funkcijų kiekio, naudojimosi paprastumo ir, be abejo, aparato pagaminimo metų. Kuo aparatas modernesnis, tuo jis labiau pritaikytas skirtingiems klientų poreikiams ir tuo paprastenis yra jo naudojimas bei priežiūra. Pavyzdžiui, rankinį kapučinatorių turintys kavos aparatų modeliai bus visuomet pigesni, nei su integruotomis pieno sistemomis. Tuo pačiu turime paminėti, kad rankiniu kapučinatoriumi tobulai pieno putai pasigaminti tikrai reikia įgūdžių ir laiko, o štai automatinė pieno sistema viską padarys už jus ir tobulas pieniškas gėrimas vos per keliasdešimt sekundžių atsidurs jūsų puodelyje.

Rinkdamiesi kavos aparatą pastebėsite, jog vieni yra valdomi keliais mygtukais, o kiti turi spalvotus liečiamus ekranus. Vieniems nukalkinti kiekvieną kartą reikės instrukcijos, o kitus išvalę vieną kartą išmoksite tai daryti visam gyvenimui. Kadangi kavos aparatus klientai perka tikrai ne vieneriems metams, visuomet rekomenduojame žiūrėti ne tik į kavos aparato kainą, bet ir į tai, kad juo būtų malonu ir paprasta naudotis kiekvienam šeimos ar kompanijos nariui.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kada verta rinktis Delonghi kavos aparatą?

Kadangi Delonghi prekinis ženklas yra tikrai ilgai gyvuojantis rinkoje - galime teigti, kad yra patikimas ir klientų mėgstamas. Naujausi šio prekinio ženklo kavos aparatai yra itin paprastai naudojami, o gėrimų kokybė ir įvairovė džiugina net ir išrankiausius kavos mylėtojus.

Išskirtinė LatteCrema pieno plakimo sistema, aukštos klasės modeliuose dominuojanti nerūdijančio plieno apdaila ir spalvoti liečiami ekranai ar netgi dvi kavos pupelių talpos garantuoja, kad namuose turėsite modernų ir patikimą kavos ruošimo įrenginį. Vis dėlto, jei dvejojate, kuris kavos aparato modelis yra jums tinkamiausias – pardavimų vadybininkai jums mielai padės išsirinkti. Juk kavos aparatas perkamas ne vieneriems metams.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo išskirtinė Delonghi pieniškų gėrimų gaminimo sistema LatteCrema?

Delonghi kavos aparatuose esanti LatteCrema pieno sistema gali suplakti skirtingos konsistencijos karštą pieną ar pieno putą, dėl to yra galimybė pasigaminti daugiau skirtingų pieniškų kavos gėrimų. Be to, pačią talpą galima laikyti šaldytuve ir tik prieš pat naudojimą ištraukti šaltą, plakimui paruoštą pieną.

Kai kuriuose Delonghi modeliuose pieno talpos yra termoizoliacinės. Pasirinkus būtent tokį kavos aparatą, būsite tikri, kad šaltą pieną pavyks išlaikyti net iki 5-6 val.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kodėl Delonghi kavos aparatai tokie populiarūs?

Pats Italų prekinis ženklas Delonghi rinkoje yra žinomas jau nuo 1974 m. Ir nors automatinius kavos aparatus jie pradėjo gaminti tik 2003 metais, ilgametė patirtis ir žinomumas padėjo jiems rasti lengvą kelią į klientų buitį. Taip pat Delonghi prekinis ženklas yra aktyvus žiniasklaidoje, tad dažnai matydami šį vardą reklamose, klientai natūraliai jį atpažįsta ir parduotuvėse. Be abejo, gerą vardą išsaugoti nėra paprasta, tad per visus ilgus patirties metus šis kavos aparatų gamintojas įrodė patikimumą ir orientaciją į kliento poreikius

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie De’Longhi kavos aparatus

Itališki De’Longhi kavos aparatai siūlo mėgautis tobulo skonio kava namie it geriausioje kavinėje. O kas gi geriau žino, kas yra gera kava, jeigu ne patys italai? Netgi garsusis Bredas Pitas tuo neabejoja ir reklamuoja De’Longhi kavos aparatus (tikriausiai matėte vieną iš paskutinių De’Longhi reklamų?). Įdomu pažymėti, kad tai bene vienintelė kompanija, į kurios asortimentą įeina visų tipų kavos ruošimo prietaisai: automatiniai kavos aparatai, pusiau automatiniai kavos aparatai  ir filtriniai. Tad kiekvienas gali ruošti kavą tokiu būdu, kokiu jis mėgsta! 

