left-image right-image
Iki Valentino d. liko:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Parodykite meilę su  Valentino dienos kava
„Be My Valentine ...“
bottom-image
Jūsų Valentinui
1+1 PARALLEL 1 kg kavos pupelėms. Ieškok čia.

Showing all 16 results

Apie JURA kavos aparatus namams 

Jeigu paklaustumėte, kokie automatiniai kavos aparatai šiandien laikomi prestižiškiausiais, ne vienas, kiek susipažinęs su kavos aparatų prekiniais ženklais ir gamintojais, nė nemirktelėjęs ištartų – JURA. Nors šis šveicarų premium klasės automatinių kavos aparatų gamintojas gamina ir biurams bei viešbučiams skirtus JURA profesionalius kavos aparatus, visgi būtent JURA kavos aparatai namams yra šios šveicariškos kompanijos vizitinė kortelė. 

JURA kompanija buvo įkurta 1931 m. Šveicarijos Nyderbuchsiteno mieste ir iš pradžių gamino įvairius namams skirtus inovatyvius elektrinius prietaisus – nuo radijo imtuvų iki lygintuvų, šaldytuvų ar elektrinių plytelių. Plintant itališkai espresso kultūrai XX a. 8 dešimtmetyje JURA pradėjo gaminti ir automatinius kavos aparatus namams. Susilaukusi didžiulės sėkmės ir pastebėjusi rinkoje augantį poreikį tokio tipo kavos ruošimo prietaisams, 1994 m. kompanija nusprendė gaminti tik juos.

Šiandien – tai viena iš nedaugelio kavos aparatų gamintojų, gaminanti tik premium automatinius kavos aparatus. Tai viena iš priežasčių, kodėl šios kompanijos klientai ją taip vertina – juk ji ilgus metus specializuojasi būtent šiame viename produktų segmente, tad yra tikri asai! O be to, dar ir šveicarai! O šie juk gamina tik tai, kas geriausia. Tai patvirtina ir tai, kad JURA yra įvardijama kaip pasaulinė premium klasės automatinių kavos aparatų rinkos lyderė. 

JURA kavos aparatų technologijos 

JURA kavos aparatai laikomi bene prestižiškiausiais ir netgi geriausiais ne tik dėl kompanijos specializacijos automatinių kavos aparatų gamyboje bei šveicariškos kilmės, bet  ir dėl įdiegtų ir nuolat tobulinamų naujausių technologijų, užtikrinančių aukščiausią gėrimų kokybę, maksimalų valdymo patogumą, itin paprastą priežiūrą bei stilingą ir prabangų dizainą.  

Aukščiausia kavos gėrimų kokybė

JURA kavos aparatų gerbėjai sako, kad kava, pagaminta iš JURA kavos aparato, yra gerokai skanesnė nei iš kitų gamintojų kavos gaminimo prietaisų, net jeigu naudojamos tos pačios kavos pupelės. Viena iš priežasčių – nuolat tobulinamos inovatyvios kavos ruošimo technologijos: 

Aroma G3 malūnas. Sudėtingos konstrukcijos šešių lygių malūnėlis veikia greitai, bet švelniai, šviežiai sumaldamas pupeles iki idealaus smulkumo. Smarkiai sumažintas malimo laikas – taip maksimaliai išsaugomos kavos aromatinės ir skoninės savybės – bei triukšmas. Šį malūną turi ENA serijos JURA kavos aparatai

Profesionalus Aroma malūnas. Šis malūnas užtikrina nuolatinę aukštą malimo kokybę per visą malūnėlio naudojimo laiką. Dėl ištobulintos malūnėlio geometrijos pasiekiama optimali malimo kreivė. To pasekoje užtikrinamas net 12,2% stipresnis kavos aromatas. Šį malūną turi E ir S linijos kavos aparatai

Produktą atpažįstantis malūnas. Visiškai naujo tipo malūnėlis yra valdomas elektroniniu būdu ir pagal pasirinktą gėrimą automatiškai pritaiko malimo rupumą: nuo smulkaus – mažo tūrio kavoms iki stambaus – didesnio tūrio gėrimams. Šio tipo malūną turi Z10 linijos kavos aparatai

