TOP kavos pasiūlymas

Kavos rinkiniai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
RÅ«Å¡is
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Å okolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Å ilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie kavos rinkinius

Iš vieno kavos pupelių pakelio (250 g) pagaminame apie 20 – 25 puodelius kavos. Tikram kavos gurmanui tokio kiekio užteks vos 4-5 dienoms. Viename kavos kapsulių pakelyje yra nuo 10 iki 20 kavos kapsulių – sutikite, irgi nedaug. Vis dažniau girdėdami kavos pirkėjų nusivylimą, kad kava pasibaigė taip netikėtai ir greitai, Kavos Drauge nusprendėme sukurti ir pasiūlyti jums įvairių kavos rinkinių. Skania kava mėgausitės ilgiau, o sumokėsite mažiau – visi kavos rinkiniai siūlomi su nuolaida. 

Kavos rinkiniai iš įvairių kavų – skonių įvairovei 

Kavos Draugo kavos asortimente rasite įvairiausio tipo kavos rinkinių, vieni iš jų – rinkiniai, į kuriuos įeina kelios skirtingos kavos. Tai ir vienos kavos linijos rinkiniai (pvz., Caprisette ar Parallel) ar vieno kavos gamintojo/skrudintojo skirtingos kavos, rasite ir skirtingų gamintojų kavos rinkinių. Tai suteikia galimybę iš karto įsigyti daugiau kavos ir paragauti skirtingų kavos rūšių, sumokant mažesnę kainą (nei perkant po vieną kavos pakuotę atskirai). 

Kavos rinkiniai iš tos pačios rūšies kavų – kad niekada nepritrūktų kavos 

Paruošėme rinkinių ir iš tos pačios rūšies kavų. Į šiuos rinkinius įeina 3 ar net 8 tos pačios rūšies kavos (maltų kavų, kavos kapsulių ar kavos pupelių). Tokio tipo rinkiniai labai tinka tiems, kas jau yra išsirinkęs savo mėgstamą kavą. Tuomet galite įsigyti didesnį kiekį skanios kavos už gerokai mažesnę kainą. 

Kavos rinkiniai: kodėl verta įsigyti? 

Jeigu esate iš tų, kas pratęs įsigyti po vieną kavos pakelį, toliau pasakojame, kodėl kavos rinkinys gali būti vertas jūsų dėmesio.  

Kad kava netikėtai nesibaigtų. Iš tiesų, tas, kam netikėtai ryte baigėsi kava ir dėl to nepavyko išgerti savo rytinio puodelio kavos, žino, kaip tai yra apmaudu. Netgi visa diena gali subjurti ir viskas pradėti eitis ne taip, kaip buvo suplanuota. Iš karto įsigijus didesnį kiekį kavos, tokios ryto pradžios išvengsite. Gali pasirodyti, kad 250 g kavos pupelių yra pakankamai daug, tačiau ruošiant kavą kavos aparatu ir pasirinkus vidutinį stiprumą (apie 10 g kavos), iš tokio kiekio pagaminsite 25 puodelius kavos. Jeigu geriate kavą dviese ir per dieną išgeriate vidutiniškai po 3 puodelius, tai po 4 dienų kavos nebeturėsite! Todėl drąsiai rinkitės didesnius kavos kiekius vienu kartu. 

Sutaupykite įsigydami daugiau vienu kartu. Bene svarbiausia priežastis įsigyti kavos rinkinį – geresnė kaina. Pirkdami kavos rinkinį, galite sutaupyti iki 40 %, nei įsigydami kavą kas kartą atskirai. Kadangi jau išsiaiškinome, kad kava baigiasi itin greitai ir dar netikėtai, ir prisimenant šią papildomą priežastį apie geresnę kainą, tiesą sakant net sunku įsivaizduoti priežastį, kodėl reikėtų kavos rinkinio nepirkti. 

Kavos rinkiniai – puiki dovana. Kava – nuostabi dovana kavą mėgstančiam žmogui. Kavos Draugo asortimente rasite gražiai supakuotų kavos rinkinių – ragavimo dėžučių. Išsirinkę kitą kavos rinkinį, galite įsigyti prabangųjį Kavos Draugo dovanų maišelį ir kavas sudėti į jį. Tai bus skani ir prabangi dovana. Be to, įsigydami daugiau kavos, visada galite vieną ar kelias pasilikti sau, o kitas – padovanoti savo artimiesiems, kaimynams ar draugams bei taip juos maloniai nustebinti. Juk taip gera dovanoti dovanas! 

Kavos rinkiniai – abejojate dėl kavos šviežumo? 

Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl abejojama pirkti vienu kartu daugiau kavos – baimė, kad kava nebebus tokia šviežia, praras aromatą bei skonines savybes. Iš tiesų, kava maisto produktams įprasto galiojimo laiko neturi, todėl sugesti negali. Ant kavos pakuotės galime rasti tik rekomenduojamą suvartojimo datą (Best before) arba tiesiog nurodytą skrudinimo datą ir rekomendaciją suvartoti kavą per 12-16 mėnesių po skrudinimo. Po šio laiko kava nėra pavojinga sveikatai, bet tiesiog praranda savo aromatines ir skonines savybes. Atidarytą kavą rekomeduojame suvartoti kuo greičiau, tačiau uždaryta originalioje pakuotėje kava yra apsaugota nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės, oro – todėl išlieka šviežia. Todėl galite drąsiai pirkti kelis kavos pakelius iš karto. 

Kaip laikyti kavą, kad ilgiau išliktų šviežia? 

Visgi jeigu jau kavos pakelį atidarėte, arba vienu metu geriate skirtingas kavas ir atsidarote kelias pakuotes iš karto, laikykite kavą taip, kad ji kuo ilgiau išliktų šviežia. Svarbiausia saugoti kavą nuo drėgmės, saulės spindulių ir oro. Todėl laikykite kavą sausoje ir vėsioje vietoje, sandariai uždarytą. Pats geriausias sprendimas – įsigyti specialų kavos laikymui skirtą vakuuminį indą. Tokiu būdu kava išliks aromatinga ir skani maksimalų laiką. 

Kaip išsirinkti skanią kavą? 

Įsigyjant didesnį kavos kiekį vienu kartu, ypatingai norisi būti tikram, kad kava atitiks skonį ir patiks. Rekomenduojame renkantis kavą atkreipti dėmesį į: 

Kavos tipą. Jeigu norite švelnesnio skonio kavos, rinkitės 100 % arabikos mišinius. Jeigu pageidaujate aštresnio skonio – rinkitės arabikos ir robustos mišinius. Jeigu norite kažko išskirtinio – rinkitės single origin kavas. O jeigu esate tikras kavos gurmanas – rinkitės Specialty ženklu pažymėtas single origin kavas – tai geriausia, kas yra kavos pasaulyje.

Kavos regioną. Jeigu mėgstate labiau tradicinį kavos skonį (labiau šokoladiškas, riešutines, kakavines natas), rinkitės Pietų Amerikos arba Azijos kavas. Mėgstantiems vaisiškas, uogiškas kavos natas arba norintiems kažko egzotiško, rekomenduojame Afrikos bei Centrinės Amerikos kavas. Jos itin ryškaus charakterio ir dažnai primena ne tiek kavą, kiek vyną ar arbatą. 

Apdorojimo būdą. Jeigu renkatės rūšinę kavą, atkreipkite dėmesį į apdorojimo būdą: sausuoju būdu apdorota kava bus saldesnė ir sultingesnė, drėgnuoju būdu – vaisiškesnė ir ryškesnė, „tyresnė“. 

Kavos skrudinimą. Kuo tamsiau skrudinta kava – tuo labiau ji primins itališkos kavos skonį: bus juntama kaip aštresnė ir kartesnė. Kuo šviesesnis skrudinimas – tuo kava bus vaisiškesnė, uogiškesnė.  

Skonines natas. Paprasčiausia kavą pasirinkti pagal dominuojančias skonio natas ir skonio aprašymą. Šiuo metu skaniau skamba šokoladas, kakava ir karamelė ar mėlynės, juodieji serbentai ir vanilė? 

Rekomenduojamą paruošimo būdą. Kai kurios kavos yra paskrudintos taip, kad tinka daugumai kavos paruošimo būdų, todėl galite ant kavos pakuotės arba kavos aprašyme nerasti specifinės tą nurodančios informacijos. Tačiau ant kai kurių galite rasti rekomenduojamą kavos paruošimo būdą – būtinai atkreipkite į tai dėmesį, nes tai reiškia, kad būtent tokiu būdu paruošta kava bus skaniausia. Jeigu ant kavos pakelio matote užrašą “Espresso”, tai reikš, kad ši kava geriausiai atsiskleidžia ruošiant ją espresso kavos aparatais. 

Jeigu vis dar abejojate, kurį kavos rinkinį išsirinkti, Kavos Draugo konsultantai maloniai patars ir padės išsirinkti jūsų individualų skonį ir paruošimo būdą atitinkančią kavą.

Skaityti daugiau