SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Kavos pagalvėlės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie kavos pagalvėles 

Renkantis kavą pirmiausiai reikėtų atsakyti į klausimą – kokiu būdu ruošite savąjį puodelį? Kadangi kava sutinkama įvairiausiais įpakavimo pavidalais, šis turėtų būti suderinamas su jūsų naudojamu kavos ruošimo prietaisu ar ruošimo būdu. Čia susipažinkite su vienu iš papraščiausių ir švariausių kavos įpakavimo tipų – kavos pagalvėlėmis, skirtomis naudoti Senseo kavos aparatuose. 

Kas yra kavos pagalvėlės ir kuo jos ypatingos? 

Kavos pagalvėlės – tai malta kava, supakuota į specialiai tam pritaikytus popierinius maišelius, primenančius arbatos pakelį. Nors ir panašios į arbatą, jos nėra skirtos plikyti puodelyje – šios kavos pagalvėlės sukurtos naudoti Senseo pagalvėliniuose kavos aparatuose. Senseo – tai dviejų olandų kompanijų – Philips ir Douwe Egberts – patentuota kavos ruošimo sistema, pristatyta 2001 metais. Kompaktiški pagalvėliniai kavos aparatai puodelį kavos paruošia atlikdami itin švelnų spaudimą – apie 1.5 – 3 barus. Tokia kava yra tirštesnė nei ruošta filtriniu kavos aparatu ar kitu panašiu kavos ruošimo įrankiu, o dėl naudojamo švelnaus slėgio pasidengia kremine puta. 

Dėl prieinamos kainos, greito, patogaus bei švaraus kavos ruošimo proceso, šis kavos ruošimo būdas greitai išpopuliarėjo ir pasklido po Olandiją, Belgiją, Prancūziją, Vokietiją, Austriją ir kitas šalis. Anot pačios Philips kompanijos, 2005 metais jau buvo parduota apie 10 milijonų Senseo kavos aparatų bei net 4 milijardai kavos pagalvėlių. Kylant populiarumo bangai kavos pagalvėlių asortimentas plėtėsi – jas pradėjo gaminti įvairūs kavos gamintojai. Todėl šiandien galima rasti platų kavos pagalvėlių pasirinkimą ir išsirinkti tas, kurios labiausiai tinka Jūsų skoniui ar tiesiog šios akimirkos nuotaikai. 

Geriausios kavos pagalvėlės Jums: kaip išsirinkti? 

Kavos pagalvėlių asortimentas yra platus, todėl suprantame, kad gali būti sudėtinga išsirinkti mėgstamo skonio kavos pagalvėlės. Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis kavą? 

Su pienu ar be? Kavos pagalvėlės Senseo kavos aparatams – tai malta kava popieriniame maišelyje. Jos skirtos gaminti juodą kavą, kurią po to galite gardinti įvairiais kitais priedais – gyvuliniu ar augaliniu pienu, cukrumi, sirupais. Tačiau mūsų asortimente rasite ir kavos pagalvėlių su pieno milteliais, skirtų gaminti tokius visų pamėgtus gėrimus kaip latte ar cappuccino. 

Arabika ar robusta? Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ir į kavos rūšį. Jeigu mėgstate itin aromatingą ir švelnesnio ar vidutinio stiprumo kavą, rinkitės pagalvėles, kuriose yra arabikos kava. Jeigu mėgstate aštresnio skonio, aitresnę ir daugiau kofeino turinčią kavą, rinkitės pagalvėlės su robustos kava – robustoje kofeino yra dvigubai daugiau nei arabikoje, be to, pagaminta ji yra gerokai tirštesnė. 

