SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Registruokis ir laimėk NIVONA kavos aparatą!  Sužinok daugiau.

Saeco kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Saeco kavos aparatus 

Saeco – tai itališkos kilmės kavos aparatų gamintojas, kuris veiklą vykdo nuo 1981 metų ir orientuojasi tik į patirtimi grįstus sprendimus. Kompanijos įkūrėjai Sergio Zappella ir Arthur Schmed yra tie žmonės, kuriems kavos mėgėjai turi būti dėkingi už automatinį kavos aparatą – šį šiandien dažnuose namuose karaliaujantį prietaisą jie išrado dar 1985 metais (beje, tai – ne vienintelis šių italų nuopelnas kavos pasauliui: jie taip pat išrado ir integruotą į aparatą kapučinatorių). Gimusi Bologna mieste Saeco siekia išsaugoti autentišką itališkos kavos skonį kiekviename puodelyje. Nuo pat kompanijos įkūrimo čia kuriami kavos aparatai tam, kad suteikti žmonėms galimybę pasiruošti espresso kavą namuose vos vienu mygtuko paspaudimu. Saeco tikslas – pasiekti nepriekaištingą skonį bei naudojimo paprastumą, ir tai jiems puikiai sekasi. 2009 metais Saeco prisijungė prie olandų kompanijos Philips koncerno – taip gimė naujas prekės ženklas Philips Saeco.

Kavos Draugo kavos aparatų asortimente rasite tiek naudojimui namuose, tiek ir profesionaliam naudojimui (PRO linijos) sukurtų Saeco automatinių kavos aparatų.

Namų linijos automatiniai kavos aparatai

Xelsis

Ko gero, populiariausi Saeco namų linijos automatiniai aparatai – tai Xelsis modeliai. Juos oficialiai pripažino ir Italijos kavos specialistai: iš šviežiai maltų pupelių šiais aparatais išvirtos kavos kokybę patvirtino šios šalies Degustatorių studijų centras (Centro Studi Assaggiatori). Xelsis modelių galimybės išties įspūdingos: pagaminsite net iki 22 (priklausomai nuo modelio) skirtingų kavos gėrimų, o funkcijos LatteDuo dėka paruošite du puodelius vienu metu. Be to, Xelsis turi 6-8 asmeninius profilius individualiems nustatymams išsaugoti. Pažvelkime, kokiomis dar funkcijomis pasižymi šie garsūs bei pamėgti kavos pasaulyje automatiniai aparatai.

Jutiklinis ekranas su Coffee equalizer™ (priklausomai nuo konkretaus modelio): ekrane galėsite pasirinkti vieną iš plačios paletės kavos gėrimų ir pritaikyti jį pagal savo skonį, t.y., pasirinkti norimą stiprumą, temperatūrą, kavos bei pieno kiekį ir kt. Nuo itin stipraus espresso iki subtilios latte – galėsite gerti būtent tokią kavą, kokią labiausiai mėgstate. 

Patentuotas 100 proc. keraminis malūnas: Saeco Xelsis malūnėlis nedegina kavos pupelių, be to, turi net 12 kavos rupumo reguliavimo nustatymų. Tad pupeles galėsite susimalti pagal savo pomėgius – tiek sodriam espresso, tiek ir švelniai, lengvai kavai. Išties solidžiai skamba gamintojo pažadas, jog šiuo malūnėliu sumalsite tiek kavos pupelių, kad jų užteks net iki 20 000 puodelių kavos paruošti.

Didelė kavos talpa su AromaSeal: Xelsis kavos pupelių inde telpa net 450 g pupelių. Indas turi itin sandarų dangtelį AromaSeal, todėl pupelės išliks šviežios.

AquaClean vandens filtras: Į aparatą įdėję naują AquaClean filtrą pagaminsite net iki 625 puodelių gardžios kavos (turbūt jau esate girdėję, kad filtras ne tik valo vandenį, bet ir pagerina jo skonį?). Reguliariai keisdami filtrus mėgausitės net iki 5 tūkst. puodelių kavos be aparato nukalkinimo (gamintojas perspėja, kad tikrasis puodelių skaičius priklauso nuo pasirinktos kavos rūšies bei aparato priežiūros).

Hygiesteam: šios funkcijos dėka po kiekvieno pagaminto kavos puodelio visa aparato pieno sistema automatiškai bei higieniškai išvaloma garų srove.

Apdovanojimu įvertintas dizainas: automatinis kavos aparatas Saeco Xelsis 2018 m. gavo prestižinį „IF Design Talent Award“ apdovanojimą, kuriuo pripažinta išskirtinė jo kokybė ir medžiagos, o taip pat tobulumo siekis kiekvienoje smulkmenoje. Xelsis dizaino sukūrimą įkvėpė Italijos prabangos prekių pramonė.

Be viso to, Xelsis modeliai turi LattePerfetto funkciją tobulai pieno putai suplakti (patogi automatinė pieno sistema su žarnele ir pieno indu). Kaip ir visų Saeco automatinių kavos aparatų, taip ir Xelsis viduje esantis patentuotas kavos virimo mechanizmas (presą) yra lengvai išimamas, tad aparato valymas yra ypač lengvas.

Naujasis Xelsis Suprema modelis papildomai dar turi BeanMaestro funkciją, kuri automatiškai reguliuoja kavos virimo nustatymus, siekiant išgauti geriausią skonį ir aromatą iš pasirinktų kavos pupelių, bei nuotolinį valdymą į aparatą integruoto Wi-Fi ryšio dėka. 

GranAroma

Galima sakyti, jog GranAroma – tai jaunesnioji Xelsis sesuo. Aptakesnio ir kompaktiškesnio dizaino, tačiau taip pat itališkai elegantiška ir pasižyminti beveik tokiomis pačiomis įspūdingomis funkcijomis. Saeco GranAroma sudomins visus, kurie vertina kavos kokybę ir patogumą. Šio aparato ekranas – taip pat su jutiklinėmis piktogramomis, jis ruošia net iki 18 kavos gėrimų (skaičius priklauso nuo konkretaus modelio), turi 6 (arba 4) naudotojų profilius bei dar vieną papildomą svečio profilį, ir net 5 kavos stiprumo nustatymus – visa tai skamba išties įspūdingai, turint omenyje patrauklią GranAroma modelių kainą. 

Be to, čia maloniai stebina naujoji CoffeeMaestro funkcija – 3 išankstiniai skonių nustatymai, kurių dėka galėsite individualiai prisitaikyti ruošiamą kavos gėrimą būtent pagal savo skonį. Rinktis galėsite iš „Delicato“, „Intenso“ ir „Forte“, o aparatas pasirūpins, kad jūsų kava būtų būtent tokia, kokią mėgstate. Tokia pati automatinė pieno plakimo sistema kaip Xelsis, LatteDuo, užtikrins, kad vienu mygtuko paspaudimu gausite dvi porcijas tobulai paruoštų pieniškų kavos gėrimų, o Hygiesteam funkcijos dėka šio aparato pieno sistema bus nepriekaištingai išvalyta garų srove.  

PicoBaristo

Dar viena namams skirtų Saeco automatinių kavos aparatų grupė – tai PicoBaristo. Šie modeliai gali būti su skirtingomis pieno plakimo funkcijomis, turi 4 asmeninius vartotojų profilius bei gali pagaminti  11-12 kavos gėrimų (skaičius priklauso nuo konkretaus modelio). 

PicoBaristo modelių keraminis reguliuojamas malūnėlis turi 10 pakopų. Ir, žinoma, šiems namų linijos aparatams būdinga dauguma kitų privalumų, kuriuos turi Saeco automatiniai kavos virimo aparatai: nepriekaištingas itališkas dizainas ir kokybiškos medžiagos, AquaClean vandens filtrai, kurie suteikia galimybę pagaminti net 5000 kavos puodelių prieš atliekant nukalkinimo procedūrą, lengvai išimamas kavos virimo mechanizmas, kas palengvina aparato priežiūrą ir valymą. 

PRO linijos automatiniai kavos aparatai

Lirika ir Lirika OTC

Saeco savo pirmos pakopos profesionalios linijos modelius – Lirika ir Lirika OTC – pristato kaip paprastus, kompaktiškus ir našius, idealiai tinkančius nedideliems biurams ir HORECA sferos patalpoms. Šie modeliai pasižymi didelėmis vandens (2,5 l), kavos (500 g) ir tirščių (15 porcijų) talpomis bei itin paprastu naudojimu. 

Lirika ir Lirika OTC – tai geriausia Saeco „know-how“ išraiška. Abiems modeliams būdinga išankstinio plikymo sistema, A klasės katilas, keraminis malūnas ir išimamas kavos virimo mechanizmas (su aromato intensyvumo kalibravimu OTC versijoje), kas labai palengvina aparato valymą ir priežiūrą. Lirica modelis skirtas visų pirma espresso ir juodos kavos mėgėjų poreikiams tenkinti, be to, jis tiekia karštą vandenį arbatai bei garą. Tačiau, reikalui esant, ant garo vamzdelio įtaisyto kapučinatoriaus (pannarello) dėka galima išsiplakti pieno putą ir pasiruošti norimą pienišką kavos gėrimą. 

Tuo tarpu Lirika OTC (OTC yra „One Touch Cappuccino“ trumpinys, reiškiantis “cappuccino vienu prisilietimu“) sukurta tam, kad patenkintų pieniškų kavų mėgėjų poreikius. Tai išskirtinė Saeco sistema, leidžianti pagal geriausias itališkas tradicijas išvirti tobulą cappuccino arba latte macchiato kavą vienu mygtuko paspaudimu, naudojant specialų kapučinatorių „Pinless Wonder“. Naujoviška sistema, montuojama tik Lirika OTC versijoje ir sukurianti nuostabią putą, ima pieną tiesiai iš pakuotės arba iš šaldytuvo, kaip ir reikalaujama B2B sferoje. Tokiu būdu One Touch Cappuccino sistema užtikrina kreminį cappuccino arba latte macchiato tiesiai jūsų puodelyje. Be to, Lirika OTC turi labai patogią Mini-Clean funkciją: po kiekvienos pieniško gėrimo porcijos pagaminimo sistema klausia, ar įjungti savaiminio valymo procedūrą.

Royal Black ir Royal OTC 

Šių profesionalių automatinių kavos aparatų serijos pavadinimas „Royal“ reiškia kokybę, ilgaamžiškumą ir skonį. Saeco linija Royal sukurta nedideliems biurams, todėl turi padidintas vidines talpas: vandens talpa – 2,5 l, pupelių talpa – 600 g, tirščių talpa – 18 porcijų. Tad galėsite ilgiau mėgautis kava be būtinybės papildyti vandens, pupelių ar išmesti tirščius. Rekomenduojamas puodelių skaičius per dieną – 50.

Kavos Draugas savo asortimente siūlo du Saeco Royal serijos modelius: Royal Black ir Royal OTC.

Royal Black skirtas juodos kavos mėgėjams: ekrane vos palietę kavos gėrimo simbolį, akimirksniu mėgausitės iš šviežių kavos pupelių pagaminta espresso, juoda kava ir americano. Mėgstantys arbatą gali pasinaudoti karšto vandens funkcija (į kavos aparatą integruotas atskiras karšto vandens antgalis). Tai elegantiško dizaino aparatas, kurio platus ekranas su fotorealistinėmis piktogramomis papildo modernią išvaizdą ir paverčia šį aparatą tikru biuro ar darbuotojų virtuvės akcentu. Royal Black kavos virimo mechanizmas, malūnėlis ir kiti įmontuoti techniniai komponentai užtikrina puikiai paruoštą kavą. Reguliuojamas malimo rupumas, kavos stiprumas, temperatūra ir porcijos dydis suteikia galimybę gerti tokią kavą, kokią mėgstate. Gėrimų išleidėjo aukštį galima reguliuoti nuo 75 iki 160 mm, todėl su šiuo aparatu galima naudoti įvairius puodelius ir stiklines. Laikantis Saeco tradicijų, kavos virimo presas yra išimamas, todėl valymas paprastas ir malonus. 

Tuo tarpu kitas šios serijos modelis – Royal OTC – kaip sufleruoja jo pavadinimas, yra labiau orientuotas į  pieniškų kavos gėrimų mėgėjams. Šis profesionalus Saeco automatinis kavos aparatas vienu mygtuko paspaudimu ruošia ne tik juodas kavas, bet ir populiarius gėrimus su pienu (dėka automatinės pieno sistemos su žarnele): cappuccino ir latte macchiato. Visi kiti privalumai, funkcijos bei našumas – kaip aukščiau aprašyto Royal Black modelio.

Aulika Evo

Saeco automatinių kavos aparatų serija Aulika Evo skirta reikliausiems profesionalams. Tai puikus estetikos ir profesionalaus veikimo derinys, kuris pasižymi švariu, racionaliu dizainu ir neprilygstama technologija: dvigubu hidrauliniu kontūru, plieninės kūginės girnos, didele vandens ir kavos talpa (Aulika Top HSC modelyje). Dėl visų šių savybių šis aparatas puikiai tinka vietoms, kuriose kasdien suvartojama daug kavos – dideliuose biuruose, viešbučiuose ir pan. Visuose Aulika Evo modeliuose ruošiami įvairūs kavos ir šviežio pieno gėrimai, taip pat karštas vanduo ir garai. Plačiame grafiniame ekrane galima valdyti ir piktogramas, ir tekstinius pranešimus keliomis kalbomis. Įrengti 8 tiesioginio pasirinkimo mygtukai, kuriais aparatą lengva programuoti. Valymą ir techninę priežiūrą palengvina ir tai, kad visi komponentai, kuriuos reikia reguliariai tikrinti, yra lengvai išimami. 

Kavos Draugas savo asortimente siūlo šiuos Aulika Evo serijos modelius: Aulika Evo Black, Aulika Evo Focus ir Aulika Evo Top HSC.

Aulika Evo Black modelis yra skirtas visų pirma juodų kavų mėgėjams. Vos palietę tikrovišką kavos gėrimo simbolį, akimirksniu mėgausitės iš šviežių kavos pupelių pagaminta espresso, juoda kava (mažesne arba didesne porcija) ir americano. Mėgstantys arbatą gali pasinaudoti karšto vandens funkcija – į kavos aparatą integruotas atskiras karšto vandens antgalis. Juo taip pat galite susiplakti pieno putą pieniškiems kavos gėrimams. 

Aulika Evo Black turi dideles vidines talpas: vandens talpa – 2,5 l, pupelių talpa – 500 g, tirščių talpa – 18 porcijų. Rekomenduojamas paruošiamų kavos puodelių skaičius per dieną – 70.

Aulika Evo Focus išoriškai labai panašus į savo pirmtaką Aulika Evo Black. Taip pat šio modelio vidinės talpos yra identiškos, kaip jo „vyresniojo brolio“: vandens talpa – 2,5 l, pupelių talpa – 500 g, tirščių talpa – 18 porcijų. Rekomenduojamas paruošiamų kavos puodelių skaičius per dieną taip pat toks pats – 70. Tačiau šis modelis turi aukštesnį kavos išleidimo piltuvėlį, tad po juo galėsite statyti puodelius/stiklines net iki 14 cm aukščio (Aulika Eco Black – tik iki 10,5 cm aukščio). Na, o pagrindinis skirtumas yra tai, jog šis aparatas puikiai patenkins pieniškų kavos gėrimų mėgėjų poreikius: Aulika Evo Focus veikia pagal „vieno prisilietimo“ logiką ir automatiškai ruošia cappuccino bei kitas pieniškas kavas dėka specialaus naujos kartos kapučinatoriaus Pinless Wonder.

Pinless Wonder – tai Philips mokslinių tyrimų laboratorijose sukurtas ir Saeco gaminiams pritaikytas projektas: ši sistema, įdėta į aparato „noselę“, siūlo aukščiausios kokybės ir skonio šviežio pieno gėrimus. Jo suplakta pieno puta yra tobulos tekstūros ir konsistencijos – tai du esminiai veiksniai, užtikrinantys puikių pieniškų kavų gamybą. Be to, pieno putojimas čia visada yra reguliarus, be „purslų“ efekto. 

Aulika Evo Top HSC –  tai vienas iš Saeco profesionalių kavos aparatų lyderių. Raidės HSC yra „High Speed Cappuccino“ trumpinys, reiškiantis „cappuccino dideliu greičiu“. Modelio pavadinimas kalba pats už save: cappuccino jums bus paruoštas išties labai greitai. Aulika Evo Top HSC yra našiausias Kavos Draugo asortimente esantis Saeco kavos aparatas. Pagrindinis šio aparato „arkliukas“ – tai kavos gėrimai su pienu vienu mygtuko paspaudimu. Vos palietę norimo kavos gėrimo simbolį, netrukus mėgausitės iš šviežių kavos pupelių pagaminta cappuccino ar latte macchiato kava. Dėl integruotų atskirų kaitinimo sistemų kavos ir pieno ruošimui, gėrimai bus paruošti akimirksniu. 

Aulika Top HSC versijoje galima pasirinkti greitąją pieno išleidimo funkciją, kai jis išleidžiamas tuo pačiu metu su kava, arba variantą, kai tai daroma paeiliui: iš pradžių išleidžiama kava, o paskui pienas. Šiame aparate taip pat įdiegta jau minėta patentuota Pinless Wonder kapučinatoriaus technologija. Ji yra mažiau jautri nepakankamam kapučinatoriaus išvalymui ir išlaiko pastovų putojimo našumą net ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis.

Aulika Evo Top HSC turi itin dideles vidines talpas: vandens talpa – net 4 l, pupelių talpa – 1 kg, tirščių talpa – 40 porcijų. Jo rekomenduojamas pagaminamų kavos puodelių per dieną skaičius taip pat įspūdingas – net 120! Yra galimybė įsigyti šio modelio versiją su pajungimu prie vandentiekio (modelis Aulika Evo Top HSC RI).

Jei iš mūsų siūlomo plataus Saeco automatinių kavos aparatų asortimento vis dar sunku išsirinkti sau labiausiai tinkamą prietaisą, maloniai kviečiame kreiptis į patyrusius Kavos Draugo konsultantus. Jie mielai jums atsakys į visus klausimus ir padės priimti geriausią sprendimą.

Skaityti daugiau