2 keraminiai malūnai skonio eksperimentams. Būtent tokius turi JURA Giga 6 kavos aparatas. 2 elektroniniu būdu reguliuojami aukščiausios kokybės ilgaamžiai malūnai suteikia galimybę naudoti dvi skirtingas pupelių rūšis. Todėl daugiau nebereikia ieškoti kompromisų su namiškiais, kokias kavos pupeles šį kartą pasirinkti – visuomet gerkite savo mėgstamą kavą. Dar daugiau – aparatas leidžia sukurti savo pačių kavos mišinį maišant norimu santykiu pupeles iš abiejų malūnų.

Automatinis malūno pritaikymas (A.G.A. – Automatic Grinder Adjustment). JURA Giga 6 kavos aparatas turi integruotą automatinio malūno pritaikymo funkciją, kuri laikui bėgant optimaliai sureguliuoja didelio našumo malūnėlius, kad būtų užtikrintas nuolat tobulas malimo rezultatas per visą malūnėlio naudojimo laiką.

Išmanusis kaitinimas (Intelligent preheating). Kad kiekvieną kartą užtikrintų optimalią kavos temperatūrą ir bekompromisį skonį, JURA sukūrė išmaniąją kaitinimo funkciją. Net jei kavos aparatas nebuvo naudojamas ilgesnį laiką, kava nuo pat pirmojo puodelio paruošiama idealios temperatūros. Šią funkciją turi bene visi naujausi JURA kavos aparatai. 

Patentuotas kintamo dydžio VC plikymo mechanizmas. Patentuoto VC kavos virimo įrenginio su kintama kavos virimo kamera konstrukcija sukuria idealias kavos ruošimo sąlygas ir tobulą slėgį – nesvarbu, ar naudojate nedidelį kiekį maltos kavos švelnaus skonio kavai, ar iki 16 g itin stipriai espresso kavai. JURA sukurta VC technologija užtikrina, kad po kiekvieno kavos ruošimo visi vamzdeliai su kava būtų visiškai ištuštinti. Taip užtikrinama optimali higiena ir šviežumas. Šį mechanizmą turi visi JURA kavos aparatai. 

3D plikymo technologija. Dėl 3D technologijos, naudojamos ruošiant kavą, visas maltos kavos paviršius yra tolygiai apsemiamas vandens, todėl kava yra dar skanesnė ir aromatingesnė. Turi visi JURA modeliai, išskyrus E6 ir S8 modelius. 

P.E.P. (Pulse Extraction Process). JURA inžinieriai sukūrė revoliucingąją P.E.P.© technologiją. Ruošiant mažesnio tūrio gėrimus karštas vanduo, pulsuodamas, trumpais intervalais bėga per kavą. Taip kavos plikymo laikas pailgėja ir paruošta kava yra tirštesnė ir aromatingesnė. Šią technologiją turi visi JURA kavos aparatai.  

Šalto plikymo procesas (Cold Extraction Process). Šalto kavos plikymo technologija, kurią taikant kava yra plikoma šaltu vandeniu, kuris pulsuodamas lėtai skverbiasi per šviežiai maltas kavos pupeles. Taip išgauname itin skanų šaltos kavos gėrimą. Ši technologija yra integruota į JURA Z10 linijos kavos aparatus

One-Touch Lungo function. Naudojant šią funkciją lengvai paruošiama didesnė juodos kavos porcija. Įkvėpta geriausių pasaulio baristų patirties, ši funkcija į puikiai išgautą kavą įpila karšto vandens. Rezultatas – lengva tobulo skonio lungo kava be jokio nemalonaus kartaus ar rūgštaus poskonio. Šią funkciją turi Ena 8 Touch, E8 ir Z10 linijų kavos aparatai

Extra-shot funkcija.  Stiprios kavos mėgėjams skirta funkcija – pasirinkus gėrimą su extra-shot ženkliuku, bus gaminama dvigubos porcijos kava. Šią funkciją turi E8 ir Z10 linijų kavos aparatai

Smulkių putų technologija (Fine foam technology). Revoliucinė smulkių putų technologija sukuria švelnios tekstūros pieno putas, kurių konsistencija atitinka profesionalių baristų standartus. Pienas įsiurbiamas, pakaitinamas, o tada kelis kartus plakamas kartu su oru, kol visai nelieka jokių burbuliukų. Rezultatas – tobula pieno puta. Šią technologiją turi visi JURA kavos aparatai, turintys pieno sistemą. 

