TOP PASIŪLYMAS
TOP PASIŪLYMAS
PASKUBĖKITE PASINAUDOTI
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

PASKUBĖKITE PASINAUDOTI

Termo gertuvės ir puodeliai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Kavos aparatas naudoja
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Kavamalės tipas
Skirta
Girnų tipas
Girnų konstrukcija
Tinka
Kavos rūšis
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Išsaugomi vartotojų profiliai
Vandens talpos dydis
Išmanioji programėlė
SCA reitingas
Kavos kiekis
Pieno talpos dydis
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Medžiaga
Rūšis
Arbatos tipas
Vienetai pakuotėje
Talpa
Kavos indo tipas
Filtro rankenėlės lizdo skersmuo
Atskiras karšto vandens antgalis
Manometras
Tūris
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Ciklų skaičius
Temperatūros reguliavimas
Tipas
Papildomos savybės
Piltuvėlio tipas
Apdorojimas
Akcija

Apie termo gertuves ir termo puodelius 

Besivystant kavos kultūrai, plečiasi ir šiam gėrimui dedikuotų indų kategorija. Tai ne tik įvairiausi kavinukai, puodeliai ar šaukšteliai, bet ir itin populiarūs to-go“ (išsinešti skirti) indai, kurių svarbią dalį užima termo gertuvės ir termo puodeliai. Viena iš svarbiausių šių gertuvių ir puodelių savybių – gėrimo temperatūros palaikymas. Karšta kava ar arbata, vėsus vanduo ar gaivinančios sultys – termo gertuvėje ar puodelyje jūsų mėgstamas gėrimas išliks tokios temperatūros, kokios esant jį įpylėte. Ir net po kelių valandų (o kartais netgi visos paros!) galite mėgautis savo mėgstamu karštu ar šaltu gėrimu. 

Dar viena šių indų naudojimo populiarumo priežastis – ekologiška mąstysena. Keliaudami dažnai sustojame degalinėse bei kavinėse, kuriose galime paprašyti, kad pasirinkti gėrimai būtų padaryti į mūsų turimas gertuves ar puodelius. Taip ne tik tausojame gamtą ir nenaudojame plastikinių ar popierinių puodelių, bet ir nesugadiname gėrimo skonio (juk popieriaus skonis tikrai neprideda malonių skoninių natų).

Be to, termo gertuvės ir termo puodeliai yra ne tik funkcionalūs bei padeda tausoti gamtą, tačiau yra ir itin stilingi. Tai – puikus aksesuaras, suteikiantis papildomų spalvų individualiam stiliui. Dėl šios priežasties galima rasti įvairiausio stiliaus, formų ir spalvų gertuvių bei puodelių, kuriuos galima derinti su kitais savo aksesuarais bei drabužiais. 

Geriausios termo gertuvės ir termo puodeliai Jums: kaip išsirinkti? 

Termo gertuvių ir termo puodelių asortimentas yra itin platus – tad suprantame, kad išsirinkti sau tinkamiausią gali būti keblu. Be jokios abejonės, visada galima vadovautis paprasčiausiu principu – gražu-negražu. Nors šis principas yra tikrai svarbus, yra ir kitų kriterijų, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti. 

Termo gertuvė ar termo puodelis? Atsakymas, žinoma, priklauso nuo jūsų gėrimo įpročių. Termo gertuvė įprastai turi buteliuko formą: yra pailga ir siaura. Termo puodelis turi įprasto puodelio formą. Tad čia reikėtų atkreipti dėmesį, kaip jums gerti patogiau. 

Kokios talpos gertuvė/puodelis? Nuo to priklauso, kokį gėrimo kiekį galėsite įsipilti. Termo gertuvių dydžiai – nuo 200 ml mažesniems kiekiams ir iki 500 ml didesniems kiekiams. Termo puodelių tūris svyruoja nuo 300 iki 380 ml. Tad gertuvė yra skirta mėgautis gėrimu ilgiau, galbūt ir visą dieną, o puodelis skirtas vienai gėrimo porcijai.  

Aukštas ar žemas, siauras ar platus? Verta atkreipti dėmesį į matmenis. Jeigu mėgstate/norite gerti važiuodami automobiliu, atkreipkite dėmesį, ar puodelis/gertuvė telpa į laikiklį automobilyje. Ypač atkreipkite dėmesį į gertuvės/puodelio aukštį bei plotį, jeigu gaminate kavą kavos aparatu. Pritaikę puodelį/gertuvę prie piltuvėlio aukščio ir pločio, galėsite gaminti mėgstamą gėrimą iš karto į jį/ją ir nereikės gaišti laiko perpilant. 

Kaip ilgai mano gėrimas bus karštas? Skirtingos termo gertuvės ir termo puodeliai gėrimus karštus išlaiko skirtingą laiką. Tad priklausomai nuo jūsų poreikio, rinkitės tuos, kurie palaiko šilumą iki 4 h, 6 h, 8 h ar netgi 12 h. Turite visas galimybes ryte pasidaryti karštą gėrimą ir jį išlaikyti karštu iki pat vakaro! 

Kokio tipo dangtelį turi termo gertuvė/ termo puodelis? Kai kurie iš jų turi dangtelius su atverčiamais snapeliais (kaip šis Asobu Coffee Compact puodelis) arba specialiu nuspaudžiamu mechanizmu (kaip ši Asobu Diva gertuvė ) ir todėl iš jų galima atsigerti nenuimant dangtelio – taip sumažinate apsipylimo riziką. Kiti turi paprastus nuimamus dangtelius – norint atsigerti, reikia nuimti ir patį dangtelį. Vieni iš jų yra siauresni – gėrimas iš jų primena gėrimą iš buteliuko (tokio modelio pavyzdys – populiarus Asobu Central Park modelis, o kiti turi platų kaklelį – iš jų geriame kaip iš puodelio (kaip pvz., termo puodelis Fellow Carter Everywhere). Rinkitės pagal patogumą.

Klasikinio stiliaus ar modernus, vienspalvis ar spalvotas? Jau minėjome, kad termo gertuvės bei puodeliai tapo svarbiu stiliaus elementu, populiariu aksesuaru, todėl gamintojai siūlo įvairaus dizaino ir stiliaus variacijų. Rinkitės iš klasikinio stiliaus ir vienspalvių ar modernių bei itin spalvingų variantų. Derinkite prie savo drabužių stiliaus ar tiesiog pagal nuotaiką. 

Geriausi pasiūlymai. Kavos Draugas nuolat siūlo daug įvairių akcijų – ne išimtis ir termo gertuvės/termo puodeliai, dalį kurių galima įsigyti itin patrauklia kaina. Siūlome jums pasižvalgyti geriausių pasiūlymų ir pasidomėti šiuo metu vykstančiomis akcijomis

Populiariausi ir geriausiai įvertinti. Na, o jei ir įvertinus savo poreikius, ir peržvelgus geriausius pasiūlymus gertuvę ar puodelį išsirinkti jums vis tiek sunku, kviečiame atsižvelgti į kitų Kavos Draugo klientų nuomones: populiariausios termo gertuvės ir puodeliai, geriausiai įvertintos termo gertuvės ir puodeliai

Termo gertuvių ir termo puodelių asortimentas

Kavos Draugo asortimentas yra ne tik platus, tačiau ir nuolat atnaujinamas. Žengiame koja kojon su naujovėmis – į savo asortimentą įtraukiame ne tik ilgai rinkoje esančių įmonių produktus, bet ir naujokus. Taigi, mūsų asortimente galite rasti ne tik gerai žinomų prekinių ženklų, bet ir tokių, apie kuriuos tikriausiai nesate girdėję! 