Iš tiesų, 1902 metais įkurta ir daugiau nei šimtmetį skaičiuojanti De’Longhi kompanija šiandien yra laikoma kavos aparatų namams lydere visame pasaulyje. Savo kelią pradėjusi kaip nedidelė pramoninių dalių gamybos dirbtuvė Treviso mieste, laikui bėgant sutelkusi dėmesį į prietaisus namams ir virtuvei, šiandien yra geriausiai žinoma kaip kavos aparatų gamintoja. Kas gi padėjo De’Longhi kompanijai įgyti kavos mėgėjų pasitikėjimą ir užimti bene aukščiausią vietą kavos aparatų pasaulyje

Itališkos tradicijos. XX a. pr. kompaniją įkūrė De’Longhi šeima iš Italijos, kurios atstovai ir šiandien jai vis dar vadovauja. Niekam ne paslaptis, kokį įnašą itališka kultūra įnešė į kavos kultūrą – juk būtent iš čia kilo ir espresso gėrimas. Todėl natūralu, kad itališki kavos aparatai asocijuojasi su gera espresso kava ir aukščiausia kavos kokybe. 

Inovacijos. Nepaisant itališkų kavos tradicijų, De’Longhi kompanija buvo visada atvira naujovėms. Todėl jai pavyko puikiai derinti geriausius ilgametės espresso kavos kultūros pasiekimus su inovacijomis. Į gėrimų meniu įtraukiami ne tik espresso gėrimai, bet ir americano ar filtrinio tipo kavos. De’Longhi kavos aparatai pasižymi inovatyviais technologiniais sprendimais bei itin moderniu valdymu.

Išskirtinis dėmesys dizainui. Italai nebūtų italais, jeigu jų kuriami prietaisai nebūtų stilingi. De‘Longhi kavos aparatai už savo stilingumą yra gavę ne vieną apdovanojimą! Čia išskirtiniai dizaino sprendimai ir klasikinės linijos puikiai dera su moderniu stiliumi. Šią modernią klasiką pamėgo daugybė kavos gėrėjų pasaulyje. 

Kokybės kontrolė. Pagrindinės kompanijos vertybės – kokybė bei patikimumas, todėl visi De‘Longhi gaminami kavos aparatai praeina itin griežtą kokybės kontrolę – prieš paleidžiant į prekybą, kiekvienas iš jų yra testuojamas ir pagamina puodelį kavos. Tai užtikrina aukščiausią kokybę. 

Visa tai leido De’Longhi kompanijai užkopti į kavos aparatų olimpo viršūnę ir pakerėti netgi patį Bredą Pitą. 

Platus De’Longhi kavos aparatų asortimentas: ruoškite kavą taip, kaip jums patinka 

De’Longhi pasiūlymas: Patirkite visą kavos žavesį. Nesvarbu, kokią kavą bepasirinktumėte. Kaip jau minėjome, ši italų kompanija ypatinga tuo, kad siūlo ne vieno tipo, bet kelių tipų kavos aparatus: automatinius, pusiau automatinius ir filtrinius. Tai leidžia pasiūlyti kavos ruošimo įrankį įvairaus tipo kavos mėgėjams. Panagrinėkime šiuos tipus: 

De’Longhi automatiniai kavos aparatai 

Būtent šio tipo kavos aparatai yra De’Longhi kompanijos vizitinė kortelė. Kaip teigia De’Longhi atstovai, mėgstamos kavos pupelės ir De’Longhi automatiniai kavos aparatai – tai tobulo skonio kava namuose. Šie kavos aparatai siūlo patirti kavos ruošimo procesą nuo pupelės iki puodelio vieno mygtuko palietimu – tereikia įberti pupelių ir paliesti mygtuką. Kuo ypatingi šie aparatai? 