Automatinis persijungimas nuo pieno prie pieno putos. Pagal pasirinktą kavos gėrimo su pienu receptą kavos aparatas pats automatiškai sureguliuoja pieno konsistenciją, todėl jums nebereikia tuo rūpintis. Šią funkciją turi Z10 ir Giga 6 linijos kavos aparatai

Programuojama pieno / pieno putos temperatūra. Galite reguliuoti ne tik kavos temperatūrą, bet ir pieno bei pieno putos – rinkitės net iš 10 temperatūros lygių! Šią galimybę siūlo Z10 ir GIGA 6 linijos kavos aparatai

Valdymo patogumas 

JURA kavos aparatai išsiskiria intuityviu valdymu ir minimalistiniu požiūriu į meniu. Šiuos kavos aparatus valdyti ne tik paprasta, bet ir itin malonu: 

Patogus ekranas. Visi JURA kavos aparatai turi itin patogius ekranus. Vieni turi ekraną su aiškiai suprantamais minimalistiniais simboliais (kaip ENA 4 modelis), kiti turi spalvotus ekranus su tekstine informacija (E6, E8 modeliai), o dar kiti – lietimui jautrius spalvotus ekranus (Ena 8 Touch, S8, Z10 bei GIGA 6).  

Smart režimas (Smart mode). Jį aktyvavus kavos aparatas įsimena dažniausiai pasirenkamus gėrimus ir juos atvaizduoja pagrindiniame meniu. Šią funkciją siūlo ENA 8 Touch, E8 ir Z10 modeliai. 

Produktų pridėjimas ir suasmeninimas. Ši funkcija suteikia galimybę sukurti papildomus savo receptus, suasmeninti juos (nustatant savo nustatymus) bei suteikiant jiems pavadinimus. Šią funkciją turi S8, Z10 ir Giga 6 linijų kavos aparatai. 

J.O.E.® (JURA Operating Experience). Ši technologija visas JURA kavos aparatų funkcijas perkelia į jūsų išmanųjį telefoną ar net Apple Watch. Nustatykite mėgstamus gėrimus, pridėkite pasirinktą paveikslėlį, slankikliais pritaikykite nustatymus pagal asmeninius pageidavimus ir nusiųskite užsakymą arba kelis užsakymus jums ir jūsų svečiams į kavos aparatą, kuris juos paruoš po vieną. Tik svarbu pažymėti, kad tam, kad galėtumėte naudotis šia funkcija, kavos aparatas turi turėti Smart Connect priedėlį arba integruotą Wi-Fi Connect funkciją (šią turi Z10 ir Giga 6 linijų kavos aparatai). Dėl Smart Connect priedėlio: įsigydami S8 modelį, jį rasite komplektacijoje, o norėdami naudotis su kitais modeliais, galite jį įsigyti atskirai. 

Paprasta priežiūra 

JURA kavos aparatai išsiskiria maksimaliai automatizuota priežiūra. Nepriklausoma tarptautinė testavimo organizacija TÜV Rheinland pagal savo griežtus kriterijus sertifikavo JURA kavos aparatus kaip itin higieniškus. Tai padeda užtikrinti unikalios JURA priežiūros priemonės bei išmanios priežiūros programos: 

Išmani vandens sistema (I.W.S. – Intelligent water system). Dėl naujosios RFID technologijos kavos aparatas automatiškai atpažįsta įstatytą Claris Smart vandens filtrą ir jums nereikia jo papildomai užprogramuoti. Be to, JURA kavos aparatų vandens sistema ir vandens filtrai sukurti taip, kad reguliariai naudojant ir keičiant filtrus papildomai nukalkinimo programos atlikti nereikia. 