Kavos pagalvėlių skoniai. Kavos skonis priklauso nuo daugelio dalykų, bet vieni iš svarbiausių – tai kilmės regionas bei skrudinimo lygis. Žinodami, iš kur kava atkeliavusi, bei kaip paskrudinta, galite numatyti tos kavos skonio profilį. Kava iš Pietų Amerikos dažnai pasižymi natūraliais riešutiškais ir šokoladiškais tonais, iš Centrinės Amerikos – ryškesnėmis netikėtomis natomis, Afrikos kava dažnai yra uogiška ir vaisiška, o kava iš Azijos turi prieskoninių ir aštresnių natų. Kalbant apie skrudinimo lygį, jeigu mėgstate vaisiškesnes (rūgštesnes) natas, rinkitės šviesaus skrudinimo kavą, jeigu mėgstate kartesnį ir stipresnį skonį – tamsesnio skrudinimo, o jeigu jums svarbiausia subalansuotas skonis ir mėgstate viduriuką – rinkitės vidutinio skrudinimo kavos pagalvėles

Kavos ypatumai. Rinkdamiesi kavą, atkreipkite dėmesį į papildomus ypatumus, kuriais gali pasižymėti kava: 

  • Ekologiškumas. Dalis kavų yra užaugintos ekologiniais pripažintuose ūkiuose. Įsigydami ekologiškas kavos pagalvėles būsite užtikrinti, kad kava buvo užauginta laikantis ekologiškos mąstysenos ir nenaudojant jokių cheminių priedų. 
  • Fair Trade sertifikatas. Tokiu sertifikatu pažymėtų kavos pagalvėlių kava buvo auginama laikantis sąžiningos prekybos principų ir mokant teisingą atlyginimą kavos augintojams. 
  • Rainforest Alliance sertifikatas. Pirkdami šiuo sertifikatu pažymėtas kavos pagalvėles, būsite įsitikinę, kad ji buvo auginama prisiimant aplinkosauginę atsakomybę, laikantis socialinio teisingumo principų ir palaikant kavą auginančių ūkininkų bendruomenes. 
  • Be kofeino. Tiems, kas nori mėgautis kava, bet nori išvengti kofeino poveikio, siūlome kavos pagalvėles be kofeino. Kofeinas buvo pašalintas natūraliu būdu išsaugant visas kavos aromatines ir skonines savybes. 

Kavos pagalvėlių kiekis pakuotėje. Skirtingose kavos pagalvėlių pakuotėse rasite skirtingą pagalvėlių kiekį. Vienose jų yra 18, kitose – 30 ar 36, dar kitose – 48 ir daugiau. Ypatingai norime atkreipti dėmesį į kavos pagalvėles Coffee Premium Strong. Tai kavos pagalvėlių didelė pakuotė, kurioje rasite net 100 pagalvėlių! Kiekviena iš jų yra supakuota atskirai, todėl dar ilgiau išliks šviežia ir aromatinga. Puikiai tiks tiems, kurie mėgsta vienu kartu užsipirkti daugiau.  

Geriausi kavos pagalvėlių pasiūlymai. Kavos Draugas nuolat siūlo akcijas kavos pagalvėlėms. Tai puiki proga įsigyti mėgstamos ar naujos kavos ypatingai gera kaina. Visos kavos pagalvėlės su akcija čia

Populiariausia ir geriausiai įvertinta kava. Jei vis dėlto tinkamas kavos pagalvėles išsirinkti sunku, visuomet galite pasikliauti mūsų kavos mėgėjų bendruomene ir rikiavimo funkcijos pagalba pamatyti, kurios pagalvėlės šiuo metu yra populiariausios arba geriausiai įvertintos

Kavos pagalvėlės vs kavos tabletės 

Bene dažniausiai pasitaikantis klausimas apie kavos pagalvėles – kuo šios skiriasi nuo kavos tablečių? Kavos tabletės yra skirtos visai kito tipo aparatams, tai yra, espresso tipo aparatams, gaminantiems kavą naudojant 8-9 barų spaudimą. Kitaip sakant, tabletiniai kavos aparatai turi specialius filtrus, skirtus būtent kavos tabletėms (jie žymimi E.S.E abreviatūra – Easy Serving Espresso). Nuo kavos pagalvėlių jos skiriasi savo forma – yra mažesnio dydžio, bei maltos kavos suslėgimu – kavos pagalvėlėse kava yra laisvai pabirusi, o kavos tabletėse – suslėgta. Taigi, pagrindinis skirtumas – kavos pagalvėlės yra skirtos išskirtinai Senseo kavos aparatams, o kavos tabletės – espresso tipo pusiau automatiniams kavos aparatams, turintiems E.S.E filtrus.   