Ką tik šviežiai sumalta aromatinga kava. Į De’Longhi automatinius kavos aparatus integruotos itin tiksliai ir tolygiai malančios plieninės kavamalės. Kavos rupumą galite reguliuoti itin plačiai – net iki 14 skirtingų lygmenų. Pasirinktas kavos kiekis yra itin tiksliai suspaudžiamas (sutamperiuojamas), tuomet plikomas pasirinktos temperatūros vandeniu ir galiausiai aromatinga kava atsiduria jūsų puodelyje. Visa tai vyksta automatiškai – tereikia paliesti mygtuką. Taigi išties, reikalingos tik mėgstamos kavos pupelės ir skani kava garantuota. 

Mėgstamų gėrimų įvairovė. Priklausomai nuo pasirinkto modelio galite rinktis įvairiausius gėrimus: nuo ristretto ar espresso iki americano ar long kavos, nuo klasikinio cappuccino iki madingojo flat white. Kai kurie modeliai gali gaminti netgi karštą šokoladą ir šaltas kavas. Arbatos mėgėjai gali mėgautis mėgstama arbata, pasirinkdami tam tikros temperatūros vandenį pagal arbatos rūšį. 

Itin kokybiška pieno sistema. Visi De’Longhi automatiniai kavos aparatai siūlo galimybę mėgautis aukščiausios kokybės pieno puta. Kai kurie iš jų turi garinius antgalius, kurių pagalba galite susiplakti pieną patys it baristos, o kiti turi automatinę pieno sistemą LatteCrema su integruotomis pieno talpomis. Pastarosios turi automatinio skalavimo funkciją, o nenaudojamos lengvai telpa į šaldytuvą. Kuo dar ypatinga ši pieno sistema – tai galimybe reguliuoti pieno putos storį, taigi, galite lengvai pasigaminti gėrimą tiek su plaktu, tiek su mažiau plaktu ar tiesiog pakaitintu pienu. Be to, galite naudoti ne tik įprastą karvės pieną, bet ir mėgautis receptais su augalinėmis pieno alternatyvomis – migdolų, sojų, kokosų ar avižų gėrimais. 

Modernus valdymas ir išmanioji programėlė Coffee Link. De’Longhi kavos aparatai išsiskiria itin paprastu ir intuityviai suvokiamu valdymu. Kai kurie iš jų turi valdymą mygtukais, kiti – lietimui jautrius mygtukus arba lietimui jautrius ekranus. Į didelę kavos aparatų dalį yra integruota išmanioji programėlė Coffee Link“. Ją atsisiuntus, galima valdyti ir programuoti kavos aparatą tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio. 

Išsaugomi mėgstami receptai ir vartotojų profiliai. De’Longhi siūlo suasmeninti kavos gėrimo patirtį. Kai kuriuose kavos aparatuose galite tiesiog išsaugoti mėgstamus receptus su savo nustatymais, kituose – sukurti netgi atskirus vartotojų profilius ir turėti asmeninį meniu. 

De’Longhi siūlo platų automatinių kavos aparatų asortimentą, kuris yra suskirstytas į kelias pagrindines linijas: 

Magnifica. Magnifica linijos kavos aparatai užtikrina paprastumą vieno mygtuko palietimu. Ši linija skirstoma dar į S ir Evo kavos aparatus. S linija yra visų laikų populiariausia, o kavos aparatai ECAM 22.11x vienareikšmiškai tapo pastarojo dešimtmečio populiariausiais kavos aparatais visame pasaulyje. Evo linija yra pastarųjų metų gaminys, kurį jau įvertino daugelis kavos mėgėjų. 

Dinamica. Dinamica linijos kavos aparatai siūlo įsimintiną espresso ir kavą su pienu vos vienu prisilietimu. Šie kavos aparatai išsiskiria itin moderniu dizainu bei lietimui jautriu valdymu. Nors keletas modelių yra su gariniu antgaliu, visgi visi kiti serijos modeliai jau turi integruotą automatinę pieno sistemą LatteCrema ir kviečia mėgautis kavos su pienu vienu palietimu.  

Primadonna. Primadonna serijos kavos aparatai išskiria išraiškingu dizainu ir tobulo skonio kava. Tai kavos aparatai, turinys plačius spalvotus lietimui jautrius ekranus bei siūlantys aukščiausią kavos malonumo patirtį. 

Maestosa. Maestosa serija siūlo bekompromisį meistriškumą ir moderniausias technologijas, užtikrinančias individualų kavos skonį. Tai aukščiausio lygmens De’Longhi kavos aparatas, į kurį sutelktos visos naujausios technologijos. 2 kavos pupelių talpos, 2 gėrimų su pienu ruošimas vienu metu, karštas šokoladas, šalta kava…Tai tiesiog kavinė Jūsų namuose! 

De’Longhi pusiau automatiniai kavos aparatai 

Sparčiai besivystant kavos kultūrai pasaulyje, vis daugiau atsiranda ne tik komfortą vienu paspaudimu vertinančių žmonių, bet ir tų, kurie patys nori būti it baristos – kontroliuoti kavos ruošimo procesą, mėgautis kavos ruošimo ritualu ir gaminti geriausių kavos restoranų lygmens kavą savo namuose. Tad pusiau automatiniai kavos aparatai – tai itin sparčiai besivystanti kavos aparatų namams kategorija. De’Longhi pusiau automatiniai kavos aparatai suteikia galimybę kiekviename kavos puodelyje kurti profesionalaus baristos lygio šedevrus. Yra siūlomi kelių tipų kavos aparatai: 

Pusiau automatiniai kavos aparatai su integruotu kavos malūnu. Tai kavos aparatai, kurie į savo korpusą turi integruotus malūnus. Tai itin patogus sprendimas, nes sutaupo vietos bei leidžia vietoj 2 prietaisų naudoti vieną. Šiai linijai priklauso La Specialista serija su jos Arte ir Prestigio modeliais. Verta pažymėti, kad šie kavos aparatai leidžia pagaminti išties aukščiausios kokybės espresso bei netgi eksperimentuoti su latte art’u. Daugiau apie šiuos modelius ir jų palyginimą skaitykite čia.

Klasikiniai pusiau automatiniai kavos aparatai. Tai pradinio lygio pusiau automatiniai kavos aparatai pradedantiesiems baristoms. Šie kavos aparatai suteikia galimybę paprastai ir kokybiškai paruošti skanią kavą bei tuo pačiu patirti kavos ruošimo proceso malonumą. Populiariausios šio tipo aparatų serijos: Dedica, Icona Vintage bei Stilosa. Tiesa, įsigyjant šiuos kavos aparatus, rekomenduojame pagalvoti ir apie kavamalę, kad galėtumėte mėgautis maksimaliai skania kava. Kavamalių rasite čia

De’Longhi filtriniai kavos aparatai

Nors Italija – tai espresso kultūros šalis, italų kompanija nepamiršo ir filtrinės kavos mėgėjų. Todėl De’Longhi kavos aparatų asortimente rasite ir filtrinių kavos aparatų. Rinkitės iš kelių modelių: klasikinių ICM15210 bei ICM16710 ir modernaus Clessidra ICM17210. Pastarasis ypatingas tuo, kad atitinka griežtus Europos Kavos Ruošimo Centro (ECBC) reikalavimus ir gamina aukščiausios kokybės kavą.

De’Longhi priežiūros priemonės 

De’Longhi kavos aparatai pasižymi itin paprasta ir automatizuota priežiūra. Vienas iš svarbiausių priežiūros dalykų – apsauga nuo kalkių nuosėdų. Reguliariai visiems kavos aparatams (visų tipų) reikia atlikti kalkių nuosėdų šalinimo programas. Galite naudoti tiek De’Longhi nukalkinimo skystį, tiek ir Kavos Draugo specialiai kavos aparatams sukurtą universalią nukalkinimo priemonę. Norėdami ne tik apsaugoti kavos aparatą nuo kalkių, bet ir pagerinti vandens kokybę, naudokite ir reguliariai keiskite vandens filtrą. Jeigu naudojatės pieno sistema, nepamirškite kruopščiai valyti pieno sistemos. Pieno sistemos valymo priemonių rasite čia

Pabaiga 

De’Longhi – tai itališka kava (geriausia šio žodžių junginio prasme) jūsų namuose. Jeigu abejojate, kurio tipo kavos aparatas jums labiausiai tiks, arba turite klausimų dėl konkrečių modelių, jų skirtumų ar panašumų, Kavos Draugo konsultantai su malonumu atsakys į visus Jūsų klausimus bei padės išsirinkti tą geriausią kavos draugą Jūsų namams. 

Skaityti daugiau