Itin patogi kavos virimo mechanizmo valymo programa. JURA kavos aparatai yra bene vieninteliai rinkoje, kurių kavos virimo mechanizmas neišsiima ir jo papildomai rankiniu būdu valyti nereikia – užtenka atlikti automatinę valymo programą su valymo tabletėmis. Tai itin supaprastina priežiūrą. 

Paprastas pieno sistemos valymas. JURA kavos aparatai turi itin gerai apgalvotas ir patogias pieno sistemos valymo programas, kurių metu naudojamos specialios granulės. Šios granulės padeda visiškai pašalinti pieno likučius ir užtikrina gerą pieno sistemos funkcionavimą. Kai kuriuose modeliuose dėl optimizuotos skysčių sistemos pieno sistemos valymas atliekamas automatiškai, vienu mygtuko paspaudimu (E8 ir Z10 linijų kavos aparatuose).

Dizaino sprendimai 

Kone kiekvienas JURA kavos aparatas yra apdovanotas vienu ar kitu dizaino apdovanojimu. Išties šie kavos aparatai gali didžiuotis stilingiausių kavos aparatų vardu. JURA pasirinktas Cool Nordic dizaino stilius išsiskiria minimalizmu, o patys kavos aparatai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Keli išskirtiniai bruožai: 

Gėrimų gaminimo vietos apšvietimas. Daugelis kavos aparatų siūlo stilingą paruošto gėrimo reprezentaciją apšviesdami gėrimą ruošimo metu geltona ir balta spalvomis. Šią funkciją turi ENA 8 Touch, E8, S8, Z10 bei GIGA 6 kavos aparatų modeliai. 

3 mm aliuminio priekinė panelė. Visi JURA kavos aparatai yra gaminami iš itin aukštos kokybės medžiagų, bet keli modeliai siūlo ir itin prabangią apdailą – 3 mm aliuminio priekinę plokštę. Tokią turi Z10 Aluminium modeliai bei GIGA 6 modelis. 

Mėlynos spalvos vandens talpos apšvietimas. Z10 linijos kavos aparatų vandens talpa yra papildomai apšviečiama mėlyna spalva. Tai ne tik dizaino sprendimas, bet ir patogus dalykas – net ir esant silpnam apšvietimui matysite, kiek vandens liko kavos aparate. 

Įvairios spalvos. Dauguma JURA kavos aparatų modelių yra išleidžiami keliomis spalvomis, kad galėtumėte lengvai juos pritaikyti prie savo interjero. Todėl bene kiekvienas modelis turi ne tik juodos klasikinės spalvos variantą, bet ir itin populiarią bei paklausią baltą spalvą. 

JURA kavos aparatų namams asortimentas 

JURA namams skirtų kavos aparatų asortimentas yra sudarytas taip, kad kiekvienas kavos mėgėjas rastų jo poreikius ir norus atitinkantį kavos aparatą: tai būtų tik espresso ir juodą kavą geriantys ar kaip tik mėgstantys įvairiausius kavos gėrimus su pienu, teikiantys pirmenybę kompaktiškumui ar kaip tik norintys kavos aparato su didesnėmis talpomis…Asortimentą sudaro keletas skirtingų serijų: 

Serija ENA. Šios serijos kavos aparatai yra itin kompaktiški bei netgi yra vadinami vieno puodelio kavos aparatais, nes turi viengubą piltuvėlį – todėl vienu metu gamina po vieną kavos gėrimo porciją. Jie taip pat yra skirti švelnesnės ir vidutinio stiprumo kavos mėgėjams, nes vienu metu geba sumalti iki 10 g kavos pupelių. Šią seriją sudaro ENA 4 ir ENA 8 Touch (baltos ir juodos spalvos) modeliai. ENA 4 skirtas tik espresso ir juodos kavos mėgėjams, o ENA 8 Touch – mėgstantiems ir gėrimus su pienu. 

Serija E. Tai populiariausia ir perkamiausia JURA kavos aparatų serija. Jos talpos yra kone dvigubai didesnės nei ENA serijos kavos aparatų. Šie kavos aparatai jau turi padidintą virimo bloką, todėl vienu metu galima ruošti du puodelius iš karto bei vienai porcijai sumalti net iki 16 g kavos. Pirkėjus žavi ir jų klasikinis dizainas. Šiai linijai priklauso E6 ir E8 (galite rinktis iš inox, baltos ir sidabrinės spalvų) serijų kavos aparatai. E6 modelis daugiau skirtas espresso ir juodos kavos mėgėjams, nors geba gaminti ir pieno putą, o E8 modeliai jau visiškai vienu mygtuko paspaudimu siūlo gaminti itin platų gėrimų spektrą. 

Serija S. Šiai serijai priklauso S8 kavos aparatas. Šis modelis siūlo keletą funkcijų, kurių neturi E linijos kavos aparatai. Tai lietimui jautrus platesnis ir prabangesnis ekranas, į komplektaciją įeinantis Smart Connect priedėlis (leidžiantis naudotis išmaniąja JURA programėle ir valdyti kavos aparatą iš išmaniojo įrenginio), integruotas latte receptas (dėl patobulinto kapučinatoriaus S8 modelis gali gaminti ne tik pieno putą, bet ir karštą pieną), karšto vandens žaliai arbatai funkcija, galimybė kopijuoti receptus, juos personalizuoti ir išsaugoti. 

Serija Z. Šiai serijai priklauso inovatyvieji Z10 modeliai. Rinkitės iš baltos ir juodos spalvos modelių, arba tokių pačių modelių su priekine aliuminio plokšte (baltos ir juodos spalvų). Šios serijos kavos aparatai ne tik yra prabangaus dizaino, bet ir siūlo vienu paspaudimu gaminti net iki 32 gėrimų rūšių. Viena iš didžiausių naujovių – tai šalto plikymo kavos! Be to, į šiuos kavos aparatus yra integruotas naujausias JURA P.R.G malūnėlis, kuris automatiškai pritaiko rupumą pagal konkretų gėrimą. 

Serija GIGA. Tai prabangiausia JURA kavos aparatų namams linija. Šiai linijai priklauso stilingasis GIGA 6 kavos aparatas. Jo didžiausias ypatumas – 2 keraminiai malūnai, leidžiantys gaminti kavos gėrimus iš skirtingų kavos pupelių ir netgi kurti savo mišinius. Be to, šis kavos aparatas iš karto gamina po 2 porcijas ne tik juodos kavos gėrimų, bet ir su pienu. 

Daugiau apie kiekvieną iš šių kavos aparatų kviečiame skaityti mūsų tinklaraščio straipsnyje apie JURA kavos aparatus namams. Čia rasite ir išsamų modelių palyginimą tarpusavyje. 

JURA priežiūros priemonės 

JURA priežiūros priemonės užtikrina maksimalią kavos aparato švarą, o tai reiškia – visada skanią kavą:

Vandens filtrai. Šie ne tik apsaugo kavos aparatą nuo kalkių, bet ir pastebimai pagerina vandens skonį bei paverčia jį idealiai tinkantį kavos gėrimui. Juk pagaminta kava 98 % yra sudaryta iš vandens! Priklausomai nuo jūsų turimo modelio, jums tiks Claris Smart Mini (ENA serijai) arba Claris Smart filtrai (visiems kitiems modeliams). 

Nukalkinimo priemonės. Jeigu jūsų naudojamas vanduo jau yra tinkamas naudoti kavos aparate ir nusprendėte vandens filtrų nenaudoti, būtinai išmatuokite ir nustatykite vandens kietumą kavos aparate ir kavos aparatas tam tikru intervalu paprašys jūsų atlikti nukalkinimo programą su JURA nukalkinimo tabletėmis. Galite rinktis iš 3 ciklams arba 12 ciklų skirtų pakuočių. Vieno ciklo metu yra naudojamos 3 tabletės.  

Valymo tabletės. Kad kavos ruošimo mechanizmas ir visi kanalai, kuriais keliauja kava, būtų švarūs, kavos aparatas maždaug kas 200 porcijų paprašys atlikti valymo programą su valymo tabletėmis

Pieno sistemos valymo granulės. Kad pieno sistema būtų maksimaliai švari, o pieno puta visuomet tobulos konsistencijos, kasdien reikia atlikti pieno sistemos valymo programą, kurios metu naudojama speciali pienos sistemos valymo priemonė – granulės. Galima įsigyti 90 arba 180 g granulių pakuotę buteliuke su dozatoriumi, o po to įsigyti tiesiog papildymus – 90 arba 180 g. Vienai procedūrai sunaudojama apie 3 g granulių. Kad procedūrą būtų atlikti lengviau, galima naudoti specialią talpą pieno sistemos valymui

Mikropluošto šluostė. Kad prabangaus kavos aparato paviršių būtų paprasta prižiūrėti ir jis nesibraižytų, JURA siūlo naudoti itin patogią mikropluošto šluostę

JURA priedai 

JURA kompanija yra apgalvojusi viską iki mažiausių smulkmenų, kad mėgavimosi kava malonumas būtų aukščiausiame lygmenyje. Tai padeda užtikrinti papildomai įsigyjami JURA kavos aparatų priedai

Pieno šaldytuvai. Visi JURA kavos aparatai turi pieno sistemą su žarnele. Šią žarnelę galima įdėti tiesiai į pieno pakelį. Tačiau, kad nereikėtų pieno pakelio nuolat nešti iš ir į šaldytuvą, o pienas visuomet būtų idealios temperatūros plakimui, JURA siūlo įsigyti pieno šaldytuvą, kurį galima prijungti tiesiai prie žarnelės. Rinkitės iš 0,6 l (juodos ir baltos spalvos) arba 1 l (juodos ir baltos spalvos) pieno šaldytuvų. 

Puodelių šildytuvai. Kad mėgavimasis kava pakiltų į dar aukštesnį lygį, galima įsigyti puodelių šildytuvą. Gerti iš pašildytų puodelių kavą ne tik maloniau, bet ir skaniau. Juk į šaltą puodelį patekusi kava labai greitai atvėsta, o jos skoninės savybės greitai pakinta. Šis prietaisas ypač aktualus karštos kavos mėgėjams. Rinkitės iš juodos arba baltos spalvos modelių. 

Kapučinatorius. Norėdami patobulinti savo kavos aparato pieno sistemą, galite įsigyti patobulintą kapučinatorių, kuris gamins ne tik pieno putą, bet ir neplaktą pieną. Priklausomai nuo jūsų turimo modelio, rinkitės aksominės pieno putos kapučinatorių Profi arba profesionalų kapučinatorių Fine Foam Gen II

Įvairios jungtys ir pieno žarnelių rinkiniai. JURA taip pat siūlo reguliariai keisti pieno sistemos jungtis bei žarneles. Priklausomai nuo turimo modelio, rinkitės vieną ar kitą rinkinį.

JURA indai 

Be jokios abejonės, šveicarai nebūtų šveicarai, jeigu neapgalvotų ir to, iš ko jūs gersite aukščiausios kokybės kavą, pagamintą JURA kavos aparatu. Kad kavos gėrimo skonis skleistųsi tinkamai, o gerti kavą būtų malonu ir patogu, JURA sukūrė kavai pritaikytus indus. Tad gerkite espresso kavą iš espresso stiklinaičių arba grakščių espresso puodelių su lėkštutėmis, juodą kavą – iš elegantiškų puodelių su lėkštutėmis, cappuccino kavą iš šiai kavai skirtų puodelių, latte macchiato – iš latte macchiato stiklinių (220 ml arba 270 ml dydžio). Pastarosioms atskirai dar galima įsigyti lėkštutes. Prie puodelių išsirinkite ir šaukštelius: espresso, juodai kavai, latte macchiato (šaukšteliai pritaikyti prie puodelių dydžio). 

Pabaigai 

Tikimės, kad radote atsakymus į jums kilusius arba jus dominusius klausimus apie JURA kavos aparatus. Jeigu turite dar klausimų arba tiesiog norite gauti išsamią konsultaciją, visuomet laukiame jūsų skambučio arba vizito į vieną iš mūsų parduotuvių. Čia ne tik suteiksime patarimų, bet ir pavaišinsime skania kava iš JURA kavos aparatų, kuriuos patys galėsite išbandyti gyvai. 

Skaityti daugiau