2+2

Philips 5400 Lattego

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Philips LatteGo 5400 kavos aparatus

Ieškote kavos aparato, kuriame dera patogumas ir technologijos? Atraskite Philips LatteGo 5400 kavos aparatą, kuris gali paruošti pasirinktą kavą iš šviežiai sumaltų kavos pupelių vos vienu prisilietimu. Automatinė pieno sistema, paprastas valdymas ir galimybė išsaugoti asmeninius nustatymus – galimybė mėgautis visiškai individualius poreikius atitinkančia kava patogiai įsitaisius savo namuose. Tačiau tai dar ne viskas: šiame kavos aparate rasite ir daugiau funkcijų.

Pagrindinės Philips 5400 kavos aparato savybės

Siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą skonį, Philips 5400 automatiniai kavos aparatai leidžia mėgautis lengvu kavos ruošimo procesu ir vienu prisilietimu paruoštu kokybiškos kavos puodeliu. Kiekviena funkcija sukurta taip, kad padėtų jums paruošti tobulą kavą, kurios skonis būtų toks, kokį mėgstate.

Kavos receptai. Šis visiškai automatizuotas Philips kavos aparatas paruošia 12 puikių kavos receptų iš šviežiai sumaltų kavos pupelių vienu prisilietimu. Dėl LatteGo sistemos mėgautis kreminiu cappuccino, latte, latte macchiato ar café au laits bus itin paprasta.

Funkcija „Mano kavos pasirinkimas“. Ši funkcija leidžia reguliuoti kavos stiprumą ir kiekį pagal savo poreikius. Taip pat galite pasirinkti norimą rupumą iš 12 skirtingų lygių: nuo smulkiausio iki stambiausio.

Aroma Extract sistema. Norint paruošti aukštos kokybės kavą, svarbu palaikyti maždaug 90-98 °C vandens temperatūrą ir pastovų slėgį. Laimei, būtent tam skirta Aroma Extract sistema, esanti kiekviename Philips 5400 serijos automatiniame kavos aparate.

Naudotojų profiliai. Siekiant pagerinti kavos ruošimo patirtį, Philips 5400 kavos aparatas siūlo keturis naudotojo profilius, leidžiančius lengvai išsaugoti ir pasiekti asmeninius nustatymus. 

Extra-Shot funkcija. Be anksčiau minėtų Philips automatinių kavos aparatų funkcijų, pažymėtina ir funkcija Extra-Shot, kuri leidžia mėgautis intensyvesniu kavos gėrimu be papildomo kartumo.

Be šių išmaniųjų funkcijų, svarbu paminėti ir šios serijos technines specifikacijas. Visuose Philips 5400 kavos aparatų modeliuose yra 100 % keraminis malūnėlis. Patogus jutiklinis valdymas ir TFT ekranas leidžia lengvai pasirinkti norimą kavą ar reguliuoti nustatymus. Be to, šie Philips kavos aparatai pasižymi elegantišku, tačiau moderniu dizainu, kuris neabejotinai tiks bet kuriai virtuvei.

Jei pirkinių sąraše turite kavos aparatą, Philips LatteGo 5400 modelis tikrai gali būti puikus pasirinkimas! Išmanus, modernus ir efektyvus, jis siūlo viską, ko reikia gardžiai kavai ir rafinuotam virtuvės interjerui.

Skaityti daugiau