1+1

Rodoma 1-24 iš 35

Rodyti:

Apie JURA kavos aparatus namams

Jei paklaustumėte bet kurio apie kavos aparatus nusimanančio žmogaus, kokie kavos aparatai yra prestižiškiausi, jis neabejotinai pasirinktų JURA kavos aparatus. Nors ši Šveicarijos bendrovė gamina profesionalius prietaisus, skirtus ir viešbučiams, ir biurams, būtent JURA kavos aparatai namams galiausiai pelnė puikią reputaciją, kuria ši bendrovė šiandien didžiuojasi.

JURA kavos aparatų namams savybės

Integruotas kavos malūnėlis. JURA kavos aparatai pasižymi pažangiomis malimo technologijomis, užtikrinančiomis tobulą malimą ir originalaus kavos skonio bei aromato išsaugojimą. Nesvarbu, ar esate kavos mėgėjas, ar tiesiog vertinate gerą kavos puodelį, investuoti į JURA kavos aparatą su malūnėliu – protingas pasirinkimas. Šešių lygių Aroma G3 malūnėlį rasite JURA ENA serijoje, o profesionalų Aroma malūnėlį – JURA E ir JURA S serijose. Produktą atpažįstantis malūnėlis kiekvienam receptui parenka reikiamą malimo lygį ir yra JURA Z10 serijos dalis. 

Inovatyvios technologijos. Išmanusis išankstinis kaitinimas – idealiai temperatūrai užtikrinti. 3D virimo technologija ir P.E.P. technologija – sodriai ir aromatingesnei kavai. Šaltos kavos plikymo technologija (Cold Extraction Process) idealiai patenkins šaltos kavos mėgėjų norus. Funkcijos One-Touch Lungo ir Extra-Shot skirtos mėgstantiems stipresnes ir didesnes kavos porcijas. Dėka Fine foam technologijos JURA kavos aparatas su kapučinatoriumi paruošia ir baristos lygio pieno putą, o automatinis perjungimas iš karšto pieno į pieno putą ir programuojama pieno / pieno putos temperatūra suteikia papildomų eksperimentavimo galimybių. Šias technologijas galima rasti skirtinguose JURA modeliuose, išskyrus JURA E6 ir JURA S8. 

Patogus valdymas. JURA kavos aparatai namams valdomi intuityviai, o meniu yra minimalistinis ir aiškus, todėl jais lengva naudotis. Visi modeliai turi patogius ekranus, o kai kurie iš jų – lietimui jautrius ekranus (pavyzdžiui, JURA ENA 8 Touch, JURA S8, JURA Z10). JURA Ena 8 Touch, JURA E8 ir JURA Z10 turi išmanųjį režimą, kuriame rodomi dažniausiai pasirenkami gėrimai. JURA S8, JURA Z10 modeliuose yra galimybė pridėti ir pačiam susikurti mėgstamus gėrimus. J.O.E.® technologija leidžia valdyti kavos aparatą išmaniuoju įrenginiu, kurį galima naudoti modeliuose su integruota „Wi-Fi Connect“ funkcija, pavyzdžiui, JURA Z10 arba naudojant „Smart Connect“ siųstuvą, esantį JURA S8.

Paprasta priežiūra. Pasak TÜV Rheinland, JURA kavos aparatai turi automatizuotas techninės priežiūros programas ir unikalius techninės priežiūros produktus, kurie užtikrina išskirtinę higieną. Išmanioji vandens sistema (I.W.S.) automatiškai atpažįsta įdėtą Claris Smart vandens filtrą. Kavos aparato nereikia valyti rankiniu būdu, jame įdiegta automatinė valymo programa. Pieno sistemą galima lengvai išvalyti naudojant patogias valymo programas ir specialias mini tabletes. Kai kuriuose modeliuose (JURA E8 ir JURA Z10) yra pieno sistemos valymo vienu prisilietimu funkcija.

