Šaltų gėrimų idėjos ruošimui namuose

Šaltas ir gaivus namų gamybos gėrimas visuomet primena vasarą. Nors dar tikrai negalim mėgautis poguliu prie jūros, laikas praleistas gamtoje visuomet padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Pristatome kelis ingredientus, kurie padės sukurti tobulą gėrimo receptą.

Nuo ko pradėti?

Nuo mėgstamo puodelio ar stiklinės! O gal receptu pasidalinsi su draugu? Griebk didesnį virdulį arba rinkis automatinį kavos aparatą – gėrimų užteks visiems. Paragauk klasikinio espresso su ledu ir gaivinančia skiltele žaliosios citrinos arba pasigamink ledinę indišką chai latte su egzotiškais prieskoniais.

1 ŽINGSNIS

Išsirink ruošimo būdą

Kasdien vis naujas skonis

Trūksta energijos ar norisi atsigaivinti? O gal visko iškart? Rinkis netradicinį kavos kokteilį, pagamintą su Russchian Schweppes ar Coca Cola limonadu ir vaisių skonio sirupu. Burbuliukai ir kofeinas suteiks energijos visai dienai darbe ar leis judėti šokių aikštelėje visą naktį. Na, o norintiems švelnesnio gėrimo – šalta arbata iš natūralių uogų tyrių tam puikiai tiks.

2 ŽINGSNIS

Išsirink gėrimą

Paskutiniai akcentai

Ar žiupsnelis šokolado, ar lašelis mėgstamo sirupo, juk kažkas turi paversti receptą unikalų. Eksperimentuok su skoniais ir išbandyk ką nors naujo! Ar jau ragavai Dalgonos kavos? Tai itin lengvai paruošiamas plaktos kavos kokteilis, kurio receptą paprasta įsiminti. Visko reikės vos po du šaukštus: tirpios kavos, cukraus ir vandens. Viską suplak, supilk į stiklinę augalinio pieno su ledukais ir skanaus!

3 ŽINGSNIS

Rinkis priedą tobulam gėrimui

Dalyvauk konkurse ir laimėk kavos aparatą. Žymėk @kavosdraugas ir parodyk savo vasaros gėrimo receptą!

Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Kainos nurodytos pagal gamintojo rekomenduojamą mažmeninę kainą produkto išleidimo metais. Ši kaina gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali ir galėjo būti pardavinėjama skirtingomis kainomis. Akcija galioja iki 2020 06 01