Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Viskas, ko reikia šaltos kavos ruošimui namuose

KAVA


Visai maltai kavai -30%

Malta kava puikiai tinka bet kuriam kavos ruošimo būdui ir yra tobulas sprendimas kavą mylintiems keliautojams. Turėdami platų skonių pasirinkimą, tikime, kad kiekvienas ras tobuliausią variantą šaltos kavos gamybai namuose ar kelionėje.

Šaltai kavai „Viaggio Espresso“ -20%

Šioje kavoje, kuri ruošta šalto plikymo metodu, išnyksta kartumas, todėl ji yra švelni ir saldi. Be to, „Viaggio Espresso” skonių įvairovė leis mėgautis gaiviu kavos gėrimu iš karto!

Sweetbird frappe mišiniams -25%

Saldus ir neįtikėtinai gaivus frappé kavos kokteilis yra tai, ko reikia kiekvienam smaližiui saulėtam vasaros vakarui. Atrask frappé mišinių įvairovę – skonis tikrai sužadins norą pakartoti.

KAVOS RUOŠIMO INDAI


Šalto plikymo kavinukas
Asobu -25%

Nešiojamas ir lengvai naudojamas šalto plikymo kavinukas yra pripažintas kaip pats patogiausias kavos ruošimo indas rinkoje. Jame ruoštos kavos nereikia atšaldyti šaldytuve!

Kavinukas Goat story „Gina“ -15%

Kavinukas leidžiantis ruošti apliejamą, plikomą ar lėto, šalto plikymo kavą. Daugiafunkciškumas tinkantis bet kuriai progai ar tavo šeimos užgaidai.

Lėto, šalto plikymo kavinukas Hario „Shizuku“ -15%

Inovatyvus indas skirtas lėto, šalto plikymo kavos ruošimui. Šiuo kavinuku išgausite subtilų kavos skonį be jokio kartumo!

Kainos nurodytos pagal gamintojo rekomenduojamą mažmeninę kainą produkto išleidimo metais. Ši kaina gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali ir galėjo būti pardavinėjama skirtingomis kainomis. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcijos galioja iki 2020 06 29.