Melitta kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Melitta kavos aparatus

Melitta kavos aparatai, gimę iš aistros kavai aštuntajame dešimtmetyje, įkūnija tradicijų ir naujovių derinį ir siūlo prietaisų asortimentą, tinkamą kiekvienam kavos mėgėjui. Šie vokiškos konstrukcijos aparatai leidžia naudotojams individualiai pritaikyti kavos gėrimo patirtį, nes galima reguliuoti malimo dydį, virimo temperatūrą ir kavos stiprumą. Į asortimentą įeina ir klasikiniai Melitta filtriniai kavos aparatai, ir pažangūs Melitta automatiniai kavos aparatų modeliai, turintys patogias funkcijas ir tvarias galimybes, pavyzdžiui, energijos taupymo režimus. Šie Melitta kavos aparatai pasižymi kokybe, funkcionalumu ir rafinuotumu, kurie išlaiko laiko išbandymą.

Melitta automatiniai kavos aparatai

Melitta automatiniai kavos aparatai yra puikūs prietaisai greitam kavos puodeliui, nes jiems nereikia jokių pastangų, tik pasirinkti norimą gėrimą. Juose integruoti itin tyliai veikiantys malūnėliai užtikrins ramybę ir tylą namuose, o dėl didelės raiškos spalvoto TFT ekrano jų valdymas labai paprastas.

Priklausomai nuo pasirinkto modelio, Melitta kavos aparatai leis paruošti nuo 2 iki 18 skirtingų kavos receptų (išskyrus papildomai tuos, kuriuos susikursite patys). Pasirinkę išmanesnį modelį, pavyzdžiui, Melitta Barista T Smart, taip pat galėsite mėgautis aparato valdymu per išmaniąją programėlę, dviem pupelių talpyklomis skirtingoms pupelių rūšims ir IntenseAroma funkcija, skirta intensyvios kavos mėgėjams. Paprastesniuose modeliuose, pavyzdžiui, Melitta Solo kavos aparate, galite mėgautis tik juoda arba espresso kava, tačiau jie taip pat paruošiami aukščiausios kokybės, nes galima reguliuoti kavos stiprumą, kiekį ir net gėrimo temperatūrą. Taigi neskubėkite nustatyti, kurios kavos aparato savybės jums aktualiausios, ir išsirinkite jums tinkamiausią modelį.

Šie automatiniai kavos aparatai yra ne vieninteliai, kuriuos siūlome savo asortimente, tad jei nesate tikri, kurį pasirinkti, užsukite pasižvalgyti ir susipažinti su kitais gamintojais.

Melitta filtriniai kavos aparatai

Melitta filtriniai kavos aparatai yra puikus pagalbininkas tiems, kurie nori paruošti didesnį kiekį kavos per vieną kavos virimo seansą, taip pat tiems, kurie mėgsta dalytis gardžios kavos akimirkomis su draugais ar šeima. Šie kavos aparatai turi 1,2-1,3 litro talpyklas, kuriose galima paruošti 10-15 puodelių kavos. Be to, kiekvienas iš jų turi automatinio išsijungimo funkciją, kuri padeda taupyti elektros energiją ir kartu išlaikyti kavą šiltą, kol išsijungia (apie 20, 40, 60 minučių, priklausomai nuo pasirinkto modelio). Puikus pavyzdys – Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe modelis, turintis patogių naudoti funkcijų, pavyzdžiui, nedūžtantį dvigubų sienelių nerūdijančiojo plieno puodą, išimamą vandens rezervuarą, minėtą automatinio išsijungimo funkciją ir integruotą kalkių šalinimo programą. Dėl tokių savybių šį aparatą lengva prižiūrėti, jei nemėgstate sudėtingų valymo procedūrų. Melitta kavos aparatų dalis (pavyzdžiui, stiklinį kavos puodelį) galima tiesiog plauti indaplovėje.

Taip pat galite pasižiūrėti, kokie dar filtriniai kavos aparatai yra mūsų asortimente.

Melitta kavos aparatų priežiūra

Kiekvienas Melitta kavos aparatas, atėjus laikui, paprašo šiek tiek daugiau dėmesio, kad jis veiktų kuo geriau. Tuomet į dienos šviesą iškyla Melitta priežiūros priemonės. Melitta kalkių šalinimo priemonė – esminis priežiūros rinkinio įrankis – kovoja su neišvengiamomis kalkių sankaupomis, užtikrindama kavos aparato ilgaamžiškumą ir optimalų veikimą. Jį būtina turėti tiems, kurie gyvena kieto vandens zonose, kur kalkių nuosėdų apgultis negailestinga. Tuo tarpu Melitta valymo tabletės arba skystis nuo kalkių nenuilstamai naikina po ankstesnių kavos virimų likusius kavos likučius ir užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis būtų toks pat šviežias ir švarus, kaip ir pirmasis. Kartu šie Melitta valymo produktai yra nepakeičiama dalis, padedanti palaikyti aukščiausią kavos aparato našumą ir užtikrinanti, kad kiekvienas išvirtas kavos puodelis būtų tobulas.

Apibendrinimas

Melitta kavos aparatai liudija puikią kavos tradicijų ir pažangiausių naujovių pusiausvyrą. Tiek automatiniai, tiek filtriniai Melitta kavos aparatai užtikrina, kad ir kavos naujokai, ir žinovai rastų tą, kuris atitiks jų kelionės po kavą poreikius. Na o jei vis dar dvejojate, kitų gamintojų kavos aparatai taip pat laukia jūsų dėmesio.

Be to, speciali Melitta valymo priemonių linija byloja apie šio prekės ženklo įsipareigojimą užtikrinti ilgaamžiškumą ir našumą, o taip pat, kad kiekvienas kavos puodelis būtų tobulas kaskart. 

Skaityti daugiau