Kavos Draugo asortimente žinomiausi kavos pagalvėlių prekiniai ženklai

Mūsų siūlomas kavos pagalvėlių asortimentas nuolat plečiasi ir pildosi naujais kavos pasaulio skoniais. Bendradarbiaujame tiek su garsiausiais pasaulinio lygio prekiniais ženklais, tiek su mažiau žinomais, bet kuriančiais išskirtinius produktus. Susipažinkime su kavos pagalvėlių gamintojais: 

Charles LiégeoisLiégeois šeimai priklausanti belgų kompanija, gimusi iš aistros kavai. Ši belgų įmonė kavos mylėtojus stebina kavos rūšių, aromatų ir skonių įvairove. Nuo 1955 metų kompanija skrudina ir džiugina aukščiausios kokybės kavomis, kurios yra pamiltos ne tik Belgijoje, bet ir visoje Europoje. Be kavos pupelių, maltos kavos, kavos kapsulių ir kavos tablečių, belgai siūlo ir kavos pagalvėles. Asortimente rasite įvairaus skonio kavų: intensyvesnio skonio mėgėjams siūlome paragauti Sublime, Puissant ir Magnifico kavos pagalvėlių, subtilesnių natų mėgėjams – Subtil ir Équilibré. Vertinantiems ekologiškumą ir norintiems paremti kavos augintojus skirta Mano Mano ir Chiapas kava.Vertinantiems ekologiškumą ir norintiems paremti kavos augintojus siūlome Mano Mano ir Chiapas kavą. Atkreipkite dėmesį, kad skiriasi pakuočių dydžiai – vienose yra 18, kitose – 30 arba 40 kavos pagalvėlių. 

Coffee Premium – tai pačiai Liégeois šeimai priklausantis prekinis ženklas. Coffee Premium kavos pagalvėlės skirtos tiems, kas nori skanios kavos daug, bet už geresnę kainą. Mūsų asortimente rasite 4 kavos rūšis: Regular – vidutinio stiprumo kavos mėgėjams, Strong – stiprios kavos mėgėjams, Decaf – kavos be kofeino mėgėjams, Mega Pack – itin stiprios kavos mėgėjams, norintiems įsigyti didesnį kiekį kavos už mažesnę kainą. Tiems, kas geria daug stiprios kavos, nori įsigyti jos iš karto daug, bet taip pat nori, kad ji neišsikvėptų ir kuo ilgiau liktų šviežia, siūlome didelę pakuotę pagalvėlių, kurioje kiekviena pagalvėlė supakuota į atskirą pakelį – Strong kavos 100 vnt. pakuotė.

Jacobs Douwe Egberts – sutrumpintai JDE“ – tai milžiniško kavos ir arbatos koncerno „JDE Peet’s“, turinčio savo pagrindinę būstinę Olandijoje, dukterinė įmonė. Įmonė gyvuoja daugiau nei 250 metų! Šiandien JDE pristato tokius prekinius ženklus kaip „L’OR“ „Jacobs“ „Tassimo“ „Pickwick“, „Douwe Egberts“ ir, žinoma, „Senseo“. Būtent šis koncernas kartu su Philips kompanija dalyvavo kuriant pagalvėlinius kavos aparatus ir šią kavos ruošimo sistemą. JDE Senseo kavos pagalvėlių asortimento ypatumas – kava su pienu. Kavos pagalvėlėse Senseo® „Caffe Latte“ yra tirpi kava, pieno milteliai ir cukrus. Naudodami vieną pagalvėlę, pagaminsite vieną porciją skanios latte kavos. Stiprios kavos mėgėjams – arabikos ir robustos mišiniai: tamsesnsio skrudinino kavos pagalvėlės Strong ir vidutinio skrudinimo – Classic, o aromatingos ir švelnios 100 % arabikos gerbėjams – vidutinio skrudinimo Gold

Pabaigai 

Tikimės, kad dabar jums bus lengviau išsirinkti jums tinkančias kavos pagalvėles. Jeigu vis dar sunku išsirinkti, Kavos Draugo konsultantai su malonumu suteiks išsamią konsultaciją – susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu arba apsilankykite mūsų salonuose. 

Skaityti daugiau