2 už 1 kainą
2 už 1 kainą
Ką apie Kavos Draugą manote jūs
Palik atsiliepimą apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas, arba sužinok daugiau apie mus, mūsų asortimentą ar teikiamas paslaugas!
Labai džiaugiuosi suradusi internete šią nuostabią kavų svetainę. Pirmą kartą įsigijau Caprissimo Fragnate kavą. Nuostabus skonis ir aromatas. Iki šiol nieko panašaus nesu ragavusi. Ir dabar visada kavą pirksiu tik firmoje Kavos draugas. Jūs nuostabūs!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lina
Įsigijus kavos aparatą, namuose negalėjau jo įjungti. Susiekus su personalu, bėdos buvo išspręstos akimirksniu. Atvykau atgal į ukmergės g esančią parduotuvę ir viską sutvarkė. Labai mandagus ir malonus bendravimas privertė jaustis labai svarbiu klientu.
Lukas
Esate labai šaunus .Pristatymas greitas, bet ir jūsų meistras šaunuolis. Kai iškylo problema dėl mano kompetencijos😄, su kavos aparatu, labai paprastai meistras paaiškino atsiuntė informaciją ir viskas okei. Ačiū jums ir sekmės.
Adelė
Esu begalo patenkinta ,,Kavos draugas" siūlomais kavos aparatais, šiais įrenginiais yra apdovanota visa šeima. Neseniai iš šio puslapio įsigijau ir pati kavos aparatą! Tai geriausia dovana sau! Nepaisant to šaunusis ,,kavos draugo" kolektyvas prie užakymo nepagailėjo gausių dovanų! Ačiū Jums. Sugrįšiu dar nekartą. Linkėjimai.
Dovilė
Labai ačiu viskas greit .buvo puiki dovana.
Liucija
Jūs nerealūs! Ne tik kad kaina gera, bet ir išsiuntėt tą pačią dieną, kai užsakiau, kitą dieną jau mėgavausi skania kava! Siūlau amžiną draugystę :D
Dalia
Noriu labai pagirti KAVOS DRAUGO komandą. Užsakymą bei mokėjimą atlikus dienos eigoje, jau kitą rytą galėjau mėgautis gardžia kava :) Operatyvumas ir dėmesys į Klientą - aukščiausias balas! Ir kurjeris labai malonus. Ačiū Jums ir sėkmės visame kame!
Elena T.
Labai labai ačiū nesitikėjau, kad mažiau nei per parą, nuo užsakymo, kavos aparatas bus pas mane ir dar dovanų. Aptarnavimas ir pristatymas super. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Renata
Atsakingai rinkausi, svarsčiau dėliodama pliusus ir minusus. Dar kartą įsitikinau, kaip svarbu yra komunikacija tarp konsultanto ir pirkėjo. Esu dėkinga Vilniaus CUP Kavosdraugas.lt darbuotojai Violetai I.,padėjusiai apsispręsti. Džiaugiuosi išsipildžiusia svajone gerti puikią tikrą kavą! Dirba ramiai, puikiai dera prie interjero, džiugina nesudėtingu valdymu, nors reikalauja ir pagarbos. Laukiu nesulaukiu pandemijos išsinešdinimo, kad galėčiau svečius pavaišinti tobula kava!
Laimutė B.
Laba diena, turėjomę gave dovaną kavos aparatą ir jis pradėjo gesti. Pasiklausėme klientų aptarnavimo soecialisto kur kreiptis, kuris nurodė garantinio aptarnavimo įmonę. Kreipusia į garantinį labai operatyviai ir greitai telefonu buvo išsiaiškinta koks gedimas ir meistras per kurjerių tarnybą perdavė naują detalę, todėl per dvi dienas gedimas bus pašalintas, o paties aparato net nereikėjo vežti ir laukti sutaisymo, ačiū pačiam ir geriausiam meistrui Viktorui Albrektui. Pirmą kartą be streso ir taip operatyviai buvo išspresta problema, todėl asmeniniai išgyvenimai kuo nuostabiausi.
Linas
Pirkom jau 3 aparatą 1. į darbą “Philips Grind” superinis variantas, išlaiko karštą kavą 2 valandas. 2. Į Namus Philips „Series 3200 EP3221/40 kava su pienus super, bet su paprasta kava dar neaišku:)) 3. Dovanų pirkom filtrinė kavavirė Melitta „AromaFresh Grind &am “Kavos draugas” atsiuntė dovanų kavos💐 Važiuosim vešim dovanų ir kartu išmeginsim. Gražios dienos! Smagu pirkti! Greitas pristatymas! Labai draugiški.
Neringa
Dėkoju už gerą komunikaciją ir greitą pristatymą! 😊 Siunta atokiausią Lietuvos kampelį pasiekė per vieną darbo dieną. Taip pat džiugina kokybiškos prekės! Ačiū !
Julita
Dolce Gusto Genio S aparačiukas yra toks mielas, kad net suklykiau pamačius jį gyvai! Jis daug mažesnis nei įsivaizdavau, ir praktiškai neužima vietos! Dizainas toks dailus, kad norisi ji glostyti. Puikiai veikia, labai džiaugiamės!
Lyra
Gavimas - 1 para (Vilnius). Aparatas kavą puikiai ruošia, lengvai valdomas meniu. Lengva priežiūra, o geriausia pieno konteineris. Panaudoji pieną ir į šaldytuvą. Jokio vargo ir AČIŪ - KAVOS DRAUGUI :-)
Labai geras kavos aparatas, greitai paruošia kava, džiaugiamės, kad pasirinkome butent sį modelį 👍😊. GREITAS PRISTATYMAS I NAMUS 👍