2+2
2+2

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos kapsulės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie NESCAFÉ® Dolce Gusto® kavos kapsules

Neatsiejama mūsų kasdienybės malonumų dalimi – kava – galime mėgautis įvairiausiais pavidalais: kavos pupelės, malta kava, tirpi kava, kavos tabletės, kavos pagalvėlės ar šiandien itin populiarios kavos kapsulės. Kavos rinkoje yra įvairiausių rūšių kavos kapsulių, skirtų skirtingoms kavos ruošimo sistemoms. Bene populiariausios ir geriausiai atpažįstamos visame pasaulyje yra Nescafe Dolce Gusto kapsulės, skirtos to paties pavadinimo kapsuliniams kavos aparatams. Tai vienos didžiausių pasaulyje maisto produktų ir gėrimų kompanijos Nestlé sukurtas itin populiarus produktas, išsiskiriantis skonių gausa. 

Nescafe – tai pasaulyje gerai žinomas prekinis ženklas bei tirpios kavos rinkos lyderis jau nuo 1938-ųjų metų. Nescafe visuomet pasižymėjo inovatyviais produktais bei jų vartojimo paprastumu, o 2006-iais metais pristatė ir naują kavos ruošimo sistemą – Dolce Gusto (ital. saldus skonis), naudojančią specialiai jai pritaikytas kavos kapsules. Nescafe Dolce Gusto kavos aparatai suteikia galimybę mėgautis įvairiais kavos gėrimais, gaminamais vos vienu ar keliais paspaudimais – espresso, cappuccino, latte macchiato, lungo ir daugeliu kitų. Taip pat šiais nesudėtingo naudojimo prietaisais lengvai pagaminsite ir tokius gėrimus kaip karštas šokoladas ar kakava. 

Kuo ypatingos Nescafe Dolce Gusto kapsulės?

Nescafe Dolce Gusto kapsulės išsiskiria itin aukšta kavos kokybe, o pati kapsulių technologija  yra apgalvota iki smulkmenų:

Nescafe Dolce Gusto kapsulių kūrėjai atidžiai atrenka kavos pupeles iš skirtingų pasaulio regionų bei skirtingų augintojų atsižveldami į skonio ypatybes, kurias pasirinktos pupelės gali atskleisti puodelyje. Tuomet skirtingos pupelės derinamos tarpusavyje ir taip gimsta išraiškingo skonio, subalansuoti mišiniai. Patyrę skrudintojai parenka tinkamą skrudinimo profilį, kad atsiskleistų geriausios mišinio skoninės savybės. 

Kavos kapsulėse kava sumalta skirtingai – vieniems gėrimų receptams naudojama kava sumalta smulkiau – tirštesniam, kartesniam skoniui, kuris dažniausiai sutinkamas gaminant į espresso panašius gėrimus. Kitiems receptams kava malama stambiau – švelnesnei ir vaisiškesnei juodai ar lungo tipo kavai. Optimaliam kavos skoniui išgauti kava turi būti sumalta itin preciziškai, tad Nescafe Dolce Gusto kapsulių kava malama naudojant pažangiausias lazerines technologijas.

Sumalus kavą, ji suberiama į specialias kapsules, kurios sudarytos iš pagrindinio išorinio apvalkalo, apačioje esančios piramidinės plokštelės, padengtos aliuminio plėvele, paskirstymo ir viršutinės membranų. Piramidinė plokštelė su aliuminiu užtikrina, kad gaminant kavą spaudimas visoje kapsulėje būtų tolygus, o tuo tarpu minkšta plėvelė virš kavos leidžia vienodai pasiskirstyti srūvančiam vandeniui. Hermetiška kapsulės membrana saugo maltą kavą nuo oro ir drėgmės poveikio – taip užtikrinamas ilgas galiojimo laikas neprarandant skonio bei aromatinių savybių. 

Geriausios Nescafe Dolce Gusto kapsulės Jums: kaip išsirinkti? 

Kavos kapsulių Nescafe Dolce Gusto asortimentas yra labai platus. Suprantame, kad išsirinkti kavos kapsules – nelengva užduotis, tad apžvelgsime tai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kapsules kiekvieno skoniui.

Natūrali, tirpi, aromatizuota ar su pienu? Nescafe Dolce Gusto kavos kapsulių sudėtis gali būti skirtinga. Daugelis kapsulių pripildytos šviežiai sumalta kava be jokių pridėtinių priedų, tačiau siekiant suteikti kavai išskirtinio skonio, paryškinti kai kurias skonio natas, kava kapsulėse gali būti aromatizuota. Svarbu pažymėti, kad daugelyje savo kapsulių Nescafe naudoja tik natūralias kvapiąsias medžiagas. Pieniškų gėrimų mėgėjams skirtos kavos kapsulės su pieno milteliais, kurie gali būti pateikiami atskirose kapsulėse arba mišinyje su kava vienoje kapsulėje (tokiu atveju naudojama tirpi kava). Jeigu tai atskiros kapsulės, kavos gėrimą reikės gaminti iš dviejų kapsulių: iš pradžių įdėsite vieną, o po to – kitą. Tokiu atveju pakuotėje rasite 16 kapsulių, bet jos bus skirtos 8 porcijoms. 

Arabika ar mišinys su robusta? Pasaulyje šiuo metu labiausiai paplitusios dvi kavos pupelių rūšys – arabika ir robusta. Arabikos pupelės pasižymi didele porūšių ir skonių gausa bei švelnesniu, subtilesniu skoniu, kuris paprastai yra vaisiškesnis nei robustos kavos pupelių. Pastarosios pasižymi intensyvesniu kartumu, jų skonis primena grūdus, o skonio paletė gerokai siauresnė nei arabikų kavų. Tačiau robusta turi ir kreminio skonio bei pasižymi didesniu kofeino kiekiu.

Tad tie, kurie dažniausiai geria espresso ar juodą kavą ir nori pajusti plačią skonių įvairovę, gali rinktis kavos kapsules su arabika, bet jei vis dėlto norisi intensyvesnio ir kartesnio skonio, kuomet arabikos vaisiškumas yra papildomas pasitelkiant robustai būdingas kartesnes natas, rinkitės arabikos mišinius su robusta

Espresso, cappuccino, o gal karamelinė latte macchiato? Ant Nescafe Dolce Gusto kapsulių pakuočių pažymėta, kokiam receptui sukurtos konkrečios kapsulės, tad jau iš pavadinimo aišku, kokį gėrimą galima pasigaminti. Taip pat nurodomas porcijos dydis, kurio rekomenduojama laikytis norint išgauti optimalų, tam receptui būdingą skonį.  Žinoma, kavos gėrimo skonį lemia ne tik pasirinktas porcijos dydis, tačiau ir tai, jog skirtingų receptų kapsulėse esanti kava yra skirtinga – skiriasi kavų kilmė, mišinio sudėtis, kavos kiekis bei sumalimo lygis. Nors Nescafe Dolce Gusto skoniai labai įvairūs ir kapsulių pasirinkimas didelis, visas jas galima suskirstyti į kelias pagrindines grupes:

Espresso ir ristretto kapsulės – tai kapsulės, skirtos gaminti intensyvaus skonio mažos porcijos kavą. Mūsų asortimente rasite Espresso, Espresso Intenso, Doppio Espresso, Ristretto Ardenza ir Ristretto Barista kapsules. 

Lungo kapsulės – kava, skirta mėgautis ilgiau – Grande, Grande Intenso, Lungo, Lungo Columbia ir Grande Mexico

Pieniškų kavos gėrimų kapsulės – skirtos kavos gėrimų su pienu mėgėjams. Vieni iš jų yra gaminami iš dviejų kapsulių: vienoje yra malta kava, o kitoje – pieno milteliai. Tai – Cappuccino, Latte Macchiato ir Latte Machiato Caramel. Kiti gėrimai yra gaminami iš vieno kapsulės (šioje yra sumaišyta tirpi kava ir pieno milteliai): Cafe Au Lait, Cortado, Flat White, Almond Flat White, Coconut Flat White ir Oat Flat White.

Kitų gėrimų kapsulės –  Nescafe Dolce Gusto asortimente rasite ne tik kavos kapsulių, bet ir kitų gėrimų: karštą šokoladą ir netgi suaugusiųjų bei vaikų taip mėgstamą Nesquick kakavą

Nuo ko priklauso kavos skonis? Nescafe Dolce Gusto kapsulėse naudojama kava iš viso pasaulio, tad žinant skirtingų regionų kavų ypatybes, lengviau pasirinkti mėgstamą rūšį. Kava iš Pietų Amerikos pasižymi šokolado, riešutų, karamelės natomis, tad tie, kurie vertina tradicinį kavos skonį, gali neabejodami rinktis kapsules, kurių sudėtyje yra kavos iš tokių šalių kaip Brazilija ar Kolumbija. Jeigu norite ryškesnio skonio ir įdomesnio skonio natų, siūlome paragauti kavos iš Centrinės Amerikos. Jei esate vaisiškų, gaivių kavų mėgėjas – rinkitės kavą iš Afrikos žemyno šalių. Na, o jei norisi aštresnio prieskonių skonio – Jūsų lauks kava iš Pietryčių Azijos

Ne ką mažesnę įtaką skoniui turi ir kavos pupelių skrudinimo lygis. Jei mėgstate švelnesnio skonio kavą – rinkitės kapsules, užpildytas vidutinio skrudinimo malta kava. O jei norisi tirštesnio kūno kavos, kuri pasižymi lengvu kartumu ir intensyvesniu skoniu, atkreipkite dėmesį į tamsaus skrudinimo kavas. Be to, atkreipkite dėmesį ant kavos pakuočių nurodytą intensyvumo lygį – kuo jis didesnis, tuo kava bus intensyvesnė.

Gėrimai be kofeino. Renkantis kavos kapsules galima atkreipti dėmesį ir į kitas ypatybes – viena jų – kapsulės be kofeino – tai mažiesiems ir visiems smaližiams skirtos Chococino karšto šokolado kapsulės bei Nesquik kakavos kapsulės. Chococino – tai ypatingai lepinantis šokolado gėrimas, pagaminamas iš dviejų kapsulių. Vienoje kapsulėje – šokolado milteliai, o kitoje – riebus pienas. Tuo tarpu Nesquik – saldus kakavos gėrimas, gausiai pagardintas lepinančia puta, gaminamos iš vienos kapsulės.

Ekologiška kava. Vertinantiems ekologiškus produktus mūsų asortimente rasite ir ekologiškas Nescafe Dolce Gusto kavos kapsules, kurių kava užauginta atsakinguose ūkiuose nenaudojant cheminių trąšų bei išsaugant natūralią biosferą. Nescafe Dolce Gusto „Grande Mexico Organic” – tai kapsulės iš ekologiškų arabikos ir robustos kavos pupelių iš Meksikos Soconusco vietovės, Chiapas regiono, kur kavos uogos ilgai bręsta prabangių miško skliautų apsuptyje, šildomos saulės spindulių. Tuo tarpu Nescafe Dolce Gusto „Lungo Colombia” – tai kapsulės, kurių kava pagaminta iš pagal tradicinius papročius auginamų unikalių, ekologiškų arabikos kavos pupelių Kolumbijoje.

Geriausi Nescafe Dolce Gusto kavos kapsulių pasiūlymai. Kad savo mėgstamomis kavos kapsulėmis galėtumėte mėgautis nepertraukiamai, Kavos Draugas nuolat siūlo įvairias akcijas bei geriausius pasiūlymus. Nescafe Dolce Gusto kavos kapsulės su akcija suteiks galimybę mėgautis mėgstama kava už prieinamą kainą. Na, o jei kapsulių kava džiaugiasi visa šeima arba norite nuolatos turėti pakankamai kapsulių, kad netikėtai jų nepritrūktumėte – siūlome įsigyti kapsulių rinkinius. Nescafe Dolce Gusto kavos kapsulių rinkiniai visuomet padės sutaupyti!

Populiariausia ir geriausiai įvertinta kava. Jei vis dėlto tinkamas kapsules išsirinkti sunku, visuomet galite pasikliauti mūsų kavos mėgėjų bendruomene ir rikiavimo funkcijos pagalba pamatyti, kurios kapsulės šiuo metu yra populiariausios ir geriausiai įvertintos.

Papildomi priedai dar malonesnei kavos patirčiai 

Kavos draugo asortimente rasite ir ypatingus priedus Nescafe Dolce Gusto kavos kapsulėms. Visų pirma, tai – kapsulių laikikliai. Laikikliuose galėsite patogiai išdėlioti įvairaus skonio kapsules – tokiu būdu jos ne tik bus lengvai matomos ir pasiekiamos, bet ir leis sutapyti papildomai vietos. Be to, taip sudėtos kapsulės atrodys itin estetiškai ir papuoš jūsų interjerą. 

Mėgstantiems pagardinti kavos gėrimus papildomais skoniais, primename, kad mūsų asortimente yra įvairiausių skonių sirupų. Gardinkite jais tiek espresso ar juodą kavą, tiek ir gėrimus su pienu ir taip kurkite savo unikalius kavos kokteilių receptus.  

Pabaigai

Taigi, aptarėme svarbiausią su Nescafe Dolce Gusto kavos kapsulėmis susijusią informaciją. Nepamirškite, kad mūsų asortimente yra ir kitų populiarių gamintojų kavos kapsulės Dolce Gusto kavos aparatams, kurias siūlome jums išbandyti. Jeigu vis dar sunku išsirinkti kavos kapsules, Kavos Draugo konsultantai su malonumu suteiks konsultaciją – rašykite ar skambinkite mums. 

Skaityti daugiau