-40%

Kavos aparatas Saeco „Xelsis SM7684/00“

Specifikacija Apie produktą

Ruošiami gėrimai

Americano Caffè crema Cappuccino Espresso Flat white Juoda kava Karštas pienas Karštas vanduo Latte Macchiato Long black Pieno puta
Produktas nebegaminamas

Rekomenduojame įsigyti kartu

1

Suma: 353.98

Save

Specifikacija

Tipas Automatiniai
Gamintojas Saeco
Garantijos laikotarpis 24 mėnesiai
Kavos aparatas naudoja Kavos pupelės
Vandens talpa 1.7 l
Kavos pupelių talpa 450 g
Pieno sistemos tipas Automatinė pieno sistema su žarnele
Girnų tipas Keraminis
Porcijų pasirinkimas juodai kavai 2
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu 2
Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį? Taip
Ar kavos aparatas ruošia karštą pieną? Taip
Vartotojo sukuriami receptai 6
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis (-iki) 148 mm
Nukalkinimo programa Taip
Valymo programa Taip
Automatinis skalavimas Taip
Kavos tirščių talpa (porcijomis) 14
Galia 1850 W
Vandens pompos slėgis 15 BAR
Gylis 489 mm
Aukštis 393 mm
Plotis 283 mm
Kilmės šalis Italija
EAN 8710103847526
Svoris 10 kg
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

About product

Pasimėgaukite net 15 skirtingų kavos gėrimų, vos vieno kavos aparato mygtuko paspaudimu. Su kavos aparatu Saeco „Xelsis SM7684/00“ savo mėgstamiausią gėrimą atras kiekvienas!

Su šiuo kavos aparatu net 6 kavos mėgėjai galės išsaugoti individualius receptus. Lietimui jautrus ekranėlis pasirūpins, kad kiekvieną iš šių receptų sugeneruoti, ir prireikus pasiruošti, būtų paprasta.

Vienu metu galėsite pasiruošti net du puodelius espresso, cappuccino ar latte macchiato. Technologija „Latte Perfetto“ pasirūpins, kad kiekvienas pieno pagrindo gėrimas būtų padengtas idealios konsistencijos pieno puta.

Kiekvienam gėrimui atskirai galėsite sureguliuoti paruošimo trukmę bei stiprumą. Gėrimų stiprumą galima pasirinkti iš 5 lygių.

KERAMINIS KAVOS MALŪNĖLIS

Keraminis kavos pupelių malūnėlis yra tvirtas ir ilgaamžis. Jis sukurtas idealiam kavos pupelių malimo rezultatui pasiekti, o malimo proceso metu leidžia laisvai tekėti vandeniui, kad iš pupelių išsiskirtų tikroji kavos esencija. Priešingai nei kitų medžiagų malūnai, keraminis apsaugo pupeles nuo perkaitimo ir degėsio skonio, taip užtikrindamas nepriekaištingą kavos skonį. Šis kavos malūnas turi net 12 skirtingų rupumo nustatymų – nuo smulkiausio nepriekaištingam espresso iki rupaus malimo, tinkančio lengvam kavos gėrimui. Kavos paruošimas pagal individualų kiekvieno skonį dar niekada nebuvo toks paprastas…

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Garo sistema „HygieSteam“ užtikrins, kad po kiekvieno gėrimo su pienu paruošimo iš sistemos ir pieno šlangučių būtų išvalyti visi pieno likučiai. Vos trimis paspaudimais įjungsite papildomą kavos aparato valymo programą, kuri užtikrins nepriekaištingą švarą.

AQUACLEAN FILTRAS

Saeco nauja ir patentuota inovacija – „AquaClean“ filtras garantuoja, kad gautumėte viską, ką siūlo jūsų kavos aparatas. Šio filtro dėka galėsite išgerti net iki 5000 puodelių, neįjungiant nukalkinimo programos. Įstačius „AquaClean“ filtrą, vandens sistemos nukalkinimo pranešimas yra automatiškai deaktyvuojamas, todėl daugiau nebereikės rankiniu būdu įjungti nukalkinimo programos. Filtrą rekomenduojama pakeisti kas 3 mėnesius.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau