SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Registruokis ir laimėk NIVONA kavos aparatą!  Sužinok daugiau.

Nivona kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Ar galima naudojantis mobiliąja programėle pasigaminti kavos nepakilus iš lovos?

Nors mobilioji programėlė Nivona kavos aparatuose įdiegta pakankamai anksti, deja į lovą kavos nepristatys. Vis dėlto svarbu paminėti, kad mobiliosios programėlės paskirtis yra šiek tiek kitokia. Ją naudodami klientai turi galimybę stebėti priežiūros procedūrų poreikį, pagal pateiktą statistiką įsigyti kavos aparato priežiūros priemonių ar kavos. Be to labiausiai ši programėlė yra mėgstama dėl galimybės išsaugoti savo asmeninį receptą ir priėjus prie aparato vos vienu telefono ekrano paspaudimu jį pasigaminti. Tai ypač aktualu, kuomet kavos aparatu naudojasi daugiau žmonių, turinčių individualius mėgstamus gėrimus (pieno ir kavos proporcijas, vandens kiekį, kavos stiprumą ir pan.)

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kas atlieka Nivona garantinę priežiūra?

Kavos aparatų garantinę ir pogarantinę priežiūrą oficialiai vykdo “Kavos draugo” servisas, esantis Europos pr. 36, Kaune. Jei klientai susiduria su iššūkiais, naudojantis šio gamintojo kavos aparatais - gali būti tikri, jog gaus išsamią konsultaciją tiek susisiekę su mūsų serviso darbuotojais telefonu, tiek atvykę į bet kurį “Kavos draugo” saloną.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar Nivona kavos aparatų gamintojas yra patikimas?

Šis kavos aparatų gamintojas yra pakankamai jaunas, lyginant su kitais prekiniais ženklais. Vis dėlto jau skaičiuoja penkioliktus savo veiklos metus, o kavos aparatų gamyba ir surinkimas vykdomas patikimumo ženklą jau užsitarnavusiose šalyse - Šveicarijoje ir Portugalijoje. Be to, kai kurios Nivona kavos aparatų dalys yra gaminamos tose pačiose gamyklose kap ir kitų ilgamečių rinkos dalyvių.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo išskirtinis Nivona prekinis ženklas?

Nivona prekinis ženklas kavos aparatų rinkoje pasirodė 2005 metais. Pagrindinė šių aparatų atsiradimo priežastis - noras, kad kavos aparatai būtų ir modernūs, ir tuo pačiu prieinami kiekvienam norinčiam kokybiškos kavos savo namuose. Todėl kalbant apie visus Nivona kavos aparatus galime sakyti, jog jie yra šiuolaikiški, itin paprastai naudojami, pritaikyti mažesnėms ir didesnėms erdvėms, kukliems ir itin reikliems kavos mėgėjams. Štai keletas išskirtinių šio prekinio ženklo savybių:

 •         Didžioji dalis Nivona kavos aparatų turi instaliuotą meniu lietuvių kalba;
 •         Net ir ekonominės klasės kavos aparatų modeliai pagamina kokybiškus pieno gėrimus ir juodą kavą vieno ar dviejų migtukų paspaudimu;
 •         Kai kurie modeliai gali būti valdomi mobiliąja programėle (be jokių papildomų priedų);
 •         Yra modelių, turinčių ratukus kavos aparato apačioje, todėl palengvina namų priežiūrą mažesnėse erdvėse;
 •         Prie kai kurių modelių yra pridedamos termosinės pieno talpos;
 •         Meniu yra valdomas dviem sukamaisiais mygtukais, todėl išmokti kavos aparatu naudotis gali kiekvienas.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie Nivona kavos aparatus

 „Nivona yra daugiau nei tiesiog visiškai automatinis kavos aparatas. Siūlome aukščiausią kokybę prieinama kaina. O jūs gaunate patikimą, intuityviai valdomą kavos aparatą. Ši idėja mus vedė nuo pat pradžių“, – būtent taip prisistato viena iš nedaugelio pasaulyje išskirtinai tik automatinius kavos aparatus gaminančių kompanijų Nivona. 

Prekinio ženklo Nivona istorija prasidėjo Vokietijoje: kompanijos įkūrėjai – Peter Wildner, Thomas Meier ir Hans Errmann – kartu dirbę vienoje žymioje Niurnbergo buitinės technikos prietaisų įmonėje, pastebėjo, kad kavos aparatų rinkoje trūksta aukštos kokybės technologiškai pažangių automatinių kavos aparatų, prieinamų kiekvieniems namams. Vedami aistros gerai kavai ir norėdami ja pasidalinti su kitais, 2005 metais jie įkūrė Nivona kompaniją, kuri šiandien yra gerai žinoma kavos gurmanams. 

Nivona kavos aparatai pasižymi skanią kavą ir paprastą valdymą užtikrinančiomis inovatyviomis technologijomis,  patraukliu dizainu, itin lengva priežiūra bei patrauklia kaina. Platus kavos aparatų asortimentas užtikrina, kad kiekvienas kavos mėgėjas ras jo norus ir poreikius atitinkantį kavos aparatą. Kavos Draugo asortimente rasite visus Nivona kavos aparatų modelius – juos detaliau pristatome straipsnio apačioje. 

Nivona kavos aparatų ypatumai

Nivona kavos aparatų gamintojai teigia, kad nuolat tobulindami savo gaminius, jie susitelkia į du svarbiausius dalykus – išskirtinį kavos gėrimų skonį ir naudojimo paprastumą. Tokį požiūrį atspindi išskirtinės šių kavos aparatų savybės: 

„Aromatica System“ maksimaliam kavos aromatui išgauti iš kiekvienos kavos pupelės 

 1. Kavos malimas: visuose Nivona kavos aparatuose integruota aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno kūginė kavamalė, kuri sumala kavos pupeles iki pasirinkto rupumo lygio, o tada šviežiai sumalta kava sukrenta į kavos ruošimo mechanizmą. Svarbu pažymėti, kad visuose Nivona kavos aparatuose kavai ruošti gali būti naudojamos ir kavos pupelės, ir malta kava
 2. Suspaudimas: kavos ruošimo mechanizme kava yra suspaudžiama – paruošiama plikymui. 
 3. Paruošimas: veikiant vibracinei pompai termobloke pakaitintas karštas vanduo (beveik 100 °C) pasiekia kavos ruošimo mechanizmą – vanduo skverbiasi pro suspaustą kavą tokiu būdu, kad pagamintas gėrimas būtų maksimaliai aromatingas. 

„Aroma Balance System“ skonio eksperimentams 

Ši Nivona technologija perima baristos darbą. Vienoje kavos pupelėje yra 800 skirtingų aromatų, kuriuos skirtingai galima atskleisti keičiant ruošimo procesą. Su „Aroma Balance System“ galite patys nuspręsti, kokias kavos pupelių skonio natas norite paryškinti.

Kavos pupelės yra pripildytos aromatinių medžiagų, lipidų, karčiųjų sudėtinių medžiagų, rūgščių ir mineralų, kurie atskleidžiami pasitelkus vandenį ir slėgį, o keičiant kavos plikymo procesą galima kontroliuoti šių medžiagų pasiskirstymą bei išgauti skirtingus skonius. Tokiu būdu Nivona  inžinieriams pavyko sukurti tris aromatų profilius: Dynamic (dinaminį), Constant (pastovų) ir Intense (intensyvų). Kava ruošiama skirtingu slėgiu, pralaidumo greičiu ir karšto vandens sulaikymo trukme šviežiai sumaltoje kavoje.

Naudodami parinktį „Dynamic“, išgausite lengvą rūgštumą, vaisišką ir malonų skonį. „Constant“ parinktis kavai suteiks karčiai saldžių natų, aštrų ir sodrų skonį. Parinktis „Intense“ suteikia kavos gėrimui aštrų ir išraiškingą skonį su kartumo užuominomis.

Kokybiškai paruošta pieno puta tobuliems gėrimams su pienu

Visi Nivona modeliai paruošia tirštą ir gardžią pieno putą pasitelkiant vieną iš šių pieno putos ruošimo sistemų: 

 • „Spumatore“ technologija – pieno putos plakiklis, kuris veikia paspaudus garų ruošimo mygtuką ir atsukus rankenėlę;
 • „Easy Spumatore“ technologija – veikia su integruotu cappuccino receptu pasukus kapučinatoriaus valdymo ratelį;
 • „OneTouch Spumatore“ technologija – leidžia mėgautis kremine ir tobula pieno puta vos vienu palietimu; 
 • „Cappuccino Connaisseur“ funkcija – nuo 7-osios serijos modelių galite nustatyti kavos ir pieno pylimo eilės tvarką ir taip paruošite skirtingo skonio pieniškus gėrimus pagal autentiškus receptus.

Funkcija „My Coffee“: kurkite mėgstamus gėrimus 

Jei tarp kavos aparate siūlomų gėrimų nerandate sau tinkamo, galite susikurti unikalų kavos gėrimą naudodamiesi „My coffee“ funkcija ir jį išsaugoti. Priklausomai nuo modelio, kavos aparate yra skirtingas galimų sukurti receptų skaičius. 

Valdymas per išmaniąją programėlę: dar daugiau mobilumo galimybių

Nivona kavos aparatai ne tik turi patogius valdymui ekranus (simbolių, TFT spalvotus arba TFT liečiamus spalvotus ekranus), bet dauguma jų gali būti valdomi ir tiesiai iš jūsų išmaniojo įrenginio. Atsisiuntę Nivona išmaniąją programėlę bei prijungę savo išmanųjį įrenginį prie kavos aparato per Bluetooth ryšį, valdykite kavos aparatą tiesiai iš savo telefono ar planšetės.

Paprasta priežiūra 

Nivona kavos aparatai siūlo visiškai automatizuotą priežiūrą: automatines nukalkinimo, kavos virimo mechanizmo ir pieno sistemos valymo programas. Tereikia pasirinkti programą ir sekti siūlomus žingsnius kavos aparato ekrane. Šių programų metu gali būti naudojamos Nivona priežiūros priemonės arba specialiai automatiniams kavos aparatams Kavos Draugo sukurtos universalios priežiūros priemonės. Svarbu pažymėti, kad Nivona išskirtinumas – ypatingai paprastas ir efektyvus pieno sistemos skalavimas. Tereikia pieno šlangelę įstatyti į nulašėjimo padėklą, paspausti skalavimo funkciją ir aparatas pats karšto garo ir vandens pagalba praskalaus pieno sistemą. 

Nivona kavos aparatų priedai dar didesniam komfortui 

Nivona kavos aparatų priedai suteikia dar didesnį komforto jausmą naudojantis šiais kavos aparatais. Nivona pieno indas suteikia galimybę patogiai naudotis Nivona pieno sistema: pieno indą galite laikyti šaldytuve ir netgi plauti indaplovėje. Siekiantiems dar didesnio patogumo siūlomas Nivona pieno šaldytuvas. Į šį šaldytuvą galite įstatyti 1 l kartoninę pieno pakuotę ir jis šaldys pieną kaip ir šaldytuve.  

Nivona automatinių kavos aparatų asortimentas

Kavos Draugo asortimente rasite visą Nivona kavos aparatų asortimentą: nuo 5-osios iki 10-osios serijos. 5 ir 6 serijos kavos aparatai – tai įvadiniai modeliai, skirti juodų kavų gerbėjams, kartais besimėgaujantiems ir skania pieno puta. 7 serijos kavos aparatai – tai populiariausia Nivona kavos aparatų linija: šie jau gamina net ir gėrimus su pienu vienu paspaudimu. Klasikinio dizainos gerbėjams skirti 8-os serijos kavos aparatai – šie siūlo dar didesnį patogumą – gamina po du gėrimus su pienu vienu metu. 9-osios serijos kavos aparatai skirti tiems, kas nori mėgautis maksimaliu komfortu – į šiuos modelius įdiegtos visos Nivona pažangiausios technologijos ir funkcijos. Pagalvota ir apie didesnius namų ūkius bei biurus – jiems skirta 10 serija. 

5 serija (NICR 520)

Šios serijos automatiniai kavos aparatai yra skirti juodų kavų mėgėjams, kartais mėgstantiems pasimėgauti ir gėrimais su skania pieno puta. Aparatai vienu mygtuko paspaudimu gamina kavą (vieną arba du puodelius). Sukdami valdymo ratuką galite paprastai ir patogiai pasirinkti pageidaujamą porcijos dydį, o spausdami ratuką pasirinkti vieną iš trijų kavos stiprumo lygių. Rankiniu būdu valdoma pieno plakimo sistema „Spumatore“ leidžia šiuos gėrimus pagardinti ir pieno puta – tereikia paspausti garų mygtuką, pasukti rankenėlę ir kavos aparatas pats suplaks pieną. 

6 serija (NICR 660, NICR 675)

Šios serijos aparatai puikiai tiks juodos kavos mėgėjams, norintiems pasijusti lyg tikri baristos – integruota „Aroma Balance System“ programa leidžia atrasti skirtingas naudojamų kavos pupelių skonio natas. 6 serijos Nivona kavos aparatai gamina espresso, juodą kavą, karštą vandenį bei pieno putą. Pieniškų gėrimų gerbėjai lengvai pasigamins cappuccino receptą naudodamiesi „Easy Spumatore“ sistema, o americano kavą pasigaminsite naudodamiesi karšto vandens funkcija. Su integruota „My coffee“ parinktimi, priklausomai nuo modelio, galite susikurti iki 4 skirtingų receptų bei juos išsaugoti. Šios serijos kavos aparatai taip pat pasižymi paprastu valdymu dviem sukamaisiais reguliatoriais, spalvotu TFT ekranu ir galimybe aparatą valdyti Bluetooth ryšiu per išmaniąją programėlę.

7 serija (NICR 790, NICR 795, NICR 796, NICR 799)

Tai žymiausias Nivona kavos aparatų inovacijas sujungianti serija, turinti integruotas „Aroma Balance System“, „OneTouch Spumatore“, „Cappuccino Connaisseur“ ir „My coffee“ funkcijas. Šios serijos aparatai visus populiariausius kavos gėrimus pagamins vieno mygtuko paspaudimu, o funkcija „My coffee“ leis susikurti 5 papildomus mėgstamus receptus. Naudojantis šios serijos aparatais galėsite mėgautis tirštu espresso, klasikine juoda kava, aromatingaisiais lungo bei americano receptais, o „OneTouch Spumatore“ padės pagaminti stilinguosius cappuccino, latte bei latte macchiato. Dėl integruotos „Cappuccino Connaisseur“ funkcijos galėsite nustatyti kavos ir pieno pylimo eilės tvarką ir taip paruošti tobulą cappuccino. Pieno sistemą ypač lengva prižiūrėti dėl itin patogaus žarnelės prasiplovimo į nulašėjimo padėklą. Kavos aparatą paprasta valdyti naudojantis moderniu spalvotu TFT ekranėliu ir sukamuoju reguliatoriumi, o atsisiuntę Nivona išmaniąją programėlę ir naudodami Bluetooth ryšį, galėsite aparatą valdyti per išmanųjį įrenginį.

8 serija (NICR 820 ir NICR 825)

Klasikinio dizaino 8 serijos aparatai siūlo geriausias Nivona inovacijas ir vienu paspaudimu gamina espresso, juodą kavą, americano, cappuccino ir latte macchiato bei siūlo galimybę susikurti net iki 10 individualių receptų naudojant „My Coffee“ funkciją. „One Touch Spumatore Duo Plus“ technologija sužavės pieniškų gėrimų mėgėjus, kadangi leis pagaminti dar tobulesnę pieno putą gėrimams su pienu ir net 2 puodeliams iš karto vos vienu mygtuko paspaudimu. Platus spalvotas TFT ekranas bei 2 spalvų puodelių apšvietimas suteikia šiems aparatams išskirtinę išvaizdą. Taip pat priklausomai nuo modelio integruota aktyvi puodelių pašildymo funkcija leidžia pašildyti puodelius ant kavos aparatų viršaus.

9 serija (NICR 930, NICR 960, NICR 970)

Šios serijos kavos aparatai pasižymi plačiomis įvairių parametrų modifikavimo galimybėmis: galima  keisti kavos gėrimų temperatūrą, stiprumą, porcijos dydį bei pieno konsistenciją. Šie kavos aparatai vienu paspaudimu gamina espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte macchiato ir latte, o naudodamiesi „My coffee“ funkcija galite susikurti 9 papildomus individualius receptus. Visus gėrimus galima paruošti iš karto po 2 porcijas. Paprastą valdymą NICR 930 modelyje užtikrina platus spalvotas TFT ekranas. NICR 960 ir NICR 970 modeliuose įmontuotas naujos kartos 5 colių liečiamas TFT ekranas, kuris leis mėgautis kavos ruošimo proceso atvaizdavimu, o naudojantis Flying Picture sistema – perkelti  norimus paveiksliukus tiesiai iš mobiliojo įrenginio ant aparato ekrano. Pastarieji du modeliai akį traukia ir 8 spalvų vandens talpos apšvietimu, kuris leis matyti likusio vandens lygį net ir prieblandoje. Atsisiuntę Nivona išmaniąją programėlę ir naudodami Bluetooth ryšį, galėsite aparatą valdyti per išmanųjį įrenginį.

10 serija (NICR 1040)

Tai pats našiausias Nivona kavos aparatų modelis, skirtas nedideliems biurams arba didelei kavos mėgėjų šeimai. Šiuo kavos aparatu galima ruošti net iki 65 puodelių kavos per dieną! Kavos aparatas Nivona „1040“ vienu mygtuko paspaudimu gamina populiariausius kavos gėrimus, tokius kaip espresso, juoda kava, americano, cappuccino, latte ir latte macchiato, o naudodamiesi „My coffee“ funkcija sukursite iki 18 papildomų individualių receptų. Naujoji funkcija Coffee 2×4 skirta dideliam kiekiui žmonių – nepertraukiamai galite paruošti 4 dvigubas kavos porcijas. „One Touch Spumatore Duo Plus“ technologija leis paruošti du pieniškus gėrimus vienu paspaudimu, o  naujoji „Easyclean“ valymo funkcija užtikrins tobulą pieno sistemos švarą, kadangi ji automatiškai praplaus ją po pieno panaudojimo. Aparato valdymą palengvina platus spalvotas liečiamas TFT ekranas bei galimybė valdyti įrenginį naudojant išmaniąją programėlę. O tam, kad plikoma kava subėgdama į puodelį neatšaltų, šis modelis turi aktyvaus puodelių pašildymo funkciją, kuri leis mėgautis tinkamos temperatūros gėrimais.

Norėdami rasti daugiau informacijos apie kiekvieną Nivona kavos aparato modelį, skaitykite konkretaus gaminio aprašymą jam skirtame puslapyje. Norinčius pasižvalgyti į kitų prekinių ženklų kavos aparatų modelius, kviečiame apsilankyti skiltyje automatiniai kavos aparatai,  arba susipažinti su visu Kavos Draugo kavos aparatų asortimentu. O jei išsirinkti bus per sudėtinga, kviečiame kreiptis į Kavos Draugus, kurie mielai padės surasti Jums tinkamiausią kavos aparatą!

Skaityti daugiau