Parallel 36 kavos pupelėms -40%! Žiūrėti
 • Kokiais būdais galima pas Jus įsigyti prekių?

  Elektroninėje parduotuvėje, telefonu arba el. paštu arba atvykus į vieną iš mūsų fizinių parduotuvių Kaune, Klaipėdoje arba Vilniuje.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kokiais būdais galima apmokėti už prekes?

  Grynaisiais pinigais arba kortele atsiimant prekes Kavos Draugo salonuose, grynaisiais pinigais kurjeriui pristatant prekes į pasirinktą vietą, kortele atsiimant prekes iš Omniva paštomato, tiesioginiu pavedimu nurodytais rekvizitais, „Bank link“ pavedimu arba sudarant lizingo sutartį su vienu iš mūsų partnerių.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kaip įsigyti kavos aparatą lizingu?

  Suformavus pirkinių krepšelį, apmokėjimo žingsnyje pasirinkite vieną iš galimų lizingo paslaugos tiekėjų. Pasirinkus tiekėją, spauskite mygtuką „Pirkti“ ir būsite automatiškai nukreiptas į lizingo tiekėjo el. paslaugų puslapį.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kaip galima atsiimti savo prekes?

  Jei pateiksite užsakymus iki 16:00 valandos darbo dienomis, atsiimti prekes galėsite tą pačią dieną atvykstant į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba ateinančią darbo dieną, kai prekes pristato kurjerių tarnyba į nurodytą vietą arba Omniva paštomatus. Kiekvienu atveju suruošę užsakymus išsiunčiame pranešimą el. paštu ar susisiekiame telefonu.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kaip jūs pristatote prekes?

  Prekes pristatome su Venipak kurjeriu arba į pasirinktą Omniva paštomatą ateinančią darbo dieną po apmokėjimo, jei pateikite užsakymą darbo dienomis iki 16 val. Siuntos būseną galima sekti kurjerių tarnybos puslapyje pagal Jūsų siuntos numerį, kurį Jums pateiksime, jei reikės.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kiek ir kada kainuoja pristatymas?

  Jei norėsite, kad prekes Jums pristatytų kurjeris į namus, darbovietę, Omniva ar Smartpost paštomatą, pristatymas nieko nekainuos prekių krepšeliui viršijus 29 Eur sumą, išskyrus Kuršių Neriją (pristatymas į namus - 20€). Jei prekių krepšelio suma yra mažesnė nei 29 Eur, pristatymas į darbovietę ar namus Jums kainuos 3€ (Kuršių Nerija – 20€), o atsiimant prekes Omniva ar Smartpost paštomate kainuos 2 Eur.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Ar suteikiama garantija pas Jus įsigytoms prekėms?

  Profesionaliems kavos aparatams suteikiama 1 metų garantija, o visiems kitiems – 2 metų garantija. Taip pat, įsigyjant kavos aparatus, galite įsigyti ir ilgesnio garantinio aptarnavimo paslaugų sertifikatą (nuo 1 iki 5 papildomų metų).

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Ar yra papildomų nuolaidų mano prekėms?

  Nuolaidos taikomos perkant didesnį kavos kiekį, taip pat kavos komplektams, kurie yra nurodyti mūsų internetiniame puslapyje.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Ką daryti, jei kavos aparatas sugedo?

  Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra susisiekti su mumis, mes suteiksime jums visą reikiamą informaciją susijusią su kavos aparatų remontu. https://www.kavosdraugas.lt/kontaktai/

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Ar visi produktai esantys svetainėje yra ir parduotuvėje?

  Ne. Prekių asortimentas parduotuvėse nuolat keičiasi, todėl visada verta paklausti apie norimo produkto prieinamumą parduotuvėse.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne