2+2

Kavamalė Baratza Sette 270 Wi

Išparduota

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas *96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Nėra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Nėra
Jonavos g. 30, Kaunas
Nėra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Nėra
Jonavos g. 196, Kaunas
Nėra
Kavamalė Baratza Sette 270 Wi
Kavamalė Baratza Sette 270 Wi
Turime sandėlyje
589,00 

Specifikacija

Apie Baratza Sette 270 Wi

Baratza kavamalių serija „Sette“ debiutuoja su revoliucine technologija, sukuriančia naują paprastumo, našumo ir patvarumo standartą.

Šios kavamalės mechanizmo dizainas buvo sukurtas taip, kad veiktų daug efektyviau, nei kitos panašaus dydžio kavamalės. Ši kavamalių serija turi mikro/makro malimo reguliavimo funkciją bei tris programuojamus dozavimo lygius.

Unikalus, konvertuojamas kavamalės laikiklis leidžia maltą kavą suberti tiesiai į filtro rankenėlę, talpą, skirtą maltai kavai ar kavos ruošimui skirtą prietaisą. Kavamalės laikiklis tinkamas filtro rankenėlėms nuo 49 mm iki 58 mm skersmens.

Kavamalė „Sette 270 Wi“ buvo sukurta naudojant „Acaia“ svėrimo technologiją, kuri leidžia pasirinkti sumalamos kavos kiekį pagal svorį ir suberti jį tiesiai į filtro rankenėlę.

Patogus priekinis valdymo skydelis turi LED ekranėlį bei tris programuojamus mygtukus. Mikro malimo reguliavimo funkcija turi 9 indikatorius, leidžiančius pasirinkti kavos rupumą, tinkamą tobulam espresso, o makro reguliavimo funkcija turi net 30 lygių, kurių dėka pasirinksite rupumą, tinkamą puodeliui espresso ar rankiniu būdu ruoštai kavai.

Ši kavamalė tinkama naudoti namuose, biuruose, nedidelėse kavinėse ar baruose. Malūnėlis yra lengvai išimamas be papildomų įrankių, kas paverčia kavamalės priežiūrą paprasta. Kavos inde telpa nuo 300 g iki 400 g kavos pupelių.

– Šis modelis pasižymi išmanumu – kavamalė greitai apskaičiuoja ir prognozuoja sustojimo tašką, kai pakeičiate sumalimo lygį, pupeles arba dozės svorį.

– Šis modelis maksimaliai padidina savo „Acaia“ didelio tikslumo skalę, filtruodamas nenumatytas vibracijas, tokias kaip durų uždarymas, žingsniai ar nelygūs paviršiai, kurie gali turėti įtakos dozavimo tikslumui.

– Funkcija „Quick burst“ leidžia šiek tiek padidinti kavos kiekį galutinėje dozėje, kai kavamalė sustoja.

– Kavamalė gali būti valdoma bevieliu ryšiu per Bluetooth, naudojant Apple telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek suprantu, lyginant su Baratza „Sette 270“ kavamale, ši turi tik pridėtas Wi-Fi funkcijas, o kainų skirtumas gan didelis. Ar ši kavamalė turi daugiau pranašumų, vertų didesnės kainos?

270Wi ir 270 modeliai skiriasi ne vien Wifi funkcija. ko gero esminis skirtumas yra tas, jog 270Wi turi malimo pagal svorį funkciją. Kitaip tariant, užuot tik nustatęs, kiek laiko kavamalė mals, prietaisas gali tiksliai išmatuoti, kiek maltos kavos reikia porcijai. Antras mažiau svarbus skirtumas yra aukštis – 270Wi kavamalė yra kiek aukštesnė ir siekia ~41cm., o 270 modelis ~ 38cm.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Baratza Sette 270 Wi atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavamalė Baratza Sette 270 Wi”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą