> 11 metų patirtis | > 1 mln. laimingų klientų | Klientų įvertinimas 9.61/10

Nivona

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 34

Ar “nepermokėsiu”, pasirinkęs (-us) JURA kavos aparatą?

Visi automatiniai kavos aparatai pritaikyti vienam tikslui - kavos gaminimui.…
Skaityti daugiau

Visi automatiniai kavos aparatai pritaikyti vienam tikslui - kavos gaminimui. Vis dėlto, kai kurie gamintojai turi specialias technologijas, skirtas kavos gėrimų kokybei užtikrinti. Tarp tokių gamintojų JURA tikrai išsiskiria. JURA kavos aparatais itin paprasta naudotis, tobulą skonį galima išgauti bet kurio tipo gėrime, o ir namų interjere turėsite išskirtinį akcentą. Šiuo atveju prestižas - tai ne produkto kaina, o savybės, už kurias sumokėję geros kavos mylėtojai nesigaili.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo ypatinga JURA kavos aparatų pieno sistema?

JURA kavos aparatuose integruoti kapučinatoriai turi dvi sekcijas, kuriose pienas…
Skaityti daugiau

JURA kavos aparatuose integruoti kapučinatoriai turi dvi sekcijas, kuriose pienas yra perplakamas 2 kartus. Dėl šio plakimo būdo iš pieno putos yra pašalinami susidarę burbuliukai ir ji tampa ypatingai švelnia, tiršta ir netgi saldesne nei plakamos kitais būdais.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kas yra P.E.P technologija, nurodoma JURA kavos aparatų aprašymuose?

P.E.P technologija - tai speciali vandens padavimo technologija tobulam espresso/ristretto…
Skaityti daugiau

P.E.P technologija - tai speciali vandens padavimo technologija tobulam espresso/ristretto gėrimui išgauti. Vanduo pulsiuojamas pastoviais trumpais intervalais, tokiu būdu “pasiimdamas” iš kavos visas geriausias savybes. Ši funkcija itin svarbi mažo tūrio gėrimams (iki 40 ml), nes viename mažame puodelyje padeda pajusti visas kavos subtilybes - skonius, poskonius ir aromatus.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kodėl JURA yra laikomi vienais prestižiškiausių kavos aparatų rinkoje?

Šveicarų kompanija JURA buitinius prietaisus pradėjo gaminti dar 1931 metais,…
Skaityti daugiau

Šveicarų kompanija JURA buitinius prietaisus pradėjo gaminti dar 1931 metais, o kavos aparatų gaminimo lyderiais tapo 1980. Todėl juos galima laikyti vienais seniausių kavos aparatų rinkos dalyvių. Dar svarbiau, jog šis prekinis ženklas ne tik gyvuoja ne vieną dešimtmetį, bet kiekvienais metais tobulėja ir visuomet siekia geriausio rezultato, t.y. tobulo kavos skonio, aromatų ir konsistencijos. JURA specializuojasi tik kavos aparatų ir jų priedų gamyboje, todėl rūpinasi kiekvienu gamybos procesu iki smulkmenų - kiekviena aparato dalis, funkcija, išvaizdos detalė yra apgalvota taip, jog suteiktų daugiausia patogumo galutiniam vartotojui.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kas sudaro kavos aparato kainą?

Kavos aparato kaina visuomet priklauso nuo jame esančių technologijų. Funkcijų…
Skaityti daugiau

Kavos aparato kaina visuomet priklauso nuo jame esančių technologijų. Funkcijų gausa, gėrimų įvairovė ir jų kokybė, galimybė redaguoti mėgstamus kavos receptus ir itin paprastas naudojimas - dažnai tampa žinomiausių prekinių ženklų privalumais. Kitaip tariant - ilgametė patirtis ir orientacija į kliento poreikius patikimiausiems gamintojams padeda ištobulinti technologijas iki smulkmenų. Kuo labiau ištobulintos technologijos - tuo laimingesnis klientas, naudodamasis kavos aparatu.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau