Įmontuojami kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie įmontuojamus kavos aparatus

Pastaruoju metu įmontuojami kavos aparatai labai išpopuliarėjo, nes vis dažniau namų interjerą siekiama modernizuoti įmontuojama buitine technika. Taigi, jei mėgstate minimalizmą ir kavą, apsvarstykite galimybę įsigyti įmontuojamą kavos aparatą.

Laisvai pastatomi vs įmontuojami kavos aparatai

Įmontuojami kavos aparatai nuo laisvai pastatomų modelių skiriasi keliais aspektais. Laisvai pastatomi kavos aparatai yra kompaktiškesni ir paprastai parduodami už prieinamą kainą, kuri gali prasidėti ir nuo kelių šimtų eurų. Kategorijoje automatiniai kavos aparatai rasite platų pastatomų kavos aparatų asortimentą. Na o integruotų automatinių kavos aparatų kaina paprastai prasideda nuo 1200 eurų. Pakeisti virtuvėje įmontuojamą kavos aparatą gali būti sudėtinga – tam reikia panašaus dydžio prietaiso arba nišos pakeitimo. Tačiau, nepaisant to, jie siūlo pažangias pritaikymo galimybes, leidžiančias kontroliuoti kavos stiprumą, vandens temperatūrą ir virimo laiką.

Raskite geriausią įmontuojamą kavos aparatą

Jūsų siekiamybė tobulas įmontuojamas kavos aparatas? Apžvelkime geriausius rinkoje esančius įmontuojamus kavos aparatus bei jų savybes ir atraskime idealų priedą jūsų virtuvei.

Kavamalės

Neilgai trukus po sumalimo kavos pupelės ima prarasti savo skonį ir aromatą. Turėdami kavos aparatą su įmontuota kavamale, galite malti kavos pupeles prieš pat ruošdami kavą ir taip užtikrinti, kad kava būtų kuo šviežesnė. Kai kurie gamintojai, pavyzdžiui, Siemens ir Bosch, suprojektavo įmontuojamus kavos aparatus su itin tyliais ir patvariais keraminiais malūnėliais, kurie ne tik išsaugo kavos aromatą, bet ir neskleidžia garsaus triukšmo. 

Pieno sistema

Būtinai atsižvelkite į pasirinkto įmontuojamo kavos aparato pieno sistemą – ji turėtų būti kuo patogesnė. Įmontuojami kavos aparatai paprastai susideda iš pieno talpos arba paslėptų vamzdelių. Pirmuoju atveju, tai išorinė pieno talpa, kurią prireikus galima prijungti prie kavos aparato, o kai poreikio naudoti nėra, ją reikia padėti šaldyti. Mūsų asortimente rasite įmontuojamus kavos aparatus su paslėptu vamzdeliu, kurį galite panardinti į pieno indą arba įdėti tiesiai į pieno dėžutę. Šie vamzdeliai yra paslėpti aparato viduje, todėl iš išorės jų nesimato. Šia funkcija pasižymi, pavyzdžiui, Bosch įmontuojami kavos aparatai

Tačiau asortimente taip pat rasite ir tokių modelių, kuriuose siūlomi keli skirtingi pieno plakimo būdai. Pavyzdžiui, Electrolux įmontuojami kavos aparatai turi integruotą pieno sistemą ir (arba) garų vamzdelį. Šiais pieną išsiplaksite patys arba leisite tai padaryti už jus. Taigi prieš pasirinkdami apsvarstykite, kuris pieno putojimo būdas jums labiausiai tinka.

Kavos gėrimai

Dauguma įmontuojamų kavos aparatų gali paruošti tiek įvairių kavos gėrimų, tiek klasikinių kavos receptų, pavyzdžiui, espresso arba juodos kavos. Tačiau vis tiek turėtumėte įsitikinti, kad įmontuojamas kavos aparatas, kurį norite įsigyti, gali paruošti jūsų mėgstamą gėrimą. Tokie prekių ženklai kaip Bosch ir Siemens gali paruošti tradicinę kavą ir pasiūlyti dar 17 kavos receptų per išmaniąją programėlę.

Papildomos funkcijos

Įmontuojami kavos aparatai pasižymi unikaliomis funkcijomis. Ieškodami idealaus prietaiso savo namams, neatsilikite nuo šiuolaikinių technologijų. Pavyzdžiui, jei mėgstate stiprią kavą, jums tikrai patiks Siemens įmontuojami kavos aparatai, kurie turi Aroma Double Shot funkciją. Ji leidžia vienu mygtuko paspaudimu paruošti itin stiprią kavą neiššaukdama papildomo kartumo. Be to, jei pageidaujate patogesnio prietaiso valdymo per išmaniąją programėlę, galite rinktis ne tik Siemens, bet ir Bosch įmontuojamus kavos aparatus.

Dizainas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra įmontuojamo kavos aparato dizainas. Pasirinkite stilių, kuris papildytų bendrą jūsų virtuvės estetiką. Be to, nepamirškite, kad tas pats modelis gali būti kelių skirtingų spalvų. Galbūt jūsų virtuvėje geriausiai atrodytų tradicinis juodas įmontuojamas kavos aparatas? O gal sidabrinėmis ar baltomis detalėmis papildytas juodas įmontuojamas kavos aparatas.

Įmontuojami kavos aparatai: kaip juos prižiūrėti?

Įmontuojamą kavos aparatą būtina valyti, kad jis veiktų efektyviai ir kiekvieną kartą būtų gaminama skani kava. Po kiekvieno naudojimo būtina išimti ir išvalyti nulašėjimo padėkliuką, kavos tirščių talpyklą ir kitas nuimamas dalis. Dauguma įmontuojamų kavos aparatų turi indaplovėje plaunamus komponentus, kad būtų dar patogiau. Jei jūsų įmontuojamas kavos aparatas turi nuimamą virimo įtaisą, būtinai jį išimkite ir nuplaukite po šiltu vandeniu. Reguliariai ištuštinkite ir išvalykite vandens talpą šiltu muiluotu vandeniu, kad išvengtumėte bakterijų dauginimosi.

Jei reikia pagalbos

Jei kavos aparatai vis dar sukelia papildomų dvejonių, jas padės išsklaidyti Kavos Draugas konsultantai, kurie mielai padės įkurti kavos ruošimui dedikuotą kampą jūsų virtuvėje. 

Skaityti daugiau