D.U.K - Kavos Draugas

D.U.K

 • Kokiais būdais galima pas Jus įsigyti prekių?

  Elektroninėje parduotuvėje, telefonu arba el. paštu.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kokiais būdais galima apmokėti už prekes?

  Grynaisiais pinigais arba kortele atsiimant prekes Kavos Draugo salonuose, grynaisiais pinigais kurjeriui pristatant prekes į pasirinktą vietą, kortele atsiimant prekes iš Omniva paštomato, tiesioginiu pavedimu nurodytais rekvizitais, „Bank link“ pavedimu arba sudarant lizingo sutartį su vienu iš mūsų partnerių.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kaip galima atsiimti savo prekes?

  Jei pateiksite užsakymus iki 16:00 valandos darbo dienomis, atsiimti prekes galėsite tą pačią dieną atvykstant į mūsų parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba ateinančią darbo dieną, kai prekes pristato kurjerių tarnyba į nurodytą vietą arba Omniva paštomatus. Kiekvienu atveju suruošę užsakymus išsiunčiame pranešimą el. paštu ar susisiekiame telefonu.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kiek ir kada kainuoja pristatymas?

  Jei norėsite, kad prekes Jums pristatytų kurjeris į namus, darbovietę ar Omniva paštomatą, užsakymas nieko nekainuos prekių krepšeliui viršijus 29 Eur sumą. Jei prekių krepšelio suma yra mažesnė nei 29 Eur, pristatymas į darbovietę ar namus Jums kainuos 3 Eur, o atsiimant prekes Omniva paštomate kainuos 1.50 Eur. Prekių pristatymui į Kuršių Nerijos regioną taikomas papildomas mokestis, kurį galite aptarti susisiekus su konsultantu.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Ar suteikiama garantija pas Jus įsigytoms prekėms?

  Profesionaliems kavos aparatams suteikiama 1 metų garantija, o visiems kitiems – 2 metų garantija. Taip pat, įsigyjant kavos aparatus, galite įsigyti ir ilgesnio garantinio aptarnavimo paslaugų sertifikatą (nuo 1 iki 5 papildomų metų).

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne
 • Kada ir kokios yra taikomos nuolaidos?

  Perkant 3 – 7 kg kavos pupelių, taikoma -5% nuolaida. Perkant 8 kg ir daugiau kavos pupelių, taikoma -10% nuolaida.

  Ar buvo naudinga?

  Taip
  Ne

Neradote atsakymo?

Skambinkite +370 699 44844