Prabangi išvaizda. JURA kavos aparatai garsėja apdovanojimus pelniusiu dizainu, pasižyminčiu firminiu šiaurietišku Cool Nordic stiliumi ir aukštos kokybės medžiagomis. Daugelis modelių, pavyzdžiui, JURA ENA 8 Touch, JURA E8, JURA S8, gali pasigirti gražiai apšviestomis kavos virimo zonomis. JURA Z10 serijoje taip pat siūlomas nuostabus mėlynai apšviestas vandens rezervuaras. Be to, daugumą JURA modelių galima rinktis iš kelių spalvų, kad derėtų prie jūsų virtuvės.

JURA kavos aparatų namams modeliai 

JURA ENA

JURA ENA kavos aparatai yra ypač kompaktiški ir vienu metu gali paruošti tik vieną porciją kavos. Vienu metu jie gali sumalti iki 10 g kavos pupelių, todėl puikiai tinka tiems, kurie mėgsta lengvesnius vidutinio stiprumo kavos gėrimus. Jei tai atitinka jūsų kavos vartojimo įpročius, atkreipkite dėmesį į JURA ENA 4 ir JURA ENA 8 Touch (baltos arba juodos spalvos) modelius. JURA ENA 4 skirtas prisiekusiems espresso ir juodos kavos gerbėjams, o JURA ENA 8 Touch jums pasitarnaus ir ruošiant gėrimus su pienu.

JURA E

Iš visų JURA serijų JURA E yra neabejotinai populiariausia. Šie JURA kavos aparatai vienu metu gali paruošti du puodelius kavos arba sumalti iki 16 g kavos pupelių vienai porcijai. Dėl klasikinio dizaino šie JURA kavos aparatai taip pat yra ir itin patrauklūs. Rinkitės iš JURA E6 ir JURA E8 (galima rinktis inox, baltos ir sidabrinės spalvos) modelių. Nors JURA E6 gali suplakti gardžią pieno putą, jis vis dėlto pirmiausia skirtas espresso ir juodos kavos gerbėjams. Kita vertus, JURA E8 modeliai pasitarnaus jums ruošiant įvairiausius gėrimus vienu prisilietimu.

JURA S

Populiarusis JURA S8 modelis priklauso būtent šiai serijai. Jis pasižymi keliomis funkcijomis, kurių negalima rasti ankstesniuose JURA E modeliuose. Tai platesnis, prabangesnis, lietimui jautrus ekranas, siųstuvas „Smart Connect“, galimas latte receptas, galimybė išpilstyti šiek tiek karšto vandens žaliosios arbatos puodeliui, taip pat galimybė kopijuoti, pritaikyti ir išsaugoti receptus.

JURA Z

Šiai serijai priklauso naujoviškas JURA Z10 modelis. Rinkitės baltos arba juodos spalvos prietaisą arba apžiūrėkite modelius su iš aliuminio pagamintu priekiniu skydeliu. JURA Z10 kavos aparatai pasižymi ne tik itin prabangia išvaizda, bet ir galimybe paruošti iki 32 skirtingų kavos gėrimų, įskaitant ir šaltą kavą. Šiuose modeliuose taip pat įrengtas naujoviškas P.R.G. malūnėlis, kuris automatiškai parenka tinkamą malimo lygį pasirinktam kavos gėrimui.

Reikia pagalbos?

Jei norite sužinoti daugiau apie kiekvieną iš šių modelių, skaitykite mūsų tinklaraščio įrašą apie JURA kavos aparatus namams . Jame taip pat pateikiami išsamūs skirtingų JURA modelių palyginimai. Taip pat siūlome talpesnius ir našesnius JURA profesionalius kavos aparatus! Jei norite ko nors dar paklausti arba norite gauti profesionalią konsultaciją, nedvejodami skambinkite mums arba rašykite el. laišką.

Skaityti daugiau