TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA
TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA

Įmontuojami kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie įmontuojamus kavos aparatus 

Įmontuojami kavos aparatai – viena iš sparčiai populiarėjančių kavos aparatų kategorijų. Šių kavos aparatų populiarumo priežastis – vis dažnesnis įmontuojamos buitinės technikos pasirinkimas įrengiant šiuolaikiškus namus. Įmontuojama buitinė technika siūlo tas pačias funkcijas kaip ir pastatoma, tačiau padeda sukurti vientisesnį ir „švaresnį“ virtuvės vaizdą – visi buitiniai prietaisai yra tarsi „paslėpti“ ir tuo pačiu patogiai prieinami.

Akivaizdu, kad planuodami virtuvę su įmontuojama buitine technika, pagalvosite ir apie įmontuojamą kavos aparatą. Taigi, kokį kavos aparatą geriau pasirinkti – įmontuojamą ar pastatomą? Kaip išsirinkti tinkamiausią įmontuojamą kavos aparatą? Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Įmontuojamas kavos aparatas vs. pastatomas kavos aparatas 

Dažnai Kavos Drauge sulaukiame klausimo, ką geriau pasirinkti – įmontuojamą kavos aparatą ar pastatomą? Į šį klausimą galite atsakyti tik jūs patys, sužinoję visus vieno ar kito pasirinkimo pliusus ir minusus.

Šiuo metu rinkoje pastatomų kavos aparatų pasirinkimas yra platesnis. Be to, šių kavos aparatų kainos prasideda nuo kelių šimtų eurų, todėl itin tinka ribotą biudžetą turintiems žmonėms. Įmontuojamas kavos aparatas pareikalaus didesnės nei 1000 Eur investicijos.

Pastatomi kavos aparatai yra kompaktiškesni, todėl jeigu planuojate nedidelę virtuvę, verta pagalvoti apie pastatomą kavos aparatą. Dar vienas svarbus aspektas – norėdami ateityje pakeisti įmontuojamą kavos aparatą nauju, turėsite ieškoti vėl to paties tipo aparato, įsitikinti, kad padaryta niša atitiks naujojo aparato matmenis arba ieškoti kitų sprendimų – kažkaip pritaikyti turimą nišą naujam modeliui ar dar kitų.

Tačiau jeigu visa jūsų buitinė technika bus įmontuojamo tipo, o ir jūsų virtuvėje bus pakankamai vietos, įmontuojamas kavos aparatas – puikus pasirinkimas. Visų pirma, jis harmoningai įsilies į jūsų virtuvę ir puikiai derės prie bendro virtuvės dizaino. Antra, nereikės galvoti apie atskirą vietą kavos aparatui. Trečia, įmontuojami kavos aparatai dažniausiai priklauso aukštesnės klasės kavos aparatams, todėl turi visas integruotas modernias technologijas bei funkcijas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis įmontuojamą kavos aparatą? 

Renkantis įmontuojamą kavos aparatą, reikia atkreipti dėmesį į tuos pačius dalykus, kaip ir renkantis pastatomus kavos aparatus. Kokie gi jie?

Kavos receptai įmontuojamame kavos aparate

Nors dauguma įmontuojamų kavos aparatų gamina ne tik espresso ir juodą kavą, bet ir gėrimus su pienu bei kitus populiarius kavos receptus, visgi atkreipkite dėmesį, ar pasirinktas įmontuojamas kavos aparatas gamina jūsų mėgstamus kavos receptus arba bent jau suteikia galimybę juos pasigaminti – būtų tai ristretto, latte macchiato ar flat white.

Įmontuojamo kavos aparato pieno sistema 

Atkreipkite dėmesį į pasirinkto kavos aparato pieno sistemą – pasirinkite jums maksimaliai patogią. Kai kurie įmontuojami kavos aparatai turi tik integruotą garų vamzdelį, su kuriuo turėsite pieną plakti patys. Tai geras pasirinkimas juodų kavų mėgėjams, kurie tik retkarčiais mėgaujasi kava su pienu. Bet jeigu esate pieno putos mėgėjas arba norite vaišinti atėjusius svečius kava su pienu, rinkitės kavos aparatą su automatine pieno sistema.

Įmontuojamame kavos aparate automatinė pieno sistema gali būti dvejopa: su integruotu išoriniu pieno konteineriu arba su pieno žarnele. Pirmuoju atveju turime išorėje matomą indą pienui, kuris yra prijungiamas prie kavos aparato. Nenaudojamą indą laikome šaldytuve. Antruoju atveju turime prie kavos aparato prijungtą žarnelę, kurią galime įstatyti į kartu su kavos aparatu pridedamą talpą arba tiesiai į pieno pakelį (kas yra labai patogu, nes nereikia papildomai plauti). Šie būna paslėpti kavos aparato viduje, todėl iš išorės nesimato. Nenaudojamus irgi laikome šaldytuve.

Įmontuojamo kavos aparato valdymas

Atkreipkite dėmesį į kavos aparato valdymo galimybes. Visų pirma, tai ekrano tipas ir valdymo tipas. Ekranas gali būti juodai baltas tekstinis arba spalvotas su piktogramomis ir tekstu, gali būti valdomas mygtukais arba liečiamas. Tiesiog įsitikinkite, kad jums kavos aparatą bus valdyti patogu ir malonu.

Kai kurie įmontuojami kavos aparatai gali būti valdomi naudojantis išmaniosiomis programėlėmis tiesiai iš išmanaus įrenginio. Tai gali būti labai patogu – ypatingai programuojant nustatymus ar atliekant priežiūros programas. Todėl atkreipkite dėmesį, ar jūsų pasirinktas modelis turi šią galimybę.

Galimybė pritaikyti kavos skonį įmontuojamame kavos aparate 

Atkreipkite dėmesį, kaip plačiai galite reguliuoti patį kavos ruošimo procesą, o tai reiškia – ir patį kavos skonį. Kaip plačiai reguliuojamas kavos rupumas, kavos temperatūra, kavos stiprumas, pieno putos kiekis. Tokiu būdu įsitikinsite, ar su pasirinktu įmontuojamu kavos aparatu paruošite būtent tokią kavą, kokią mėgstate.

Vartotojo profiliai arba receptų kūrimo galimybė 

Rinkdamiesi įmontuojamą kavos aparatą, atkreipkite dėmesį, ar kavos aparatas turi atskirus vartotojų profilius bei siūlo galimybę kurti ir išsaugoti savo receptus.

Vartotojų profiliai labai patogi funkcija, jeigu turite didelę šeimą, kurios nariai mėgsta skirtingo skonio kavas. Kiekvienas šeimos narys galės susikurti atskirą profilį savo vardu ir išsaugoti savo nustatymus kavos receptams.

Kai kuriuose kavos aparatuose vietoj vartotojų profilių esti galimybė susikurti tam tikrą savo receptų skaičių. Tai irgi itin patogu – tiek jūs patys galite susikurti mėgstamus receptus, tiek ir šeimos nariai gali susikurti bei išsaugoti mėgstamus gėrimus.

Papildomos ypatingos funkcijos 

Rinkdamiesi ir lygindami kavos aparatus tarpusavyje, atkreipkite dėmesį ir į ypatingas to modelio funkcijas – galbūt jos pasirodys jums labai svarbios ir nulems kavos aparato pasirinkimą.

Pvz., itin stiprios kavos mėgėjams turėtų patikti „Aroma Double Shot“ funkcija, leidžianti vienu mygtuko paspaudimu pagaminti itin stiprią kavą be jokio kartumo. Pasirinkus šią funkciją, kavos aparatas gamins kavą per du atskirus ciklus, sumaldamas didelį kiekį kavos.

Mėgstantiems gerti didelį kiekį kavos kartu su draugais ar šeima pravers kavos ąsotėlio funkcija. Pasirinkę šią funkciją, iš karto pagaminsite didelį kiekį kavos vienu kartu. Nereikės laukti prie kavos aparato ir vis keisti puodelius vieną po kito – tiesiog pastatysite ąsotėlį ir vienu mygtuko paspaudimu kavos aparatas pagamins labai daug kavos.

Skirtingų kavų mėgėjams patiks įmontuojamas kavos aparatas, turintis kelias pupelių talpas, skirtas skirtingoms kavos pupelėms. Tokiu atveju nereikės ieškoti kompromisų su šeimos nariais dėl tam tikros kavos pupelių rūšies, o taip pat skirtingiems gėrimams galėsite rinktis skirtingas kavos pupeles. Juk espresso kavai kartais norisi vienokio skonio kavos pupelių, o štai gėrimams su pienu – visai kitokio.

Technologijos nuolat juda į priekį, todėl rinkdamiesi kavos aparatą visuomet atkreipkite dėmesį į įvairias ypatingas funkcijas, kurios dar lengviau ir maloniau leidžia naudotis kavos aparatu.

Įmontuojamo kavos aparato dizainas 

Paskutinis itin svarbus elementas renkantis įmontuojamą kavos aparatą – dizainas. Rinkitės kavos aparatą, derantį prie bendro jūsų virtuvės stiliaus – jis gali būti modernaus, klasikinio ar netgi retro stiliaus. Be to, atkreipkite dėmesį, kad dažnai tas pats modelis gali būti keleto spalvų – galbūt prie jūsų virtuvės labiau derės visai ne tradicinės juodos spalvos modelis, o sidabrinės ar netgi baltos.

Jeigu peržvelgę Kavos Draugo siūlomą įmontuojamų kavos aparatų asortimentą, dar turite klausimų ar abejonių dėl pasirinkimo, mūsų konsultantai pasiruošę jums patarti ir padėti išsirinkti jums geriausiai tinkantį variantą.

Skaityti daugiau