Kavos Draugas atsiliepimai - Kavos Draugas
Tavo Kalėdinių dovanų gidas. Nuolaidos iki -30%
Ką apie Kavos Draugą manote jūs
Palik atsiliepimą apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas, arba sužinok daugiau apie mus, mūsų asortimentą ar teikiamas paslaugas!
reviews-template-main-image
Jau keturis kartus apsipirkinejau kaune jonavos gatves parduotuveje. Kolektyvas atrodo nuostabus, labai malonus ir draugiski. Visi pasisveikina. Kaskart iseinu pasikelus nuotaika. Super.
Labai patiko aptarnavimas :)
Jurgita
Džiaugiuosi atradusi šią įmonę! Greitas, profesionalus aptarnavimas ir pristatymas.
Kristina
Iš visų Caprissimo serijos kavos pupelių, ši yra absoliučiai išskirtinė. Švelni, smėlinga, tiršta, neturinti kartumo kava, šokolado natos. Tiesiog tobula!
Turim šį aparatą gal 3 metus. Labai patenkinti, nebuvo jokių bėdų. Priežiūra lengva. Labai patogus pieno laikymo konteineris.
Ačiu! Jau išbandėm, labai fainas, gerai išplaka pieną, mūsų šeima patenkinta, taip pat labai šaunūs konsultantai parduotuveje Kaune.
Puikus aparatas,maziukas,bet jo pilnumoje uztenka 4 asmenu seimai. Gamina visas norimas kavas vienu mygtuko paspaudimu. Yra grazus ir stilingas,o prieziura itin paprasta!!!
Šis kavos aparatas namuose tik antra diena. Kava patiko net jos negeriantiems. Iš tiesų, pranoko lūkesčius. Nežinau kaip bus ateityje, bet dabar viskas liuks. Valdymas suprantamas, paprastas. Rankenėle paprastai pasirenkama kava. Labai patogu valdyti telefonu per mobiliąją programėlę. Platesnis kavos nustatymų pasirinkimas (jos stiprumo, kiekio, pieno kiekio ir putos). Pieno puta stabili. Net maišant kavą šaukšteliu, puta išlieka. Labai patiko paruoštas pienas, manau patiktų vaikams vakarais išgerti tokio pieno (jeigu mėgsta ir nori jį gerti). Kolkas trūkumų neradau.
Ilgai ieškojom, vargom ir pagaliau nusipirkom šį aparatą ☺ Tiesiog malonumas ir daryti ir gerti labai skanią kavą!!!
Įsigijime tokį kavos aparatą, esu labai patenkinta, veikia puikiai.Kava gaunasi tokia pati kaip bare. Dar pirkdami gavome kavos pabandymui, puikus aptarnavimas.
Labai puikus aparatas, pateisino visus lūkesčius, ir operatyvus pristatymas labai džiugina. Sėkmės Klaipėdos kavos draugo kolektyvui!
Puikus aparatas. Labai išsamus konsultantės Godos Klaipėdoje paaiškinimas, kaip pradėti naudotis ir prižiūrėti. Nuolaidos ir dovanos perkant. Ačiū labai.
Turime tik antrą dieną šį aparatą. Kol kas tik patys geriausi atsiliepimai apie jį. Labai patogus kavos išrinkimo displėjus, greitai pakoreguojamas kavos kiekis, stiprumas. Viskas vyksta vieno mygtuko paspaudimu. Lietuviškas meniu - liuks. Kiti gamintojai tokio dalyko turbūt neturi. Puiki skani kava. Atrodo ir skonis geresnis nei mūsų senojo rankinio (pusiau automatinio) kavos aparato.
Švelni ir net sakyčiau gaivi kava, nėra įkyraus kartumo ar per didelio rūgštumo. Savo kainų kategorijoje man geriausia.