TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA
TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA

WDT įrankis CHiATO

Išparduota

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas * 96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Yra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Nėra
Jonavos g. 30, Kaunas
Nėra
Jonavos g. 196, Kaunas
Yra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Nėra
WDT įrankis CHiATO
WDT įrankis CHiATO
Turime sandėlyje
8,99  6,74 

Specifikacija

Apie produktą

Norite dar labiau pagerinti kavos ekstraciją ir išgauti tobulą espresso? Išbandykite populiariausią pastarųjų metų kavos ruošimo įrankį – adatinį skirstytoją, dar vadinamą WDT įrankiu. Jis padeda tolygiai paskirstyti kavą filtre, išgauti optimalią skonių ekstrakciją ir išvengti kavos gumulėlių susidarymo bei šių sukelto „channeling“ efekto (kai vanduo per suslėgtą kavą prabėga tik tam tikrose vietose).

KAS YRA WDT? 

WDT (Weiss Distribution Technique) – tai 2005 m. Johno Weisso sukurta technika, kuri padeda pagerinti espresso ekstrakciją. Tai daroma naudojant specialų adatinį skirstytoją (WDT įrankį), kurio pagalba į filtro rankenėlę sumalta kava yra „supurenama“. Šis įrankis sukurtas galvojant visų pirmiausia apie atsidavusius namų baristas, kurie namuose dažnai naudojasi neprofesionaliais kavos malūnais. 

PAGERINA KAVOS EKSTRAKCIJĄ 

WDT įrankis padeda išvengti kavos gumulėlių bei užtikrinti tolygų kavos pasiskirstymą, o tai reiškia ir geresnę kavos ekstrakciją. 

KAIP NAUDOTI? 

Sukamaisiais judesiais supurenkite maltą kavą filtro rankenėlėje pradėdami nuo pat dugno ir po truputį kildami vis aukštyn. Geriausiam rezultatui išgauti po to rekomenduojama naudoti maltos kavos paskirstymo priedą ir tik tada grūstuvą. 

***

„CHiATO“: kas tai? Šiltas pokalbis ar gardaus macchiato porcija? Tebūnie abu! Tai – žaidimas, prasidedantis nuo kavos puodelio. Kavos, kuri yra neprilygstamai kremiška, švelni ir padengta riešutinės putos sluoksniu.

Išlaisvinkite savo vaizduotę ir ruoškite būtent tokią kavą, kokią labiausiai mėgstate. Kiekvienas kavos puodelis – tai jūsų aistros padiktuotas kūrinys. Leiskitės į kelionę po kavos pasaulį, o į pagalbą pasitelkite reikiamus įrankius. Pasinerkite dar giliau ir kurkite patirtis, kurias sunku pamiršti – visai kaip jūsų mėgstamiausios kavos skonį. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “WDT įrankis CHiATO”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą