SAVAITĖS PASIŪLYMAS

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Kavos indo tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Akcija

Apie NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatus 

Kavos Draugo kavos aparatų asortimente rasite platų šiandien itin populiarių kapsulinių kavos aparatų pasirinkimą. Jie užkariavo kavos mėgėjų širdis dėl savo patrauklios kainos, kompaktiško dydžio, mobilumo, paprasto valdymo ir lengvos priežiūros, bei galimybės mėgautis vis kito skonio kava – kiekvienai kavos porcijai galima naudoti vis kitos rūšies kavos kapsulę. Ir aišku, – dėl tiesiog skanios kavos vieno mygtuko paspaudimu. Viena iš populiariausių kapsulinių sistemų – NESCAFÉ® Dolce Gusto®. 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulinių kavos aparatų ypatumai 

Pristatome pagrindines NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniuose kavos aparatuose naudojamas technologijas, kurių dėka šie kavos aparatai yra išties ypatingi. 

Kapsulių įvairovė: kavos gėrimai, arbatos bei kakava 

Pagrindinė NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulinių kavos aparatų populiarumo priežastis – galimybė gaminti įvairiausius gėrimus. Šiems kavos aparatams skirtos kapsulės yra sukurtos tam tikriems gėrimų receptams. Todėl galite iš karto įsigyti kavos kapsules, skirtas espresso kavai, cappuccino ar latte kavai, karamelinei latte macchiato ir netgi kakavai bei karštam šokoladui. Tai suteikia universalumo šiems kavos aparatams, nes kiekvienas kavos, ir netgi ne tik kavos, mėgėjas ras tai, kas jam patinka. Tikri kavos gurmanai taip pat nebus nuvilti – rūšinių kavų kapsulių pasirinkimas vis didėja. 

Platus skirtingų gamintojų kavos kapsulių pasirinkimas 

Rinkitės ne tik iš skirtingų kavos ir kitų gėrimų rūšių kapsulių, bet ragaukite ir skirtingų kavos gamintojų kapsules. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulinė sistema tapo tokia populiari, kad įvairūs kavos gamintojai pradėjo gaminti šiems skirtas kavos kapsules. Kavos Draugo asortimente rasite jau išpopuliarėjusias “Charles Liégeois”, “Mokito” bei “Starbucks” kavas, skirtas NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatams. Be to, galite įsigyti ir daugkartinio naudojimo kapsulių ir tuomet naudoti bet kokią savo mėgstamą kavą. 

Karšti ir šalti gėrimai 

Dėl integruotos “Hot & Cold” funkcijos šiais kavos aparatais paruošite ne tik karštus gėrimus, bet ir šaltus gėrimus. Ruošiant gėrimą tereikia vandens paleidimo svirtelę nuspausti į vieną ar kitą pusę, o automatinio valdymo modeliuose tiesiog paspausti atitinkamą mygtuką. 

Patogi pieno sistema 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatai, skirtingai nei kitų kapsulinių kavos sistemų gamintojų, pieno gėrimams gaminti naudoja kapsules su ten esančiais pieno milteliais. Tai itin patogu, kai šalia nėra vietos šaltai laikyti šviežio pieno. Taip pat tai puikus pasirinkimas tiems, kas nenori skirti papildomo laiko pieno sistemos priežiūrai – tiesiog įdedi kapsulę ir mėgaujiesi tiršta pieno puta.  

15 barų slėgio technologija espresso pagrindo kavoms 

Šie kavos aparatai, gamindami kavą, naudoja 15 barų slėgį – taigi, pagaminta kava prilygsta tai, kurią ruošia baristos kavinėse. Tai reiškia, kad šiais kavos aparatais pagaminsite tiek tikrą espresso su jai būdinga tiršta crema, tiek ir visas kitas espresso pagrindo kavas – nuo espresso macchiato iki cappuccino. 

Paprastas valdymas: rankinis arba automatinis 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniai kavos aparatai valdomi itin paprastai. Paprasčiausiuose modeliuose yra įdiegta rankinė valdymo sistema – tereikia įdėti kapsulę ir paspausti vandens paleidimo svirtelę, o pribėgus norimam vandens kiekiui, reikės svirtelę atspausti. Automatinio valdymo modeliuose viskas dar paprasčiau – įdedate kavos kapsulę, pagal rekomenduojamą naudojamai kavos kapsulei porcijos dydį nustatote vandens kiekį (ant kavos aparato rasite tokią pačią skalę kaip ir ant kavos kapsulių pakelio) ir paleidžiate vandenį. Kavos aparatas, prileidęs nustatytą vandens kiekį, pats išsijungia. 

Energijos taupymo režimas 

Visuose NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatuose rasite integruotą energijos taupymo režimą. Nenaudojamas kavos aparatas automatiškai išsijungia po 1 – 5 minučių (priklausomai nuo modelio). Tai leis taupyti elektros energiją. 

XL puodelio funkcija 

Daugumoje NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos aparatų, turinčių automatinį valdymą, yra galimybė pasirinkti XL kavos funkciją. Tai suteikia galimybę ruošti mėgstamas kavas į išsinešimui skirtus didesnius puodelius ar netgi gertuves. 

“Espresso boost” funkcija stiprios kavos mėgėjams

Naujausiuose NESCAFÉ® Dolce Gusto® modeliuose galite naudotis “Espresso boost” funkcija, kuri leidžia padidinti kavos stiprumą. Taip pritaikysite kavą savo skoniui ir galėsite mėgautis stipresne kava tada, kai to užsimanysite. 

Temperatūros reguliavimas 

Įprastai kapsuliniai kavos aparatai karštus gėrimus gamina su automatiškai nustatytos temperatūros vandeniu ir jos negali keisti. Tačiau naujausiuose NESCAFÉ® Dolce Gusto® modeliuose galite pasirinkti temperatūrą: nuo šiltos iki labai karštos tiesiog vienu mygtuko paspaudimu. Ši funkcija labai naudinga kavos gurmanams, nes keičiant vandens temperatūrą atsiskleidžia vis kitos kavos savybės. Tai suteikia galimybę eksperimentuoti! 

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsuliniai kavos aparatai: kaip išsirinkti modelį?  

NESCAFÉ® Dolce Gusto® siūlo rinktis iš plačios kapsulinių kavos aparatų įvairovės. Šie kavos aparatai skiriasi savo dizainu, dydžiu, vandens indo forma bei talpa, valdymu (vieni turi rankinį, kiti – automatinį valdymą), papildomomis integruotomis funkcijomis (tokiomis kaip “Espresso boost” arba galimybe reguliuoti temperatūrą). Kad pasirinkti būtų lengviau, trumpai apibūdinsime kiekvieno modelio ypatumus. 

Dolce Gusto Piccolo 

Picollo – vienas iš kompaktiškiausių Dolce Gusto kapsulinių kavos aparatų – vos 16 cm pločio, 29 cm aukščio ir 29 cm gylio. Tiesa, dėl to kavos aparatas turi ir sumažintą vandens talpą – joje telpa 0,6 l vandens. Kavos aparato valdymo sistema – rankinė. Tai reiškia, kad norint pasigaminti gėrimą, reikės nuspausti svirtelę žemyn, ir po to, svarbiausia, nepamiršti svirtelės pakelti, kad būtų sustabdytas kavos ruošimo procesas. 

Dolce Gusto Piccolo XS

Piccolo XS – tai šiek tiek naujesnis Piccolo modelis ir dar kompaktiškesnis! Vos 14 cm pločio, 28 cm aukščio ir 27 cm gylio. Įdomu tai, kad vandens talpa ne tik nesumažėjo, bet ir tapo talpesnė – 0,8 l. Be to, ją lengviau papildyti. Valdymas vis dar rankinis. 

Dolce Gusto Jovia 

Jovia – Išskirtinio dizaino kavos aparatas ypatingai tiks tiems, kas neturi daug vietos į gylį – šio kavos aparato gylis vos 23 cm. Vandens talpa – 0,8 l. Valdymo tipas – rankinis.

Dolce Gusto Infinissima

Infinissima – dar vienas išskirtinio dizaino modelis. Jis ypatingai tiks tiems, kam svarbus nedidelis kavos aparato plotis – jis yra vos 15,5 cm. Be to, šis kavos aparatas turi didžiausią vandens talpą – 1,2 l. Todėl ypatingai tiks ir patiks tiems, kas geria itin dideles kavos porcijas arba tiesiog mėgaujasi kava itin dažnai. Valdymo tipas – rankinis. 

Dolce Gusto Mini Me 

Mini Me  – šis Dolce Gusto kapsulinis kavos aparatas jau turi automatinę valdymo sistemą. Valdymo skydelyje galite pasirinkti porcijos dydį ir kavos aparatas automatiškai sustos, išleidęs nustatytą kiekį vandens. Atkreipkite dėmesį, kad skydelyje integruota skalė yra identiška ant Dolce Gusto kapsulių pakelių vaizduojamai skalei. Pastarojoje yra pažymėtas rekomenduojamas vandens kiekis būtent tai kavos rūšiai ar kavos receptui. Todėl ši funkcija yra itin patogi. Vandens talpa – 0,8 l.

Dolce Gusto Eclipse 

Eclipse – šis kavos aparatas išsiskiria savo unikaliu dizainu ir automatiniu atidarymo mechanizmu. Tereikia paliesti kavos aparatą ir jis pats atsidaro, kad galėtumėte patogiai įdėti kavos kapsulę. Neatidarytas kavos aparatas tampa puikiu interjero objektu. Valdymas – automatinis. Vandens talpa – 1 l. 

Dolce Gusto Colors 

Išskirtinio dizaino kavos aparatas su keičiamomis skirtingų spalvų nugarėlėmis puikiai tiks mėgstantiems įvairovę. Kavos aparatas itin siauras ir negilus. Valdymas – automatinis, o vandens talpa – 1 l. 

Dolce Gusto Genio 

Vienas populiariausių Dolce Gusto kapsulinių kavos aparatų modelių. Genio – kompaktiškas, turintis 0,65 l vandens talpą, su automatiniu valdymu. 

Dolce Gusto Genio S 

Dolce Gusto Genio S linija – tai naujausi Dolce Gusto kapsulinių kavos aparatų modeliai. Jie ne tik išlaikė visas geriausias Genio modelio savybes, bet dar ir įgijo papildomų. Šio modelio vandens talpa tapo didesnė – jau 0,8 l, be to, žymiai patogiau išsiima ir ją patogiau pripildyti vandeniu. Kavos aparato dizainas buvo atnaujintas ir jis tapo dar modernis. Valdymas – automatinis. 

Dolce Gusto Genio S Plus 

Genio S Plus – dar vienas Dolce Gusto Genio S linijos kavos aparatas. Šis žavi ne tik atnaujintu dizainu, patobulinta vandens talpa ir automatiniu valdymu, bet ir papildomomis itin naudingomis funkcijomis. Mėgstantys intensyvaus skonio kavą apsidžiaugs “Espresso boost” funkcija, leidžiančia pasigaminti stipresnę kavą. Kavos gerbėjai taip pat nudžiugs galimybe reguliuoti vandens temperatūrą – tai leis plačiau eksperimentuoti su kavos skoniais. 

Dolce Gusto Genio S Touch

Genio S Touch – Išmaniausias Dolce Gusto Genio S linijos kavos aparatas. Žinoma, jis išlaikė visas geriausias Genio S linijos savybes – modernų dizainą, patobulintą vandens talpą, automatinį valdymą, “Espresso boost” funkciją bei galimybę reguliuoti vandens temperatūrą. Be viso šito, jis dar džiugina itin moderniu, lietimui jautriu valdymo skydeliu. 

Tikimės, kad dabar jūs galėsite lengviau išsirinkti jūsų poreikius ir norus geriausiai atitinkantį NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsulinį kavos aparatą. Jeigu dar kyla abejonių ir turite klausimų, Kavos Draugo konsultantai su malonumu abejones išsklaidys ir atsakys į visus klausimus.

Skaityti daugiau