2+2

DeLonghi Magnifica

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie De’Longhi Magnifica kavos aparatus

De’Longhi Magnifica kavos aparatai pasirūpins, kad kaskart mėgautumėtės skania kava, paruošiama vienu mygtuko paspaudimu. Šie puikiai tiks tiek juodos kavos, tiek kavos gėrimų mėgėjams. Atraskite jų siūlomas funkcijas naudodami vieną iš trijų šios serijos modelių: De’Longhi Magnifica S, Magnifica Start arba De’Longhi Magnifica Evo kavos aparatą.

De’Longhi Magnifica S kavos aparatai

Magnifica S serijos kavos aparatai šviežiai sumala kavos pupeles kiekvienai porcijai ir vienu mygtuko paspaudimu gali paruošti espresso arba įprastą juodą kavą. Prisiekusiems kavos gėrimų gerbėjams De’Longhi Magnifica S ECAM 22.112.B modelyje yra garų antgalis, kuriuo lengvai suplaksite tobulą pieno putą. 

Šie De’Longhi kavos aparatai vienu metu gali paruošti du puodelius espresso arba paprastos juodos kavos, o gėrimų stiprumą galima reguliuoti tiesiog pasukant rankenėlę.

De’Longhi Magnifica Start kavos aparatai

De’Longhi Magnifica Start kavos aparatas yra specialiai sukurtas pradedantiems automatinių kavos aparatų vartotojams, todėl juo patogu naudotis, o šio išorė pasižymi moderniu dizainu. Jame yra patogi vartotojo sąsaja ir siūlomas asmeninis gėrimų, kurie paruošiami greitai ir lengvai, pasirinkimas. Magnifica Start naudotojai gali rinktis iš iš anksto užprogramuotų kavos receptų, užsipilti karšto vandens arbatai ir net sukurti iki 4 asmeninių receptų. Be to, pasirinkę parinktį x 2, galite vienu metu paruošti dvi porcijas espresso kavos.

Naudodami De’Longhi Magnifica Start kavos aparatą galite rinktis iš 13 skirtingų malimo lygių, todėl lengva reguliuoti kavos skonį. Be to, galite naudoti ir jau iš anksto sumaltą kavą. Verta paminėti, kad šis kavos aparatas komplektuojamas su tradiciniu pieno vamzdeliu, kuriam įvaldyti gali prireikti šiek tiek įgūdžių, norint sukurti kreminę pieno putą mėgstamiausiems pieno gėrimams.

De’Longhi Magnifica Evo kavos aparatai

De’Longhi Magnifica Evo serijos automatiniuose kavos aparatuose yra įmontuoti malūnėliai šviežiai maltai kavai ruošti.  Specialios receptų piktogramos leidžia lengvai atrasti mėgstamą kavos gėrimą, o vienu prisilietimu „užsisakysite“ espresso, juodos kavos, lungo ar karšto vandens arbatos puodeliui. Dauguma šių modelių turi garų antgalį, tačiau jei trokštate kreminio cappuccino ar šilkinės latte, rinkitės Magnifica Evo ECAM290.61.B kavos aparatą. Šiame modelyje įmontuota pieno talpa yra lengvai išimama ir gali būti dedama į šaldytuvą, kad pienas neatšiltų, kai jo nenaudojate.

De’Longhi kavos aparatai pasižymi paprasta priežiūra. Automatinė kalkių šalinimo funkcija, virimo sistemos skalavimo programa ir galimybė naudoti vandens filtrą garantuoja, kad jums visada bus patiekta skani, aukštos kokybės kava. De’Longhi siekia maksimaliausio patogumo, tad šį jie gali garantuoti.

Reikia daugiau informacijos?

Daugiau informacijos apie kiekvieną modelį, jo vidines talpas, matmenis ir veikimo būdus rasite gaminio aprašyme. Tačiau jei nerandate atsakymo į rūpimą klausimą arba paprasčiausiai norite patarimo, nedvejodami kreipkitės į Kavos Draugas konsultantus. De’Longhi kavos aparatai sukurti taip, kad atitiktų skirtingų kavos mėgėjų poreikius, todėl esame tikri, kad atrasime modelį, kuris jums puikiai tiks.

Skaityti daugiau