left-image right-image
Iki Valentino d. liko:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Parodykite meilę su  Valentino dienos kava
„Be My Valentine ...“
bottom-image
Jūsų Valentinui
1+1 PARALLEL 1 kg kavos pupelėms. Ieškok čia.

Nespresso kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Kavos indo tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Akcija

Apie Nespresso kavos aparatus 

1986 metais penkių žmonių įkurtas Nespresso prekinis ženklas, tuomet kaip porcijuotos kavos naujovė, netruko įkopti į Olimpą. Įmonė, kuri skaičiuoja jau 35 metus, dėl stipraus vertybinio pamato vis dar laikosi viršūnėje ir yra kavos kapsulių lyderiai pasaulyje. Nuo pat pradžių Nespresso į priekį stūmė išskirtinai inovatyvus požiūris tiek į verslo modelį, tiek į savo produktą. Pradėję nuo didelių, restoranams skirtų aparatų bei kapsulių, diegdami vis naujesnes technologijas kavos kapsulių lyderiai įsitvirtino ir žmonių namuose. Ypač didelis šuolis įvyko 2004 metais, kai Nespresso pristatė kompaktiškąjį Essenza modelį, kurio kapsulių paleidimo sistema tapo visų po jo einančių modelių dizaino dalimi. Kiek vėliau pristatytas Lattissima kapsulinis kavos aparatas su šviežio pieno plakimo sistema, tapo nauju standartu žmonėms mėgstantiems kavą su pienu. Kai visos pasaulį keičiančios technologijos jau buvo išrastos, Nespresso ėmėsi keisti pasaulį ir be technologijų. Jau dešimt metų kompanija aktyviai stumiasi į priekį kapsulių perdirbimo klausimuose, stengdamiesi savo produktą gaminti draugišką gamtai ir tausojantį aplinką. Per šį laikotarpį Nespresso pradėjo ne vieną programą, sprendžiančią šią problemą, o kad prie planetos išsaugojimo prisidėtų dar daugiau, jau net tris savo fabrikus įrengė taip, kad šie energiją gautų iš atsinaujinančių šaltinių.

 Kava – tai menas

Nespresso vadovaujasi požiūriu, kad kava yra menas, kuris mumyse gali sukelti gražiausius jausmus. Tokios pasaulėžiūros puoselėjimui kompanija dirba tam tikrais principais. Pirmiausia, nuolat stengiasi nustebinti žmones naujovėmis. Tam, kad tai pavyktų, Nespresso generuoja standartus laužančias idėjas, kurios su tinkamu požiūriu pamažu tampa realybe. Būtent dėl to žmonės ima tikėtis daugiau ne tik iš pačios kavos, bet ir iš kompanijos, o tai labai stipriai verčia įmonę judėti į priekį. Antra, norėdami, kad kava kaip meno rūšis sužadintų gerus jausmus, į pačią kavą Nespresso žiūri kaip į savaimę gėri nešančią jėgą. Jų teigimu, kavos ūkiai padeda išsaugoti laukus nuo urbanizacijos bei suburti vietines bendruomenes kilniam tikslui. Pati kompanija prie šios idėjos prisideda atrinkdama rečiausias pasaulio pupeles, kruopščiai jas apdribdama ir taip pakeldama kasdieninį ritualą į naujas aukštumas. Nespresso tiki, kad geras skonis ir grožis į pasaulį gali atnešti daugiau harmonijos ir būtent jų kavos pasižymi šiomis savybėmis.

Nespresso laužo standartus

Vadovaudamiesi inovatyviu požiūriu Nespresso savo aparatuose yra įdiegę naujausias technologijos, kurios lemia, kad būtent šio gamintojo įrenginiai būtų populiariausi ir patikimiausi tarp kapsulinių aparatų. Kavos ruošime yra labai daug kintamųjų, tačiau nei vienas jų nėra prasprūdęs pro Nespresso akis. Aparatai, ruošdami kavą, parenka tinkamą vandens kiekį, temperatūrą, greitį bei spaudimą, tam kad kiekvieną kartą gautųsi geriausia ruošiamo gėrimo versija. Šio gamintojo kapsulėse yra naudojama tikra malta kava, kurios rupumas taip pat yra parinktas siekiant geriausio rezultato. Pieniškus gėrimus gaminančiuose modeliuose yra naudojamas šviežias pienas. Nors Nespresso kompanija šią technologiją išvystė jau ganėtinai seniai, tarp kapsulinių aparatų, tai vis dar yra inovatyvu, šiuolaikiška ir ne dažnai sutinkama. Tiesa, funkcionalumas, nėra vienintelis šio gamintojo privalumas. Viena iš Nespresso vertybių yra grožis, todėl ši kompanija savo aparatų dizainui yra skyrusi itin didelį dėmesį. Dėl šios priežasties Nespresso aparatai yra vieni stilingiausių kapsulinių aparatų rinkoje, o jų nesenstantis dizainas užtikrina, kad jūsų aparatas neišeis iš mados visą savo tarnavimo laiką.

Išskirtinės Nespresso technologijos ir savybės

Nespresso aparatai yra sukurti tikriems espresso mėgėjams. Šios kompanijos aparatais kava gaminama, vandenį leidžiant 19 barų slėgiu. Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios espresso yra išgaunamas toks tirštas ir sodrus.

Per trisdešimt gyvavimo metų Nespresso tiek išplėtė savo asortimentą, kad savo mėgstamiausias kapsulės atranda net ir didžiausi gurmanai, ieškantis išskirtinio skonio. Visgi stipriausia šių kapsulių pusė yra ne vien pasirinkimas, bet ir jų kokybė. Kompanijos nuomone, kokybė nėra atsitiktinumas, tai seka sąmoningų pasirinkimų, kurie ir atveda Nespresso į kavos kapsulių kokybės aukštumas. Pirmiausia išsirinkę ūkius, tiekiančius geriausią kavą, jie patys patikrina gautas pupeles, kad šios atitiktų įmonės iškeltus standartus. Turėdami didžiulę patirtį, Nespresso kavos meistrai žino, kaip puikiai paskrudinti kavos pupeles ir atrakinti pilną jų potencialą. Vėliau kavos pupelės yra sumaišomos į firminius Nespresso mišinius arba supakuojamos kaip vienetinių ūkių kavos ir būtent tai šią kompaniją daro išskirtinę.

Aparatų minimalizmas jaučiamas ne tik išvaizdoje, bet ir valdyme. Tai labai pasitarnauja gerai vartotojų patirčiai, kadangi aparato veikimo principą nesunkiai perpranta net ir pirmą kartą įrenginį matantis žmogus. Visos aparato dalys (vandens, pieno talpa) nusiima itin lengvai, o kapsulių įdėjimo ertmė sukonstruota taip, kad visuomet įdėtumėte tinkama puse.

Kitas didelis Nespresso aparatų privalumas yra lengva priežiūra. Įrenginį nesunku išardyti ir išplauti kiekvieną dalį atskirai po kranu. Priežiūrą itin palengvina automatinė nukalkinimo programa.

Nespresso kompaktiškumas pasitarnauja ne tik ieškant vietos, kur pastatyti aparatą, bet ir norint vežtis savo kavos gaminimo aparatą kartu su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. Dauguma žmonių norėdami savo mėgstamą kava gerti ir kelionėse, vežasi šiuos aparatus su savimi į viešbučius. Todėl su Nespresso savo mėgiamomis kapsulėmis galite džiaugtis visur.

Populiariausi Nespresso modeliai

Nespresso Essenza Mini

Essenza Mini – tai mažas, bet galingas kapsulinis aparatas, skirtas gaminti juodoms kavoms. Jo nesudėtingas valdymas leis pasirinkti trumpiau bėgančią kavą espresso arba ilgiau – espresso lungo. Modernus Essenza Mini dizainas tiks prie bet kurio namų interjero, o jo kompaktiškumas pasitarnaus turint net ir labai mažai vietos kavos aparatui. Šio aparato priežiūra reikalaja nedaug pastangų, kadangi visos dalys lengvai išsiardo, o plastikas, iš kurio jos pagamintos, tinkamas plauti indaplovėje. Šis aparatas labiausiai tinkamas klasikinio espresso megėjams, kurį Essenza Mini pagamina itin preciziškai, o iš daugybės Nespresso kapsulių rūšių kavos gurmanams bus nesunku atsirinkti kavą, kuria jie galės mėgautis kiekvieną dieną.

Nespresso „Atelier“

 Atelier– tai kapsulinis aparatas, galintis jūsų mėgstamiausiame puodelyje suplakti šviežią pieną, į kurį tiesiai iš kapsulės paruošę espresso gausite latte. Mėgstantiejį juodas kavas, ras gausybę receptų, kurie pagal vandens kiekį ne tik paruoš jūsų norimą gėrimą, bet ir atskleis pilną kavos pupelių skonio potencialą. Nepaisant to, kad tai itin kompaktiškas aparatas, jo vandens talpa yra net 1 litro, todėl šios talpos nereikės pildyti kiekvieną kartą norint paruošti kavą. Šis aparatas skirtas žmonėms, kuriems itin svarbu, kad jis užimtų kuo mažiau vietos, o jo ruošiamų gėrimų spektras, įskaitant ir gėrimus su pienu, būtų toks pats platus, kaip ir didesnių aparatų.

 Kavos aparatas Nespresso „Lattissima“

Šio tipo aparato pirmtakas buvo pasaulį pakeitęs kapsulinis kavos aparatas, ruošiantis kavą su šviežiu pienu, išplaktu įrenginyje integruota sistema. Kaip ir kiti Nespresso aparatai, Latissima valdomas itin paprastai. Jame esantys trys apšviesti mygtukai neleis pasiklysti, o jų pagalba vieno mygtuko paspaudimu paruošite espresso, espresso lungo bei pienišką kavą. Pažangi cappucino sistema, ne tik paruoš puikų pieną, bet ir dėl tam skirtų daviklių apskaičiuos, kad ruošimo metu būtų panaudotas visas talpoje esantis pienas. Šiame modelyje, kaip ir kituose Nespresso aparatuose, kava ruošiama naudojant reikalingą 19 barų slėgį. Šalia visų kavos ruošimo patogumų, šis modelis pasižymi ir lengva priežiūra. Jo nuimamą pieno talpą galite plauti net indaplovėje, o kad pasigaminus kavą kiekvieną kartą nereikėtų eiti prie šiukšlių dėžės aparate yra įmontuota panaudotų kapsulių talpa, kurioje telpa net 11 kapsulių. Šis aparatas skirtas žmonėms vertinantiems kavos kokybę ir norintiems, kad jų mėgstamas gėrimas būtų paruoštas itin preciziškai ir tinkamai. Latissima itin mėgstamas tarp inovatyvių žmonių, kurie vertina savo laiką, todėl kavos ruošimui neturi daug laiko.

Kavos aparatas Nespresso „Creatista Pro“

Creatista Pro –  šis Nespresso modelis skirtas žmonėms, norintiems namuose gerti kavą lyg iš baristos rankų. Naudojimas itin paprastas moderniame lietimui jautriame, spalvotame ekrane. Creatista aparatu vieno mygtuko paspaudimu paruošite espresso, ristretto, lungo ir americano, o pieniškoms kavos pieną suplaksite profesionaliu garų vamzdeliu, prie aparato pridėtame pienui skirtame indelyje. Taip išplaktu pienu galėsite išbandyti savo jėgas piešdami pieno puta (latte art), o jos konsistencija ir temperatūra bus idealiai tinkanti tiek latte, tiek cappucino kavoms. Aparate yra įdiegta karšto vandens funkcija, dėl to galėsite praskiesti espresso, taip pagamindami americano kavą ar netgi paruošti arbatą užpildami ją karštu vandeniu iš aparato. Šio aparato talpos yra padidintos, todėl jame telpa net 2 litrai vandens, o panaudotų kapsulių konteineryje tilps net iki 14 kapsulių. Creatista pro aparato dizainas pasižymi modernių linijų nerūdijančio plieno korpusu. Jo žvilgesys spinduliuoja prabangos jausmą, o metalo pojūtis suteikia aparatui patikimumo.

Nespresso klientai – kas jie?

Nespresso klientas yra žmogus, kuriam kavos ruošimo ritualas turi būti paprastas ir lengvai valdomas, tačiau pati kava jam yra kur kas daugiau. Tai menas, skleidžiantis grožį ir grožis, papildantis meną. Nespresso klientas – tai žmogus, kuriam kava yra emocija ir gėris viename, kai po kavos supranti, kad pasaulis yra gražus dėl to, kad jame yra kavos. Šiuos aparatus rinksis žmogus, kuris vertina kokybišką, rinktinę kavą ir nori ją ruošti patikimu, pilną skonio potencialą atskleidžiančiu aparatu.

Skaityti daugiau