Asobu Japonijos kultūros įkvėpta Kanados bendrovė „Asobu“ nuo 1999 m. kuria įvairiausių spalvų, formų ir dizaino kavinukus, gertuves ir puodelius. Asobu termo gertuvės ir termo puodeliai žavi itin plačiu asortimentu. Čia rasite tiek klasikinių formų ir spalvų, tiek ir itin spalvotų bei ryškių gertuvių ir puodelių. Ypač populiari yra Asobu Orb kolekcija – šių gertuvių dangteliai nuimti transformuojasi į puodelį, tad galite gerti ne tik iš gertuvės, bet ir iš puodelio, arba pasidalinti su kažkuo savo gėrimu. Taip pat atkreipkite dėmesį į gertuves Clutch n Go, kurios atlieka ne tik gertuvės funkciją, bet ir turi integruotą „slėptuvę“ asmeniniams daiktams – raktams ar monetoms. O kad gertuvę būtų patogu nešiotis su savimi, ji turi odinę rankeną. Dar viena Asobu asortimento „žvaigždė“ yra skirta muzikos mėgėjams – įsigiję Asobu gertuvę Wireless, galėsite mėgautis ne tik mėgstamo gėrimo skoniu, bet ir muzika – į gertuvės dangtelį integruota belaidė garso kolonėlė. 

Fellow San Franciske įsikūrusi produktų dizaino įmonė, kurios pagrindinis tikslas kurti įrankius, padedančius namuose paruošti puodelį skanios kavos. Fellow termo puodeliai sukurti tikram kavos mėgėjui – jo matmenys pritaikyti taip, kad tiesiai į puodelį galėtumėte ruošti kavą populiariais kavos ruošimo įrankiais – Aeropress, Hario V60 ir kt. Puodelio vidus yra padengtas keramine danga, kuri ypatingai tinka sąlyčiui su įvairiais skysčiais ir nekeičia jų skonio. Smailėjanti, siaura šio kelioninio puodelio briauna imituoja garsiąją „Cabernet“ taurę, kad kava kuo greičiau pasiektų jūsų skonio receptorius, o puodelis patogiai priglustų prie lūpų. Rinkitės iš skirtingų spalvų puodelių ir mėgaukitės mėgstamais gėrimais kur bebūtumėte! 

KeepCup Australijos įmonė, gaminanti daugkartinio naudojimo kavos puodelius. Įmonę 2007 m. įkūrė Abigail Forsyth ir jos brolis Jamie Forsyth po to, kai susirūpino vienkartinių kavos puodelių, kuriuos naudojo savo Melburno kavinių tinkle „Bluebag“, kiekiu. 340 ml vakuuminiai puodeliai su dvigubomis sienelėmis tinka tiek šaltiems, tiek karštiems gėrimams. Patogu gerti tiek nuėmus dangtelį, tiek ir su dangteliu. KeepCup termo puodeliai yra ne tik patogūs naudoti, bet ir stilingi. Be to, juos labai patogu valyti. 

Wilfa 1948 m. įkurta Norvegijos bendrovė specializuojasi aukštos kokybės virtuvės prietaisų gamyboje. Wilfa – viena iš pirmaujančių smulkiųjų elektros prietaisų tiekėjų Šiaurės Europos regione, tapusi kasdienio gyvenimo dalimi milijonuose namų. Wilfa termo puodeliai pasižymi išskirtiniu patvarumu, turi uždarymo mechanizmus ir apsaugas nuo gėrimo pratekėjimo ar nulašėjimo. Wilfa puodeliai/gertuvės turi silikoninius puodelių dugnus bei rankenas, todėl puodelis nenuslysta nuo lygaus paviršiaus bei yra patogus laikyti rankoje.

Pabaigai 

Tikimės, jog padėjome apsispręsti, kokia termo gertuvė ar termo puodelis jums tinkamiausi. Jei dar turite klausimų, drąsiai kreipkitės į mūsų ekspertus – jie visada mielai jums suteiks konsultaciją. Ir, be jokios abejonės, laukiame Jūsų Kavos Draugo salonuose, kuriuose galite apžiūrėti gertuves ir puodelius gyvai.

Skaityti daugiau