Pagalba klientams

Kiek laiko trunka pinigų grąžinimas?

Prekę gražinus mums, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 14 darbo dienų. Mums reikės Jūsų sąskaitos numerio, vardo bei pavardės ir užsakymo numerio.
Svarbu, kad pinigai už grąžintas prekes pervedami į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Grąžinimai grynaisiais pinigais nėra atliekami.

Ar šis atsakymas naudingas? 3 5

Grąžinau savo užsakymą. Kaip sužinoti, ar mano siuntinys atkeliavo?

Kai tik jūsų prekė bus gauta į sandėlį ir kokybės specialistai ją patikrins,  mes išsiųsime Jums el.laišką su patvirtinimu apie pinigų grąžinimą.

Ar šis atsakymas naudingas? 3 0

Per kiek laiko galiu grąžinti nepatikusią prekę?

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo. Galite patikrinti prekes taip, kaip darytumėte fizinėje parduotuvėje, tačiau norėdami gauti visišką grąžinamąją išmoką, nepradėkite jų naudoti, montuoti ar derinti prekių su kitomis prekėmis po pristatymo, kad jos taptų neatskiriamos.

Pinigus grąžinsime, kai produktas grįš į mūsų sandėlį ir mes įvertinsime jo būklę (originalioje pakuotėje su visais komponentais ir priedais). Jei norite paprašyti grąžinimo, susisiekite su mumis šiuo adresu: [email protected] arba telefonu +370 699 44844.

Gavę patvirtinimą iš klientų aptarnavimo skyriaus atstovo, per 7 dienas grąžinami daiktai turėtų būti išsiųsti Kavos Draugui (arba pristatyti į artimiausią parduotuvę). Siuntimo išlaidas atgal padengia klientas. Mažai tikėtinu atveju, gavus netinkamą/pažeistą prekę, grąžinama pinigų suma gali būti sumažinta.

  • Galite užpildyti prekių grąžinimo formą čia.
  • Galite užpildyti prekių keitimo formą čia.
Ar šis atsakymas naudingas? 5 2

Neradote atsakymo? Susisiekite

Parašykite konsultantui

Darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 atsakome iškart

Paskambinkite mums

Darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 atsakome iškart +370 699 44844