2+2

Philips 4300 ir 4300 Lattego

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Philips 4300 kavos aparatus

Philips 4300 kavos aparatai su intuityviu valdymu ir daugybe funkcijų – tobulai kavai namuose. Reguliuojamomis nuostatomis pritaikykite kavą asmeniniams poreikiams ir mėgaukitės puikiu idealios temperatūros, aromato ir pieno putos deriniu kiekviename puodelyje!

Philips 4300 kavos aparato funkcijos

Intuityvus jutiklinis valdymas, keraminis malūnėlis, platus receptų pasirinkimas ir t.t. Kiekvienas Philips 4300 kavos aparatas sukurtas taip, kad atitiktų skirtingų kavos mėgėjų poreikius. Toks modelis gali būti puikus jūsų virtuvės priedas, užtikrinantis, kad kasdien mėgausitės puikia kava. Pažiūrėkime, ką dar siūlo ši serija:

Receptų pasirinkimas. Philips 4300 kavos aparatą galima įsigyti dviejų modelių: viename iš jų įrengta LatteGo sistema, kitame – ne. Jei mėgstate juodą kavą arba espreso kavą ir tik retkarčiais mėgaujatės pieno gėrimais, geriausia rinktis Philips 4300 kavos aparatą su pieno putojimo lazdele (Philips EP4321/50). Kita vertus, jei jus domina platesnis kavos receptų ir įvairių kavos gėrimų pasirinkimas, rekomenduotume rinktis Philips 4300 LatteGo kavos aparatą, kuris siūlo 8 iš anksto užprogramuotus gėrimus, įskaitant tris receptus su pienu.

Gėrimo pritaikymas. Naudodami abu šiuos Philips kavos aparatų modelius galėsite reguliuoti gėrimo intensyvumą, kavos stiprumą ir pieno kiekį. Jei to nepakanka, taip pat galite sukurti iki 2 naudotojų profilių ir išsaugoti mėgstamiausius gėrimų nustatymus, kad juos būtų galima lengvai pasiekti.

Ideali kavos temperatūra, aromatas ir puta. Kiekvienas Philips 4300 kavos aparatas turi Aroma Extract sistemą, kuri užtikrina optimalią pusiausvyrą ir leidžia mėgautis gardžia kava kiekvieną kartą, kai tik panorėsite.

Keraminis malūnėlis. Šie Philips kavos aparatai turi 100 % keraminius malūnėlius. Jie gali tobulai sumalti kavą kaskarti ir yra itin patvarūs, skirti mažiausiai 20 000 kavos puodelių.

Lengva priežiūra. Dėl Philips AquaClean vandens filtro kalkių šalinimo programą galite atlikti ne rečiau kaip kas 5 000 paruoštų porcijų. Priežiūrą dar labiau palengvina lengvai išimamas virimo blokas, taip pat indaplovėje plaunama garų lazdelė, lašėjimo padėklas ir kavos tirščių indas.

Atraskite jums tinkamą modelį!

Kavos aparatus mėgsta žmonės, kurie vertina patogumą ir mėgsta eksperimentuoti su kavos receptais. Mūsų asortimente esantys Philips 4300 kavos aparatai tikrai gali pasiūlyti ir viena, ir kita. Jais taip pat nereikia rūpintis sudėtingomis valymo procedūromis. Philips kavos aparatai yra modernūs ne tik savo funkcijomis, bet ir dizainu, todėl bet kuris modelis, kurį galiausiai pasirinksite, neabejotinai puikiai derės jūsų virtuvėje.

Skaityti daugiau